PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mercedes A45 AMG (w176) Akıllı SAĞ far aranıyor

BarKing
27-06-2018, 17:59
Merhaba, talihsiz bir gün sonucu sağ farımı kırıldı, ve 2014 model a45 amg araç, Makyajsız yani, nerede çıkma far arasam sağ taraf yok hepsi düz xenon, virajlarda dönen türden benimki, bulamıyorum hiç Mercedes intelligent light system yazıyor, Sigorta işine girmeden değiştirmek istiyorum farı, Hiç bildiğiniz yer varmı bulunabilcek, Sanırım Türkiye'de hiç bir A serisi 2013 sonrası akıllı far sistemiyle gelmedi makyajsız olarak.

BarKing
27-06-2018, 18:14
Pardon sohbete açtımda biraz acil, Hiç bi yerde bulamıyorum almanyadan gelcek galiba ondan arananlar kısmı yerine buraya koydum, Yönetim uygun görürse taşıyabilir fakat daha fazla insan görür.

onursumer
27-06-2018, 20:00
Pardon sohbete açtımda biraz acil, Hiç bi yerde bulamıyorum almanyadan gelcek galiba ondan arananlar kısmı yerine buraya koydum, Yönetim uygun görürse taşıyabilir fakat daha fazla insan görür.

parça kodu varmı ?

207_TR
27-06-2018, 21:07
A45 olarak sorma hiçbir yere sadece model yılını belirterek A Serisi yada A 180 diye sor. Millet anlamaz çünkü.

Far sistemi aynı değişmiyor. Adaptif olayı extra bir durum.

Akıllı far nadiren bulunabilir.

Sipariş ettiğinde Tr stoklarında yoksa Almanya dan tahminimce max 10-15 günde gelir.

Yetkili servis yada Özel servistem sipariş edilebilir.

Özel servis yönlendirebilirim yada istersen Yetkili Servis olarak ben sipariş verebilirim. Bana şasi numaranı yolla istersen.

M3CSL
28-06-2018, 08:32
Ben hiç görmedim a kasalarda ils. bulmak dediğin gibi mucize.

Rawr
28-06-2018, 09:05
Parça numarasını verirsen yurtdışı için yardımcı olabilirim çıkma olarak.