PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bodrumda kiralik villa & yazlik

turbo&quattro
28-04-2018, 05:10
Merhabalar,

Ramazan bayrami icin Tr ye gelecegim. Her sene Bodruma yanliz yada arkadaslarimla giidyorum ancak bu sefer degisiklik yapip genis ailemle gitmek istiyorum coluk cocuk.

Otel almak yerine denize sifir yada yurume mesafesinde bir villa & yazlik kiralayip hep beraber vakit gecirmek daha mantikli geliyor.

Airbnb baktim ama aklima yatacak birsey bulamadim. Instagramda sayfalar var ama ne kadar guvenilir mechul. Birde buraya sormak istedim belki yazligi olan yada tanidigi olan vardir diye.

Bayramin 2. Yada 3. Gunu gidip 5-6 gun planliyorum. Tarihler 1-2 gun oynayabilir.
Denize sifir yada cok kisa yurume mesafesinde,
Tercihen havuzlu ama olmasada olur,
En az 3 oda 2 banyo,
Bahceli vs..
$ yada TL yada kredi karti ile odeyebilirim

Varmidir tavsiyesi olan?

Tesekkurler

Yusuf U.

turbo&quattro
28-04-2018, 05:12
Edit geri gelsin

turgutreis ilk tercihim ***** kitlesi biraz daha orta yas uzeri. Bodrum merkez gibi kalabalik yada beach clubten gecilmeyen yerler tercih disi.

mimarsertac
28-04-2018, 07:48
Adadavilla.com - Kuşadası Kiralık Villalar ve Yazlıklar (http://www.adadavilla.com/)

Bir arkadasim bu firmada calisiyor. Bodrumda 2 villa cikiyor, cok secenekleri yok. Begenirsen numarasini veririm konusursunuz.

aybarsdnr
28-04-2018, 10:01
Kısa süreli kiralık var mıdır bilmiyorum ama gündoğanda fuga yaz evleri var. Sezonluk kiralama yapanlar var ama kısa süreli için bakmak lazım. Hem kendi plajı var hem havuzu. Dubleks evler 3 odalı ve geniş. plajına inmek için golf araçları var. yokuş olduğu için öyle bir hizmet veriyorlar.

Tayfun-E30
28-04-2018, 15:53
Fuga yaza sezonda guzel para isterler, bodrumda yasiyorum ama yuksek sezonda bos tanidigimda ev kaldimi bilmiyorum varsa yazicam yine size.. kac kisi kalicaksiniz nasil bir ev lazim?

Turgutreis fiyat performans konusunda yuksek olucaktir..

onursumer
28-04-2018, 16:42
ben bodruma uçakla gidip 2 gunumu ayırıp bi ev bulup sahibinden tuttum uzun suredirde aynı evde kiracıyım

4-5 sene once
Bizim Tatil Evleri - Estate (http://bizimtatilevleri.com/estate/index)

bu arkadaşla iletişime geçip gitmiştim ev resimdeki gibi çıkmıştı her konudada yardımcı olmuştu ev sahibim hollandalı idi