PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bunu yapan her kimse onun Allah bin turlu belasini versin

Mutlu Değerli
15-06-2018, 23:03
https://scontent.fada1-6.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35364062_1048585381983460_4458547202846883840_n.jp g?_nc_cat=0&oh=eecfce85fc11ea89a054ca45a9020ddd&oe=5BB6A80F

Yav arkadas su kareye bakarmisin, bu nedir ya. Bu hayvan sana ne yapti, ana ný mi siktiler de bu hale getirdin, ya varya ne diyecegimi bilemiyorum. Nasil yaparin, vicdanin hic mi sizlamaz. Keserken kan akti, o kan hic mi icini burkmadi ? Ben karsidan karsiya atlayan kedi gordummu heyecanlaniyorum sen bunu bu hayvana nasil yaptin... Allah hepinizin bin turlu belasini versin. Ortalikta adamim diye gezersiniz amk bos muhabbetleri. Insaallah kolunuz bacaginiz kopar, insaallah paramparca olarak siktirolur gidersiniz bu dunyadan !!!

Admin abiler k bakmayin, tepkimin onune gecemiyorum, sabahtan beridir kufrediyorum, anlayisiniza siginiyorum. Uygun gorulmediyse yazdiklarimi, duzeltin. Saygilar.

Sžuraya da bi imza atalim arkadaslar, nabalim bu ise bi tepki vermemiz gerekiyor.

Access denied | www.change.org used Cloudflare to restrict access (https://www.change.org/p/emniyet-genel-m%C3%BCd%C3%BCrl%C3%BC%C4%9F%C3%BC-k%C3%B6pek-d%C3%BC%C5%9Fmanlar%C4%B1-bulunsun-ve-cezas%C4%B1-verilsin?recruiter=882128116&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=psf_combo_share_initial&utm_term=psf_combo_share_initial)

emrhn28
15-06-2018, 23:10
Sineği bile öldürmüyoum, hayvandır ısırsın gider diyorum. o...... ç...... lanet gitsin, bu kafa yapısı nasıl olur nasıl... Kedi besliyorum ellerimle yediriyorum içiriyorum. Yazık bu kuzuya, allahım bakışa bak, içim gitti ya. Allah belasını versin yapanın bin kere versin.

Grimlord
15-06-2018, 23:11
Bunu yapanın yaşamaya hakkı yoktur. Bu kadar net. Ufacık hayvana şunu yapabilenler fırsatı bulsalar insana neler yaparlar düşünün.
Eğer bu dünyada adalet varsa bunu yapanın götüne inşaat kazığı çakarak öldürmek lazım. Bir gram acırsam namerdim. Hapis cezası, para cezası vs bunu yapana ödüldür. Tamam bu seferlik affedildin demenin kibar yoludur.
Zaten dayanamamış bu kadar acıya, sanırım hayatını kaybetmiş. Şu ufacık hayvanın günahı ne olabilir ya. Nasıl bir zihniyet, nasıl bir kafa yapısıdır bu.
Çıldırmamak elde değil

2jz
15-06-2018, 23:19
Bunu dün gördüm maalesef.

Ya arkadaş nasıl bir vicdanla hayvanın 4 bacağını ve kuyruğunu kestin?

Söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum.

Bunu yapanın inşallah kolu bacağı kopar 100 yıl sürüne sürüne yaşar

MK8800
15-06-2018, 23:26
Haberi ailece izliyorduk hayvanın çaresiz bakışları cidden içimi sızlattı , kanıma dokundu

Bunu yapan o***** evladı bulunur da imkan olursa gerekeni yaptırıp ibreti alem diye paylaşacağım

2jz
15-06-2018, 23:26
Dün ilk gördüğümde yaşıyordu, ölmüş zavallı :(

Zorbey
15-06-2018, 23:33
Allah bunu yapanları kahretsin.

fthdrn
15-06-2018, 23:40
Yazık ulan bu neyin siniri git kendini kes bir yerde senin olmayan bir canlıya zarar vermek nedir.

fthdrn
15-06-2018, 23:42
Git kendini at bir yerden kansız piç kurusu. Aldığın nefes zarar soysuz ibne

volkan_gs
15-06-2018, 23:45
Bende sabah gordum resmen tum gunum kotu gecti o kadar icim parcalandiki, Allah cezasini versin yapanin ya

hddsheriff
16-06-2018, 00:18
Anadolu Kedisi (http://www.anadolukedisi.com/Yazi/blog/yavru-kopegin-patilerini-is-makinesi-bicmis-olabilir/286)

Böyle bir ihtimal de varmış.

MertSerhanÖ.
16-06-2018, 01:46
o zaman o iş makinasını kullanan lavuğun gören gözünü sikeyim ben.Ne olursa olsun ister kasıtlı ister yanlışlıkla o çocuğu işte ibnenin oğlu

onre
16-06-2018, 01:46
Şu haberi gördüğümden beri aklımdan çıkmadı durup durup kuruluyorum. Böyle bi kansızlık o. çocukluğu olamaz. İbnenin evladı ne istedin el kadar şeyden biz sokakta görünce durup seviyoruz, yemek veriyoruz açtır diye kıyamıyoruz. Patilerini kuyruğunu kesmek nedir kim bilir bulunana kadar ne kadar acı çekti ne kadar ağladı. Bunu yapan piçin geninden genetiğinden gelir soyunu kurutacaksın aslında ana bana akraba ne varsa geride kalan gözünün önünde yapacaksın aynısını aynı acıyı çektireceksin. Gözümü dikip bakamıyorum hala o son fotoğrafa baktıkça gözlerim doluyor. Böyle insanlık olmaz olmamalı bunun hiç bir kitapta bir karşılığı bir izahı, cezası olamaz

