PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TrTuning Ocak Sayısı Çok Şaşırtacak!

atilatilgan
26-12-2008, 18:52
http://www.asdyayincilik.com/trtuning/ocak-kapak.jpg

http://www.trtuning.com.tr/fanclub/images/smilies/nazarlik.gifSizleri şaşırtacak olan sadece yenilenen logomuz ya da kapaktaki 2 güzel otomobil değil... İçerik, tasarım ve kadromuzda radikal değişikliklerle yeni yıla yepyeni bir dergi ile giriyoruz.

Ocak sayımızda; Adana, Antalya ve istanbul’dan Alman, Japon, Amerikan, Fransız ve Türk menşeli modifiyeli otomobiller, 9 farklı aktivite, R/C model, drift, otomobil dünyası, haberler, sürüş izlenimi, internet, teknik, sanal tuning, röportaj ve motorsporları sayfaları ile 6 dev poster sizleri bekliyor.

Ayrıca TRTUNING okuyucularının yararlanabilecekleri çok özel indirimler!.. Mutlu Performans, Depars Karting, MGT Performance ve Sertaş Lastik’den indirim çekleri derginizle birlikte...

Yenilenen TRTUNING Ocak sayısı 27 Aralık 2008 Cumartesi gününden itibaren bayilerde.

TUNING
MITSUBISHI LANCER EVO X : Mitsubishi Lancer EVO X henüz yeni bir otomobil olsa da, tuning sektörü hemen kolları sıvadı. İşte Türkiye’deki ilk modifiyeli Evo X...

BMW 120D : Körfez Pisti gediklisi Gürkan’ın BMW 120d’si hem görünümü, hem performansı ile dikkat çekiyor. Siyah ve beyazın muhteşem kombinasyonunu Tholl-ga görüntüledi...

CORVETTE C6 : AVK Servis’in performansa yönelik çalışmaları ve Reis Car Hi-Fi’nin müzik sistemindeki kaliteli işçiliği ile Corvette C6 artık daha da iddialı...

HONDA CIVIC 1.4 iS : Karşınızda, Hondam.Com üniversite temsilcisi Kemal Yerebakan’ın makyajlanma çalışmaları bitmek bilmeyen Honda Civic 1.4 iS’i...

FORD FIESTA : Her fırsatta modifiye tutkunu bayanların otomobillerine yer vermeye çalışıyoruz. Bu ay da Toprak Şenci ve “minik şeytan”ı sizlerle...

HONDA JAZZ : Genç modifiye tutkunu Melih, babasının desteği ile Jazz’ını kişiselleştirmiş. Ama bu destek sadece maddi değil, aynı zamanda baba-oğul dayanışmasının güzel bir örneği...

PEUGEOT 106 GTI : Otomobili sadece ulaşım aracı olarak görmeyen ve kullanırken zevk almak için farklı olmayı seçen Yasin, çok şık bir Peugeot 106 GTI’a sahip.

PROJE
HONDA S2K TURBO : Emirhan Yaltı’nın S2000 Turbo’su, sadece pistlerde sahibine adrenalin pompalamak ile görevli...

OPEL ASTRA TURBO : Astra GSI, Opel Dostlar’ın işçiliği ve Vmax parçaları ile turbo beslemesi bir performans canavarına dönüştü...

ANADOL A1 : Türkiye’nin ilk seri üretim otomobili Anadol’un hikayesini çoğumuz biliriz. Ancak bu Anadol’un yeniden doğuş hikayesi biraz farklı...

http://www.asdyayincilik.com/trtuning/ocak-icindekiler.jpg

DRIFT
Formula Drift Round 7, Redbull Dünya Şampiyonası ve Drift dünyasının renkli ismi “Çılgın İsveçli” Samuel Hübinette...

R/C MODEL
ClubRc.com üyelerinden Uğur Seyhan’ın Yokomo Subaru Yuke’s Impreza’sı orjinalini aratmıyor...

