PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Techturkey mobilden giriş problemi

SpeedlinE™
22-06-2018, 05:41
Herkese Merhaba

Chrome uygulamasından siteye giriş yapmak istediğim zaman giriş yapıyor gösteriyor fakat siteden atıyor ve girişimi göstermiyor.Başına bundan veya benzeri olay gelen var mı?çözümü nedir? Eğer gizli sekmeden açarsam problemsiz giriyor foruma.

Android 7.1.2 ve 6.0.1 olmak üzere 2 farklı cihazda bu problemi yaşıyorum .

Sti_Ozan
22-06-2018, 07:45
Şifre girdikten sonra otomatik yönlendirmeyi bekleyin hocam. Bende otomatik yönlendirmeyi beklemeden girmeye çalışınca aynı sorunla karşılaştım.

KARALOM
22-06-2018, 08:35
keşke bi aplikasyonu olsa..

SpeedlinE™
22-06-2018, 10:00
Şifre girdikten sonra otomatik yönlendirmeyi bekleyin hocam. Bende otomatik yönlendirmeyi beklemeden girmeye çalışınca aynı sorunla karşılaştım.

Kanka tesekkur ederim ama hem otomatik yönlendirme ile hemde '' tarayıcınız otomatik yönlendirme desteklemiyorsa buraya tıkla'' yazısıma basıyorum her iki türlüde siteye giriş yapmamışım gibi gösteriyor.

Sti_Ozan
22-06-2018, 10:20
Kanka tesekkur ederim ama hem otomatik yönlendirme ile hemde '' tarayıcınız otomatik yönlendirme desteklemiyorsa buraya tıkla'' yazısıma basıyorum her iki türlüde siteye giriş yapmamışım gibi gösteriyor.

ozaman bilemiyorum aga be. Bende mobil giriş ile alakalı bir problem yok şuanlık

sekizsilindir
22-06-2018, 10:47
Önbellek temizlenip deneyin, sorun yok şu an