PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dominar 400 nasıl?

Octane
06-12-2017, 18:45
Merhaba

Custom bobberımı bugün sattım. Bu dominara da çok güzel bir fiyat aldım, sıfır km 16400tl.

Yani düşünmüyorum değil.

Bilgilerinizi tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim, almalı mı sizce?

MetalliHead
06-12-2017, 19:37
Merhaba

Custom bobberımı bugün sattım. Bu dominara da çok güzel bir fiyat aldım, sıfır km 16400tl.

Yani düşünmüyorum değil.

Bilgilerinizi tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim, almalı mı sizce?

bir motosiklet forumunda alttaki yazı paylaşılmış.

Dominar 400 ü 1ay önce bende sıfır aldım 1 ayda toplam 4600 km yol yaptım yaşadığım herşeyi paylaşmak isterim öncelikle motordan oldukça memnunum rodajı tamamladıktan snra izne çıkıp kırklareliden istanbula ordan da izmire gittim orda kullandım ordan da dönüş yaptım geldim titreşim kısmına gelirsek beni rahatsız eden bir durum olmadı uzun yolda gayet memnun kaldım bazı anlarda hızı yetmese de skılsamda keyifli bir motor yakıt dersek açık ve net gazlaya gazlaya giderseniz 80 km de yarım depo yedim bandırma feribotuna yetişecem diye ama gel gelelim insan gibi kullanırsanız tek diş 80 km götürebiliyor sizi frenler dersen bana yetti de arttı izmir yolculuğmda 1800 km yaptım şehir içi dışı karışık 444 tl benzin almışım fişleri sakladıydım sorana tavsiye ederim artçılı da kullandım pulsara binen arkadaşlarım buna da bindi çok memnundular inmek istemediler o kdar rahat demek ki torkuna herkes bayılıyor yollarda çok kişi çevirip kaç yapıyor diye soruyor görntüde yeterli demektir. Şimdi gelelim olumsuz özelliğine aslında motorun değil aptal salak servis ya da bayilerin sorunu var motoru sıfır olarak kartaldan aldım koruma takozu taktırdım 200 tl ye ve o takoz yan sanayi olduğu için vidası külbütor kapağı denen motor kapağının üst tarafına saplanmş ve çatlatmş buradan yağ sızdırmış ama bunu biz sandık ki contadan kaçırıyor bunu niye mi sandık kırklareli de bir servis motora 1.7 lt yağ konduğunu söyledi ve bu yağ çok geldiği için bay moto dedi ki contaya basınç olmş neyse bugün söküldü ve herkes şok neyse bay moto sağolsun bir karışımla o çatlağı kapadı ne mi olcak zaman gösterir ama siz siz olun motorun orjinalini bozmayın ve servise güvenmiyorsanız gitmeyin ben artk garantiden çıkacağını bilsem güvenmediğim yerde bakım yaptırmam bunları Ekrem ATA ya da bildirdim fabrikaya da yarın resmi olarak şikayette bulunacağım sıfır alcak arkadaşlar koruma takozu taktırırsanız dikkatli olun ikinci el alcaklarda takozlu motorun külbütor kapağına dikkat edin bu sorunu belki tek ben yaşadım ama illa ki bunu yaşayan olacak saygılarımla

aykutsafakyaman
06-12-2017, 22:39
Motoru canli da gormus biri olarak soyliyim. Reklamlardaki veya videolardaki gibi heybetli değil. Titresim konusunda rahatsiz olan da var memnun olan da.
Altyapi duke 390 la ayni.
İstanbuldaki servisler ne durumda bilmiyorum ama servis ağından çoğu kişi memnun.
Fiyat performans olarak bakilirsa cok iyi ama eksileri de var. Trabzonda arkadasim 200nsle 17500 kmde subap yakaladi. 120 yle giderken motor arka tekeri kitledi. Allahtan garantiliydi sadece yağ filtresinin parası ödendi. Montajda bi hata oldumu ilerde mutlaka karşınıza çıkıyor. Aku genelinde sıkıntılı. Egsoz bir kisminda ses yapmaya basliyor garantiden değişiyolar Allahtan. Motorun ktm deki gibi limitor denen olayi var. 400 cc motor 160 dolaylarinda bitiyor daha gitmiyor. He ama param olsa alirim bajaj kendini Türkiye de kanıtladı :)

kado
07-12-2017, 15:53
Bajaj Dominar 400 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı (http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/173067-bajaj-dominar-400-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html?prefixid=90_Bajaj&daysprune=-1)

burdan bir bakın isterseniz.

ERTAN
07-12-2017, 18:51
Ben olsam fuarda benelli yi beklemeyi tercih ederdim.

Ama 16.400 de iyi rakam, alınan fiyata satılır sezonda.

aykutsafakyaman
07-12-2017, 22:37
Bajaj yılbaşından sonra hem kur farkını hem de kendi zamlarını koyacak. Sezonunda o paraya rahatça satılır

|KaAn|
12-12-2017, 10:44
Uzun zamandır aklımda olan model.
2016 nc750 dct kullanıyorum. satıp biraz borç kapama düşüncesi gelip gidiyo..
Tek silindir 400 cc oluşu kafama takılıyo, tüketim ok ama titreşim?

Bestsi
12-12-2017, 12:59
Bober dan sonra seni yine bir bober paklar bence buyuk cc li bir japona geç derim ben .)

Octane
14-12-2017, 12:00
Bober dan sonra seni yine bir bober paklar bence buyuk cc li bir japona geç derim ben .)

Usta çok paralar ya. Şimdi alsam bir tane 750 ace, tam bobberlık alet ama alırken bile bundan fazla ödeyeceğim, ki 2002 model. Toplamaya bobber yapmaya da 5 gitse. Ne bileyim bilemedim.

Mutu
18-06-2018, 22:11
ah ah 6 ayda 16400 nereye 23750 nereye. Motorsiklet fiyatlarını gördükçe oturup ağlayasım geliyor.

BORAGUNDOGDU
28-07-2018, 14:45
tek silindirdi yanlış hatırlamıyorsam titreşimli olabilir biraz zaman geçtikten sonra

Mutu
02-08-2018, 18:33
Doğru tek silindir. 400lük olarak bi cf de var sanırım çift silindir.