PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DÜŞÜnceler karŞilikli midir , yoksa beyİn İnsana oyun mu oynuyor .

erayakar
19-10-2017, 10:29
Bİr kadini sevİyorsunuz ve ÇeŞİtlİ nedenlerden dolayi ayrildiniz. SÜreklİ dÜŞÜnÜyorsaniz ve buna engel olamiyorsaniz oda sİzİ dÜŞÜnÜyor anlamina gelİr mİ ?

Berk007
19-10-2017, 10:31
Evrende böyle bir etkileşim var bence de.
Çoğumuza denk gelmiştir, birini düşünürsünüz ya da aklınızdan geçirirsiniz sonra kısa bir süre içinde sizi arar veya karşılaşırsınız gibi.

drago
19-10-2017, 10:34
Bilerek mi harfleri bu şekilde kullandınız?

canozgur106
19-10-2017, 10:37
Hisler yalan söylemez :)

SULTANOGLU
19-10-2017, 10:39
https://mobile.donanimhaber.com/store/9a/bf/2c/9abf2c97cd2fdc0d81773a16eb1f8f26.jpg

fthdrn
19-10-2017, 10:40
Çoğumuza denk gelmiştir, birini düşünürsünüz ya da aklınızdan geçirirsiniz sonra kısa bir süre içinde sizi arar veya karşılaşırsınız gibi.

Keşke öyle olsa albayım :( :(

kiraccemal
19-10-2017, 10:59
bende aynı kanaatte olan ve bu duruma inananlardanım.

Sezgin
19-10-2017, 11:08
Bilerek mi harfleri bu şekilde kullandınız?

Büyük harfle yazınca, otomatik olarak böyle yarısı büyük yarısı küçük çıkıyor.

RedCan
19-10-2017, 11:09

Bu yazıdan cesaret alarak eski sevgilime mesaj attım, beni her yerden engellemiş. En azından stalk yapıyorduk. Sağolasın abi.

r3dkit
19-10-2017, 11:15
öyle bişey yok hikaye. öyle bişey olsa evli 3 çocuk sahibiydim :D

220T
19-10-2017, 11:28
Bu,sadece inanmak istediğiniz şey. :)

Gokberk611
19-10-2017, 11:37
Yaş itibariyle çok da tecrübeli sayılmayız burdaki abilerimizin yanında ama böyle bir şey yok bence. Bir süre sonra sizde takıntı haline geliyor o kişi ve o yüzden sürekli aklınıza geliyor. Konu sevgiyi de aşıyo durum böyle olunca, bir tek siz üzülüyorsunuz :D

vectra-tuner
19-10-2017, 11:42
Telepati kanıtlanmış birşey... Tıpkı Radyo gibi ... Her insanda var olan bir özellik ancak bazı insanlar daha fazla duyarlı

onurc
19-10-2017, 11:55

Ayrıldıklarında çoğunu düşündüm dönsünler diye de,Allah sızlar heryerden engellıyorlar,ulaşılmıyor hiçbiyerden :D

osmanaydo
19-10-2017, 12:14
Senede bir defa işi düşerse uğrayan bi müşterim var. Yılın 9 ayı İngiltere'de.
Geçenlerde aklıma geldi, whatsapp'tan "Abi seviliyorsun" yazdım.
"İki sokak aşağıdayım, burdan sonra da sana uğrayacaktım" diye cevap yazdı.

Buda mı gol değil?