SÜRÜŞ İZLENİMİ
VW Scirocco 2.0 TSI, Dacia Logan 1.6 Laureate, Nissan Navara 4x4 D/C LE

AKTİVİTE
Caralem New Year Party, BMWTeam Bolu Gezisi, LFS Turk Drift Day, Honda Squad Ayışığı Jazz Tanıtımı, Antalya Speed Factor, Ekolojik Müzik, MG Turk, Tekirdağ Tuning Club, SubaruImpreza.org İstanbul buluşmaları.

INTERNET
Gece Uçuşu, Konya Tuning ve Toyotaci.com sitelerinin tanıtımları...

SANAL TUNING
Genç tasarımcı Oğuzhan ÖKSÜZ bu ay Seat Ibıza’nın yeni neslini yorumladı...

RÖPORTAJ
Kicker’ın en başarılı distribütörlerinden Promet Group, geçtiğimiz günlerde Avrupa Satış Koordinatörü Randy Davis’i ağırladı. Biz de bu ziyareti fırsat bilip Mr.Davis ile bir röportaj gerçekleştirdik...

TEKNİK
JDM Works’den Mustafa Mert Kazanç, bu ay sizlerle motorsporlarında kullanılan lastikler hakkında önemli detayları paylaşıyor...

BİZ DE VARIZ
Funda Zıplar ARUKAN bundan böyle her ay bu sayfalarda otomobil ve modifiye dünyasına farklı bir açıdan, bayan gözü ile yorumlarını sizlerle paylaşacak...

KAMPANYA
Derginiz TRTUNING ve Sertaş A.Ş. işbirliği ile gerçekleşen kampanyamız sonucunda talihlimizin Alfa 147’si yeni jant ve lastiklerine kavuştu...

MOTORSPORLARI
Wales Rally GB, Prokart, WTCC ve Çin Rallisi...

SANAL TUNING DERSLERİ
TuninGTi sitesi yöneticilerinden Hikmet Duran, Yusuf Cenan ve Sedat Tuna bundan böyle her ay Sanal Tuning dersleri ile karşınızda olacaklar...

POSTERLER
Mitsubishi Lancer EVOX, Honda S2000 Turbo, Anadol A1, Corvette C6, BMW 120d ve Honda Civic 1.4 iS.

http://www.asdyayincilik.com/trtuning/ocak-poster1.jpg

http://www.asdyayincilik.com/trtuning/ocak-poster2.jpg

can0001
26-12-2008, 19:00
yine 4-4lük yine kıyaslanamayacak bir şekilde...

Dragger
26-12-2008, 19:03
Güzel sayı, konu icerisindeki detaylar da cok iyi ;)

Ellerinize saglık :D

levent
26-12-2008, 19:04
Bu sayıda biz varız Toyotaci'lar olarak mecburen 3-4 tane kendim alıcam kuzenlere kendi evime aileme aldırıcam :)

Çok güzel bi sayı olmuş , teşekkürler.

FaTiH44
26-12-2008, 19:04
arabalar özenle seçilmiş,emeğinize sağlık;).ama yeni logonuz biraz basit kalmış gibi.

Tholl-ga
26-12-2008, 19:07
değişiklik güzel olmuş.Özellikle Logo.emeklerinize değmiş tebrikler ;)

TarikS
Ooo gercekten harika gorunuyor icerik olarak.. Ellerinize saglik..

Logonuz hos olmus, eskiden de hep dergi bayilerinde adiniz sadece 'Tuning' diye biliniyordu, artik tam halini ogrenmeleri hayal olur sanirim.. :)

BaybuRtlu69
Bombaaa bir sayı dahaaa s2000 ve evo10 fenaa :)

Elinize emeğinize sağlık

atilatilgan
26-12-2008, 19:09
Dergiyi aldıktan sonraki yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz arkadaşlar ;)

Logonun basit olmasını özellikle tercih ettik açıkçası... Belki basit ama anlaşılır ince detaylar var içinde.

