PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Telefon Hakkında (General Mobile GM 5Plus)

İzzet Göçmen
13-10-2017, 19:10
Kısa ve öz anlatayım hemen sadece bu telefon hakkında bilgi istiyorum hali hazırda evde kullanıyoruz ama genede fikir lazım bana.

Iphone6 Kullandım 26 Ay garantisi bitti diye sattım telefonu evdeki LG g2 ye güvendik 2 defa ekran degiştirdik ayar tutmadı karıncalanma gibi oldu telefoncu arkadasımdı parayı aldım geri telefon evde paramcarca simdi Esasında apple den baska kullanmak istemiyorum ama askerligime 5 ay var suanda o kadar para baglıcak durumda degilim beni 1 sene götürsün kafi baska bisey istemiyorum elimdeki pesini de baglamıcam bu telefon hakkında cevrenizden en kötü elinize alıp bakmıssınızdır yoru munuz ne olur ? Gm 6 da olabilir iş için istiyorum muazzam yogunum Wp konusma ve banka hesaplarımı kontrol etsem yeterli bana

Hozkaya
13-10-2017, 20:43
Samsung j3pro , j7prime bu ikisini incelemenizi tavsiye ederim. Prime ekran boyutu olarak daha tatminlar olacaktır j3proya göre , primeda batarya 3000 mah ve tft ekran kullandığından dolayı pil ömrü konusunda avantajı var amoled ekran cihazlara göre renkler daha mat olur ama kullanımınızda sorun olmayacaktır , 3 gb ram var geçiş dönemi için kullanacaksınız zaten yeterli olur diye düşünüyorum. J3pro daha kibar batarya 2350 mah 2 gb ram var. J3pro 1049 prime 1349 tl .

PROMINENT
13-10-2017, 22:46
Samsung a5 ya da a7 bakin derim.

uqr
13-10-2017, 23:12
Bizim aile de 3 tane var ,
Olumsuz olarak söyleyebileceğim;
Şarjı bir gün gidiyor ve ilk serilerinin şarj soketleri sorunlu servis ücretsiz değiştiriyordu onu da .
Başka bir şikayetimiz yok.

İzzet Göçmen
14-10-2017, 05:16
Samsung j3pro , j7prime bu ikisini incelemenizi tavsiye ederim. Prime ekran boyutu olarak daha tatminlar olacaktır j3proya göre , primeda batarya 3000 mah ve tft ekran kullandığından dolayı pil ömrü konusunda avantajı var amoled ekran cihazlara göre renkler daha mat olur ama kullanımınızda sorun olmayacaktır , 3 gb ram var geçiş dönemi için kullanacaksınız zaten yeterli olur diye düşünüyorum. J3pro daha kibar batarya 2350 mah 2 gb ram var. J3pro 1049 prime 1349 tl .

Tavssiyeniz için tessekür ederim fakat pesin vermek istemiyorum hiç almıcaktım esasında fakat evdeki telefon dikiş tutmadı mecbur kaldım diyebilirim.

Samsung a5 ya da a7 bakin derim.

Peşin vermicem para baglamk istemiyorum

Bizim aile de 3 tane var ,
Olumsuz olarak söyleyebileceğim;
Şarjı bir gün gidiyor ve ilk serilerinin şarj soketleri sorunlu servis ücretsiz değiştiriyordu onu da .
Başka bir şikayetimiz yok.

cok sagolun milletin yorumlarını okuyorum herkez biseyler diyor,sanırım millet berbat kullanıyor bizdede var bizde memnunuz cok

yiiter
14-10-2017, 06:55
bende ve babamda var daha önce LG G3 kullanıyordum, telefon suya düşünce gittim aldım çok telefonla haşır neşir değilim ama işimi görüyor wp, instagram, snapchat, fb ,twiter ekseninde şarj ortalama 1 gün gidiyor.

dikkat edilecek şeyleri bence kasa ve şarj soketi (kasa çerçeveleri ilk düşürmede kırılabiliyor.)

sinir bozan şeyleri bence ekrana uygun cam filmi yok kıvrık kenarlı olduğu için tamamen kapatan bir ekran filmi bulamadım

neden aldım işimi görsün ucuz olsun 5 taksit ile aldım ayda 200 tl ödüyordum oda bitti sanırım.

Emre-Dylan
14-10-2017, 09:35
Berbat kullanmama rağmen bana iyi dayanıyor. Ben o fiyatta tavsiye ederim kasma donma yaşamıyorum kamerası da güzel kasası umdugumdan daha sağlam kardeşim

arabasızadam
14-10-2017, 09:50
GM 5 i bilmiyorum ama iki senedir Android one kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım.

E90Fun
14-10-2017, 12:22
GM5 Plus kullanım olarak GM6 dan daha güzel, şarj soketlerinde problem vardı ama şirket gerekli düzeltmeyi yaptı.
Hız olarak bir sıkıntısı yok, batarya olarak ise normal kullanımda 1 günü rahat götürür. Oyun vs. oynandığında çabuk bitirebiliyor.
Geçici olarak kullanacaksın zaten, memnun kalırsın.

fsunnetci
14-10-2017, 17:05
tavsiyem TP-Link Neffos C5 max olacaktir.fiyat olarak 600 tl ve general mobile dan cok daha kaliteli ve fiyat performans canavari.

Ome_RS
14-10-2017, 18:45
Gm 5plus kullaniyorum yaklasik 1sene oldu ilk zamanlar dokunmatikte sorun yasiyordum donuyordu guncelleme sonrasi duzeldi. Surekli ciftsim takili zaten is icin aldim gayet memnunum parasinin hakkini fazlasiyla veriyor.

TigeR
14-10-2017, 22:34
Xiaomi serisinin 1300tlye kadar hangisi iyidir, kamera performansı önemli benim için. Konu Sahibi arkadaş kusura bakmasın valla yeni konu açmayim diye buraya yazdım

İzzet Göçmen
15-10-2017, 07:49
telefonu aldim oncelikle eski cihazi getir kampanyasi vardi 999 tl ye geldi 6 taksit tam istedigim gibo oldu ilk baslarda alisamam falan diyordum dokunmatik sanki basmatik di jelatini cikarttim duzelme oldu guncellemeler geldikxe dahada iyi oldu enson youtubede biri anlatmis dokunmatik sorununu gm asistani kapatin demiş kapatinca iste bu dedim simdi cok iyi el alisinda ios a biraz zor geliyor ama alisiriz aksama sarja bakicam ne gidicek bilmiyorum

E90Fun
15-10-2017, 09:55
Güle güle kullanın, kısa sürede alışırsınız. Sade bir arayüzü var androidone platformunda olduğu için.