Batu-R
19-10-2017, 14:00
Kurban olayım beni düşünmesin katil etmesin beni :D

Nameless34
19-10-2017, 14:22
Belki bazen o da hissediyordur ama insan sevdiğini boşyere üzmez unutmayın. Geri dönsün diye gecelerce hayal kurduğunuz dua ettiğiniz insanlar bir gün geri dönünce ya sizi daha fazla pişman ve perişan ederek yine giderler ya da size artık eski tadı vermez. Çok sevdiğim bir alıntı vardır bu durumlar için;

“İyi şeyler birdenbire olur; bu kadar bekletmez insanı. Sürüncemede kalan heyecanlardan ancak kötü şeyler çıkar. Ya da hiçbir şey çıkmaz.”

mert_can 41
19-10-2017, 14:37
Geçen eski kız arkadaşım geldi aklıma aşık olduğumu düşündüm sonra bir kızla karşılaştık onada aşık oldum sanırım telepatim biraz fazla :D

MCN21
19-10-2017, 14:38
Bakiniz :Saplanti, takinti nedir? :D
Eveende enerjisi varsa bile hissetmek ayri mesele :D

kalipson
19-10-2017, 14:56
Senede bir defa işi düşerse uğrayan bi müşterim var. Yılın 9 ayı İngiltere'de.
Geçenlerde aklıma geldi, whatsapp'tan "Abi seviliyorsun" yazdım.
"İki sokak aşağıdayım, burdan sonra da sana uğrayacaktım" diye cevap yazdı.

Buda mı gol değil?

Benzer birşey benim de başıma geldi. Yıllar evvel, çok sevdiğim bi akrabam beni Taksim Çiçek Pasajı'nda bi akşam yemeğine davet etmişti. Daha öğrenciyim o zamanlar. NŞA'da ortalama bütçelerde bi öğrenci o tarz bi yere gitmez zaten. Bu abim de taa Karadeniz'in öteki ucundan Giresun'dan gelmişti. Aya yılda bir İstanbul'a gezmeye gelirdi iş icabı.
Falan filan...
Aradan 3 ya da 4 ay sonra bi okul çıkışında Taksim'e yolum düştü. Dedim bi Burger King'e uğrayayım. Neyse, orayı çoğumuz biliriz. Kalabalık olur. Sıraya girdim ve hem beklemeye hem menü seçmeye başladım. Bi ara da aklıma o akşamki yemek geldi. Güzel bi ortam olmuştu. İçkisiz, s.çkısız, seviyeli bi ortamdı. Ne güzeldi be derken önümdeki sıradaki adam kımıl kımıl duramayıp geldi geri geri ayakkabıma bastı.
Ben de Allah var, gıcık olurum yolda orada burada ayağıma biri bassın. Adam özür dilemek için arkasına döndü ki bi baktım bizim akraba yine İstanbul'da. Gün boyu telefonum kapalıydı ve ulaşamamış dolayısıyla. Şaka gibi.

Bu da mı gol değil? :D

r3dkit
19-10-2017, 15:53
Benzer birşey benim de başıma geldi. Yıllar evvel, çok sevdiğim bi akrabam beni Taksim Çiçek Pasajı'nda bi akşam yemeğine davet etmişti. Daha öğrenciyim o zamanlar. NŞA'da ortalama bütçelerde bi öğrenci o tarz bi yere gitmez zaten. Bu abim de taa Karadeniz'in öteki ucundan Giresun'dan gelmişti. Aya yılda bir İstanbul'a gezmeye gelirdi iş icabı.
Falan filan...
Aradan 3 ya da 4 ay sonra bi okul çıkışında Taksim'e yolum düştü. Dedim bi Burger King'e uğrayayım. Neyse, orayı çoğumuz biliriz. Kalabalık olur. Sıraya girdim ve hem beklemeye hem menü seçmeye başladım. Bi ara da aklıma o akşamki yemek geldi. Güzel bi ortam olmuştu. İçkisiz, s.çkısız, seviyeli bi ortamdı. Ne güzeldi be derken önümdeki sıradaki adam kımıl kımıl duramayıp geldi geri geri ayakkabıma bastı.
Ben de Allah var, gıcık olurum yolda orada burada ayağıma biri bassın. Adam özür dilemek için arkasına döndü ki bi baktım bizim akraba yine İstanbul'da. Gün boyu telefonum kapalıydı ve ulaşamamış dolayısıyla. Şaka gibi.