Octane
16-06-2018, 01:52
Arkadaş sonra çıkıp bazı insanlar öldürülmeli deyince faşist oluyoruz. Al.
Çocuk tacizcileri, tecavüzcüler, hayvanlara işkence eden öldürenler kesinlikle yok edilmeli.
Mesela hırsızı anlarım. Durum yoktur kafayı yemiştir. Mesela dolandırıcıyı anlarım, ben olmasam mallar başkasına dolandırılacak demiştir. Tabi ki cezalandırılmalılar, fakat bu fotoğraftaki gibi şeyleri görünce gözüm dönüyor. Bu gibi şeylerin izahı yok.
Yani bunun gibi şeyleri yapanları yakalasam kesin bilsem, çok güzel, rahat, sakin, soğukkanlı bir şekilde işkence ederek öldürürüm, gelir eve yatar uyurum mışıl mışıl. İçim toz zerresi kadar sızlamaz, düşünmem bile.

onre
16-06-2018, 01:52
https://pbs.twimg.com/media/DfwNZP8X4AE2CCL?format=jpg

Ekşi sözlükten alıntı raporla da kesinleşmiş İNSAN(?) eli tarafından yapıldığı. Allah belasını versin bin beterini yaşasın ne diyeyim..

suk3b3
16-06-2018, 02:31
Yeminle insanlığımdan utandım ya. Neden yapar ki insan bunu ? Yaşasın zalimler için cehennem

suk3b3
16-06-2018, 02:33
İçim toz zerresi kadar sızlamaz, düşünmem bile.
Ben mutlu bile olurum. Sevinirim

CafCaf
16-06-2018, 02:47
biran önce kıyamet kopsun dünya temizlensin istiyorum

GokhanRS
16-06-2018, 09:06
birileri çini ve amerikayı birbirine düşürsün. salsınlar atom bombalarını dünya yok olsun artık.

yazık birde diyorlar ki öbür tarafta cayır cayır yanacaksın. bu dünyada şu hayvan ve ufacık çocuklar acıların en büyüğünü yaşadıktan sonra varsa diğer tarafta cayır cayır yansalar ne olur?

cezalarını bu dünyada vermeyenlerin a..q.. hatta sanırım en büyü g.t biziz hepimiz, biz ne yaptık ki başkalarının bu durumları düzeltmesini bekliyoruz.

muharrem7791
16-06-2018, 09:23
Allah belâlarını versin. Hayvancagiz onca müdahaleye rağmen hayata tutunamamış maalesef. Hayatımda boyunca hiç bir hayvani bile incitmemisimdir bunu yapan insanmidir aklı melekelerini yitirmiş dengesiz birileri yapabilir bunu

220T
16-06-2018, 10:14
Bahçeli açıklama yapmış "Köpeğin hâli gözümün önünden gitmiyor." diye.Kader kurbanı deyip af istediğin statüdeki adam yapmış bunu.Çelişkiye bak!

dasemert
16-06-2018, 10:17
Allah şu canın yaşadığı acıların kat kat fazlasını versin inşallah.Şu haberleri gördükçe kahroluyorum kafayı yiyorum bunlar sadece bizim gördüklerimiz kim bilir kaç can böyle katlediliyor.Vahşi olan hayvanlar değil,insanlar.

Grimlord
16-06-2018, 10:29
https://s8.postimg.cc/bojhr1ilh/Dfwohry_Xc_AEOJ0_Q.jpg

Sinirimden gece uyku tutmadı, inşallah hesabını sorarsın gittiğin yerde..

ghibli06
16-06-2018, 10:58
bayramım zehir oldu, hanım 3 gündür ağlıyor, Allah belalarını versin!!!

Tunacan
16-06-2018, 11:00
Bunu yapana aynısının yapılmasını en kalbi dileklerimle diliyorum.

turboman
16-06-2018, 11:04
Bunu yapan insan olamaz nasıl bi pisikolojide olabilirki bi canlıya bu vahşeti yapıyor aklım almıyor
Aynısını bu vahşeti yapana yaşatacaksın elini kolunu kesip atacaksın ormana ama yinede bu yavruya yapılan canice olayın çözümü olmayacak inşallah yapan bulunur cezasınıda devletten önce biri verir diye dua ediyorum

KOSEREN
16-06-2018, 11:06
Yazdım yazdım sildim ne yazsak ne çizsek boş.Şu olayın lafla izahı yok.Allah belasını versin yapan ****** evlatlarının.

2jz
16-06-2018, 11:21
Anadolu Kedisi (http://www.anadolukedisi.com/Yazi/blog/yavru-kopegin-patilerini-is-makinesi-bicmis-olabilir/286)

Veterinerin yazdığı rapora göre maalesef insan yapmış.

Bu ülkede yaşamaya çalışan hiç bir canlıya saygı yok gerçekten. Öyle bir kitle var ki ağaç, hayvan, insan... hiç bir şey umurlarında değil.

Anıl E.
16-06-2018, 11:30
Dünya çağ atlıyor,insanlık giderek gelişiyor ve hayvanlara verilen önem seviyesi yükseliyor;ama bizim burada her şey tersine ilerliyor.

Gün geçtikçe daha da yobazlaşıyoruz,yozlaşıyoruz.

///M RIDER
16-06-2018, 11:41
Bunu yapana aynısını yapacaksın sonra ibret-i alem olsun diye sürükleyeceksin sokaklarda o......cocuklari

RIDVAN
16-06-2018, 11:47
"Rabbim der ki; hayvanlar benim sessiz kullarımdır, şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklar."

Eyüp
16-06-2018, 12:25
Haberi gördüğümden beri yapanın ceddine fütursuzca sövüyorum..Ulan kimsemi sevmedi seni,nasıl bir nefret barındırıyorsun içinde..İşin dahada kötüsü bunu yapan o.çocuğuyla aynı havayı soluyoruz.

osmanaydo
16-06-2018, 12:40
Kısasa kısas.

MBuğra
16-06-2018, 13:05
Su is makinesi ikilemi bile insani supheye dusurmeye yetiyor. Sanki yapan belliymiste, onu korumak icin boyle bir rapor olusturulmus gibi.

Zannimca is makinesi olayi yalan. Nasil bir is makinesi ki, hayvanin sadece bacak ve kuyrugunu kesiyor da; govdesine, kafasina zarar ver(e)miyor?! Suphesiz bu bir canlinin isi ve bunu yapan mahluk, sadece yapabildigi icin yapiyor.

Umarim bu isin adaleti obur tarafa kalmaz.