Tabi "zevkler ve renkler tartışılmaz" gibi bir gerçek de var :)

DogukanB
26-12-2008, 19:10
Öncelikle yeni logo çok güzel olmuş. Kapak aracı ve içinde bulunan araçlarda çok güzel. Posterlerden yana bir şikayetim 6 tane diyor, önlü arkalı oluyor seçim yapmak zorunda kalıyoruz. Ayrı ayrı olsa daha iyi olur bur fiyata yansısada sorun olmaz en azından kendi açımdan söylüyorum, 6 tane asıcak posterimiz olur.

Kolay gelsin.:)

Murat Süslü
26-12-2008, 19:14
vay vay vayyyy :D:D:D alalım artık atıl abi yeter bize çektirdiğin eziyet :D:D:D

CaNeR54
26-12-2008, 19:21
GüzeL bir sayı oLmuş kaçmaz..

TbkLer atıL abi

serhatgüzelsoy
26-12-2008, 19:27
Yeni yılın ilk sayısı birçok değişikliğide beraberinde getirdi bu sayıda. Emeği geçen herkese çok teşekkürler. :) Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Mechanix
26-12-2008, 19:32
Türkiyenin modifiyeli otomobil ve DRIFT dergisi :)
Kalite ciddi anlamda değişmiş.Fotoğraflar çok net , baskı kalitesi çok artmış.Elinize sağlık.İnsan görsellik sayesinde daha fazla zevk alıyor okurken.
Sizde yazmaktan gurur duydum :)

Sportivo
26-12-2008, 19:34
bende oraya dikkat çekicektim
"drift dergisi"...hayırlısı olsun atıl abi
logo daki sarıyı görünce direk aklıma team taxi geldi

gorke
26-12-2008, 19:36
Türkiyenin modifiyeli otomobil ve DRIFT dergisi :icon_tup:

ellerinize sağlık atıl abi....

atilatilgan
26-12-2008, 19:47
bende oraya dikkat çekicektim
"drift dergisi"...hayırlısı olsun atıl abi
logo daki sarıyı görünce direk aklıma team taxi geldi

güzel günlerdi Team Taxi günleri :D

beğenilerini ileten tüm arkadaşlara teşekkürler...

sulhi
26-12-2008, 19:48
bir oğLanın arabasını gördüm kapakta:D

Ferhat_V
26-12-2008, 20:07
bu sayıda kaçmazzz :D

evo x fena çıkmış öndede film olsa o kapak daha güzel olurdu :)

trgy
26-12-2008, 20:20
elinize sağlık kapak çok güzel olmuş

Buğra A.
26-12-2008, 20:37
Yeni tasarım ve logo çok güzel olmuş.Mutlaka almak lazım ;)

Low-Rider
26-12-2008, 21:23
Fotoğraflar önce ki sayılara göre çok daha kaliteli ve net duruyor umarım dergi baskısıda aynı kalitededir benim için önemli bir nokta çünkü bu:)

Logo da güzel olmuş elinize sağlık güzel bir sayı

atilatilgan
26-12-2008, 21:36
Fotoğraflar önce ki sayılara göre çok daha kaliteli ve net duruyor umarım dergi baskısıda aynı kalitededir benim için önemli bir nokta çünkü bu:)

Logo da güzel olmuş elinize sağlık güzel bir sayı

Evet evet kesinlikle çok güzel oldu baskı kalitesi de...
Hatta bugün dergiyi ilk görenlerden birisi Mustafa oldu ve mesajında da söylediği gibi gayet iyi bir sonuç çıktı ;)

Low-Rider
26-12-2008, 21:53
O zaman daha bir keyifle okucam yeni sayıları :)

Yanlış anlamayın ama önce ki sayılarda baskı kalitesi olsun , fotoğrafların netliği olsun vasattı bence.