Bu da mı gol değil? :D

buna sebeb olan şey bir koku giysi ya da bir cümle bile olabilir. zihnin oyunudur bu. sen farketmezsin ama beynin altında kurgular bunu ve sana hatırlatır.

yesil
19-10-2017, 15:56
fantastik şeylerle işim olmaz ama küçükken zorla medyuma götürdülerdi beni. kadın baya geçmişimle ilgili şeyleri yüzde 80 doğrulukla söyledi. yakın zamanda veya o anda aklımdan geçen şeyleri baya tutarlı şekilde bildi. gelecekle ilgili söyledikleri tutmadı tabi ki. bana göre bazı insanlar karşısındakinin düşüncelerini algılayabiliyor bir şekilde. sonra bir *** yaptık sanıp ilahi güçleri olduğunu sanıyorlar.

kalipson
19-10-2017, 16:00
buna sebeb olan şey bir koku giysi ya da bir cümle bile olabilir. zihnin oyunudur bu. sen farketmezsin ama beynin altında kurgular bunu ve sana hatırlatır.

Katılıyorum. Ama şu da var.
O gün Taksim'e gitmek istemem İstanbul'daki 8 yıllık öğrenim hayatım boyunca belki de ikincisi hiç olmamış bi tercihti. Günlerden yine cuma idi ve ben bu 8 sene boyunca hemen hemen her cuma günü haftasonunu geçirmek için ailemin yanına Tekirdağ'a giderdim.
O gün oraya gitmek istemem bile başlı başına bi olay bana göre.
Bilemedim. Bundan sonrası beni aşıyor açıkçası :)

r3dkit
19-10-2017, 16:03
Katılıyorum. Ama şu da var.
O gün Taksim'e gitmek istemem İstanbul'daki 8 yıllık öğrenim hayatım boyunca belki de ikincisi hiç olmamış bi tercihti. Günlerden yine cuma idi ve ben bu 8 sene boyunca hemen hemen her cuma günü haftasonunu geçirmek için ailemin yanına Tekirdağ'a giderdim.
O gün oraya gitmek istemem bile başlı başına bi olay bana göre.
Bilemedim. Bundan sonrası beni aşıyor açıkçası :)

illaki bi etki vardır. amann ölünce sorarız bu böylemiydi acaba diye:D

erayakar
19-10-2017, 16:09
bu gece tüm sevip te ayrılanlar sevdiklerini düşünsün ve sabah herkes arasın ..yarın yorumları görür canlı belki hüzünlü belkide mutlu bir test yapmış oluruz .

imprezaWRC
19-10-2017, 16:17
Telepati kanıtlanmış birşey... Tıpkı Radyo gibi ... Her insanda var olan bir özellik ancak bazı insanlar daha fazla duyarlı

Ne radyosu, ben radyo madyo değilim ya, ulan bak şimdi durduk yere totomuza TRT vergisi sıkıştıracaklar :D :D

osmanaydo
19-10-2017, 16:19
Burası karışacak, vaziyet alın. :)

drago
19-10-2017, 16:42
https://mobile.donanimhaber.com/store/9a/bf/2c/9abf2c97cd2fdc0d81773a16eb1f8f26.jpg

https://cdn-st1.ofpof.com/content/fg51cqkzo4/ibrahim-tatlises-in-verdigi-gozluklu-poz-ile-ilgili-yazilan-yaratici-tweetler_780x548.png

muharrem7791
19-10-2017, 16:53
Hisler yalan söylemez :)

Doğru hisler yalan söylemez.Ben başıma ne gelecekse açılacak tuzaklar hileler oyunları iç güdülerim sezgi yeteneğim sayesinde bertaraf ediyorum

livaneli
19-10-2017, 17:11
Bİr kadini sevİyorsunuz ve ÇeŞİtlİ nedenlerden dolayi ayrildiniz. SÜreklİ dÜŞÜnÜyorsaniz ve buna engel olamiyorsaniz oda sİzİ dÜŞÜnÜyor anlamina gelİr mİ ?