2jz
16-06-2018, 13:38
"Rabbim der ki; hayvanlar benim sessiz kullarımdır, şimdi zulme susuyorlar ama hesap günü konuşacaklar."

Geç gelen adalet, adalet değildir. Yaşadığımız dünyayı güzelleştirmek için adaleti burada sağlamalıyız.

Su is makinesi ikilemi bile insani supheye dusurmeye yetiyor. Sanki yapan belliymiste, onu korumak icin boyle bir rapor olusturulmus gibi.

Zannimca is makinesi olayi yalan. Nasil bir is makinesi ki, hayvanin sadece bacak ve kuyrugunu kesiyor da; govdesine, kafasina zarar ver(e)miyor?! Suphesiz bu bir canlinin isi ve bunu yapan mahluk, sadece yapabildigi icin yapiyor.

Umarim bu isin adaleti obur tarafa kalmaz.

İş makinesi işi biraz hikaye geldi banada. Doktor raporuda insanın yaptığına yönelik. Sadece 4 bacak ve kuyruk kopmuş. İş makinesi, biçerdöver gibi makinede böyle kazalarda yavru hayvan paramparça olurdu.

İnşallah bulunup cezası verilir. Arabesk anlayışcılar diğer tarafta adalet sağlanacak diye bu dünyayı yaşanmaz hale getirdiler. Oldu olacak kapatalım mahkemeleri diğer tarafı bekleyelim.

AşkınS.
16-06-2018, 13:54
Orrrospu çocukları!!!

ghibli06
16-06-2018, 14:37
Beyler, sinirden elim ayagim titriyor!!! Videoyu izledim, aq oc lari bu Suriyelilerin Allah belasini versin!!!

///M RIDER
16-06-2018, 14:42
Videoyu izlemedim ama bülent abininde bahsettiği uzere bir kaç tane suriyeli piç yapmış

road runner
16-06-2018, 14:42
Bunu yapan insan olamaz......

PiscocuK
16-06-2018, 14:43
Beyler, sinirden elim ayagim titriyor!!! Videoyu izledim, aq oc lari bu Suriyelilerin Allah belasini versin!!!

Ne videosu abi bulundumu kimin yaptigi. İdam edilsin. Boyle insanlarin ne kendine ne etrafina nede memlekete faydasi olmaz. Allahindan bulsun hepsi.

arabasızadam
16-06-2018, 14:46
***** bacını sikiyim ****** çocuğu
İnşallah bulunurda aynısı yapılır
Psikolojim bozuldu.

ghibli06
16-06-2018, 14:47
Vali biliyor muhtemelen, su an bu picleri aileleriyle sehir disina cikartmiyorlarsa hic bir sey bilmiyorum!!!

ghibli06
16-06-2018, 14:52
Beyler aramizda bir sutu İzmitli Adapazarli Sapancali var, nerdesiniz ses verin!

RIDVAN
16-06-2018, 15:32
Videoyu şimdi izledim 2-3 tane suriyeli orusbuçocugu yapıyor . Bulunup hemen gereken yapılmalı o iş makinesi yüzünden oldu diyenleride allah cezalarını versin .

Klkan07
16-06-2018, 15:39
Az önce bi kanalda haberde gördüm. Güya greyder yol kenarını temizler olmuş diye, pek inandırıcı gelmiyor.

///M RIDER
16-06-2018, 15:42
Şimdi milliyet haberde suriyeli piçlerin görüntülerini kaldırıp kepçe operatörü göz altına alındı haberi var a...q ülkenin satılmış serefsizler hep bi algı hep yanlış yönlendirme kandırma iste ülkeye sokulan piçlerin ve satılmış medyanin son durumu.Bu serefsizler benim vergimle benim paramla besleniyor allah buna çanak tutanlarinda bunları ülkeye sokanlarinda......

ghibli06
16-06-2018, 15:45
Şimdi milliyet haberde suriyeli piçlerin görüntülerini kaldırıp kepçe operatörü göz altına alındı haberi var a...q ülkenin satılmış serefsizler hep bi algı hep yanlış yönlendirme kandırma iste ülkeye sokulan piçlerin ve satılmış medyanin son durumu.Bu serefsizler benim vergimle benim paramla besleniyor allah buna çanak tutanlarinda bunları ülkeye sokanlarinda......

sana ne dedim? dünden beri biliyorlar bence...

ghibli06
16-06-2018, 15:51
Yavru kopek vahşetiyle ilgili son dakika gelişmesi: Gozaltına alındı - son dakika (http://www.hurriyet.com.tr/gundem/son-dakika-sapancadaki-vahsetle-ilgili-kepce-operatoru-gozaltina-alindi-40869010)

SULTANOGLU
16-06-2018, 15:54
****** cocuklari agliyorum lan dunden beri

ghibli06
16-06-2018, 15:58
****** cocuklari agliyorum lan dunden beri

sorma abi sorma!!!

ruudvan
16-06-2018, 16:00

dünden beri sosyal medyada zavallı zaten. acıkcası ben o halden sonra yaşamasından çok ölmesi daha hayırlı olacağını düşünüyodum ki bugün hayta gözlerini yummuş.
yıllar önce iş yerinde yavrulayan bir kedi bulduk. 3 tane yavru 1 tane ana.
elimizden geldiğince beslemeye başladık.1 gün sabah iş yerine geldiğimizde birinin boynu kesik birinin kolu yok birinin bacağı yok seklinde bulduk.meğersem bir erkek kedi (garfield tipi) karnını doyurucak ve egemenliğini devam ettirecek diye kıymış zavallı yavrulara. o günden beri turuncu kedileri silmem.
şimdi bu konuyu görünce ulan bunu hangi insan evladı yapabilir diye düşünürken acaba mı diye kendi kendime sordum aslında. uğur abinin soylediği bi ihtimal .
hatta birkaç haberde iş makinesi de deniyor.

