PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : rx-8 garantiden değişsen debriyaj=)

OnurS
24-12-2008, 00:47
İlk günden beri debriyajımın sertliğinden şikayetciydim.Aracı aldığımdan beri üzerinde aynı baskı balata wadı ve bu duruma rağmen sert olduğu için ömrünün büyük bi bölümünü doldurmuş olan baskı balatam hiç bi ücret alınmadan değiştirildi...Mazdayı gerçekten taktir ettim...23.000km we 2küsür seneye rağmen değiştirdiler...Borusanda başıma gelenleredn sonra serviste gözlerim doldu resmen, çok takdir ettim....Sanırım servis olarak en büyük hassasiyet şuan mazda we audide...

XoR
24-12-2008, 01:01
Mazda'ya Tebrikler

Oem baskı balata al demiştim sen almadan Mazda taktı bunada ayrı bi sevindim :D

TURBO CİVİC
24-12-2008, 01:03
rx-8 i gercekten cok begeniyorum.hatta bir ara almanın esiginden dondum.oda sırf benzin sarfiyatından dolayıydı.senin adına sevindim guzel bir olay.ama benim aklıma senin sanslı olabililecegin geldi.acaba baskaları icinde bole bir durum olurmu merak ettim acıkcası.cunku bu tarz durumlarda uste cıkma vardır ya...

Schumi
24-12-2008, 01:09
Tebrikler Mazda servise. Peki debriyaj sertmi hala ?

Tuner
24-12-2008, 01:45
Mazda Türkiye olup mermerler bünyesinden kurtulunca hakkettiği değeri gördü çok farklı yerlerde RX-8 görüyorum demekki insanları cesaret edip alıp memnun kalıyorlar.

OnurS
24-12-2008, 02:09
Mazda'ya Tebrikler

Oem baskı balata al demiştim sen almadan Mazda taktı bunada ayrı bi sevindim :D

Heheeh walla aynen öyle oldu=)Teşekkürler=)

rx-8 i gercekten cok begeniyorum.hatta bir ara almanın esiginden dondum.oda sırf benzin sarfiyatından dolayıydı.senin adına sevindim guzel bir olay.ama benim aklıma senin sanslı olabililecegin geldi.acaba baskaları icinde bole bir durum olurmu merak ettim acıkcası.cunku bu tarz durumlarda uste cıkma vardır ya...

Yaa şöööle bi durum war ağzım biraz laf yapar benim=)bide ben bikaçkere daha iletmiştim sertliik problemini...Bide ben ısrarlar motor kulaklarından,disklere balatalara kadar bakın demiştim nası kullanıldığını anlamak için...Ama ne olursa olsun iyi niyet olmasa değiştirmezlerdi gördüm debriyajı bayaa bitikti=)

Tebrikler Mazda servise. Peki debriyaj sertmi hala ?

eskiye göre inanılmaz yumuşak öyleki saat 6dan maslaktan çıkıp e5 trafiğinde dewam ettim 1saatten fazla,eskiden kas yapmış bacağım yorulmadı bile...

Mazda Türkiye olup mermerler bünyesinden kurtulunca hakkettiği değeri gördü çok farklı yerlerde RX-8 görüyorum demekki insanları cesaret edip alıp memnun kalıyorlar.

Yıllarca borusandaki geçirmeden we bilinçsizlikten sonra cidden bende inanılmaz memnun kaldım...Ööleki arabayı aldıktan sonra 150kişiye söölemişimdir=)

ahk
24-12-2008, 07:48
aynı olay nissan servisinde başıma geldi 6 ay önce aldığım navaranın debriyajını 15000km'de zorlamamdan dolayı balatayı paramparça edip volan'ın üstünde yanıklar oluşturmuşum ve garantiden değiştirdiler :)
japon otomobillerinde garanti kapsamı geniş oluyor alman araçlarında da tam tersi.

miniks
24-12-2008, 08:26
mazda mermerlerde. mermerler ın sahıbı musterı memnunıyetı konusunda gercekten ınanılma tıtız calısan bır kısı. suanda chery cın otomobılını de getırmeye basladılar. ınanılmaz tıtızlık ıle onun satısları ıcın cabalıyorlar.

tool
24-12-2008, 08:43
yanlisin var 2007'de bitti mermerler devri;
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/7455656.asp?m=1

miniks
24-12-2008, 10:58
evet bitmiş şimdi mazdadan geliyorum yeni mazda 6 xclusive almaya niyetim var otomoatik 2.0 cok hoşuma gitti siyah renginin gelmesini beklicem :)

mazadayı mazda getiriyormuş öle dediler

gorke
24-12-2008, 11:09
valla çok sevindim, kendn cebinden alıcaktın bide nasıl olur die tereddütün vardı, en hayırlısı olmuş..

Vtec-SEDAN
24-12-2008, 11:14
onur hayırlı olsun rahat rahat kullan artık :)

ahmetuygur
24-12-2008, 11:28
İlk günden beri debriyajımın sertliğinden şikayetciydim.Aracı aldığımdan beri üzerinde aynı baskı balata wadı ve bu duruma rağmen sert olduğu için ömrünün büyük bi bölümünü doldurmuş olan baskı balatam hiç bi ücret alınmadan değiştirildi...Mazdayı gerçekten taktir ettim...23.000km we 2küsür seneye rağmen değiştirdiler...Borusanda başıma gelenleredn sonra serviste gözlerim doldu resmen, çok takdir ettim....Sanırım servis olarak en büyük hassasiyet şuan mazda we audide...

aynı hasssasiyeti hondada uygulasaDeli::Deli::Deli::Deli::Deli::Deli:

Onuralp
24-12-2008, 11:45
Walla helal olsun, takdir ettim...

Ertan-R
24-12-2008, 11:50
helal olsun ne diyelim

OnurS
24-12-2008, 17:19
Duruma sewinen herkese teşekkürler=))

mehzent
24-12-2008, 17:26
Bayram arıfesı gunu akşam saat 9 da kapısına gıdıp kat ıptalınden dolayı yandığını dusunduğumuz arıza lambasını ( bu araçta RX 8) hiç dır dır etmeden ucretsız bır sekılde sonduren mazda servısını gozumle gordukten sonra buda cok doğal geldı bana...Mazda artık alınması ıcın cesaret gerektıren markalar arasından sıyrılmaya yakın..

Geçmiş olsun bu arada bende sevindim..:)

Absinthé
24-12-2008, 22:55
Helal olsun mazdaya =) sevindim senın adına

olcay_bora
24-12-2008, 23:01
way be o zmn alkışşşşşş :D

TünayK
24-12-2008, 23:08
walla helal olsun...ıste bu sekılde musterı memnunıyetı olusturup pazar paylarını buyuturler...

Berkan
24-12-2008, 23:12
hadi hayırlı olsun gözün aydın onur