PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : whatsapp yazışmalarını geri getirebilecek kişi kurum önerisi

livaneli
30-10-2017, 22:52
Merhaba Dostlar,

Ağustos ayının son on gününe ait sildiğim whatsapp yazışmalarımı geri çıkarmam lazım.
Netten araştırıp öğrendiğim yöntemleri uyguladım zamanında, büyük kısmını aldım ama son on gün yok ortada.

Forumdan bir arkadaşımız bir isim ve mail adresi verdi, iki gündür onunla yazışıyoruz ama güvenemedim açıkçası.İsim,telefon vermiyor, iban vermiyor.Sim kartı çıkar, parayı ve telefonu kargola x şubesine, bi arkadaş alır,bana verir hallederim diyor.Telefonun yazılımını açık kaynak kodluya çevirip yapacakmış.

Daha güvenilir, işi bilen bir kişi ya da kurum varsa önerilerinizi bekliyorum.

Telefon Asus Zenfone 5 lite ,alet ve simkart bana ait, yazışmalar bana ait.
Teşekkürler.

onursumer
30-10-2017, 23:33
nasil yapildigi konusunda bilgim yok ama yuzyuze gorusme disinda telefonu birine gondermeye cesaret etmezdim ben

Ferhat_V
31-10-2017, 00:02
telefon android ise sistemi önceki bir tarihe çekip içinde foto video yazışma ne varsa alabiliyorlar..iphone için birşey diyemem..

hukuki bir konu iste emniyete git orda yardımcı olabilirler..eğer olmazsa internetten pts veri kurtarma vs.. facebooktan veri kurtarma sitelerini araştır yardımcı olurlar..

DOHC
31-10-2017, 07:29
Whats app'ı komple silip bir daha kursan? Whats app server hafızasında o 10 gün kaldıysa geri gelir, gelmezse muhtemelen geçmiş olsun.

onurc
31-10-2017, 07:58
uyuşturucu kaçırıyor sanki bilgilerini paylaşmayıp.şu esrarengiz ayaklarına da bitiyorum.

son postta dendıgı gıbı silinip bir daha kurulursa bieşyleri kurtarıyor ama sanırım mevcut kalan sohbetlerı gerı getırıyor sadece.

livaneli
31-10-2017, 08:24
Teşekkürler, silip kurma işini yaptım zamanında, bir miktar konuşma geri geldi ama eksikler var.
Hukuki bir konu değil, tamamen özel.

Mert-
31-10-2017, 08:34
Durumu Whatsapp'a mail ile bildirin. Belki kendilerinin bir yönlendirmesi olur.

onun harici ben de gizemli işlere girmezdim. yok telefonu birine gönder ben ondan alacağım falan. neden? cia peşimde çünkü

BaDCaT
31-10-2017, 08:56
Merhaba Dostlar,

Ağustos ayının son on gününe ait sildiğim whatsapp yazışmalarımı geri çıkarmam lazım.
Netten araştırıp öğrendiğim yöntemleri uyguladım zamanında, büyük kısmını aldım ama son on gün yok ortada.

Forumdan bir arkadaşımız bir isim ve mail adresi verdi, iki gündür onunla yazışıyoruz ama güvenemedim açıkçası.İsim,telefon vermiyor, iban vermiyor.Sim kartı çıkar, parayı ve telefonu kargola x şubesine, bi arkadaş alır,bana verir hallederim diyor.Telefonun yazılımını açık kaynak kodluya çevirip yapacakmış.

Teşekkürler.

Bold kısıma çok güldüm ahahahhaha açık kaynak kodluya çevirmek nedir. Open Source ve silinen verinin ne alakası var aahhahahah

GuneyOnur
31-10-2017, 09:42
yok telefonu birine gönder ben ondan alacağım falan. neden? cia peşimde çünkü

Tam imzalık olmuş abi :D

Maxi
31-10-2017, 10:07
Merhaba Dostlar,

Teşekkürler.