O da sizi düşünsün isterseniz ondan güzel bir kızla görünün kendisine ; sizi aklından çıkaramaz.

KoramiraL
19-10-2017, 17:45
6 Yıl sonra bir mesajla tekrar görüştük yemek yedik rakı için sözleştik öylece kaldı :)

mustafa_a
19-10-2017, 18:03
Bazen önünüzden biri geçer siz ona bakarken hiçbir sebep yokken aniden döner ve göz göze gelirsiniz, yada aynısı sizin içinde geçerli. Buna çok denk geldim, bir etkileşim var bence

tylan
19-10-2017, 18:05
Kadın milletinin hafızası japon balığı kadardır dostum kusura bakma ama coktan başkasını bulmuştur :)

RafetAraç
19-10-2017, 19:09
6 Yıl sonra bir mesajla tekrar görüştük yemek yedik rakı için sözleştik öylece kaldı :)

abi devamı gelmedimi ?

GokhanRS
19-10-2017, 21:40
https://img-s1.onedio.com/id-5586908b34a8a3181c7dd4e4/rev-0/w-500/s-1b26a363a6eade573a8ed8dada677973a8b51320.jpg

vectra-tuner
19-10-2017, 21:58
Beyinden Beyine 8000 km Uzağa İletişim Kuruldu - Fizikist (https://www.fizikist.com/beyinden-beyine-8000-km-uzaga-iletisim-kuruldu/)

Anıl E.
19-10-2017, 23:29
Keşke öyle olsa albayım :( :(

Sen hatundan mı ayrıldın la

Emre-U
20-10-2017, 03:40
Gelen postları okuduktan sonra.
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQNfc5bl8Ykr62Z51Wje6OLOFB99tlzf NkHc9XuohilJmNIcZfE5w

Yigit-Y
20-10-2017, 06:07

Ümit umut psikolojisi sizin yaşadığınız

Gerçekten sevse idi zaten barışırdınız

Fuckbody lik yok ise bu umut ve ümit malesef fakirin hayal dünyası ötesine geçemez

Fuckbody de mal boşta kaldığı için kaşıntı tutar eğer işini iyi yapan elemansanız abla yazar

Onun dışında bir cacık olmaz

fthdrn
20-10-2017, 06:17
Sen hatundan mı ayrıldın la

Sabah sabah tinere mi başlatıcan beni ???

ulasoztas1
20-10-2017, 07:27
İki tarafta severek ayrıldıysa sizin onu düşündüğünüz anda onun da sizi düşünmesi yüksek ihtimaldir...
Eğer o size kızgınsa, sizi düşünse bile düşünmüyor gibi davranabilir...
Gene ayrılma sebebine ve o etkinin karşı taraftaki etkisine göre sizin aşırı düşünmeniz takıntı haline gelip o da beni düşünüyor mudur diye düşünebilirsiniz de..

Batu-R
20-10-2017, 08:14
Kendime yeni birini buldum ama fake olasılığı %99 gibi telefondada konuştuk monuştuk eyvallah ama fake mi değil mi idrak edemedim fotoğrafların hepsi bu sene içersinde :D eskiyi özledim amk spor gazatesi.

imprezaWRC
20-10-2017, 10:10
Kadın milletinin hafızası japon balığı kadardır dostum kusura bakma ama coktan başkasını bulmuştur :)

Hahaha, sana öyle geliyor. Bir başlarlar bir döküm çıkarırlar ki bir bakarsın asıl hafızası zayıf olan sen çıkarsın.

emre.ates
20-10-2017, 10:26
Hahaha, sana öyle geliyor. Bir başlarlar bir döküm çıkarırlar ki bir bakarsın asıl hafızası zayıf olan sen çıkarsın.