Baran^
26-12-2008, 21:59
Bu dergi ''RAKIPSIZ'' sıfatını fazlasıyla haketmiş.İçerik logo değişimi cok şık olmuş.Fotograf kalitesini henüz görmedim dergiyi alınca epey inceleriz..Başarılarınızın devamını diler yenı yılın hayırlı olmasını dilerim..

mehzent
26-12-2008, 22:01
Fotoğraflar gerceken hıssedılır sekılde netleşmiş..Güzel duzenlenmişe benzıyor dergi belkı ınce detay ama S2000 nın cevahırın onunde cekebılmek bana gore buyuk artı..Tebrıkler...

mechanıcer
26-12-2008, 22:04
cok guzel sayı olmus gene ellerınıze saglık

atilatilgan
26-12-2008, 22:07
Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar.

Sizlerin desteği ile, önümüzdeki sayılarda çok daha güzel işler yapacağımıza emin olabilirsiniz ;)

eser
26-12-2008, 22:18
ellerinize emeğinize sağlık Atıl abi yine 4*4 lük bi sayı okuyacağız sanırım

ahmetuygur
26-12-2008, 22:23
Ben mi yanlış görüyorum yoksa gerçek mi? Hakan'nin standarta yakın olan aracı kapakta yer almış. Anlayamıyorum bu trtuningi. Araçta bi jant, bi yay, bi filtre bide cam filmi var. Köpekten balıktan araçları kapak yapıyorsunuz, biraz örnek alın bence rakibinizi... bnm arabamdada hardtop var benimkinide kapak yaparmısınız ? :hahaha:

XoR
26-12-2008, 22:26
Ben mi yanlış görüyorum yoksa gerçek mi? Hakan'nin standarta yakın olan aracı kapakta yer almış. Anlayamıyorum bu trtuningi. Araçta bi jant, bi yay, bi filtre bide cam filmi var. Köpekten balıktan araçları kapak yapıyorsunuz, biraz örnek alın bence rakibinizi... bnm arabamdada hardtop var benimkinide kapak yaparmısınız ? :hahaha:

evo'nun motoru standartmı ??? bilmediğimden soruyorum

R-Turbo
26-12-2008, 22:30
güzel bi sayı olmuş... özellikle turbo araçlar vmaxli turbo astra, turbo s2k, ilk modifiyeli evo x filan güzel olmuş alıp okumak lazım tebrikler:icon_tup:

atilatilgan
26-12-2008, 22:31
Bu dergi ''RAKIPSIZ'' sıfatını fazlasıyla haketmiş.İçerik logo değişimi cok şık olmuş.Fotograf kalitesini henüz görmedim dergiyi alınca epey inceleriz..Başarılarınızın devamını diler yenı yılın hayırlı olmasını dilerim..

Çok teşekkür ederim Baran. Çok uğraştık ve güzel bir iş çıktı gerçekten de...

Hiç bir zaman rakibi küçümsemek gibi bi tutum içine girmedik, girmeyiz de onun takdirini verecek olan okuyucular ;)

ahmetuygur
26-12-2008, 22:31
evo'nun motoru standartmı ??? bilmediğimden soruyorum

yazdıgımıda okumadın mı

atilatilgan
26-12-2008, 22:32

komik olduğunu düşünüyorsun sanırım ;)

XoR
26-12-2008, 22:34
yazdıgımıda okumadın mı

bian şaşkınlık yaşadım :D

sulhi
26-12-2008, 22:37
pekı cok sasırtacak oLan nedir bu sayıda sorabilirmiyim?

atilatilgan
26-12-2008, 22:41
ilk postta yazıyo Sulhi ;)

Baran^
26-12-2008, 22:43
Bir aracın kapak olması için belli bir kriter olduğunu düşünmüyorum ben,evo dikkat cekiyor bence ilk olması dolayısıyla bencede başka bir özelliği yok ama kapağa yakışmış.Ağzına kadar dolu ama çirkin duran araclarda kapak olabiliyor ona bakarsanız.Kıstas değil bence.Ama o araba standart olmaz bu arabada bişi yok kapak yapamayız edemeyiz deniliyorsa bu dergideki bilmiyorum,o zaman yanlış tabi.

