PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMW E30 325 Turbo | 950 beygir M50 3.0 Swap // Benzin Tv

YAS
18-11-2017, 13:33
https://www.youtube.com/watch?v=jSFo_-TgETU

///

calamityeas
18-11-2017, 13:55
Gazlama kısmı ekleseniz biraz videolarınıza sadece aracı anlatmak biraz sade kalıyor sanki

lethaldoze
19-11-2017, 01:33
Gazlama kısmı ekleseniz biraz videolarınıza sadece aracı anlatmak biraz sade kalıyor sanki

Teknik konularda bilgim olmadığından çabuk sıkılıyorum. Bu yorumdan sonra izlemedim malsef. Yinede emeğe saygı duyguyorum.

AhmetKadir
19-11-2017, 07:20
Su nun 50 tane gazlama videosu var ama kac kisi Tohan abinin boyle bir sohbetine denk gelecek de su nun islemlerini uzun uzun anlatacak. Benzin tv ankara cekimleri otomobil camiasinin onemli ama reklami cok sevmeyen insanlarini kapsiyor. Kiymetli videolar bunlar tadini cikarin

0M42
19-11-2017, 09:33
Bildiğim kadarıyla 950 hp yi tohan abi günlük kullanıyor :D

coolvtec
19-11-2017, 11:14
Bildiğim kadarıyla 950 hp yi tohan abi günlük kullanıyor :D

Kelalaka birşey geldi aklıma. Biz araçlarımıza ve modifiye işlemlerine çok pahalı diyoruz ama 950 tane gerçek beygiri bir besleyelim bakalım günlük masrafları ne kadar tutar. Aylık ve yıllık masraflarını düşünemiyorum bile.

Kısaca, o zaman modifiye :D

calamityeas
19-11-2017, 22:16
Su nun 50 tane gazlama videosu var ama kac kisi Tohan abinin boyle bir sohbetine denk gelecek de su nun islemlerini uzun uzun anlatacak. Benzin tv ankara cekimleri otomobil camiasinin onemli ama reklami cok sevmeyen insanlarini kapsiyor. Kiymetli videolar bunlar tadini cikarin

Videolar elbetteki kıymetli. Videoya emeğe herhangi bir sözüm yok çekimler her şey mükemmel emeğe saygısızlık etmek yokta, tohan abinin videosu çok sadece kendisi gazlarken aynı anda duygularını dile dökseydi daha zevkli bir video olurdu.

AhmetKadir
19-11-2017, 22:26
Videolar elbetteki kıymetli. Videoya emeğe herhangi bir sözüm yok çekimler her şey mükemmel emeğe saygısızlık etmek yokta, tohan abinin videosu çok sadece kendisi gazlarken aynı anda duygularını dile dökseydi daha zevkli bir video olurdu.

oncelıkle kusura bakmayın mesajımı bıtırırken ''tadını cıkarın'' tarzı bı ıfade kullanmısım. profılınızdekı yas bolumune dıkkat etmemısım saygısızlık olmasın kusura bakmayın tekrardan.

soyledıgınızde de haklısınız gazlama eklense daha guzel olurdu tabi ki. benım de belırtmek ıstedıgım Ankarada bircok ısmın bunlara Tohan ve İlker abinin aracları dahil yıllarca (yine Burak Ertem 'in editorlugunu yaptıgı) dergiye cıkartayım dıye ugrastım durdum. aman ne gerek var dıyen ınsanlardı. sımdı bu vıdeolar bıle buyuk nımet yanı :)

calamityeas
19-11-2017, 22:37
Allah razı olsun o zaman sizden bu videoyu izlediysek, varsa bi saygısızlık siz kusura bakmayın yaş 22 profil yanlış düzeltemedim. İyi akşamlar

ozyt1000
24-11-2017, 07:21
Bence güzel video olmuş. Bu tarz incelemelerde temel sorun seyredeni bıktırmadan, herkezin anlayabileceği bir şekilde teknik detayları verebilmek. Aracın potansiline paralel gazlamada çekilirse daha da güzel olur.