Arkadaşın demek istediği tam olarak bu konu değildi, 10 yıl birlikteliğin olsun bir kadının senden soğuduğu ve ayrıldığı zaman kısa süre içerisinde bir başkasını bulur o yaşamış olduğu 10 yıllık geçmişini japon balığı gibi bir anda unutur :) Birlikteyken kaydedilen arşive dik durabilecek adam tanımıyorum :))

imprezaWRC
20-10-2017, 10:33
Arkadaşın demek istediği tam olarak bu konu değildi, 10 yıl birlikteliğin olsun bir kadının senden soğuduğu ve ayrıldığı zaman kısa süre içerisinde bir başkasını bulur o yaşamış olduğu 10 yıllık geçmişini japon balığı gibi bir anda unutur :) Birlikteyken kaydedilen arşive dik durabilecek adam tanımıyorum :))

O kısımlarda hiç silinmiyorda, hatırlamıyorum numarası çekiliyor ve bir güzel afiyetle yeniliyor :)

KoramiraL
20-10-2017, 14:59
abi devamı gelmedimi ?

Yok gelmedi sordum başka zaman dedi halbuki iş yeri yakın bana garip olay oldu :D

Grimlord
20-10-2017, 15:22
Kendime yeni birini buldum ama fake olasılığı %99 gibi telefondada konuştuk monuştuk eyvallah ama fake mi değil mi idrak edemedim fotoğrafların hepsi bu sene içersinde :D eskiyi özledim amk spor gazatesi.

18-19 yaşlarında iken msnde bir kızla muhabbet ediyordum. Kız aşırı özgüvensiz biriydi. Avatarına asla kendi fotosunu falan koymazdı, sürekli plastik ördek, at , top falan koyardı. Neyse ben bu kızla hiç görmeden 1-2 sene muhabbet ettim. Aramız bayağı iyiydi. Benim gibi metal müzik dinlerdi falan, acaip iyiydik.

Birgün bana Ankara'da olduğunu, buluşmak istediğini söyledi. Ben bayağı heyecanlandım ama öbür yandan da acaip telaşlıyım tabii. "Ya kız dombiliyse, umduğum gibi değilse?" falan diye kendi kendimi yedim. Neyse buluşma günü geldi çattı. Kızı dikmende bekliyorum. (nasıl da romantik bir buluşma yeri, Ankara'nın dikmeni :D )

Kızın da neye benzediğini bilmiyorum tabii. "Şunu giyiyorum, şu çantayı takıyorum" falan da demedi. Kız beni biliyor , "ben seni bulurum" dedi. Neyse yaklaşık 10 dakika falan bekledim. Baktım karşıdan upuzun boylu, harley botlu ( o zamanlar tüm ergen metalci kızlar giyerdi, hastasıydım) bir kız geliyor. Aha dedim, ilk görüşte aşk bu olmalı. Kız yüzüme baka baka gitti. İçimden " tüh lan, demek ki bu değilmiş " dedim. Sonra sordum kendime, bu kız bana niye baksın ki?

Neyse, baktım başka bir kız daha geliyor. Bu önceki kızdan biraz kısa ama yüzü falan güzel, simsiyah giyinmiş. Tam bir kara sinek edasıyla ellerimi ovuşturdum, " ahaaa dedim, geliyor zalımın kızı." Kız yanıma kadar geldi, yüzüme gülümsedi. Yaklaştıkça farkettim ki bayağı güzelmiş. İşte tam o an derken kız bana " afedersiniz, dolmuş durağı nerede biliyor musunuz? " dedi. Ben dumur oldum doğal olarak. "Bilmiyorum!" diye bağırdım, kız korktu gitti.