arabasızadam
16-06-2018, 16:00
https://resmim.net/f/mojdKr.jpg

SULTANOGLU
16-06-2018, 16:02
Yapan suriyeli o cocuklarini bulamazmiyiz? Yada bulduramazmiyiz ciddi sinirim bozuk

arabasızadam
16-06-2018, 16:02
@uokuyan adlı kişinin Tweetine göz at: ℂ★ Ulku Okuyan ℂ★ auf Twitter: "Yavru kopek vahşetiyle ilgili bu video facebooka duştu. Yapanlar suriyeli deniyor.aynı kopek mi bilmiyorum ama acil gerekenler yapılsın lutfen… https://t.co/hIB6kh2kQg" (https://twitter.com/uokuyan/status/1007978589608923136?s=09)
Bu piçleri tanıyan varmı ?

ghibli06
16-06-2018, 16:05
2 askerimizi diri diri yaktılar, hani montajdı ya! bunu da mı 2 sene kabul edecekler??? bence aileleri çıkartoıyorlar şu anda ilçeden, video çıkana kadar neden kimse açıklama yapmıyordu?

ghibli06
16-06-2018, 16:06
@uokuyan adlı kişinin Tweetine göz at: ℂ★ Ulku Okuyan ℂ★ auf Twitter: "Yavru kopek vahşetiyle ilgili bu video facebooka duştu. Yapanlar suriyeli deniyor.aynı kopek mi bilmiyorum ama acil gerekenler yapılsın lutfen… https://t.co/hIB6kh2kQg" (https://twitter.com/uokuyan/status/1007978589608923136?s=09)

abisi kaldır şunu gözünü seveyim, eşim videoya ulaşmasın diye bin takla atıyorum...

ruudvan
16-06-2018, 16:08
edit: ilk sayfadan sonrasını okumamıştım. surıyelıler hakkında goruntu var mı ?

SULTANOGLU
16-06-2018, 16:11
Abi videoyu izlemeyin yemin ediyoeum asabim dahada bozuldu.

2jz
16-06-2018, 16:13
İş makinesi diyenler var ama iş makinesi, biçerdöver gibi makineler bu kadar ufak bir yavruyu paramparça eder.

Fotoğraflar var kör bıçakla kesilmiş gibi bu zavallı.

____

Yukarıda videodaki çocuk demeye dilim varmıyor 3-5 seneye köşebaşında bir insanın boğazını keserler yada birine tecavüz ederler.

Grimlord
16-06-2018, 16:16
Sırf millet Suriyelilere kin beslemesin, infial yaratmasın diye kepçe operatörü yaptı diyorlar. Aynen aynen, milim kaydırmadan çok düzenli bir şekilde götürmüş hayvancağızın uzuvlarını.
Diyecek hiç birşey bulamıyorum artık, meteor falan düşşse de toptan kurtulsak ya .mk yerinde

bluestain
16-06-2018, 16:29
Video yokmu eşkaller belli mi bide biz görelim serefsizleri belki yol da falan denk geliriz olur ya

Lee-on!
16-06-2018, 16:46
Bu kadarı tesadüf olamaz. Ola ki aynı köpek olmasın ne farkeder? Gereken yapılmalı. Ulan çocukları geçtim bunların ana babaları nasıl bir pislik surusu ki böyle bir evlat yetistiriyorsun. Ne biçim insanlar var Allah ıslah etsin şerefsiz pi*ler. Bu olay doğruysa ve iş makinası diye örtbas ediliyorsa onlar da bunlar kadar şerefsizdir.

arabasızadam
16-06-2018, 17:12
abisi kaldır şunu gözünü seveyim, eşim videoya ulaşmasın diye bin takla atıyorum...

Abicim bende sonuna kadar izleyemedim zaten bu tarz videolardan nefret ederim amacım bu piçlerin bulunup cezalandırılması ,mod arkadaşlar istiyolarsa kaldırabilir.

ghibli06
16-06-2018, 17:31
Abicim bende sonuna kadar izleyemedim zaten bu tarz videolardan nefret ederim amacım bu piçlerin bulunup cezalandırılması ,mod arkadaşlar istiyolarsa kaldırabilir.

Valla sinirlerim hasat oldu, yoksa tepkim sana degil kusura bakma...

ES353
16-06-2018, 17:46
Tam şu olayı unutmaya çalışıyorum, önüme bi köpek geliyor. Nasıl bi ülke olduk o.çocukları ya

kelalper
16-06-2018, 17:51
aynısını bu o.ç larına yapacaksın. Videoyu çekende belli ki büyük. Çekim açısından belli. İzleyemedim içim kaldırmadı

kado
16-06-2018, 17:54
a haberin bacakları kesilen kopek haberi - ekşi sozluk (https://eksisozluk.com/a-haberin-bacaklari-kesilen-kopek-haberi--5690487?p=1)

Abi bunlar nasıl bir kansızdırlar. Nasıl bir vicdan eksikliği sizdeki. Ulan öbür tarafta mahkemeyi rte mi yapacak köpekler, neyi savunuyorsunuz?

fthdrn
16-06-2018, 18:01
Bunlara insan diye acıyanın da arap diye din kardeşi diyerek hoşgörü gösterenin de geçmişini skim. O yavrunun tırnağını milyon suriyeliye değişmem. Bunlar nasıl vatansız karaktersiz soysuz bir topluluk ki tek bildikleri hayvan üremek. Bunları memlekete doluşturanların ayaklarını da keserler inşallah.

2jz
16-06-2018, 18:12
Bakıyorumda yandaş medya, trt, twitterdaki troller olayın üstünü kapatmaya çalışıyor.

Ne olduğu önemli değil, adamlar her kötülüğü savunuyorlar ve bir şekilde üzerini örtüyorlar.

Redfish16V
16-06-2018, 18:16
başka bir durum olsa anında bulurlar rant sağlarlar ama bu ****** çocuklarını bulacak ne vicdanları var ne insanlıkları.. Aynısı bu piçlere yapılmadan asla içim rahatlamayacak.

kelalper
16-06-2018, 18:22
instagram da video uçmuş hemen. oç ları pisliği pislikle kapatıolar

m34kb
16-06-2018, 18:29
videoyu izlerken kanım dondu. bunu yapanlar katıksız ****** cocukları başka acıklaması yok.

muharrem7791
16-06-2018, 18:33
İş makinesi diyenler var ama iş makinesi, biçerdöver gibi makineler bu kadar ufak bir yavruyu paramparça eder.

