PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Full Body Kaplama hakkında

EfectusHD
20-11-2017, 15:58
Merhabalar,

Aracımın tamamını kaplama yapmak istiyorum kaliteli bir yer önerme imkanınız varmıdır bu iş nerde iyi yapılır vb.

Kaplama yapmak ne kadar mantıklıdır ? ve eğer biliyoriseniz önerdiğiniz yer için ortalama bir fiyat.

Teşekkürler,

KaanBRS
20-11-2017, 16:03
Kardeş araban nedir?

EfectusHD
20-11-2017, 16:05
Lancer 2013

KaanBRS
20-11-2017, 16:06
saat 10 da açtığın konuda almayı düşünüyorum dediğin araç mı ? gün için de aldın mı?

EfectusHD
20-11-2017, 16:08
İlerisi için soruyorum kardeşim 3 ay sonrasının planlarını yapıyorum sadece eğer bilgin varsa yardımcı olursan sevinirim. Zaten farkındaysan sadece kaplama değil body kit vb araştırmalarda yapıyorum yardım almaya çalışıyorum.

KaanBRS
20-11-2017, 16:12
Bak güzel kardeşim,

Sana kardeşim diyorum bunda bi küçük görme durumu yok dosthane algıla lütfen.

Şimdi bu foruma her gün senin gibi heyecanlı kardeşlerimiz geliyor belki ilk araban olucak anlıyorum için de büyük bi heves var ve böyle hissetmekte çok haklısın hepimiz yaşadık bunları.. Aklında şöyle yaparım böyle yaparım planları var mesela diğer konunda rb26 veya 2jz den falan bahsetmişsin buralarda bizi bi gülme alıyor sende puan kaybediyorsun lütfen gerçekci olalım.

Sen önce bi arabanı al kaskonu sigortanı muayeneni bakımını yaptır çünkü bu ülkede en çok para tutan şeyler bunlar hepsini hallet arabanın stok bi keyfini çıkart sıkıldığın zaman gel bu konuları tekrar hortlat biz sana yardımcı oluruz.

Ama şuan senin yaptığın her kuşu öpmüş gibi bir de leyleğe göz dikmiş olmak oluyor buda bizi üzüyor her gün senin gibi nice babaerenlere laf anlatmaya çalışıyoruz forum böyle saçma sapan biyere dönünce bizde ister istemez taşağa alıp makara yapar olduk.
Sonra bizden daha eski abiler bize kızıyor güceniyor sende zincirin en baştaki halkası olma kimse üzülmesin tamam mı ? Anlayışın için sağol.

eser
20-11-2017, 16:19
doğmamış çocuğa don biçmek yerine önce kendini tanıtan bir konu açsaydın keşke

EfectusHD
20-11-2017, 16:21
Teşekkürler ben bu iş üzerinde yürümeyi düşünüyorum fakat peki istediğiniz gibi olsun bu tarz sorular ile gelmiyorum bundan sonra.

Şuan daha 2. aracımı kullanıyorum ve zamanı gelince sorduğum şeylerin yapılı halini iletirim buraya. Dikkate alıp cevap verdiğiniz için teşekkürler. (Burdan bi ss aldım saklıyorum) :) iyi akşamlar

huseyinturk
20-11-2017, 20:30
Teşekkürler ben bu iş üzerinde yürümeyi düşünüyorum fakat peki istediğiniz gibi olsun bu tarz sorular ile gelmiyorum bundan sonra.

Şuan daha 2. aracımı kullanıyorum ve zamanı gelince sorduğum şeylerin yapılı halini iletirim buraya. Dikkate alıp cevap verdiğiniz için teşekkürler. (Burdan bi ss aldım saklıyorum) :) iyi akşamlar

İlgili konu başlığı tavsiyeleriylede ilgili bir konu aç istersen

'' Bir Zamanlar Önce Sigortanı Kaskonu Yaptır Öyle Gel Dediğiniz Heyecanlı ama Gururlu bir Genç vardı ''

YAS
20-11-2017, 20:41
doğmamış çocuğa don biçmek yerine önce kendini tanıtan bir konu açsaydın keşke

Mapper eser ayvaz
Konu kitlensin :)