PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Corsa silverline mercek sorunu

metin_1989
04-12-2017, 19:31
Merhabalar corsa c silverline aracım var farlar sanki göstermiyor gibi bunu nasıl yapabilrim bilgisi olan varmı ? Ne yapılabilir ? İstanbulda nerde yapılır ? Mercek değişicekse nasıl oluyor farları acmadan arkadan çıkartamazmıyım ? Çıkartınca ne tip mercek kullanılmalı ?

AliGizda
05-12-2017, 16:31
Kardeşim amerikan park+sislerle gezersen bir sıkıntı kalmaz. Geçen Tekirdağ yolunda gördüm 2 kere maşAllah' ı var aracın bro.

Şaka bir yana led ampül takıp denesene.

Grimlord
05-12-2017, 16:33
Benim araçta da mercekli farlar var, farlar ayarsız sanırım. Yada mercek kararması olmuş, ledli farla bile önümü zor görüyorum :D
Konuyu takipteyim

EREN34
05-12-2017, 16:36
Mercekler yılların etkisi ile kararmıştır.

Her oem farın merceği değişmez. Kimisi sökülebilirken, kimisi ancak kırılarak çıkartılabilir. Yerine orj. merceği de sıfır bulamzsınız.

En temizi bir çift sıfır far alıp kullanmak.
Olmadı farın içini açtırıp oraya uygun başka bir mercek taktırtmak

metin_1989
06-12-2017, 20:22
Kardeşim amerikan park+sislerle gezersen bir sıkıntı kalmaz. Geçen Tekirdağ yolunda gördüm 2 kere maşAllah' ı var aracın bro.

Şaka bir yana led ampül takıp denesene.
Nerde gördün beni ali :) silivride oturuyorum bu tarafa gelirsen buyur gel eşinle beraber :) bizde hep böyle sis amerikan �� değişiyormus benim mercekler ama yapan yaptıran bulmak lazım başka kimsenin bilgisi yokmu ?

AliGizda
07-12-2017, 08:06
Nerde gördün beni ali :) silivride oturuyorum bu tarafa gelirsen buyur gel eşinle beraber :) bizde hep böyle sis amerikan �� değişiyormus benim mercekler ama yapan yaptıran bulmak lazım başka kimsenin bilgisi yokmu ?

Aa kardeşim kırmızı yılan paket Corsa' yla gördüm Silivriye gelmeden E5' te. 59 DR :) Yolda rahatsız etcektim ama yanında yenge vardı ses çıkarmadım :) Tamam kardeşim, haberleşelim görüşelim mutlaka.