Fotoğraflar var kör bıçakla kesilmiş gibi bu zavallı.

____

Yukarıda videodaki çocuk demeye dilim varmıyor 3-5 seneye köşebaşında bir insanın boğazını keserler yada birine tecavüz ederler.

Haberde okuduğuma göre ot biçilmiş o civarlarda bahsedilen makine ot biçme makinası yatay döner bıçaklı bir sistem ki hayvan yavru olduğu için demekki fark edilmemiş otlar arasında iken biciverdi. Bu makina çok tehlikelidir kullanım esnasında bir hata yapsanız ölümcül sebeblere neden olur.

2jz
16-06-2018, 18:41
Haberde okuduğuma göre ot biçilmiş o civarlarda bahsedilen makine ot biçme makinası yatay döner bıçaklı bir sistem ki hayvan yavru olduğu için demekki fark edilmemiş otlar arasında iken biciverdi. Bu makina çok tehlikelidir kullanım esnasında bir hata yapsanız ölümcül sebeblere neden olur.

Büyük ot biçme makinesi veya biçerdöver gibi makineler 25 cm'lik bu yavruyu pastırma gibi dilimler veya parçalar. Hayvanın ilk bulunduğundaki sansürsüz fotoğrafları var. Böyle bir kaza olmadığı açıkça belli. Veterinerin raporuda insan eliyle yapıldığına yönelik.

-Günalp-
16-06-2018, 19:08
Bu kansızlar sözde müslüman geçiniyorlar. Allah belalarını veir inş en kısa zamanda çeke çeke geberirler. 1-2 sene önce mersindemiydi sokak hayvanlarını kesip satan bir suriyeli kasap çıkmıştı haberlere. Bunlar insan değil.

SmT
16-06-2018, 19:12

Yorumlarda bir instagram hesabı verilmiş videonun orta doğuda çekildiğine dair,diğer videolara bakmak gibi bi hatada bulundum.. Allahım bu nasıl bir dünya,aklım gitti..Bu araplar nasıl iğrenç yaratıklar...

ghibli06
16-06-2018, 19:14
Video bu olayla ilgili olmayabilir, ama ben hala greyder bicaginin bunu yapabilecegine inanmiyorum!!!

2jz
16-06-2018, 19:24
Video bu olayla ilgili olmayabilir, ama ben hala greyder bicaginin bunu yapabilecegine inanmiyorum!!!

Yol kenarlarının otlarını aldıkları makinenin bu şekilde hasar vermesi çok mantıksız. Sadece ayaklar ve kuyruk. O makine bu kadar küçük bir hayvana denk gelse kanlar içinde kalan hayvan köpek mi, kedi mi, köstebek mi, çok büyük bir fare mi onu bile anlayamazdık.

Yigit-Y
16-06-2018, 20:02
Şu köpek haberine verilen tepkiyi destekliyorum

Fakat biz neden diğer konularda böyle sitemkar olmuyoruz onu anlamıyorum

arabasızadam
16-06-2018, 20:29

Ben kendi adıma konuşursam haksızlığın olduğu her konuda tepkimi göstermeye çalışıyorum dostum, bu olay çok başka ufacık masum bi yavruya bunun yapıldığını görmek psikolojimi bozdu ,ben yolda yürürken bi karınca böcek görsem adımımı başka yere atan bi insanım ama bu ****** çocuğununu baltayla parçalayabilirim.
İnsanlığımdan utanıyorum .

arabasızadam
16-06-2018, 20:44
Bi ****** çocuğu daha

Facebook (https://www.facebook.com/677221472/posts/10156528021166473/)

kelalper
16-06-2018, 20:59
bu arapalar nasıl iğrenç insanlar diyenler var da. Daha yeni mi tanıdınız. Osmanlıyı sevmem akıllı olsalardı dünyayı hala yönetiyor olurlardı. Bilim adamı varken din adamlarını dinledikleri için yok oldular. Mustafa Kemal i dinlemek varken Enver i dinlediler. Sülaleleri daha beter olsun. Ama Osmanlı tarihini bilen biri bile Arapların bir kese altın için kendi karısını çocuğunu satacağını bilir. Ama biz övdüğümüz Osmanlının tarihini bilmediğimiz için Araplara kucak açıyoruz. Arabistanda yaşarken gittiğim ilk hafta öğrendiğim ilk şey Mısırlı ve Arap a sakın güvenme arkadaşlık etme. Bunu bana söyleyende Hintli. Daha Türk tanımıyordum. Sonra Türklerle tanıştım aynı şeyi onlardan da duydum.
Bu gerizekalılar bu pisliklere kucak açtı. Ulan bayramlarda izin veriyorsun hiç üst araması yapmadan burada kazandıkları paraları oraya kaçırıyorlar. Sonra gelip bir sonraki bayram aynısını yapıyorlar. Sonra ekonomi neden boktan döviz neden yükseliyor.

buraek4
16-06-2018, 23:25
BU yavrucağın halini gördüğüm andan beri içim de bir sıkıntı hüzün var. Gözümün önünden o hali gitmiyor yavrucağın. Bu kadar mı vahşisiniz bu kadar mı sadist. Ben artık ilahi bir adaletin olduğuna da inanmıyorum. Bu yavrucak o acıları çeker iken nerdeydi bu adalet. Yada yanan askerlerimiz o acıyı çeker iken..Örnekler bitmez.. Dünyanın sonumu geliyor başımı bilmiyorum. Ne olacaksa olsun artık da bu mutsuzluk umutsuzluk halinden kurtulalım.

gokhankenar
16-06-2018, 23:39
Şu köpekcikle fotoda bile göz göze gelmeye çekiniyorum. Gözlerine bakamıyorum. Bu caniliği yapanlarla aynı türden olduğum için kendimi suçlu hissediyorum. İnsanlığına sokayım ben bunların. Cani piçler.

johnie
17-06-2018, 00:40
Çocukların videosu eski ve onlar yapmamış.
Emniyet amirliğinin twitter’ından açıklama;
Turk Polis Teşkilatı auf Twitter: "16.06.2018 tarihinde bir cok sosyal medya ve haber sitesinde yayınlanan yavru kopek katliamına yonelik Suriyeli cocuklara karşı provokasyon iceren haberler ve video ile ilgili basın acıklaması.

