PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor Yağ Kaçak Gidericiler İşe Yarıyor mu?

lostromos
03-04-2018, 18:28
Arkadaşlar videoda ayrıntılı olarak bir test gerçekleştirdim. Aklınıza takılan sorular var ise cevaplayabilirim.

YouTube (https://youtu.be/i8CQyNj4Rbg)

0M42
05-04-2018, 18:14
Yaramayacağını bile bile bir ümit almıştım ve şaşırtmamıştı benim kullandığım wynns markaydı

BesiktasCRX
07-05-2018, 10:30
Hocam, bu kacagi giderirken baska sekillerde bir yerleri de tikayip motora zarar verme ihtimali yok mu bu urunlerin?

0M42
07-05-2018, 16:27
Öyle bir soruna yol açacağını sanmıyorum çünkü ben kullandıktan sonra gözlemlediğimde yağı neredeyse su kıvamında getirdiğini bir hayli incelttiğini görmüştüm.Zaten söylediğim gibi bir işe de yaramadı yağımı değiştirmem gerektiği için yağ masrafım oldu tavsiye etmiyorum.

maigztp
14-08-2018, 09:44
Arkadaşlar videoda ayrıntılı olarak bir test gerçekleştirdim. Aklınıza takılan sorular var ise cevaplayabilirim.

YouTube (https://youtu.be/i8CQyNj4Rbg)

teşekkürler hocam eline sağlık güzel paylaşım olmuş.

marikan
19-08-2018, 22:10
Benim araçta alttan biraz kaçak var. Kullanıp kullanmamakta kararsız kalmıştım.
Yağ değişimine 1500km kaldı. Yakın zamanda kullansam, 1500km sonrada yağı değiştirsem olur mu acaba?

selcukkoylu
05-07-2020, 15:06
videoda da adam söylüyor gres yağı gibi diye. bu ürün yağı kalınlaştırmak başka bişey değil. madem öyle motor yağı değiştirirken 20w50 yağ koyun hiç kaçırmaz.👎👎

gokhankenar
05-07-2020, 15:56
face de bir reklamına denk geldim dün. tanıtım videosu vardı. bir baktım 1000 tane falan yorum var altında. yorumların hepside öve öve bitiremiyor. 1 tane bile nötr yorum yok. işe yaramaz ürün bunlar boşuna para kaptırmayın yazdım. Anında yorumumu sildiler :D Dediğim gibi işe yaramaz ürünün teki. Böyle saçma şeylere para kaptıracağınıza gidin arabanızı yaptırın güzel güzel binin.

livaneli
06-07-2020, 00:51
İşe yaramaz.Su kaçağı gidericiler de işe yaramaz.

semavi
06-07-2020, 08:09
İşe yaramaz.Su kaçağı gidericiler de işe yaramaz.

Türkiye de bir iki kullandım benzeri seyler. . işe yaradığını hatırlamıyorum...

Burada ise Lucas şanzıman katkısı, blue devil conta onarıcı , şu kacahi önleyici gibi ürünlerden iyi verim aldık... Marketlerde bile by katkılar satiliyor ve genelde para iadeli.

Özellikle Lucas stop slip ile blue devil defalarca işe yaradı....

marikan
07-07-2020, 16:16
LM’nin ürününü ben kullandım. Oldukçada iyi sonuç aldım. Aracımda 10.000km’de yaklaşık 800ml eksiltme vardı. Şu an bu eksiltme 300ml civarında. Gayet makul bir değer bence.
LM’nin ürünü yağı kalınlaştırmıyor. Yaptığı şey sertleşen conta veya keçeleri yumuşatmak.
Sonrasında yağ değişimi yaptım yağın durumu gayet normaldi.
Zaten LM’nin öyle riskli bir topa gireceğini sanmam.

ghibli06
07-07-2020, 19:17
LM’nin ürününü ben kullandım. Oldukçada iyi sonuç aldım. Aracımda 10.000km’de yaklaşık 800ml eksiltme vardı. Şu an bu eksiltme 300ml civarında. Gayet makul bir değer bence.
LM’nin ürünü yağı kalınlaştırmıyor. Yaptığı şey sertleşen conta veya keçeleri yumuşatmak.
Sonrasında yağ değişimi yaptım yağın durumu gayet normaldi.
Zaten LM’nin öyle riskli bir topa gireceğini sanmam.

250 ml şişeyle 6-7 litre yağı kalinlastiramazsin zaten fizik ve kimyaya aykırı, dediğin gibi ya contalari yumuşatır ya kecelerden kaçmayı önler ya da buharlasmayi biraz geciktirir...