PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul'da jant boyatabileceğim yer

brs852
08-10-2017, 17:52
18 inç te37 jantlarımı boyatabileceğim uçuk kaçık saçma sapan rakamlar istemeyen yerler var mı daha önce tecrübe ettiğiniz yada bildiğiniz ? Jantlar araç üzerinde her yer hu şekilde boyamıyor söktür öyle getir diyor bunuda yazim dedim :)

brs852
08-10-2017, 17:58
Abi yardımını bekliyorum mesaj kutun dolu :) STP

Sert@ç
08-10-2017, 18:06
Jantmax Cem abi nokta

dieselpower
08-10-2017, 18:11
yanlış hatırlıyorda olabilirim varsa düzeltin jantmax jantlar boyanana kadar teneke jant temin ediyordu sanki

brs852
08-10-2017, 19:20
yanlış hatırlıyorda olabilirim varsa düzeltin jantmax jantlar boyanana kadar teneke jant temin ediyordu sanki
Evet jant temin ediyorlar

Jantmax Cem abi nokta
Valla fiyatlar biraz yüksek gibi geldi bana Cem abide

brs852
11-10-2017, 11:06
Yok mu hiç önerisi olan

fussy
11-10-2017, 11:55
Bahçelievler aklas jant selim iyidir bi bakın

onurc
11-10-2017, 12:01
istersen maslakta tarif edebilirim,ben daha yeni boyattım.
15" 6 kol jant 400 lira verdim,çok da güzel oldu,fırında boyuyor.
Yalnız jantı lastiklerden ayıran cihazı yok,mecbur dışarda söktürüyorsun,yani adama direk jantı teslim etmen gerekiyor.Fakat çapı büyük jantlara ne fiyat verir bilmiyorum.

MCN21
11-10-2017, 12:03
Maslaktaki yeri bende ogrenebilirmiyim :)

Seven7
11-10-2017, 16:34
Açıkçası yerinizde olsam aracın üzerinde jantları boyatmam.
İstediği kadar sarsın aracı rahat bir gün araç dükkanda boya tozlarının içinde kalıyor, gerekirse bir günlük kapalı otopark parası veririm dört tane krikonun üzerinde arabayı bırakır jantları öyle veririm kafam rahat olur en azından.

onurc
11-10-2017, 16:48
Maslaktaki yeri bende ogrenebilirmiyim :)

+90 542 455 34 30 adı Gökhan.

bbs lerini boyadıgın kırmızı pololu arkadaştan aldım dersen numaranı,yardımcı olur sanırım (:

Ben bır tanıdık vasıtasıyla o rakama yaptırdım.Fıyat oynayabilir (:,ama işçilik güzel memnun kaldım.

16EC813
11-10-2017, 16:55
ben yıllar önce mugen mf8 replikası jant almıştım bi arkadaştan o jantları Jantmax ta boyandıgını söylemişti ,ve şuan da halen daha hiç sorunsuz kullanılıyor ben 4 sene filan kullandım yaklaşık bi sene oldu sattıgım arkadaşta bi sıkıntı yok kullanıyor aracında

http://www.techturkey.com/forum/jantmax/109089-jantmax-ta-jant-boyama-elektrostatik-toz-boya.html

brs852
12-10-2017, 07:30
Bahçelievler aklas jant selim iyidir bi bakın
Bende bahçelievlerdeyim bi ataştırıcam burayı

istersen maslakta tarif edebilirim,ben daha yeni boyattım.
15" 6 kol jant 400 lira verdim,çok da güzel oldu,fırında boyuyor.
Yalnız jantı lastiklerden ayıran cihazı yok,mecbur dışarda söktürüyorsun,yani adama direk jantı teslim etmen gerekiyor.Fakat çapı büyük jantlara ne fiyat verir bilmiyorum.
O şekilde yapamam söktür götür rot balans akı bokunu geçer :)

Açıkçası yerinizde olsam aracın üzerinde jantları boyatmam.
İstediği kadar sarsın aracı rahat bir gün araç dükkanda boya tozlarının içinde kalıyor, gerekirse bir günlük kapalı otopark parası veririm dört tane krikonun üzerinde arabayı bırakır jantları öyle veririm kafam rahat olur en azından.
Üzerinde boyatmak gibi bir niyetim yok valla

+90 542 455 34 30 adı Gökhan.

bbs lerini boyadıgın kırmızı pololu arkadaştan aldım dersen numaranı,yardımcı olur sanırım (:

Ben bır tanıdık vasıtasıyla o rakama yaptırdım.Fıyat oynayabilir (:,ama işçilik güzel memnun kaldım.
Konuşcam bugün kendisiyle

ben yıllar önce mugen mf8 replikası jant almıştım bi arkadaştan o jantları Jantmax ta boyandıgını söylemişti ,ve şuan da halen daha hiç sorunsuz kullanılıyor ben 4 sene filan kullandım yaklaşık bi sene oldu sattıgım arkadaşta bi sıkıntı yok kullanıyor aracında

http://www.techturkey.com/forum/jantmax/109089-jantmax-ta-jant-boyama-elektrostatik-toz-boya.html
Valla Cem abi foruma özel biraz daha indirim yaptı piyasada dönen rakamlar o ve ona yakın rakamlar riske girmeyip ona gidebilirim