PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Port bagaj arayışı

mehmetRS
20-05-2018, 16:26
Herkese selamlar ,
Elinizde olup kullanmadığınız, satmayı düşündüğünüz, ikinci el mantığı ile temiz, patlağı çatlağı olmayan port bagajınıza talibim.
Aracım citroen c4, 350 litre ve üzeri seçenekleri düşünüyorum zira yük hacmen fazla..
Şimdiden teşekkür ederim..
Umarım uygun fiyatlı bir alternatif bulabilirim :o

İletişim : 0506 469 09 49
Dilediğiniz saatte yazıp çizebilir, arayabilirsiniz..

mehmetRS
22-05-2018, 09:10
vazgeçilmiştir, teşekkürler

PULAT
22-05-2018, 09:12
Boşa arama 2. eline sıfırdan yüksek fiyat çekenlerle dolu ortalık. Bunun 250 lt olanını aldım. Markalı bir ürün almadıktan sonra plastik kalitesi vs birbirlerinden farksız. Daha uygun paralarada bulamazsın zaten. Git yerinden al bu malzemeyi. Şimdi yaz sezonuda geldi. Genelde en babası 60-70 kg yük taşır. Daha ağır kaba yükler vs varsa tavana sepet al. Güzel bir branda ya da bu işlere özel satılan kılıflardan alıp tavan sepetlerine özel kayış ip vb ile sıkıca bağla. Hem lagunada hem de clio da portbagaj kullanmış, ve megane için aylardır araştıran biri olarak yazıyorum. Çok zor 2. el uygun fiyatlı bişey bulman.

Port Bagaj Arac Ustu 350 Lt. Siyah Renk - n11.com (https://urun.n11.com/portbagaj/port-bagaj-arac-ustu-350-lt-siyah-renk-P174439818)

mehmetRS
22-05-2018, 09:51
Boşa arama 2. eline sıfırdan yüksek fiyat çekenlerle dolu ortalık. Bunun 250 lt olanını aldım. Markalı bir ürün almadıktan sonra plastik kalitesi vs birbirlerinden farksız. Daha uygun paralarada bulamazsın zaten. Git yerinden al bu malzemeyi. Şimdi yaz sezonuda geldi. Genelde en babası 60-70 kg yük taşır. Daha ağır kaba yükler vs varsa tavana sepet al. Güzel bir branda ya da bu işlere özel satılan kılıflardan alıp tavan sepetlerine özel kayış ip vb ile sıkıca bağla. Hem lagunada hem de clio da portbagaj kullanmış, ve megane için aylardır araştıran biri olarak yazıyorum. Çok zor 2. el uygun fiyatlı bişey bulman.

Port Bagaj Arac Ustu 350 Lt. Siyah Renk - n11.com (https://urun.n11.com/portbagaj/port-bagaj-arac-ustu-350-lt-siyah-renk-P174439818)

vazgeçilmiştir, teşekkürler

0,10 karakter.

PULAT
22-05-2018, 10:55
0,10 karakter.

Son gördüğümde 2. mesaj yazılmamıştı. Ben yazıp gönderdiğimde vazgeçildiğini gördüm. Geç kalmışım. Son karakter (.)

serkanOC
28-06-2018, 15:07
bu port bagaj için aracın marka modeli önemli mi yoksa ürünler standart mı ?

mesela C-RV ye olan ekipmanı çıkarıp corolla ya takabiliyor muyuz ?

kullanan, marka ve satış için önerisi olan var mı ?