PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ekonomik otomatik dizel.

irfanakbas
20-11-2017, 11:06
S.A. arkadaşlar malumunuz son zamanlarda akaryakıt fiyatları baya bir artış gösterdi elimdeki aracı sattıktan sonra ailece kullanabileceğimiz her yönüyle ekonomik ( parça fiyatları ve özelliklede yakıt konusunda cimri, bizi zırt pırt sanayiye dusurmuycek, rutin bakımlarını yapıp kafamız rahat binebilecegimiz ) max 45 bine kadar araç düşünüyoruz, simdiden ufak ufak araştırma yapmak istiyorum. aracı esimde kullanicagi için aradığım araçta boya değişen çokta dert etmiycem açıkçası, çünkü ufak tefek surtmeler olucagini düşünüyorum yürür konusunda iyi olması bizim için yeterli öneriler 35-40 civarı olması daha çok işimize gelir. Birde bu meblalardaki araca kasko gerekli midir? Şuana kadar hiç bir aracimda kasko yaptirmadim. Bu kriterlere göre ne önerirsiniz?

G.U.Z.
27-11-2017, 09:36
Ekonomik deyince aklima clio geliyor, soyle bir sey olabilir: sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-20-yil-ozel-serii-505929461/detay)

AhmetKadir
27-11-2017, 10:39
S.A. arkadaşlar malumunuz son zamanlarda akaryakıt fiyatları baya bir artış gösterdi elimdeki aracı sattıktan sonra ailece kullanabileceğimiz her yönüyle ekonomik ( parça fiyatları ve özelliklede yakıt konusunda cimri, bizi zırt pırt sanayiye dusurmuycek, rutin bakımlarını yapıp kafamız rahat binebilecegimiz ) max 45 bine kadar araç düşünüyoruz, simdiden ufak ufak araştırma yapmak istiyorum. aracı esimde kullanicagi için aradığım araçta boya değişen çokta dert etmiycem açıkçası, çünkü ufak tefek surtmeler olucagini düşünüyorum yürür konusunda iyi olması bizim için yeterli öneriler 35-40 civarı olması daha çok işimize gelir. Birde bu meblalardaki araca kasko gerekli midir? Şuana kadar hiç bir aracimda kasko yaptirmadim. Bu kriterlere göre ne önerirsiniz?

ben 15000lik aracımı da kasko yaptırmıstım acıkcası. sımdıye kadar hıcbır sey olmadı ancak kafam rahat yola cıkıyorum. canıma bırsey gelmesın yeter dıyorum acıkcası :)
hemen satma gıbı bır durum olmayacaksa bravo bakın :) clio parasına c segment 120hp bravo daha sempatık gelıyor bana :)

Ekonomik deyince aklima clio geliyor, soyle bir sey olabilir: sahibinden.com - Satılık, Kiralık, 2.El, Emlak, Oto, Araba, Alışveriş, Hizmet, Kariyer, İş İlanları, Bilgisayar, Cep Telefonu, Tekne, Motosiklet, İş Makinesi fiyatları - ilan ve alışverişte ilk adres (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-20-yil-ozel-serii-505929461/detay)

clio larda yokus kalkıs yok dıye duymustum ama tam bılgım yok ona bı bakmakta fayda var eşiniz için onemli olur.

WeLeT
27-11-2017, 11:08
Megane 3 öneririm..

onursumer
27-11-2017, 11:12
dizel otomatik 2009 2010 i30 bakabilirsin en ekonomiği değil fakat çok rahat konforlu eşinin kullanıcağınıda yazdığın için tavsiye ederim hyundai olduğundan yedek parça vs herturlu yapılır

onn_dear
27-11-2017, 11:33
Fluence 1.5 dci edc

irfanakbas
27-11-2017, 12:56
Bravo lar düşüncemde var. Bir kaç marka araç daha var fakat fiyatlara bakıyorum git Gide yükseliyor. Ne hikmetse elimdeki aracin fiyatıda nette yükseliyor gibi görünse de ben fiyatimi dusuruyorum hala satamadim.acikcasi mağdur olmamak içinde kendime bir alt sınır belirledim.o fiyattan aşağıda vermek istemiyorum, elimdeki araçta gayet temiz Nasip bakalım ne olucak?

AhmetKadir
27-11-2017, 13:26
Bravo lar düşüncemde var. Bir kaç marka araç daha var fakat fiyatlara bakıyorum git Gide yükseliyor. Ne hikmetse elimdeki aracin fiyatıda nette yükseliyor gibi görünse de ben fiyatimi dusuruyorum hala satamadim.acikcasi mağdur olmamak içinde kendime bir alt sınır belirledim.o fiyattan aşağıda vermek istemiyorum, elimdeki araçta gayet temiz Nasip bakalım ne olucak?

ben bravoyu sattım, sız corsayı satamadınız mı daha :) bi de bravonun pıyasası yok derler :D

şakası bı yana aracınızı anlatmıstınız gercekten ozenlı bır arac, ancak pıyasada guzel degıl ucuz aranıyor ondan zorlasıyor sızın ısınız ;)

aslan
27-11-2017, 17:06
Cıtroen C4 ler baya baya ekonomik

modify34
27-11-2017, 19:01
punto dizel otomatik olabilir

irfanakbas
28-11-2017, 10:43
ben bravoyu sattım, sız corsayı satamadınız mı daha :) bi de bravonun pıyasası yok derler :D

şakası bı yana aracınızı anlatmıstınız gercekten ozenlı bır arac, ancak pıyasada guzel degıl ucuz aranıyor ondan zorlasıyor sızın ısınız ;)

Aynen dediğinize katılıyorum. Aracımı satabilseydim sizin aracıda düşünüyordum nasip. Şimdide alırsam full paket alayım diyorum bizim burası ufak bir yer sanayisi falan yok sonradan donanım eklemek bu yüzden oldukça guclesiyor benim için. Bravo otomatik leride baya bir artırdılar. Olmazsa başka alternatiflere de bakicam artık.

irfanakbas
28-11-2017, 10:44
Cıtroen C4 ler baya baya ekonomik

Bahsettiğiniz C4 yeni kasa mi eski kasa mi?

aslan
28-11-2017, 11:40
Bahsettiğiniz C4 yeni kasa mi eski kasa mi?

Eski kasalar 2005-2008 arası olanlar

irfanakbas
28-11-2017, 12:50
Eski kasalar 2005-2008 arası olanlar

Evet onlarada bakıyorum daha çok makyajlı full paket olsun istiyorum ama fiyatları ateş pahasi olmuş. 35-40 aralığı olsa hiç dusunmezdim.Ama sizin dediğiniz makyajsız olanlar çok daha uygun fiyata bulunabiliyor.