sulhi
26-12-2008, 22:53
ilk postta yazıyo Sulhi ;)

anladım sadece derginim kapaktaki isim karakterindeki deişikliği:)

atilatilgan
26-12-2008, 23:24
http://www.trtuning.com.tr/fanclub/images/smilies/nazarlik.gifSizleri şaşırtacak olan sadece yenilenen logomuz ya da kapaktaki 2 güzel otomobil değil... İçerik, tasarım ve kadromuzda radikal değişikliklerle yeni yıla yepyeni bir dergi ile giriyoruz.

oldu mu :)

ReFiK
26-12-2008, 23:26
Tebrikler güzel sayı evo da hoş :)

sulhi
26-12-2008, 23:27
oldu mu :)

hım buna sevındım sanırım daha sıkı kadro elemanları geldi daha iddialı ve logodaki deişiklık..inşaLLah hakkınızda hayırlısı oLur...

atilatilgan
26-12-2008, 23:30
hım buna sevındım sanırım daha sıkı kadro elemanları geldi daha iddialı ve logodaki deişiklık..inşaLLah hakkınızda hayırlısı oLur...

saolasın kardeşim inşallah ;)

YEY®
26-12-2008, 23:41
Çok hoş görünüyor tanıtım.Elinize sağlık valla abi

ALPER-VNS
27-12-2008, 02:29
kapak da yeni logo da süper olmuş.. buarada şaşırdık hakkaten logo işine :)

VeNoM_35
27-12-2008, 03:07
tvde rotary motorlu anadol görmüştüm bu anadolun hikayesi o mu acaba?

umu_vtec
27-12-2008, 03:24
değişiklikler güzel.. araçlar güzel.. eminimki kadroda gayet kaliteli ve özenle seçilmiştir. e daha ne olsun :)

-ER-
27-12-2008, 03:59
güzel sayı gibi ama bizim pistdeki fotolarımız yok :( huh :D :D

streetracer
27-12-2008, 08:23
106 gti'ın fotosu varmı???

Diesel
27-12-2008, 10:41
sabah ilk iş kozyatağı carrefoura gidip dergiyi aldım.
zevkle okudum bitirdim bile...

crazydog
27-12-2008, 11:46
guzel olmus walla atıl abı ellerınıze saglık logo da hos olmus :D:D

ızmırdeyım bakım bulabılırsem burda alım hemen :D

Berkan
27-12-2008, 11:48
yeni logo tsarımınız cok hos olmus sayıyda almak lazım hemen :D

atilatilgan
27-12-2008, 11:53
guzel olmus walla atıl abı ellerınıze saglık logo da hos olmus :D:D

ızmırdeyım bakım bulabılırsem burda alım hemen :D

Teşekkürler Alican, bugün İstanbul dağıtımı yapıldı, şehirdışı dağıtım sanırım yarın olacak...

VteC_MaNiaC
27-12-2008, 12:13

bu kapak olma konusu nie bu kadar sıkıntı yaratıyo anlamıyorum :) amaç farklı arabalarla dergiye ilgi çekmek ... sanırım henüz TrTuningden başka EVO X kapak yapan yok ... ayrıca burda konuştuğumuz ve senin yorum yaptığın gibi ilgimizi çekmeyide başarmış yani asli görevini yerine getirmiş ;)

ayrıca baskı kalitesi ve çekim kareografisi olarak baya detaylı çalışmış TrTuning ...Yeni yıl yeni dizayn ve yeni organizasyonlarla bekliyoruz ..

atilatilgan
27-12-2008, 12:40
bu kapak olma konusu nie bu kadar sıkıntı yaratıyo anlamıyorum :) amaç farklı arabalarla dergiye ilgi çekmek ... sanırım henüz TrTuningden başka EVO X kapak yapan yok ... ayrıca burda konuştuğumuz ve senin yorum yaptığın gibi ilgimizi çekmeyide başarmış yani asli görevini yerine getirmiş ;)

ayrıca baskı kalitesi ve çekim kareografisi olarak baya detaylı çalışmış TrTuning ...Yeni yıl yeni dizayn ve yeni organizasyonlarla bekliyoruz ..

