PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Manisa Akhisar’da kimler var.

Günkut
01-12-2017, 23:07
Herkese merhaba arkadaşlar ,

Kayınvalidem kanser hastası ve kemoterapi doktor orası burası herkese git gel mücadelemiz devam ediyor.

2 gündür araştırıyorum Akhisar’da yapışkan Andız otu diye bir ot yetişiyormuş. İki dedemiz bunu hayır için dağıtıyormuş. Fakat şikayet edilmişler vs yılan hikayesine dönmüş işleri.

Çok uzatmadan gerekirse ücreti karşılığında bu otu bana bulup kargo yapabilecek kimsemiz var mıdır?

N11 vs vs bir çok sitede mevcut fakat ben bu tarz ürünlerde taze ise işe yaratacağına inanıyorum.

Şimdiden teşekkürler.

05414462555
Günkut arda

Ahmetfikri
02-12-2017, 08:16
daha önce burdan bi arkadaş için ilgilenmiştim ama amcamız çok nazlı başından bi kaç soruşturma geçtiği için hastayı görmeden yardımcı olmuyor

izmirde muhittin nargaz adında bi adam daha var oda bitkisel kürlerle kanseri tedavi ettiğini iddaa ediyor

leon45
02-12-2017, 09:40
Herkese merhaba arkadaşlar ,

Kayınvalidem kanser hastası ve kemoterapi doktor orası burası herkese git gel mücadelemiz devam ediyor.

2 gündür araştırıyorum Akhisar’da yapışkan Andız otu diye bir ot yetişiyormuş. İki dedemiz bunu hayır için dağıtıyormuş. Fakat şikayet edilmişler vs yılan hikayesine dönmüş işleri.

Çok uzatmadan gerekirse ücreti karşılığında bu otu bana bulup kargo yapabilecek kimsemiz var mıdır?

N11 vs vs bir çok sitede mevcut fakat ben bu tarz ürünlerde taze ise işe yaratacağına inanıyorum.

Şimdiden teşekkürler.

05414462555
Günkut arda

ben Akhisar'da oturuyorum. Hastayı görmeden ot vermiyor diye biliyorum. Kansere iyi geldiğini de düşünmüyorum, iyi gelse Manisa bölgesinde kimse kanser hastası olmazdı veya kanserden dolayı hayatını kaybetmezdi.

ACTPK
02-12-2017, 10:37
Eski kanser hastasıyım. Dilimin döndüğünce anlatayım; Bitkisel kürler genelde takviye edici metabolizma hızlandırıcı v.s. görevi gördüğü için kanserli hücrenin bölünüp çoğalmasını tetikleyebilir. Suat Arusan isimli bir doktorla görüşmüştüm birinin tavsiyesi üzerine. İzmirde oturuyor Manisada kliniği vardı onunda (TV'ye cıkan ünlü bi doktordu) Kemoterapi harici herhangi bir şey denemeyin. Hiçbir bitkisel şey kullanmayın diye kesinlikle uyarmıştı. Yinede siz bilirsiniz.

Günkut
02-12-2017, 17:27
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar sürekli araştıyorum yanş yaşayan bilir karşınızdaki kıvranırken sizin etkisiz tepkisiz durmanın ne kadar zor olduğunu. Bir tarafım diyor ki ot ne olabilir yani kötü sonuç doğuracak diğer tarafımda diyor ki ya beklenmedik bir şey ile karşılaşıp durum daha kötüye gider ise. Aşağı sakal yukarı bıyık durumundayız.

Bilemiyorum ne yapmalıyım.

excellency23
02-12-2017, 18:07
dediginiz otun kanseri iyilestirdigi falan yalan ama psikolojik olarak ise yarayabilir. sonucta kanser hastalarinda psikoloji önemli. o ilaca umut baglarsa faydasini görebilirsiniz. tadi degisik bi bitki cayini hastaya kanser ilaci diye verirseniz ayni etkiyi görürsünüz bence. hem dediginiz otun olasi yan etkilerinden de kurtulmus olursunuz.

bu tip bitkisel ilac isteyen sayisi fazla olunca suistimal eden de cok oluyor haliyle. hic birine inanmiyorum sahsen. hepsi cebinin derdinde.

uluckaban
03-12-2017, 23:26
Akhisar da kuzenim vardı daha önceden bi şekilde otu alıp bi tanıdığımıza gönderdi. Hastayla ilgili durumu öğrenip burdan dönüş yapacağım. Kuzen şuan okul sebebiyle şehir dışında başka alternatifle halletmeye çalışacağım.

Skyhawk34
04-12-2017, 06:48
Hacım öncelikle geçmiş olsun.
Hastamız için tarif vereceğim ve gideceğim yaşıda yüksektir kemoterapi ışın mışın kurcalatmayın kadını iyi olacagı varsada bithap düşüp öyle göçecek bu dünyadan.

İlk iş büyükşehirden yallah memlekete. Burada artık çapamı atar kolu komşuyla yemeklermi yapar ne yaparsa kendine fayda.
Canan karatay ablamız bu işin üstadı yazdıklarını okumakta ve uygulamakta büyük fayda var.
Umarım tez zamanda sağlıgına kavuşur

İzzet Göçmen
04-12-2017, 08:29
Bu işi paraya döken cok insan var orada malesef merkezdeyim bende bilen bilmeyen girmiş işe,Bİraz sacma gelicek sanırım hastalıktır ummadık yerden deva cıkabilir turgutluda bi abimiz var sanayici kendisi otogazcı kansere care buldugunu iyilestirebilcegini izmir universite hastanesindeki doktorlarla konustugunu patentini aldıgını falan söyledi sacma bi olay belki ama böyle bi ibaresi vardı 2 3 defa gördüm ofisinde seans yaptıgını. Gecmiş olsun umarım kısa zamanda gecer