PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dsg Sorunları / Seat Geçmiş Sorgulayabilecek

Mert Safa
22-12-2017, 14:33
Merhaba,

Araç sorgulamalarında konu açtım fakat bilgisi olan yok sanırım araç 2013 model Dsg şanzıman 65 bin kmde servis bakımlı değil öncelikle geçmişini sorgulamada yardımcı olabilecek var mıdır ?

Ayrıca sizce bu kmde sorun cıkartır mı ? İlk araba olarak Dsg mantıklı mıdır :)

ottoman32
22-12-2017, 14:43
servis bakımlı değilse geçmişini nasıl öğrenmek istiyorsunuz onu anlamadım ki, 120 bin de scirocco var arkadaşımda hala orijinal kavramayla biniyor 65 çok yüksek değil bence

Mert Safa
22-12-2017, 14:45
Eksik olmuş, belli bi kmye kadar servis geçmişli olması lazım sanırım. En azından kavrama vs değişmiş mi iyi niyetten bi geçmişi var mı serviste onu merak ettim. Araç galeriden satılık sorun orda :)

bende 65 in ideal olduğunu düşünüyorum.

Merthan
22-12-2017, 14:49
Dostum bu tamamen senin kararın dsg ne zaman ne sorun çıkarıcak bilemezsin,olasılığı o km'de az ama 30-40bin de kavraması bitenbeyin arızası yaşayanda var ama uzun km'ler gidende var,65bin de ki araba servis bakımlı değilse ben olsam almazdım

ottoman32
22-12-2017, 15:01
Eksik olmuş, belli bi kmye kadar servis geçmişli olması lazım sanırım. En azından kavrama vs değişmiş mi iyi niyetten bi geçmişi var mı serviste onu merak ettim. Araç galeriden satılık sorun orda :)

bende 65 in ideal olduğunu düşünüyorum.

galeriden şaseyi isteyip servisi aradığıız da yardımcı oluyorlar en son ne zaman bakıma girdi vs gibisnden

Onurkk06
22-12-2017, 17:10
Kavrama sıkıntısı çıkarması %90 araba ısındıktan sonra 2 nci viteste gaza otur zıplatoyorsa kavrama değişir bayi bakımlı değilse almıyorlar garantiye

Mert Safa
22-12-2017, 17:15
Kavrama sıkıntısı çıkarması %90 araba ısındıktan sonra 2 nci viteste gaza otur zıplatoyorsa kavrama değişir bayi bakımlı değilse almıyorlar garantiye

İnternetten baktım baya ama İbizalarda cok cıkmamış, Kilo ve Torkla orantılı olduğu falan yazıyor. ama dediğinizi denicem. Malesef o yüzden bayi bakımlı olmaması kafamı kurcalıyor. Araca yarın bakıcam zaten 2013 model uzatılmış garanti 5 sene sanırım ?