PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : video düzenleme programı lazım

hakan_41
24-05-2018, 22:35
arkadaşlar abiler merhaba , takip edeniniz vardır proje araçları bölümünde bi konum var e30 topluyorum, zaman zaman çektiğim videoları ise basit ufak tefek düzenlemeler ile video oluşturmak istiyorum ,
daha önce birkaç tane videoyu movie makerden düzenledim , fena olmadı fakat video geçişleri giriş çıkış yazı şekilleri vs. çok kısıtlı ve basit kalıyor. videolara biraz hareket lazım :)

geçen gün ''Filmora'' ve ''Movavi'' programları kullandım çok da hoşuma gitti fakat trial olduklarından dolayı kaydettiğimde programların hologram şeklinde reklamları çıkmakta , e haliyle para ver tam sürümünü al diyor adamlar :D

önerebileceğiniz reklam koymayan güzel bir program varsa direk ona yöneleyim , veya şunu kırarak kullan diyebileceğiniz bir program varsa öyle de söyleyebilirsiniz. moviemakerin basitliğinden bi tık yukarda olsun , biraz değişik giriş çıkışları yazı şekilleri olsun bana yeter , çok detaylı ve bilgi gerektiren birşey de istemiyorum zaten :confused:

Mutlu Değerli
24-05-2018, 23:05
sony vegas kullanıyorum profesyonel olmayanlar için çok kullanışlı

MCN21
25-05-2018, 00:49
Adobe premier :) 1-2 saatlik youtube dan nasil yapilir izlerseniz bir cok isinizi halldersiniz :)

hakan_41
26-05-2018, 11:16
teşekkür ediyorum , bunlara bakacağım :)

-Murat Özcan-
26-05-2018, 16:26
sony vegas kullanıyorum profesyonel olmayanlar için çok kullanışlı

Adobe premier :) 1-2 saatlik youtube dan nasil yapilir izlerseniz bir cok isinizi halldersiniz :)

Bunları tam sürümünü nereden indirebiliriz arkadaşlar

Gorky
26-05-2018, 17:03
adobe premiere 1 numaradır.
normal deneme sürümü indirin onu cracklersiniz. kayıtlı olduğu dosyadaki "amtlib.dl" dosyasını değiştirmeniz yeterli oluyor

-Murat Özcan-
26-05-2018, 17:09
adobe premiere 1 numaradır.
normal deneme sürümü indirin onu cracklersiniz. kayıtlı olduğu dosyadaki "amtlib.dl" dosyasını değiştirmeniz yeterli oluyor

Anladım kardeşim teşekkür ederim.

hakan_41
01-06-2018, 00:03
adobeyi kurdum fakat anlayamayınca mevzuyu kullanamadım , vakit ayırılması gerekli güzel şeyler yapılması için belli ki :)
movavinin hakkından gelerek kullanmaya tekrar başladım , basit ve mutluyum şimdilik , aşağıda editlediğim videoyu koyuyorum :D teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=tpPfmSsjO6g&t=115s