PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ürün Dağıtımı Yapacak Eleman Arıyoruz

Aranel Ciryatan
30-04-2018, 12:50
Arkadaşlar selam,

Öncelikle buraya yazayım dedim ve sitelere falan ilan açmadım. Babamın şirketinde çalışacak eleman arıyoruz. 2000 TL Maaş + Sigorta + Yemek ve Bayramlarda ikramiye olacak şekilde bir düzenleri var.

Özellikle İstanbul Anadolu yakasında ikamet edip sabahları Küçükyalı'da bulunan depomuza gelme sıkıntısı olmayan. SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip ve ürün dağıtımı yapılacağı için fıtık vs gibi rahatsızlıkları olmayan birini arıyoruz.

İş tanımı ve firma
Firma babamın kendi firması olup 1982 yılından beri faaliyet göstermektedir. Erdem Ticaret olarak nette aratabilirsiniz. Asıl işi PVC Perde rayları olup zamanla nalburiye sektörüne de giriş yapmıştır.

İş tanımına gelirsek. Şehir içi dolaşabilen kamyonet ile gün içinde belirlenen güzergahı dolaşarak, satış temsilcisinin almış olduğu siparişlerin dağıtımını yapılacak ve akşam tekrar araç depoya bırakılacak. Perde rayı, merdiven, silikon vs gibi nalburiye ürünlerinin dağıtımı gerçekleşecektir.

Düşünen olursa 0216 336 2998 numara telefondan firmamıza ulaşabilirsiniz. Dediğim gibi aramızdan mutlaka iş ihtiyacı olan vardır diye öncelikle buraya yazma gereksinimi duydum.

Aranel Ciryatan
01-05-2018, 19:48
Eleman bulundu arkadaşlar.