Detaylı bilgi icin;
https://t.co/2Z6TLHlRng… (https://twitter.com/emniyetgm/status/1008108058306859009?s=21) https://t.co/Jg5QbxUM0S"

rain man
17-06-2018, 07:47
Konuyu sadece uzaktan gördüm hatta bugün bir yerde sakarya'da geçtiğini okuyunca özellikle baktım. Da bir şey dikkatimi çekti. En çok kızgınliğa sahip olanlar kedi köpek ya da daha doğrusu hayvan sahipleri. Kotu bir şeye tepki koymamız için yakın mı olmamız gerekiyor konuya?

Suriyelilerin alayının köküne. Alanın getirenin Allah belasını versin..de insan olmayı biz millet olarak unuttuk dışardan gelenden iyi bi şey zaten bekleyen var mı?

Samsun’da Şehir Eşkıyaları Doktoru Darp Etti haberi samsun haber (http://www.samsunsonhaber.com/m/samsun-haber/samsunda-sehir-eskiyalari-doktoru-darp-etti-h55378.html)

Şu haber yer buldu mu acaba medyada? Kamuoyu degisirken bile malzeme olmuyoruz dikkatimi cekti o yuzden yazıyorum. Foruma atayim dedim link bile bulamadım. Karşısındaki varlığın canlı olduğunu idrak edemeyen varlıklarla aynı havayı soluyoruz farkında mısınız? Insanların en muhtaç durumlarında yanlarında bulunan biri olarak şunu söyleyebilirim ki ne zaman bencil olmayı bırakabilir baska insanların da var olduğunu kabul edersek o zaman sırayla sorunları cozucez. Spesifik daha doğrusu öldürücü bir hastalığa sahip olmayan, 30 gündür çektiği ağrısı için acile karısını getiren adam yanda kalp krizi ya da 112den gelen her an kayacak hasta ile uğraştığımı görmesine rağmen ortalığı birbirine katmıyor ya da dünyadaki tek hastalık kendisinde gibi davranmıyorsa o zaman insanlara guvenebilir ve bazi seyleri tartisabilirim. Insana saygisi olmayan birinin hayvana saygısının olmasını beklemek apayrı mantıksız yoksa.

O küçük yavrunun o halini görüp de ici parçalanmayan zaten insan değildir ama bizim sorunumuz coook çok fazla.

muharrem7791
17-06-2018, 08:17
Bazı paylaşımlarda büyü için kesildiğini söyleyenler var. Üste buna benzer bir ornek köpek büyüsü Kopek buyusu - Nedir, Nasıl yapılır, Nasıl Bozulur (http://falcibaba.com/kopek-buyusu) yavru olması şart ve siyah olacak?

2jz
17-06-2018, 10:03
Konuyu sadece uzaktan gördüm hatta bugün bir yerde sakarya'da geçtiğini okuyunca özellikle baktım. Da bir şey dikkatimi çekti. En çok kızgınliğa sahip olanlar kedi köpek ya da daha doğrusu hayvan sahipleri. Kotu bir şeye tepki koymamız için yakın mı olmamız gerekiyor konuya?

Suriyelilerin alayının köküne. Alanın getirenin Allah belasını versin..de insan olmayı biz millet olarak unuttuk dışardan gelenden iyi bi şey zaten bekleyen var mı?

Samsun’da Şehir Eşkıyaları Doktoru Darp Etti haberi samsun haber (http://www.samsunsonhaber.com/m/samsun-haber/samsunda-sehir-eskiyalari-doktoru-darp-etti-h55378.html)

Şu haber yer buldu mu acaba medyada? Kamuoyu degisirken bile malzeme olmuyoruz dikkatimi cekti o yuzden yazıyorum. Foruma atayim dedim link bile bulamadım. Karşısındaki varlığın canlı olduğunu idrak edemeyen varlıklarla aynı havayı soluyoruz farkında mısınız? Insanların en muhtaç durumlarında yanlarında bulunan biri olarak şunu söyleyebilirim ki ne zaman bencil olmayı bırakabilir baska insanların da var olduğunu kabul edersek o zaman sırayla sorunları cozucez. Spesifik daha doğrusu öldürücü bir hastalığa sahip olmayan, 30 gündür çektiği ağrısı için acile karısını getiren adam yanda kalp krizi ya da 112den gelen her an kayacak hasta ile uğraştığımı görmesine rağmen ortalığı birbirine katmıyor ya da dünyadaki tek hastalık kendisinde gibi davranmıyorsa o zaman insanlara guvenebilir ve bazi seyleri tartisabilirim. Insana saygisi olmayan birinin hayvana saygısının olmasını beklemek apayrı mantıksız yoksa.

O küçük yavrunun o halini görüp de ici parçalanmayan zaten insan değildir ama bizim sorunumuz coook çok fazla.

Bu olay çok hızlı yayıldı ve tepki çekti.

Bir gün önce kuşadasında site basıp sokak hayvanlarını pompalı tüfekle vuran adam var. Plakası, eşgali belli olduğu halde hiç duyulmadı.

Ondan bir gün önce ankarada başları, ayakları, kuyrukları kesili halde 4 yavru kedi bulundu. Fotoğrafları tesadüfen denk geldi. Tam bir vahşet olmasına rağmen duyulmadı bile.

Ondan bir gün önce şehir dışında hayvan beslenlerin olduğu yerde bir adam dobloyu çekiyor, yatan köpeğin üzerine işiyor, arabaya binip köpeğin üstünden geçip basıp gidiyor. Bir kadın videoya çekmiş plakası falan belli. Ya o köpeğin can çekişerek öldüğünü gördüm psikolojim bozuldu cidden.

