PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Passat Highline ile Exclusive arasındaki fark?

Poyr4z
27-02-2018, 22:41
Merhaba,
Arkadaşlar 2 paket arasındaki farklar nelerdir.
Hangisini almalıyız?
1 tane Exclusive buldum alma arefesindeyim o yüzden biraz acil yardımınız lazım. :)

KemalHDH
27-02-2018, 23:19
Exclusive, Highline ye ek olarak sunulan genelde görsel olan bazı donanımlar içerir. Özel tasarım 18 jantları vardır Exclusiveye has. Ambiyans aydınlatma renkli ekran nappa deri ve alçaltılmış süspansiyon sunar. İçerdeki birkaç parçadada Exclusive imzalı logo falan bulunur. Zamanında 3000 EURO kadar daha pahalıydı Exclusive olanlar Highline olanlara göre.

Kadyr
28-02-2018, 04:42
Highline daha doludur. Hangi kasa passat?

dqn
28-02-2018, 09:37
B7 kasada Exlusive'de comfortline'a ek deri döşeme, 4 koltuk ısıtma, 220v priz, elektrikli arka perde, ahşap dekor,17'jant var.Highline'da arka perde, arka ısıtma ve 220v priz yok.Highline B7 kasada çok daha doludur.Ama TR'ye gelen Exlusive'lerin çoğunda bi-xenon ve/veya sunroof opsiyonu ile geldi.

SK10
28-02-2018, 10:51
exclusivelerde deri-ısıtma-perde yarı elektrikli cc'deki gibi koltuk var
highline hepsi elektrikli tam aklımda da değil ama hafızalı olması lazım koltukların abi

Poyr4z
28-02-2018, 16:13
Highline daha avantajlı sanırım.

Gökhan Bilgin
28-02-2018, 16:30
İlan yokmu bakalım b5.5’mu 6-7 hangi kasa bu araba

KemalHDH
28-02-2018, 16:43
Highline daha avantajlı sanırım.
Arkadaş konu açmışsın bir soru soruyorsun. Sonra sana cevap yazılıyor ama maaşallah hiç oralı değilsin. Sana hangi kasa Passat diye sorulmuş. Sende bir ilan linki koy kasayı söylede ona göre yardımcı olalım. Sadece Passat Exclusive buldum diyorsun. Şimdi bu Exclusive dediğin B5 kasadan sonra başlayan ve Comfortline-Highline arasındaki donanım olan Exclusive mi? Yoksa VWnin tıpkı BMW Individual yada Mercedes Designo gibi özel olarak çıkardığı donanım kalemlerimi?

KemalHDH
28-02-2018, 16:56
Zibille Exclusive var piyasada. Exclusive buldum acil bekliyorum deyince bende ne biliyim Avrupa için özel seri Exclusive buldun sandım. Yonca yapraklı Alfa bulmuşsun gibi sanki.

ugursmh
01-03-2018, 19:08
Bir seneye yakın Passat b7 Exclusive bindim, gerçekten güzel pakettir. Highline gibi dolu değil maalesef, mesela bir otomatik katlanır ayna aramışımdır; bence en büyük eksikliklerdendi. Spor süspansiyon konusuna gelince, cidden arabam hatırı sayılacak kadar alçak ve yumuşaktı. Exclusive özel olarak üretilen jantlarla da çok tatlı duruyordu. Eğer almayı düşünüyorsanız tavsiye ederim, doluluk istiyorsanız eğer Highline derim.