Bu kadar moral bozukluğundan sonra 10 dakika daha kadar bekledim. Hava da acaip soğuk, buz kestim yeminle. Tam sinirlenip giderken arkadan biri bana seslendi, dönüp bir baktım ve işte o an!.
Boy tahminen 1.49-1.50 cm max
Dişler : Umumi tuvalet sarısı
Saçlar : yamuk kesilmiş resmen
Ses tonu : 2 dakika konuşsun beyin felci geçirirsiniz, o derece tiz

Benim morali 0 0 0 0 :D Yüzüm düştü, kız bişey soruyor cevaplayamıyorum. Beynim idle modda çalışıyor. Kendini kapatmış. Uzaklara dalmışım. Harleyli kıza bakıyorum, hala otobüs bekliyor. İçimden "senle biz, bir olabilirdik" falan diyorum. Kız o ara bir hapşuruyor, sümükler sağa sola saçılıyor. "Bu kadar mı olur" diyorum kendi kendime. En son akrabamı acile kaldırmışlar diyip kaçtım. Her yerden engelledim. Kız 1 2 sene boyunca fake hesaplarla taciz etmeye devam etti. Hiç birşey olmamış gibi saçının fotosunu atıp " Nasıl?" falan diye soruyor. Güzel tabii, daha az yamuk olmuş.

Diyeceğim o ki işini sağlama al. Yüzünü ismini cismini görmeden hayatının şokunu yaşama. Hayatı sorgulamaya başlarsın :D

streetracer_nos
20-10-2017, 15:48
boy tahminen 1.49-1.50 cm max
+Sümükler sağa sola saçılıyor

iyiki tabloya 5 saniye bakınca zombi çıkmamış:D öldüm gülmekten

halilcan9455
20-10-2017, 15:48
Yazsam roman olur klişesini yaşadım ettim, hatta yazdım roman oldu sonra sildim.

"Umut fakirin ekmeği ban ban ye..."

fthdrn
20-10-2017, 16:03
Bir umuttur yaşamak.. Anıl E.

Anıl E.
20-10-2017, 16:04
Bir umuttur yaşamak.. Anıl E.

Herkesin derdi farklı,kiminin ekmeği bayat kiminin pırlantası ufak

altugkocer
20-10-2017, 16:15
Misafirler yengeler sanırım :D

YAS
20-10-2017, 16:22
Terazinin iki tarafında kimin durduğunun önemi yok. Önemli olan kefeyi tutan demir

streetracer_nos
20-10-2017, 16:32
normalde öyle düşünce gücü ruhsal olaylar vs. inanmam yani saçma gelir bana fakat birgün bi kız gördüm görmemle birlikte sanki kızı eskiden çok iyi tanıyorum falan böyle farklı bi yakınlık farklı bi enerji geldi işte ruh eşi diyolar ya öyle bişey sanırım kalp atışlarım falan deli gibi hızlandı sonra kızda bana doğru gelirken aynı şeyleri onunda yaşadığını tahmin ediyorum oda bana bakıyo falan önümden bakarak geçti ama şaşkınıkla bakıyoruz birbirimize hani bişeyler söyleyecez ama söyleyemiyoz farklı bişeydi yani arkasından bakmaya devam ettim kızdan gözlerimi alamıyorum bi enerji var tutuyo beni sanki sonra kızda döndü baktı tekrar sonra yürüdü gitti gerçekten tuhaf bişeydi yani öyle hoşlanma kesme bu tarz bişey değildi kesinlikle

insanın hatıraları yaşadığı olaylar falan kalıtsal diyolar ya sanki öyle bişey gibi geliyor bana
Büyük büyük dedem neler karıştırdıysa zamanında:)

Batu-R
20-10-2017, 18:12
18-19 yaşlarında iken msnde bir kızla muhabbet ediyordum. Kız aşırı özgüvensiz biriydi. Avatarına asla kendi fotosunu falan koymazdı, sürekli plastik ördek, at , top falan koyardı. Neyse ben bu kızla hiç görmeden 1-2 sene muhabbet ettim. Aramız bayağı iyiydi. Benim gibi metal müzik dinlerdi falan, acaip iyiydik.