Saymakla bitmiyor ki olaylar. Geçen bir doktor arkadaşımı dövdüler ankarada. Acilden giren herkes kırmızı olarak girmek istiyormuş. Uzuv kaybı olan motorsiklet kazası gelmiş en öne onu almışlar. Soğuk alğınlığı olup kırmızıdan girmek isteyen bir vatandaşın ailesi yarım saat dayak atmış buna. Motorsiklet kazasıyla gelen gençle yarım saat kimse ilgilenememiş.

Ya o kadar çok şey var ki insanlar tepkisiz hale geldi.

İnsanlar birbirinden nefret ediyor.

İnsanlar her şeyden nefret ediyor.

Sadece nefretle kalmıyorlar, bir yerlerden bunu çıkarıyorlar.

Evde eşini dövüyor, sokakta kediye tekme atıyor, birinin arabasını çiziyor, iş yerinde arkadaşıyla kavga ediyor.....

Dün Erdoğan çıktı "bu şiddet olaylarında para cezası artacak" dedi.

Para cezası artsa ne olacak? Adamı yakalamıyoruz, cezasını vermiyoruz.

Dün yine mitingde İnce çıktı. "Çocuklara sevmeyi öğreteceğiz" dedi.

Bizim nesil gitti artık. Böyle şeylerle yaşamak zorundayız. Nefret yüklü insanlar var. Çocuklara sevmeyi öğreteceğiz ki gelecekte bunlar olmasın.

Bugün yavru hayvanın bacağını kuyruğunu kesen, yarın köşebaşında boğazına bıçak dayar. Okul çıkışında öğretmenini döver. Hastaneye gitse doktora saldırır.

Diyecek bir şey kalmadı, sözün bittiği yerdeyiz.

Carmageddon
17-06-2018, 10:15
Biraz evvel okudum, yine Sakarya'da bir köpeğin patilerini asitle yakmışlar.

Eğitimsiz nesiller yetiştiği sürece toplumda görülen sosyopat vb. kişi sayısında istemsiz artış olacaktır.

Bizim gibi geri kalmış ülkelerde maalesef bu tarz olayların önüne geçmek için sokak hayvanlarının ne yapıp ne edilip kısırlaştırılması başka bir deyişle üremelerinin engellenmesi lazım. Zira eğitim kalitemiz git gide geri gidiyor.

DOHC
17-06-2018, 11:09
Kanunlarımıza göre hayvanlar can/canlı sayılmıyor. Bu nedenle bu kanun değişmedikçe hiçbir şey olmaz.

Eriador
17-06-2018, 12:01
Ne desem bilemedim ki ... ne kufur etmek yeter nede kelimeler icimi aciklamaya .Umarim bunu yapanlar yakalanir e guel bir ceza alir a.k vicdansizlari ruh hastalari.

Yigit-Y
17-06-2018, 18:02
İmza kampanyası düzenleniyor 3 günde 1.000.000 imza atılıyor

Ülke için başka birşeyde neden ses çıkmıyor

Birileri gündem değiştirmek için mi köpeği kullandı sorusu geliyor

Köpeğe üzüldük o ayrıda burda gündemi yönlendirme var sanki

R.I.P
17-06-2018, 19:59
Başka bir konuda da yazmıştım
Türkiye’ nin %99,2 si müslümanmış (!). İşte bunlar hep o kalan %0,8 den
Şimdiden önümüzdeki hafta için hayırlı cumalar.

GokhanRS
17-06-2018, 20:12
Başka bir konuda da yazmıştım
Türkiye’ nin %99,2 si müslümanmış (!). İşte bunlar hep o kalan %0,8 den
Şimdiden önümüzdeki hafta için hayırlı cumalar.

bunu nasıl hesapladıklarını çok merak ediyorum. ateist arkadaşlarımın hiç birinin kimliğinde ateist yazdığını görmedim. devlet evraklarından mı hesaplayıp mutlu oluyorlar acaba.

///M RIDER
17-06-2018, 21:00

Niye biliyormusun artık kimse insan sevmiyor en azından ben böyleyim çünkü köpek dedigımiz canlıdaki karşılıksız sevgi bağlılık sadakat masumluk ve kendi canı yerine ilk önce sahibinin canını düşünmesi olguları malesef çoğu insanoğlunda kalmadı böyle masum bir cana bu şekildeki işkence ve böyle bir ölüm benim gibi düşünen çoğu insanı çileden çıkardı son nokta oldu. Köpek deyip geçmemek lazım

gokhankenar
18-06-2018, 07:15
Şimdi iş makinası sürücüsü tutuklandı. Suçlu oymuş(yersen). Ne oldu şimdi kapandı mı bu olay ?

Yigit-Y
18-06-2018, 08:15
Niye biliyormusun artık kimse insan sevmiyor en azından ben böyleyim çünkü köpek dedigımiz canlıdaki karşılıksız sevgi bağlılık sadakat masumluk ve kendi canı yerine ilk önce sahibinin canını düşünmesi olguları malesef çoğu insanoğlunda kalmadı böyle masum bir cana bu şekildeki işkence ve böyle bir ölüm benim gibi düşünen çoğu insanı çileden çıkardı son nokta oldu. Köpek deyip geçmemek lazım

Evet bu olabilir

Hayvan oy vermiyor ülkeye bir zararı yok

Belki bu yüzden daha hassas oluyor .

Keşke her konuda böyle ses çıkarabilsek

imprezaWRC
18-06-2018, 09:47
Bu olay çok hızlı yayıldı ve tepki çekti.

Bir gün önce kuşadasında site basıp sokak hayvanlarını pompalı tüfekle vuran adam var. Plakası, eşgali belli olduğu halde hiç duyulmadı.

Ondan bir gün önce ankarada başları, ayakları, kuyrukları kesili halde 4 yavru kedi bulundu. Fotoğrafları tesadüfen denk geldi. Tam bir vahşet olmasına rağmen duyulmadı bile.

Ondan bir gün önce şehir dışında hayvan beslenlerin olduğu yerde bir adam dobloyu çekiyor, yatan köpeğin üzerine işiyor, arabaya binip köpeğin üstünden geçip basıp gidiyor. Bir kadın videoya çekmiş plakası falan belli. Ya o köpeğin can çekişerek öldüğünü gördüm psikolojim bozuldu cidden.

