PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Web tasarımcı | Grafik Tasarımcı | Android & iOS Yazılımcısı Aranıyor.

canimrecepcim
29-12-2017, 11:39
Dijital çağda yaşadığımız için işleriminizi de çağa uyarlamak adına başlıktaki işlerden anlayan bireylere ihtiyacım var.
Babamın yıllarca var olduğu ve işlettiği işletmeyi devraldım.Ama hali hazırda kurulu düzenin ekmeğini yemektense üzerine koyarak devam etmeyi yeğlediğim için yardıma ihtiyacım var.Beklentilerim ise kısaca şunlar ;

- Basit anlaşılır ve ilgi çekici görseller.
- Google ve Facebook reklamları.
- Web sitesi .
- Basit android ve iOS uygulamaları.

Belirtmekte fayda var.Src kursu için bu çalışmalar yapacak.Hizmet ettiğimiz portföyün basitçe kullanabileceği, sınav soruları çözebileceği ve ders videoları izleyebileceği bir web sitesi & uygulamalar için soruları ve videoları ben bizzat hazırlayacağım.Geri kalan iş sadece bunları monte etmek :)
Ayrıca sürücü kursu şubemiz için de aynıları istenebilir ( henüz ikna çabasındayım ).

Çok profesyonel olmasa bile hobi olarak uğraşanlar dahi bana ulaşabilir.

0555 229 27 53
huseyinovicrecepyildiz@gmail.com

veya tt üzerinden özel mesaj.

yesil
29-12-2017, 12:42
hazır web siteleri var incelediniz mi hiç. wix vs gibi belki işinizi görebilir. hobi olarak yapan arkadaşlardan çok profesyonel ve kaliteli bir iş beklemek hata olur.

canimrecepcim
29-12-2017, 12:52
hazır web siteleri var incelediniz mi hiç. wix vs gibi belki işinizi görebilir. hobi olarak yapan arkadaşlardan çok profesyonel ve kaliteli bir iş beklemek hata olur.

Hazır olanlar tam olarak istediğim işlevleri bana veremeyeceğini düşünüyorum.Hobiden kastım da aslında freelance olarak bu tarz işlerle ilgilenen veya ek gelir beklentisi olarak.Beklentim tabi ki aşırı profesyonel bir web sitesi falan değil.Ki zaten online ödeme vb. gibi zorlu işler yok.
Amaç göze de hoş gelen basit bir kullanım,mobil uyumu ve konu anlatımları-testleri içeren bir web sayfası.