PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Astra Gtc turbo 180bg

tonic
31-01-2018, 21:41
Merhaba arkadaşlar Bursa'da Gtc turbo ile bilgisi olan varmı yarın gitmeyi düşünüyorum
Fiyat düştüüü 2008 orijinal turbolu benzinli LPG li Stock 180 hp
İlan No: 513741630
Opel Astra 1.6 T T GTC Sport 2008 Model 36.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Siyah renk - 513741630 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-fiyat-dustuuu-2008-orijinal-turbolu-benzinli-lpg-li-stock-180-hp-513741630/detay)

tonic
31-01-2018, 22:53
Güncell bilen varmı arkadaşlar?

Yiğit G.
31-01-2018, 23:53
lpg li oldugu için yaklaşmam.. Ayrıca biraz turşu geldi sanki.Ben olsam 3-4 lira daha koyar çok daha düşük km li motoru orjinal araçlar var onlara bakardım.

Gökhan Bilgin
01-02-2018, 01:43
Fotoğrafların çekildiği yer açık oto pazarı ben sanmıyorum ki kupon bir araba pazara düşsün bizim araba pazarımız turşu suyu hesabıdır ve esnafların çektiği yerde duruyor iyi bakın baktırın

GÖKTÜRK
01-02-2018, 01:58
'ORİJİNAL' yazan birinden kesinlikle araç almazdım

DenizKaan
01-02-2018, 07:36
'ORİJİNAL' yazan birinden kesinlikle araç almazdım

iyi de yazılması gereken gibi yazılmış.
Asıl yanlış olan 'ORJİNAL'.

emoro
01-02-2018, 08:19
Max. 30 verilir bu araca, biraz yorgun duruyor, tüpte kullanan arkadaşım var GTC'yi bir sorun yaşamadı diye biliyorum. Paran varsa üstüne koy bence 40 bin civarına temizlerini alabilirsin.

tolgaaydın
01-02-2018, 08:26
Canlı gördüm, inceledim. 1 aydır araba pazarında aynı yerinde duruyor :)
Merdiven altı galerici, araba konusunda zerre bilgisi yok. Sağ-sol yan çizik ve göçükler mevcut. Usta değilim ama ilk izlenimlerime göre bakımsız bir arabaya benziyor.
İlk sahibi tekstilciden almışlar "turbo olduğunu bilseydim bu paraya vermezdim" demiş :D
İsterseniz pazar günü gidicem detaylı fotoğraf çekebilirim.

CasabLanca
01-02-2018, 08:27
düşünen varsa ilanda olmayan BEYAZ renk 120 binde 1.6 turbo aracım var bugün yarın satmayı planlıyorum

tonic
01-02-2018, 11:16
lpg li oldugu için yaklaşmam.. Ayrıca biraz turşu geldi sanki.Ben olsam 3-4 lira daha koyar çok daha düşük km li motoru orjinal araçlar var onlara bakardım.

katılıyorum sana lpg yeni takılmış söküp atıcaktım ama araca cok uzaktayım sahıbıde bilgisiz bu korkutuyor beni

tonic
01-02-2018, 11:31
Canlı gördüm, inceledim. 1 aydır araba pazarında aynı yerinde duruyor :)
Merdiven altı galerici, araba konusunda zerre bilgisi yok. Sağ-sol yan çizik ve göçükler mevcut. Usta değilim ama ilk izlenimlerime göre bakımsız bir arabaya benziyor.
İlk sahibi tekstilciden almışlar "turbo olduğunu bilseydim bu paraya vermezdim" demiş :D
İsterseniz pazar günü gidicem detaylı fotoğraf çekebilirim.

bana alıp satıcı değilim dedi arac oğlununmuş askere gitmiş yatmasın diye satıyorum dedi ve senin dedğin gibi tekstilciden alıcagına karşılık almış expertize göstermiş yüzeysel komple boyalı demişler tekstilci ilk sahibinden aldım demiş baska ustalara götürmüşler sanayide boyacılara tavanda kaputta bagaşda boya olmadığını söylemiş değişensiz olduğu için almışlar alıcagına karşılık bu konu kafamı kurcalıyor bit yeniği var ama uzaktayım boşada vakit harcamak istemiyorum yollarda eğer sen pazar günü gidicek olursan fotolarını çekersen çok iyi olur ve aractan anlıyan bırısıne denk gelirsen yuzeysel baktırabılırsen çok iyi olur dostum

Yiğit G.
01-02-2018, 12:05
hala gidip bakıcam diyorsun... uzak dur o araçdan biraz daha bekle acele etme bilirim bu duyguyu bu heycanı ama tut kendini.Bu araçdan hayır gelmez.

tonic
01-02-2018, 12:19
hala gidip bakıcam diyorsun... uzak dur o araçdan biraz daha bekle acele etme bilirim bu duyguyu bu heycanı ama tut kendini.Bu araçdan hayır gelmez.

yok abi acele etmiyorum etsemde zaten içime sinmeyen aracı almam temiz olması lazım ��

BRKBRDL
01-02-2018, 12:20
Babam inşaat işinde ve ben bugüne kadar alacak verecek karşılığı temiz bir arabanın alınıp verildiğine şahit olmadım :D

GÖKTÜRK
01-02-2018, 13:11
iyi de yazılması gereken gibi yazılmış.
Asıl yanlış olan 'ORJİNAL'.

fena patlamışız abi yıllardır orjinal yazarak meğer biz yanlış yazıyormuşuz , kendi adıma utandım şuan özür dilerim mesaj kirliliğinden dolayı

16EC813
01-02-2018, 13:57
bana alıp satıcı değilim dedi arac oğlununmuş askere gitmiş yatmasın diye satıyorum dedi ve senin dedğin gibi tekstilciden alıcagına karşılık almış expertize göstermiş yüzeysel komple boyalı demişler tekstilci ilk sahibinden aldım demiş baska ustalara götürmüşler sanayide boyacılara tavanda kaputta bagaşda boya olmadığını söylemiş değişensiz olduğu için almışlar alıcagına karşılık bu konu kafamı kurcalıyor bit yeniği var ama uzaktayım boşada vakit harcamak istemiyorum yollarda eğer sen pazar günü gidicek olursan fotolarını çekersen çok iyi olur ve aractan anlıyan bırısıne denk gelirsen yuzeysel baktırabılırsen çok iyi olur dostum

o nası bi masaldır yaww :D çocuga anlatsan inanmaz

CafCaf
25-05-2018, 14:56
noldu patladınmı son durum nedir :D