PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 335i muayene?

Otto_Skorzeny
20-06-2018, 23:13
Kırıkkale de katakulli ile geçiriyorduk. O işler komple bitmiş öğrendiğim kadarıyla. Orijinal egzozunu kiralayabilecek veya satan varsa benimle irtibata geçerse çok sevinirim.

KemalHDH
21-06-2018, 13:16
Kardeş 3.35i değil mi bu? Egzosu yenileyin, kiralama nedir... Muayenede hile yapmayın bence. Kendiniz için söylüyorum içinize sinerek binersiniz hem. Maddi durumda sıkıntı varsa olur insan halidir dara düşersiniz bilemem ama kaplan besleyen bonfilesini, pirzolasını düşünmeli yani.

Otto_Skorzeny
21-06-2018, 13:38
Kardeş 3.35i değil mi bu? Egzosu yenileyin, kiralama nedir... Muayenede hile yapmayın bence. Kendiniz için söylüyorum içinize sinerek binersiniz hem. Maddi durumda sıkıntı varsa olur insan halidir dara düşersiniz bilemem ama kaplan besleyen bonfilesini, pirzolasını düşünmeli yani.

Durum şu, sadece muayene için baştan egzoz yaptırmak istemiyorum. O yüzden kiralayan var mı dedim. Arabanın üstünde komple supersprint var onu kestirmem hayatta. Bulamazsak mecbur yaptırıcaz yeni bir tane

Anti
21-06-2018, 13:48
Kırıkkale de katakulli ile geçiriyorduk. O işler komple bitmiş öğrendiğim kadarıyla. Orijinal egzozunu kiralayabilecek veya satan varsa benimle irtibata geçerse çok sevinirim.

son kale de düştü demek :D

onurc
21-06-2018, 13:49

Kiralamak ta ne var ki ? Çoğu insan yapıyor bunu zaten.Egzozcuların da bir çoğu yapıyor,belli ücret karşılığı..

Muayene sonrasında geri alıyorlar.

Gayette Legal bir iş :)

brv
21-06-2018, 13:53
Komple SS ile niye geçmesinki, TÜV onaylı bir parça değil mi?

Yigit-Y
21-06-2018, 14:21
egzozdan geçiyorsa

sıkıntı çıkmayabilir.

Tabi sesle doğru orantılı bu iş

aşırı bir ses varsa yapacak birşey yok

onursumer
21-06-2018, 16:11
kat varsa eksoz muayenesini yakıt katkısı ile geçip muayenede şans denemek mantıklı olabilir

Otto_Skorzeny
22-06-2018, 14:46
çok ses varmış öyle diyor görevli

Otto_Skorzeny
22-06-2018, 14:48
kat varsa eksoz muayenesini yakıt katkısı ile geçip muayenede şans denemek mantıklı olabilir

Yok maalesef :(

XoR
22-06-2018, 14:53

On track/Off track olmasına bağlı ama Türkiye'de bu durumu istasyonun pek sallayacağını düşünmüyorum :)

Off track olup belirli bir desibelde olabiliyor sistemler yurt dışında

onursumer
22-06-2018, 16:28
Yok maalesef :(

kat yoksa zaten mecbur orjinale çeviricen bişekilde bende 2019 da uğraşıcam aynen bu şekilde

fthdrn
22-06-2018, 17:00
FAcebookta senin araçla ilgili gruplar yok mu ? sana yakın birinden rica etsen elinde orjinal varsa sök tak yaparsın.
Biz öyle çözerdik eskiden.

Otto_Skorzeny
23-06-2018, 03:24
FAcebookta senin araçla ilgili gruplar yok mu ? sana yakın birinden rica etsen elinde orjinal varsa sök tak yaparsın.
Biz öyle çözerdik eskiden.

Facebook kullanmıyorum ama sağ sola soruyorum bakalım. Umarım denk gelirde daha az uğraşarak halledebilirim.