PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oto Koltuk Döşemeci

CenKeR
02-04-2018, 14:47
merhaba arkadaşlar çnceki megane aracımda böyle bir sorun yoktu ama bu biraz rahatsız etmeye başladı sırtıma yaslandığımda resmen koltuk mu sünger mi batıyor rahatsız ediyor bu sırt süngerini yumuşak ile değiştirecek yada artık sorun ne ise onu halledecek güvenilebilir döşemeci varmı . yapıyım diye daha çok bozan olmasın yeter :)
Art car harici tavsiyeniz var ise yardımınızı bekliyorum :)

Deepblue
02-04-2018, 14:49
İstanbul sefaköy sanayide azra oto döşeme var uygun rakama her türlü işinizi yaptırabilirsiniz.

YAS
02-04-2018, 14:49
Bekar Oto Döşeme Maslak

fthdrn
02-04-2018, 14:50
Maslakta döşemeci mevlüt usta vardı dükkan ismini unuttum benim derdimle bayağı ilgilenmişti.

TLH
02-04-2018, 15:00
Bekar oto maslak, referans : YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=N3lC8xM624Q)

fthdrn
02-04-2018, 15:09
Bekar oto da iş yaptirip memnun mu kaldiniz yoksa youtube videosundan dolayi mi tavsiye ediyorsunuz ?

TLH
02-04-2018, 15:14
Bekar oto da iş yaptirip memnun mu kaldiniz yoksa youtube videosundan dolayi mi tavsiye ediyorsunuz ?

Referans olarak videoyu yazmışım zaten Fatih abi. Ayrıca yaptığı işçiliği de canlı olarak gördüm.

fthdrn
02-04-2018, 15:56
Referans olarak videoyu yazmışım zaten Fatih abi. Ayrıca yaptığı işçiliği de canlı olarak gördüm.

Videolardan işçilik esnaflık hakkında çıkarımda bulunmak doğru olmaz ama dediğin gibi canlı gözle adamların diğer müşterilere davranışlarını sorun çözme kabiliyetlerini canlı gözle gördüysen eğer öneride bulunmak için mantıklı bir sebep olabilir.
Çünkü öyle bir dönemdeyiz ki adam benimle çok iyidir benim isteğimi on numara yerine getirir ama dışarıdan gelen bir müşteriye köpek çeker dandik iş yapar. Piyasa böyle dükkan ile kaynıyor.