PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul anadolu yakasında ekspertiz

Dora
30-12-2017, 07:08
Selamlar,yılbaşından sonra iki araca (ikiside alfa romeo mito qv) bakmak için istanbula gideceğim araçlardan biri kadıköyde diğeri üsküdarda o civarlarda güvenilir ekspertiz yaptırabileceğim neresi vardır ? birde daha önce mito kullanan arkadaşalar varsa özellikle bakmam gereken bir yeri yada kronik dediğiniz dikkat edilmesi gereken bir arızası var mıdır? yardımcı olursanız memnun olurum herkese iyi forumlar.

SekoLive
30-12-2017, 07:56
hayırlısı olsun benim tavsiyem umran

eğer satıcıları ikna ederseniz buraya gidip aracı ekspertiz ettirebilirler sizde İzmir'deki şubeden canlı olarak ekspertizi izleyebilirsiniz.

Goztepe Oto Ekspertiz | Umran Bağımsız Arac Ekspertiz Merkezleri (http://umranoto.com.tr/goztepe/)

sportwagon
30-12-2017, 08:07
Bostancı sanayi sportivo alfa romeo servisi yılmaz usta tek adres, sana ciğerini söyler aracın

Dora
30-12-2017, 08:10
hayırlısı olsun benim tavsiyem umran

eğer satıcıları ikna ederseniz buraya gidip aracı ekspertiz ettirebilirler sizde İzmir'deki şubeden canlı olarak ekspertizi izleyebilirsiniz.

Goztepe Oto Ekspertiz | Umran Bağımsız Arac Ekspertiz Merkezleri (http://umranoto.com.tr/goztepe/)

Gidip görmekten yanayım açıkçası teşekkürler tavsiyeniz için

Dora
30-12-2017, 08:11
Bostancı sanayi sportivo alfa romeo servisi yılmaz usta tek adres, sana ciğerini söyler aracın

Yılmaz ustaya çat kapı gitsek ilgilenir mi peki?

barakuda26
30-12-2017, 08:25
EFT Ekspertiz var Ataşehirde size uzak kalıyo sanırım biraz, detaylı ve güzel inceliyolar. İki hafta önce bizde araç götürdük, tavsiye ederim.

TarikS
31-12-2017, 01:03

Ben de tavsiye ederim, 1 gün önceden ve gitmeden 30 dk/1 saat önce tekrar aramak her zaman daha iyi olur.

159 1.9 dizel götürmüştüm ekspertize, sonrasında bakımlara da oraya götürdüm, her şeyinden çok memnun kalmıştım ben.

Eğer ayarlayabilirseniz iki arabayı da aynı saatte servise çağırın derim ben.

optimus_prime
31-12-2017, 10:47
mito qv alacaksan alfa servisine git. verdiğin lokasyona en yakın ve kaliteli sportivo var motoruna iyi bakarlar ama kaporta boya çok çok iyi exper istiyorsan başka yere de baktır

Dora
01-01-2018, 20:24
Ben de tavsiye ederim, 1 gün önceden ve gitmeden 30 dk/1 saat önce tekrar aramak her zaman daha iyi olur.

159 1.9 dizel götürmüştüm ekspertize, sonrasında bakımlara da oraya götürdüm, her şeyinden çok memnun kalmıştım ben.

Eğer ayarlayabilirseniz iki arabayı da aynı saatte servise çağırın derim ben.

mito qv alacaksan alfa servisine git. verdiğin lokasyona en yakın ve kaliteli sportivo var motoruna iyi bakarlar ama kaporta boya çok çok iyi exper istiyorsan başka yere de baktır

ilginize çok teşekkürler motor çok daha önemli benim için o yüzden sportivo giderim kaportayla ilgili soru işareti kalırsa aklımda başka bir yerede gösteririm artık tekrar