şimdi bir programın linkini göndericem sana özel mesaj ile
o program işe yarayacakmı bilmiyorum denemedim bende ama içerisinde whatsapp kurtarma bölümü diye seçenek gördüm az önce
-programı indir
-bilgisayarına kur
-ayrıca gelen dll dosyasını programı kurduğun yere eskisinin üzerine kopyala
-sonra usb kablosu ile telefonu pc ye tak
-programı çalıştır, program telefona bağlandıktan sonra (bunun için telefonda birkaç şey yapmanı isteyebilir)
-android&data recovery bölümünde whatsapp mesaj kurtarma var sadece onu seçip devam et.

livaneli
31-10-2017, 20:37
şimdi bir programın linkini göndericem sana özel mesaj ile
o program işe yarayacakmı bilmiyorum denemedim bende ama içerisinde whatsapp kurtarma bölümü diye seçenek gördüm az önce
-programı indir
-bilgisayarına kur
-ayrıca gelen dll dosyasını programı kurduğun yere eskisinin üzerine kopyala
-sonra usb kablosu ile telefonu pc ye tak
-programı çalıştır, program telefona bağlandıktan sonra (bunun için telefonda birkaç şey yapmanı isteyebilir)
-android&data recovery bölümünde whatsapp mesaj kurtarma var sadece onu seçip devam et.

Çok teşekkür ederim,mesajı aldım, indirip deneyeceğim ama bir sorun var bir aydan beri.
Telefonu usb ile bilgisayara bağladığımda "bu bilgisayara bağladığınız en son usb aygıtı arızalı olduğundan windows bu aygıtı tanımadı" uyarısı çıkıyor, sadece şarj ediyor,telefonun içini göremiyorum.Netteki onlarca yöntemi denedim, birşey değişmedi.Es dosya yöneticisi diye bir uygulama indirdim, onunla ortak ağ üzerindeyken telefonun içini görebiliyorum.Umarım bunda da işe yarar.

ProdriveSTI
31-10-2017, 21:59
Çok teşekkür ederim,mesajı aldım, indirip deneyeceğim ama bir sorun var bir aydan beri.
Telefonu usb ile bilgisayara bağladığımda "bu bilgisayara bağladığınız en son usb aygıtı arızalı olduğundan windows bu aygıtı tanımadı" uyarısı çıkıyor, sadece şarj ediyor,telefonun içini göremiyorum.Netteki onlarca yöntemi denedim, birşey değişmedi.Es dosya yöneticisi diye bir uygulama indirdim, onunla ortak ağ üzerindeyken telefonun içini görebiliyorum.Umarım bunda da işe yarar.

Usb hata ayıklama moduna alıp öyle bağla pc'ye

livaneli
01-11-2017, 08:05
Usb hata ayıklama moduna alıp öyle bağla pc'ye

Teşekkürler, usb hata ayıklama modunu açtım ama yine aynı uyarıyı verdi.

Sadık Özyer
01-11-2017, 08:12
Yedekler gittiyse geçmiş olsun.

ProdriveSTI
01-11-2017, 09:40
Teşekkürler, usb hata ayıklama modunu açtım ama yine aynı uyarıyı verdi.

O halde farklı usb kablosu ile dene abi olmazsa başka pc'de dene.

tolga_55
01-11-2017, 12:12
yedekler gitsede filesch.. diye bir program vasıtasıyla geri alınıyor. Ben formatlanan harddiskideki verilerin yüzde 80 nini bu programla kurtardım.Özellikle word-mp3 ve video formatlarını sorunsuz kurtarır. Hatta bu program yüzünden kendi harddisklerimi satmaya korkar oldum :D

livaneli
01-11-2017, 20:15
es dosya yöneticisi ile dosyaları görebiliyorum bilgisayarda. Androidler yedek alıyor mu bilmiyorum.Mesele şu: micro sd kartta whatsapp klasörü var, bu klasördeki kayıtlarda tüm konuşmalar var mı, onları okunabilir hale getirebilir miyim?

Bunları yapabilecek kişi, şirket varsa özelden de haber verebilirsiniz.Yazışmalar yasadışı ya da ahlakdışı değil kesinlikle, şahsen gizlilik derdim yok.Yeter ki çıksın hepsi.

Sadık Özyer
02-11-2017, 22:07
es dosya yöneticisi ile dosyaları görebiliyorum bilgisayarda. Androidler yedek alıyor mu bilmiyorum.Mesele şu: micro sd kartta whatsapp klasörü var, bu klasördeki kayıtlarda tüm konuşmalar var mı, onları okunabilir hale getirebilir miyim?

Bunları yapabilecek kişi, şirket varsa özelden de haber verebilirsiniz.Yazışmalar yasadışı ya da ahlakdışı değil kesinlikle, şahsen gizlilik derdim yok.Yeter ki çıksın hepsi.

abi son 1 hafta falan saklanıyor. üstüne yazıyor whatsapp sürekli , o dosya formatını geri getirebilicek program varsa olur.