PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dizel Corsa D Sport arıyorum.

berkay59
05-05-2018, 18:21
Merhabalar Corsa D Sport Dizel arıyorum. Şaselerde direklerde işlem olmadığı sürece 150-160bin km yi geçmeyecek şekilde, fiyatı abartılmamış şekilde olursa sevinirim. Değişen, boya takıntım yok.

Edit: tercihen sunroof lu istiyorum.

.::EmrE::.
05-05-2018, 18:32
Opel Corsa 1.3 CDTI Sport 2007 Model 37.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gri renk - 558436474 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ikinci-sahibinden-tertemiz-558436474/detay/)

İlk sahibi benim, ikinci sahibi Erhan forumumuza üye zaten kendisi de. Alabileceğin en temiz Corsa D Sport dizellerden biridir. KM'si yüksek gelebilir ancak bütün motor neredeyse sıfırlandı, tüm parçalar yeni, ve aracın iç mekanı gerçekten çok temiz. Aracı facelift'e ben çevirmiştim can sıkıntısından.

edit : 150 - 160 bin km demişsin yeni gördüm ama yine de bir bak. Fiyatta da yardımcı olacağını düşünüyorum.

berkay59
05-05-2018, 18:40
Sağolun hocam, aklımda bulunsun :)

jRMix
05-05-2018, 20:20
Sitede bir DUB vardı herhalde mavi renk OPC olması lazım. Onu gördükten sonra bende D Sport bakmıştım ama ilanların yarısı VAN olduğu için bulamadım. Bulduklarımda bütçemi aşmıştı.

Umarım aradığınızı bulursunuz. Ufak dokunuşlarla daha yakışıklı olabiliyorlar :)

berkay59
05-05-2018, 21:40
Sitede bir DUB vardı herhalde mavi renk OPC olması lazım. Onu gördükten sonra bende D Sport bakmıştım ama ilanların yarısı VAN olduğu için bulamadım. Bulduklarımda bütçemi aşmıştı.

Umarım aradığınızı bulursunuz. Ufak dokunuşlarla daha yakışıklı olabiliyorlar :)

kesinlikle. dizel araç istiyorum,şimdi 2 yıl binmem gerekicek,hem duruşu düzgün,donanımsal da güzel,dediğiniz gibi bir iki dokunuşla daha da güzelleştirip keyifle binilebileceği taraftarıyım bende :D
umarım ya bakalım araştırmaya başladık :)