JDM'de ilk görenlerden birisi olarak, objektif yorumların için teşekkürler Okan ;)

VteC_MaNiaC
27-12-2008, 12:50
JDM'de ilk görenlerden birisi olarak, objektif yorumların için teşekkürler Okan ;)

öenmli olan yapıcı eleştirmek ... eğer bu işin daha ileriye gitmesini istiyosak, toplumda kabul görmek, devlet tarafından belirli bir standarta bağlanmış hizmet almak istiyorsak bu işi yapan sayılı insanlara canı gönülden destek vermemiz gerektiğini düşünüyorum ..

Melih-Ö
27-12-2008, 13:29
Her zamanki gibi harika bir sayı olmuş:) Logoyu bende çok beğendim, içerik ve tasarım harika. Kadroya yeni katılalarda ilerleyen zamanlarda dahada güzelleştircek eminim.

Emeğinize sağlık Atıl abi on numara olmuş:) Sabah ilk iş aldım okudum dergiyi. Baskı kalitesi fotograflar çok iyi:)

edo typer
27-12-2008, 13:53
sayı guzel gorunuyor..ellerınıze saglık..cıkan butun dergılerı sureklı alan bırısı olarak,daha oncekı sayılar pek hosuma gıtmezdı..bu sayıyı okuduktan sonra tekrar yorum yazarım...

kapak olayına gelınce bence cok hos durmus...rakıbın bılme ne yapıyo dıe sende mı yapıcaksın? :D

Melih-Ö
27-12-2008, 14:03
Farklı olmak güzeldir:)

orhansah
27-12-2008, 14:17
hehehe şimdi poşetini açıyorum :) görelim bakalım.

TarikS
27-12-2008, 16:29
Elinize saglik cok guzel dergi olmus, icerik cok guzeldi. Ozellikle modifiyeli araclarin tanitimlarindan sonraki kisim daha guzeldi, yurt disindan etkinlik haberleri falan cok hos. Tek olumsuz elestirim var, o da arac fotograflari biraz standart kalmis genelde.. Cekimler daha farkli, ilgi cekici olabilir biraz daha.. Iyi calismalar dilerim, bir sonraki sayiyi simdiden merak ediyorum..

Ome_RS
27-12-2008, 18:33
yine muhtesem bir sayı bizleri bekliyor.
elinize sağlık.

crazydog
27-12-2008, 20:38
Teşekkürler Alican, bugün İstanbul dağıtımı yapıldı, şehirdışı dağıtım sanırım yarın olacak...

eheh yrn donuyorum abı artık bakarım bulursam burda alırım bulamassam ıstanbulda alırım :D ızmırden varmı ıstedıgın bırsey abı getırım gelırken

atilatilgan
27-12-2008, 23:38
Elinize saglik cok guzel dergi olmus, icerik cok guzeldi. Ozellikle modifiyeli araclarin tanitimlarindan sonraki kisim daha guzeldi, yurt disindan etkinlik haberleri falan cok hos. Tek olumsuz elestirim var, o da arac fotograflari biraz standart kalmis genelde.. Cekimler daha farkli, ilgi cekici olabilir biraz daha.. Iyi calismalar dilerim, bir sonraki sayiyi simdiden merak ediyorum..

fotoğraflar konusundaki fikirlerini özel mesajla bana ulaştırırsan çok sevinirim Tarık. İlgin ve eleştirin için çok teşekkürler ;)

ef186
28-12-2008, 06:48
Vaayy bee :D
Benim Pist günleri Serisinin Rüzgarlarıda canavar gibi çıkmış Formula 1 Deki kadar canavar Çıkmış Resimlerinde :D
Emirhancım gene beklerim Formula 1 İstanbul Park pistindeki organizasyonlara ....

