PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Turktelekom AVEA hat yardım

semavi
05-02-2018, 14:49
Arkadaşlar

Babam yanıma geldi ama defalarca söylememe rağmen hattini dolaşıma actirmayi unutmuş...

Bayide çalışan bir arkadaşımız var mı yada tanıdığı olan?

Bunu nasıl yapabiliriz? Belki forumda halledecek birisi çıkar diye düşündüm :)

burak_2885
05-02-2018, 15:00
Konuyu pek anlamadım ama 44 1 500 ya da en yakın TürkTelekom bayiine gidiniz :)

Low-Rider
05-02-2018, 15:07
Konuyu pek anlamadım ama 44 1 500 ya da en yakın TürkTelekom bayiine gidiniz :)

Konuyu açan kişinin şehrine baktın mı ? :)

Low-Rider
05-02-2018, 15:17
Arkadaşlar

Babam yanıma geldi ama defalarca söylememe rağmen hattini dolaşıma actirmayi unutmuş...

Bayide çalışan bir arkadaşımız var mı yada tanıdığı olan?

Bunu nasıl yapabiliriz? Belki forumda halledecek birisi çıkar diye düşündüm :)

Şimdi mobil aplikasyondan baktım, online üzerinden dolaşıma açabiliyorsunuz gözüküyor.

2jz
05-02-2018, 15:19
Telefonda online işlemler açıksa yapabilirsiniz.

Açık değilse kendi telefonundan müşteri hizmetlerini arayıp tuşlama yaparak açabilirsin.

brv
05-02-2018, 16:35
500kb internet için utanmadan 1.000 TL fatura gönderdiler.
Kendi sitelerinde yazan,ota boka reklamların en diplerinde yazan karınca yazılarına sığınıyorlar.
Sonuç olarak ne kadar aboneliği varsa süresi doldukça iptal ediyorum...Mayıs ayında hiç bir bağım kalmayacak inşallah...

burak_2885
05-02-2018, 16:36

Bayrampaşa'dan konuşması kolay :D Valla bakmamışım haklısın :)

2jz
05-02-2018, 17:38
500kb internet için utanmadan 1.000 TL fatura gönderdiler.
Kendi sitelerinde yazan,ota boka reklamların en diplerinde yazan karınca yazılarına sığınıyorlar.
Sonuç olarak ne kadar aboneliği varsa süresi doldukça iptal ediyorum...Mayıs ayında hiç bir bağım kalmayacak inşallah...

Mayıs ta taahhütüm bitiyor bende kurtuluyorum.

Bu 32-33 lira gelmesi gereken fatura. Hiç paket aşımı olmadı. Yüksek olan kendi hataları ama arayınca müşteri hizmetleri takım liderine falan bağlamıyor bazen yüzme kapatıyor. Yıllardır Avea kullanırım son 2 yıldır sürekli rezillik. 2 yılın birikmiş taahhüt cayma bedeli olmasa şimdi kapatacağım.

http://i68.tinypic.com/155mpn6.png

Avea yurt dışında daha büyük süprizler yapabiliyor daha önce başıma gelmişti. Ben olsam açtırmam :D

semavi
05-02-2018, 18:08
Kusura bakmayin acik yazmadim sanirim....

Daha once kendi hattimda oldu vodafone da... Benim hattim acik olmasina ragmen subat ayinda sistemleri cokmus ve kapali hale gelmis. O donemde vodafone da olan bir arkadas cozmustu sagolsun...

Eger tanidigi avea islem merkezi olan vs birisi var ise cok basit bir sekilde yapabilir... Olmazsa kredi satin al, turkiyeyi ara falan yapacagim...

herseye care bulup bu sorunumu cozmezseniz agir kufrederim :)

ABDden devamli ucuz araba fotosu paylasir hayati zindan ederim size :D

semavi
05-02-2018, 18:09
Mayıs ta taahhütüm bitiyor bende kurtuluyorum.

Bu 32-33 lira gelmesi gereken fatura. Hiç paket aşımı olmadı. Yüksek olan kendi hataları ama arayınca müşteri hizmetleri takım liderine falan bağlamıyor bazen yüzme kapatıyor. Yıllardır Avea kullanırım son 2 yıldır sürekli rezillik. 2 yılın birikmiş taahhüt cayma bedeli olmasa şimdi kapatacağım.

http://i68.tinypic.com/155mpn6.png

Avea yurt dışında daha büyük süprizler yapabiliyor daha önce başıma gelmişti. Ben olsam açtırmam :D

Whatsapp kurup kapatacagim hatti zaten... Yoksa guven olmaz aveaya :)

2jz
05-02-2018, 18:19
Kusura bakmayin acik yazmadim sanirim....

Daha once kendi hattimda oldu vodafone da... Benim hattim acik olmasina ragmen subat ayinda sistemleri cokmus ve kapali hale gelmis. O donemde vodafone da olan bir arkadas cozmustu sagolsun...

Eger tanidigi avea islem merkezi olan vs birisi var ise cok basit bir sekilde yapabilir... Olmazsa kredi satin al, turkiyeyi ara falan yapacagim...

herseye care bulup bu sorunumu cozmezseniz agir kufrederim :)

ABDden devamli ucuz araba fotosu paylasir hayati zindan ederim size :D

Abi #5 postta 2. Dediğimi yaparsan olur.

Kendi telefonundan Avea müşteri hizmetlerini ara, orada sana başka numarayla işlem yapmak istersen tuşla diyecek, sen avea numarasını gir. Uluslararası dolaşıma geldiğinde tuşla aktif konuma getir.

Mutlu Değerli
05-02-2018, 23:34

https://www.youtube.com/watch?v=XEm-anELm10

YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=XEm-anELm10) :D