Birgün bana Ankara'da olduğunu, buluşmak istediğini söyledi. Ben bayağı heyecanlandım ama öbür yandan da acaip telaşlıyım tabii. "Ya kız dombiliyse, umduğum gibi değilse?" falan diye kendi kendimi yedim. Neyse buluşma günü geldi çattı. Kızı dikmende bekliyorum. (nasıl da romantik bir buluşma yeri, Ankara'nın dikmeni :D )

Kızın da neye benzediğini bilmiyorum tabii. "Şunu giyiyorum, şu çantayı takıyorum" falan da demedi. Kız beni biliyor , "ben seni bulurum" dedi. Neyse yaklaşık 10 dakika falan bekledim. Baktım karşıdan upuzun boylu, harley botlu ( o zamanlar tüm ergen metalci kızlar giyerdi, hastasıydım) bir kız geliyor. Aha dedim, ilk görüşte aşk bu olmalı. Kız yüzüme baka baka gitti. İçimden " tüh lan, demek ki bu değilmiş " dedim. Sonra sordum kendime, bu kız bana niye baksın ki?

Neyse, baktım başka bir kız daha geliyor. Bu önceki kızdan biraz kısa ama yüzü falan güzel, simsiyah giyinmiş. Tam bir kara sinek edasıyla ellerimi ovuşturdum, " ahaaa dedim, geliyor zalımın kızı." Kız yanıma kadar geldi, yüzüme gülümsedi. Yaklaştıkça farkettim ki bayağı güzelmiş. İşte tam o an derken kız bana " afedersiniz, dolmuş durağı nerede biliyor musunuz? " dedi. Ben dumur oldum doğal olarak. "Bilmiyorum!" diye bağırdım, kız korktu gitti.

Bu kadar moral bozukluğundan sonra 10 dakika daha kadar bekledim. Hava da acaip soğuk, buz kestim yeminle. Tam sinirlenip giderken arkadan biri bana seslendi, dönüp bir baktım ve işte o an!.
Boy tahminen 1.49-1.50 cm max

Benim morali 0 0 0 0 :D Yüzüm düştü, kız bişey soruyor cevaplayamıyorum. Beynim idle modda çalışıyor. Kendini kapatmış. Uzaklara dalmışım. Harleyli kıza bakıyorum, hala otobüs bekliyor. İçimden "senle biz, bir olabilirdik" falan diyorum. Kız o ara bir hapşuruyor, sümükler sağa sola saçılıyor. "Bu kadar mı olur" diyorum kendi kendime. En son akrabamı acile kaldırmışlar diyip kaçtım. Her yerden engelledim. Kız 1 2 sene boyunca fake hesaplarla taciz etmeye devam etti. Hiç birşey olmamış gibi saçının fotosunu atıp " Nasıl?" falan diye soruyor. Güzel tabii, daha az yamuk olmuş.

Diyeceğim o ki işini sağlama al. Yüzünü ismini cismini görmeden hayatının şokunu yaşama. Hayatı sorgulamaya başlarsın :D

aga bu nedir hahagfashghasdhgdhasghdsa yok ben şüphedeyim son olaylardan sonra yoksa çok mu abartıyorum acaba hahahahahhaha

Grimlord
20-10-2017, 21:09
aga bu nedir hahagfashghasdhgdhasghdsa yok ben şüphedeyim son olaylardan sonra yoksa çok mu abartıyorum acaba hahahahahhaha

Kontrol et hacı, nolur nolmaz :D

dasemert
20-10-2017, 21:12
18-19 yaşlarında iken msnde bir kızla muhabbet ediyordum.
Okurken aklıma istemsizce geldi.Her düşünmemizde oturum acardı :D

http://i64.tinypic.com/ji017t.png

Grimlord
20-10-2017, 21:15
Okurken aklıma istemsizce geldi.Her düşünmemizde oturum acardı :D

http://i64.tinypic.com/ji017t.png

https://www.youtube.com/watch?v=P3euVzpwu9M

Şunu kesin izle :D

Batu-R
20-10-2017, 22:31
Kontrol et hacı, nolur nolmaz :D

valla hacı pazartesi gidip okuluna baskın yapıcam oysa tamam dicem :D