Aracın kadar sende Düzgün bir adamsın herzaman kapımız açık sana ....
Bu arada Abim Gene yapmış yapıcağını Bu sayıda fena olmuş Şiddetle tavsiye edilir Sektörün Dergileri .

Baran^
28-12-2008, 11:21
Rakipsiz :)

Kemalozcan
28-12-2008, 21:33
Öncelikle dergi kalitesi olarak çok başarılı fakat, derginizde KemAltuu photography adına kullandığınız fotolarda isimlerimiz yer almıyor bu konuda ufak bir eleştri yapmak durumundayım.. ( ekolojik müzik festivali fotolarının çekimi)

atilatilgan
28-12-2008, 21:45
Öncelikle dergi kalitesi olarak çok başarılı fakat, derginizde KemAltuu photography adına kullandığınız fotolarda isimlerimiz yer almıyor bu konuda ufak bir eleştri yapmak durumundayım.. ( ekolojik müzik festivali fotolarının çekimi)

Kemal selam

Diğer aktivitelerde gördüysen eğer fotoğrafları çeken arkadaşların imzalarına mutlaka yer veriyoruz. Ancak bu fotoğraflar son dakika Promet'ten bana ulaştırıldı, onlara da sanırım Aktepe Sound'dan gelmiş.

Fotoğrafları kimin çektiğine dair bir isim not vs. birşey yoktu. Fotoğrafların üzerindeki imza da çok okunaklı olmadığı için isim girmedik. Yoksa başka bir durum yok ;)

İlgine teşekkürler...

Kemalozcan
28-12-2008, 21:55
Rica ederim çok ufak bir imza var ama biz isme yer vermenizi beklerdik, olsun problem değil ilginize teşekkür ederiz.

atilatilgan
28-12-2008, 21:59
Rica ederim çok ufak bir imza var ama biz isme yer vermenizi beklerdik, olsun problem değil ilginize teşekkür ederiz.

Evet net okunmadığı için yazamadık ama en azından 1 fotoda imzayı bıraktık...

::ZaFeR::
28-12-2008, 23:37
Beyaz EVO posteri için alınır :D

ahmetbaha-drs
29-12-2008, 15:11
Dun aksam aldım begendim bende bu sayıyıda,ozellikle Anadol,S2K ve Yalcın abilerin GSI v.s guzeldi..Logo tasarımıda hos olmus tebrikler.

BaybuRtlu69
29-12-2008, 16:06
TR nin 1 Numaralı rakipsiz Modifiye & Drift dergisi :)

crazydog
29-12-2008, 17:27
dun havaalanında aldım gayet guzeldı atıl abı tekrardan ellerınze saglık :)

Diesel
29-12-2008, 20:51
Teşekkürler,

Titizliğim ve heyecanım yüzünden;

Tüm yaz aylarında Antalya’da kahrımı çeken Eray Çevikel’e (Çevikel), fiber tozunu birlikte yuttuğumuz Murat ve Özcan Usta’ya (Şeyba Car Design), aracım için performans konusunda ender fikirler sağlayan Baştaş Performance’a;
geri kalan aylarda daha çok kahrımı çeken “Sensei” Mustafa Mert Kazanç (JDM WORKS), aracın bakımları ve genel mekanik işlerde emekleri olan Harun ve Sefer Usta (Yurt Motor Sports) ile Birol ve Zeki Usta’ya (Çiftkurtlar MCM), jant ve lastik konusunda Rafi Mutlu ve çalışanlarına (Mutlu Lastik), modifiye parçalarımı temin etmemde adres olan SVS Tuning ve Mert Tuning’e, CJE’yi tesisat ile şenlendiren Kubilay ve Gencay Kardeşlere (Olympic Music Center), farlarımda iki gecesini harcayan romeokiller’a (İlker Kemal), tüm bunlar için 7/24 ve 12 ay aralıksız muhattap olduğum “Kral Benim, Müdür” gibi sıfatları olan sevgili C.Okan Everest’e, çekimlerin yapılması için mekanı ayarlayan Nusret Atasoy’a, dostluk, arkadaşlık ve yardımlaşmanın ne kadar önemli olduğunu hissettiren Hondam.Com kurucu ve üyelerine ve son olarak CJE’yi bana layık gördükleri ve arkamda oldukları için Sevgili Babam, Annem ve Kardeşime, sonsuz minnettarım....

