PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Jant boyama

CloudGrey
08-03-2018, 09:56
İstanbul içi işini layığı ile yapan resimdeki jantlarımı ferric greye boyayabilecek bir esnaf arıyorum.
2 tazyikli su yiyince boya atmasın ama..
Bir kaç yerden rakam verdiler 700-800 tl gibi..
Bana çok geldi açıkcası,helalinden 400-500 işler..
Tavsiyelerinizi bekliyorum.

https://i.hizliresim.com/qGyrMZ.jpg (https://hizliresim.com/qGyrMZ)

XoR
08-03-2018, 09:59
http://www.techturkey.com/forum/jantmax/109089-jantmax_ta_jant_boyama_elektrostatik_toz_boya_.htm l
rcbasaran

CloudGrey
08-03-2018, 10:19
http://www.techturkey.com/forum/jantmax/109089-jantmax_ta_jant_boyama_elektrostatik_toz_boya_.htm l
rcbasaran

jantmax'a mesaj attım abi, araştırmalarım sonucu sanıyorum benim bütçemi aşıyor..

Emrecan-R
08-03-2018, 10:38
1000 tlye 100 metre ev boyanıyor malzemeside içinde 800 tl nedir 4 jant için.

XoR
08-03-2018, 10:42
jantmax'a mesaj attım abi, araştırmalarım sonucu sanıyorum benim bütçemi aşıyor..

Fiyat konusunda fikrim yok lakin memnuniyet düzeyi yüksek :)

CloudGrey
08-03-2018, 10:51
Fiyat konusunda fikrim yok lakin memnuniyet düzeyi yüksek :)

eminim öyledir,biraz araştırdım fikir edindim jantmax hakkında , geçen seneki fiyatların üstüne şayet enflasyon oranında zamlar geldi ise bütçeme denk gelebilir ama üstü zorlar.
zaten jantı 800e aldım :)

Tolga_R
08-03-2018, 11:04
Topkapı da kardeşler jant var akınsal sanayide. Jantlarınızın durumuna göre 300 ila 400 TL arasına boyarlar.

mustafa_a
08-03-2018, 12:07
Bana da jant boyamacıların fiyatları yüksek geldiği için sanayide kaporta boyacısı arkadaşıma 250 tl ye boyatmıştım yaz sonunda doğru, hiç atma soyulma falan olmadı

onurc
08-03-2018, 12:11
imkanınız varsa kendiniz yapın.ben yaptım gayette güzel oldu.

cabriolet
08-03-2018, 12:16
instagramda silverjantboya diye aratın süper diyemem ama bi sıkıntıda yaşamadık boyattığımız jantta

CloudGrey
08-03-2018, 12:32
instagramda silverjantboya diye aratın süper diyemem ama bi sıkıntıda yaşamadık boyattığımız jantta

teşekkür ederim,baktım ama bana biraz uzak..
istanbul beşiktaştayım oraya benim 2 kere gitmem 150 lira benzin demek :)

imkanınız varsa kendiniz yapın.ben yaptım gayette güzel oldu.

var aslında elimde de gelir ama zamanım yok...
yoksa hayat felsefem DIY üzerinedir :)

Topkapı da kardeşler jant var akınsal sanayide. Jantlarınızın durumuna göre 300 ila 400 TL arasına boyarlar.

evet oraya bakıcam teşekkür ederim.

samet59
08-03-2018, 12:53
Jantların durumu düzgün ufak zımpara işleminden sonra bence jant boyama işini bı haftasonu eğlencesi haline getirip kendiniz boyayın. Güzel paralar istiyorlar yanlışlıkla bı kaldırıma surt yıkamacı eleman dalsin fırçayla gitti yarı canı

ozan gülle
08-03-2018, 15:57

Bende aynı yere boyattım gayette güzel oldu benim gibi kıl kuyruk birini tatmin ettiler tavisye ederim 17 jant için 350 tl verdim

marikan
12-05-2018, 12:34
Konu sahibinin affına sığınarak bir şey sormak istiyorum.
Can sıkıntısından eski jantlarımı boyayayım dedim. Malzemeleri aldım giriştim. Ancak zımpara işleminde kafama bir şey takıldı. Zımpara yaparken alttaki astara kadar ineyim mi yoksa boyanın yüzeyindeki parlaklığı alacak kadar zımparalasam yeter mi? Astara ineceksem çok zaman alıyor ve yoruyor :)

levent
12-05-2018, 13:02
Konu sahibinin affına sığınarak bir şey sormak istiyorum.
Can sıkıntısından eski jantlarımı boyayayım dedim. Malzemeleri aldım giriştim. Ancak zımpara işleminde kafama bir şey takıldı. Zımpara yaparken alttaki astara kadar ineyim mi yoksa boyanın yüzeyindeki parlaklığı alacak kadar zımparalasam yeter mi? Astara ineceksem çok zaman alıyor ve yoruyor :)

Şunu izleyin, fikir oluşur yaklaşık olarak :)

Çizik varsa çizikleri alana kadar zımpara özetle..

YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=_oG-1uzLJr0)

hasqar
29-08-2018, 10:20
Benzer ihtiyaçlar için Viaport Asia ya 2km mesafedeyim. Sulu desen transfer (karbon, ahşap vs.), hologram boya, seramik kaplama, pasta cila, sökülebilir kauçuk kaplama gibi araç kozmetiği ile ilgili hemen hemen her konuda yardımcı olurum. En kısa sürede konu açıp örnekleri paylaşacağım.

16EC813
29-08-2018, 10:24

o ucuza yaptırcan yaa hani bu işi inan bütcemi aşıyo dediğin o fiyatın X 2 sine mal olacak sana istediğin gibi olması için
tabi ki yinede sen bilirsin
tecrübeyle sabit ben bizzat yaşadım
ben yine de söliyim jantmax
3-4 senedir aracın üsütnde jantlar hemen hemen hergün yıkanan benim gibi kıl bi adamın arabasında ilk gün kü gibi boyası üsütnde

CloudGrey
29-08-2018, 10:41
o ucuza yaptırcan yaa hani bu işi inan bütcemi aşıyo dediğin o fiyatın X 2 sine mal olacak sana istediğin gibi olması için
tabi ki yinede sen bilirsin
tecrübeyle sabit ben bizzat yaşadım
ben yine de söliyim jantmax
3-4 senedir aracın üsütnde jantlar hemen hemen hergün yıkanan benim gibi kıl bi adamın arabasında ilk gün kü gibi boyası üsütnde

bende bizim şirketin çalıştığı servise boyattım.
aynı renk boyandı o yüzden fazla meşakkat gerektirmedi.

6 ay oldu sanırım henüz bir sorun yaşamadım.
bu arada personel indirimi ile 350e yaptılar