PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : zincir cezası geliyor dikkat..!

ondertopcu
24-12-2008, 06:53
arkadaşlar bugünden itibaren araçlarında zincir bulundurmayanlara 55 ytl ceza geliyormuş dikkatli olalım:beuj:

Mr.K
24-12-2008, 08:08
aynen bende biraz evel daha yeni girdim eve,radyoda soyluyodu:)

ceki halati
zincir
takoz

bugunden itibaren kontrol yapilicakmis dikkatli olun :)

Buarada beylikduzunde bildigin kar yagiodu :D 7 gibi kumburgazdan ciktim 2 saatte anca eve geldim :S

SOMEONESPECIAL
24-12-2008, 08:12
aynen bende biraz evel daha yeni girdim eve,radyoda soyluyodu:)

ceki halati
zincir
takoz

bugunden itibaren kontrol yapilicakmis dikkatli olun :)

Buarada beylikduzunde bildigin kar yagiodu :D 7 gibi kumburgazdan ciktim 2 saatte anca eve geldim :S

Anasını satim İstanbul'da önce ilk bizim buraya yağar zaten...
Camdan bakıyorum resmen tipi var şu anda...

Shadow_Dancer
24-12-2008, 08:15
Anasını satim İstanbul'da önce ilk bizim buraya yağar zaten...
Camdan bakıyorum resmen tipi var şu anda...

abi kiz arkadasim orda yasiyor sayesinde gidiyorum arasira bildigin kutuplar yahu sizin orasi :)

Mr.K
24-12-2008, 08:16
suan itibariyle bakirkoydede basladi kar yagiisi :)

egeturbo
24-12-2008, 08:26
Ama biz İzmirliler Karın yağmasını bitek Televizyonda görebiliyoruz.Bizdemi alıp koymak zorundayız? (Şehir dışına cıkmadıkça)

Mr.K
24-12-2008, 08:33
Ya valla avrupada veya yaabanci ulkelerde belli tarihler var.O tarihler arasinda zincir,takoz,ceki halati+kis lastiigi bulundurman mecburi.Kaldiki ceki halati takoz devamli aracta bulunmasi gereken 2 seyden biri e yaninada birtane zincir koyun hicbirsey olmaz.

Neden hala turkiyede insanlar ceza yememek icin emniyet kemeri takiyor,zincir tasiyor.. :icon_wack. .

mody
24-12-2008, 08:44
Ya valla avrupada veya yaabanci ulkelerde belli tarihler var.O tarihler arasinda zincir,takoz,ceki halati+kis lastiigi bulundurman mecburi.mesela kisin karda kar lastiksiz kaza yaptiginda veya lastiklerin gereken dis derinligine sahip olmadigi zaman kasko odeme yapmiyor bir cok avrupa ulkesinde, mesela uludagdaki ali tandoganin kazasinda mumkun diil alamazdi bisi kaskodan o lastiklerle

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/BJK'lı%20Ali%20Tandoğan%20kaza%20yaptı/A22191146.jpg

Dragger
24-12-2008, 13:52
Besiktasta hala bir halt yok :)

Zincir var da 14 janta göre, en güzeli kar yagarken cıkmamak :)

Melih-Ö
24-12-2008, 15:34
yaz kış zincir bagajda:D Ama kar yağdığüında araba çıkarmama taraftarıyım bende:) Kapıdaki babamın dizel 307 yeterli bişey için:D