Saymakla bitmiyor ki olaylar. Geçen bir doktor arkadaşımı dövdüler ankarada. Acilden giren herkes kırmızı olarak girmek istiyormuş. Uzuv kaybı olan motorsiklet kazası gelmiş en öne onu almışlar. Soğuk alğınlığı olup kırmızıdan girmek isteyen bir vatandaşın ailesi yarım saat dayak atmış buna. Motorsiklet kazasıyla gelen gençle yarım saat kimse ilgilenememiş.

Ya o kadar çok şey var ki insanlar tepkisiz hale geldi.

İnsanlar birbirinden nefret ediyor.

İnsanlar her şeyden nefret ediyor.

Sadece nefretle kalmıyorlar, bir yerlerden bunu çıkarıyorlar.

Evde eşini dövüyor, sokakta kediye tekme atıyor, birinin arabasını çiziyor, iş yerinde arkadaşıyla kavga ediyor.....

Dün Erdoğan çıktı "bu şiddet olaylarında para cezası artacak" dedi.

Para cezası artsa ne olacak? Adamı yakalamıyoruz, cezasını vermiyoruz.

Dün yine mitingde İnce çıktı. "Çocuklara sevmeyi öğreteceğiz" dedi.

Bizim nesil gitti artık. Böyle şeylerle yaşamak zorundayız. Nefret yüklü insanlar var. Çocuklara sevmeyi öğreteceğiz ki gelecekte bunlar olmasın.

Bugün yavru hayvanın bacağını kuyruğunu kesen, yarın köşebaşında boğazına bıçak dayar. Okul çıkışında öğretmenini döver. Hastaneye gitse doktora saldırır.

Diyecek bir şey kalmadı, sözün bittiği yerdeyiz.

Refah, huzur içinde ve güvenle yaşıyoruz ya ondandır o sadistlikler. Çocuklara, kadınlara yapılanları görmezden gelen ülkede, hayvanlara yapılanlar mı ses çıkaracaklardı.

AyBEROZ
18-06-2018, 17:22
Aynı acılarla ölesin pislik. Hayvanlara zarar verme konusunda yasalarda yapılacak değişiklik bunun tek yolu. Hayvan hala mal olarak görülüyor. Mala zarar verme kanun karşısındaki cezai durum.

DOHC
20-06-2018, 07:20
Dehşete duşuren olay! İstanbul’da yavru kediye tecavuz - Dunyadan Son Haberler (https://www.sozcu.com.tr/2018/dunya/dehsete-dusuren-olay-istanbulda-yavru-kediye-tecavuz-2475012/)

muharrem7791
20-06-2018, 11:15
Dehşete duşuren olay! İstanbul’da yavru kediye tecavuz - Dunyadan Son Haberler (https://www.sozcu.com.tr/2018/dunya/dehsete-dusuren-olay-istanbulda-yavru-kediye-tecavuz-2475012/)

Ulan yavru kediden ne istedin?yeni doğmuş minncacik hayvanın sana ne zararı oldu?

Mutlu Değerli
20-06-2018, 14:58
Evet yine bir canilik haberiyle karşı karşıyayız bu sefer adres Bursa

https://scontent.fada1-6.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/35737650_628150844218221_3313821904590077952_n.jpg ?_nc_cat=0&oh=014bb7ca97be3bb83ffbfbd1c955ae1e&oe=5BEBE9A2

KÖROĞLU
20-06-2018, 17:07
Ya bunlar nasıl bir or. çocuklarıdır, karma mı döllemişler bunu yapanları genel evde ben anlamadım.

Ulan kapıyı kapatırken kulağı arada kalıyor bazen paşa'nın (cocker) ben ona bile üzülüyorum oturup seviyorum oğlum acıdı mı diye.

Hay sizin ben a... söz bitti.

220T
20-06-2018, 17:11
"Bu memleket geri zekalılarla, delilerle, ruh hastalarıyla doludur." N. Atsız

akt02
20-06-2018, 17:14
Noluyo amk son zamanlarda bu tarz haberler çok çıkmaya başladı . Hepsi aynı acıyı çekerek ölür gider inşallah .

dasemert
28-06-2018, 18:53
Hayvanlara Yonelik Şiddet Denizlere Sıcradı: Bodrum’da 8 Kurşunla Oldurulen Yunus Karaya Vurdu - onedio.com (https://onedio.com/haber/hayvanlara-yonelik-siddet-denizlere-sicradi-bodrum-da-8-kursunla-oldurulen-yunus-karaya-vurdu-829248)

AliGizda
29-06-2018, 08:36
Kelime dağarcığımda bunu yapan mahlukları nitelendirebilecek bir küfür bulamıyorum.

İki yavru kedi ayakları kesilmiş halde bulundu - 5 | NTV (https://www.ntv.com.tr/galeri/turkiye/iki-yavru-kedi-ayaklari-kesilmis-halde-bulundu,CqxpvGaTJUyI8QduXsIERA/cLkpKAQebEGbG2HV6s_gyw)

Grimlord
29-06-2018, 12:06
Dikkat ederseniz sağı solu kesilen çoğu hayvancağızların rengi hep siyah. Benim aklıma büyü işleri falan geldi. Ortaçağ ülkesi nasıl olsa.

kara kopek buyusu - ekşi sozluk (https://eksisozluk.com/kara-kopek-buyusu--5693789)

"büyü işlerine meraklı bir arkadaştan duyduğum büyüdür. bu büyü kocalarını eve bağlamak isteyen yani köpek gibi sadık olmalarını sağlamak isteyen kadınlar tarafından yapılıyormuş. bu büyü için siyah bir köpeğin bacakları ve kuyruğu kesilerek kaynatılır ve suyu kocaya içiriliyormuş."

Mutlu Değerli
29-06-2018, 19:15
İzmir’de Yoğun Yağış Sonrası Kuyuda... - Kemal Ekşioğlu ve Paylaşımları (https://www.facebook.com/273354499345549/videos/2207910779223235)

İzmir’de Yoğun Yağış Sonrası Kuyuda Mahsur Kalan Yavru Köpekleri Kurtaran Kahraman Askerlerimiz