Low-Rider
02-01-2009, 13:10
Ben dergiyi beklediğim gibi bulamadım malesef , neredeyse standarta yakın araçlar hayalkırıklığı yaşattı.

tool
02-01-2009, 13:31
acikcasi kapak populer kulture hitap etmis, evo10 herturlu merak uyandiracagi icin alan cok olmustur, pazarlama boyle bisey. kemik okuyucu bunu istiyormu acaba gercekten tartisilir...

gökh@n_gr
02-01-2009, 15:34
s2000 ve 1 serisi güzeldi bende üstteki 2 posta katılıyorum kapak albenili olmuş ama içerde standarta yakın araçlar

atilatilgan
04-01-2009, 01:53
"Standarta yakın araçlar" eleştirilerine, "O araçta bu vardı, bu araçta bu vardı ve bu nedenle dergide yer aldılar" gibi açıklamalar yapmak yerine "Eleştirileriniz için teşekkürler arkadaşlar, önümüzdeki sayılarda görüşlerinizi mutlaka değerlendireceğiz" demek isterdim ama, her ne kadar böyle bir zorunluluğuz olmasa da bir iki satır karalamak istedim...

N/A’dan Turbo’ya dönen Honda S2000 ve Opel Astra GSI,
2.0 lt. swap Anadol A1,
kadranında henüz 3 haneli rakkamlar yazarken modifiye edilen Mitsubishi Lancer Evo X gibi otomobillerin yanında;
Corvette C6, Honda Civic 1.4 iS ve BMW 120d çok da standart otomobiller değiller sanırım :)
İnsanlar sürekli japon otomobilleri görmekten bıktıklarını mail ve forumlarda dile getirirken, mümkün olduğunca farklı otomobillere yer vermeye çalışıyoruz. Pug 106 GTI, Honda Jazz ve Ford Fiesta bu nedenle dergidedir. Her ne kadar okuyucu kitlemizin büyük bir çoğunluğu sadece fotoğraflar ve modifiye listesine bakıp yazıları ile pek ilgilenmese de hikayeleri bize göre araçlar kadar dikkat çekicidir ;)

PROMINENT
04-01-2009, 02:17
çok güzel sayı olmuş..

BaybuRtlu69
04-01-2009, 09:43
Dergideki YLT 13 Hayranlık oluşturdu bend :)

tool
04-01-2009, 11:29
okuyucular japondan bikmis ama kapakta 2tane japon, garip olmus...

34NVL80
04-01-2009, 14:08
Atıl abi eline sağlık çok güzel olmuş resimlerimde bence gayet güzel ve başarılı bir çekim olmuş dergide çok güzel dahada iyileşecek herkezin sevmeside beklenilemez ama emeğe saygı...

DogukanB
04-01-2009, 14:18
Astra çok rastlanan bir araba değil, keşke detaylı fotoğrafları olsaydı.:rolleyes:

BaybuRtlu69
09-01-2009, 21:29
Japondan kim bıkmış ya :) Japon araçlarını yakından ve detaylı bir şekilde incelemek harika bence.

Atıl abiye ve dergide emeği geçen herkese tşk.ler bence yine çok güzel bir dergi olmuş

Dergide Katkıda bulunanlar kısmı dikkatimi çekti :D BHA.