PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 27 Mayıs Drift Etkinliği

webomur
29-05-2018, 01:30
Pazar günü Video çekimi için kendi aramızda drift etkinliği yaptık.

İyi seyirler

https://www.youtube.com/watch?v=eMPmF3OCNTg

peace
29-05-2018, 02:30
Biraz önce seyrettim drift için alan işini çözmüşsünüz sanırım. Hepsine maşallah.

webomur
29-05-2018, 02:32
Biraz önce seyrettim drift için alan işini çözmüşsünüz sanırım. Hepsine maşallah.

Nasip olursa bayramdan sonra büyük bir etkinlik yapmayı düşünüyoruz, Teşekkürler.

b.arica
29-05-2018, 11:30
İzlerken bile eğlendim, maşallah.

berkay59
29-05-2018, 14:19
Masallah :)

hakan_41
29-05-2018, 20:11
mekan neresi öğrenebilir miyiz ? :)
bu arada maşallah gayet iyisiniz :o

turboman
29-05-2018, 23:49
Uzun zamandır drift yaptık diye video atanları hep eleştirdik çünkü drift adı altında saçmalıklar yapıyorlardı
Ama bu tam drift videosu olmuş maşallah başlı başına güzellik abidesi araçlar
Devamını bekliyoruz

beetle
30-05-2018, 00:46
Bolca reklam beklerken heyecanlı eğlenceli ve güzel bi video ile karşılaştım. Çok başarılı olmuş. Bileğinize ve emeğinize sağlık , devamını da beklerim.

webomur
30-05-2018, 15:38
İzlerken bile eğlendim, maşallah.

Teşekkür ederiz, Bayramdan sonra Büyük bir etkinlik yapmayı düşünüyoruz.

Masallah :)

Teşekkürler

mekan neresi öğrenebilir miyiz ? :)
bu arada maşallah gayet iyisiniz :o

Çeşmeye giderken SHELL 'in yanındaki alanı kullanıyoruz Serkan Özel bey 'e ait, Sağolsun imkan sağlıyor, İlk pist tadında bir sürüş oldu, Yapmaya çalışıyorum :)

Uzun zamandır drift yaptık diye video atanları hep eleştirdik çünkü drift adı altında saçmalıklar yapıyorlardı
Ama bu tam drift videosu olmuş maşallah başlı başına güzellik abidesi araçlar
Devamını bekliyoruz

Kapalı alan olması herkese rahat bir nefes aldırıyor kimseyi rahatsız etmemek özellikle, Nasip olursa Bayramdan sonra güzel bir etkinlik yapmayı düşünüyoruz.

Bolca reklam beklerken heyecanlı eğlenceli ve güzel bi video ile karşılaştım. Çok başarılı olmuş. Bileğinize ve emeğinize sağlık , devamını da beklerim.

Çok teşekkür ederim, Kendi imkamlarımız ile yer kiralayıp birşeyler yapmaya çalışıyoruz