PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : F1 Avustralya GP

onur_si
30-06-2018, 14:55
geçen haftaki fransa yarışı beklediğimden iyi geçti, bakalım yarınki yarışta ekstra drs alanı işe yarayacak mı
sıralama 16:00
yarış pazar 16:10

merso ve ferrariler baya yakın olacak gibi, RB lar geride

onur_si
30-06-2018, 15:45
F1 izle Alternatif 1 - TRmotosports (http://www.trmotosports.com/f1-izle-alternatif-1/)
s spor yayın

bason
30-06-2018, 15:46
Avusturya yarışı... :) Pist çok kısa, Ferrari Mercedes iyi bir çekişme içinde gözüküyor. Evinde Redbul yavaş ve Haas ile çekişecekler belkide... Haas gerçekten çok hızlı göründü...

OmerRS
30-06-2018, 16:03
Sok sektörde Mercedes şasisi cidden fark yarattı özellikle yüksek süratli son virajlarda çok rahat görünüyorlar.

jeffy
01-07-2018, 12:44
VET e 3 sıra cezası verildi.. Haklı bir ceza ama yine birtek Ferrari ye uygulanan bir ceza oldu..

Yarış başladığı gibi ilk 2 Mercedes olarak biter gibi.

yiGT
01-07-2018, 15:10
Yayını artık vermiyorlar sanırım bilgi sahibi olan var mı ?

OmerRS
01-07-2018, 15:11
Yayını artık vermiyorlar sanırım bilgi sahibi olan var mı ?

Austrian Formula 1 Grand Prix (LINK 1) (http://tsmsportek.blogspot.com/p/formula-1.html)

McKrop
01-07-2018, 15:14
Su efsane startı izlettirmedin ya alacagin olsun s sport

Alpii
01-07-2018, 15:17
Her hafta aynı ***. İlla s sport bişey yapıcak...

rahmitanir
01-07-2018, 15:18
S sport un totosuna koyim

Canselmo
01-07-2018, 16:01
Muthiss bi yaris oluyorrr izlemeyen bin pisman

MetalliHead
01-07-2018, 16:25
bu yarışın kaybedeni pirelli oldu.soft lastikler çok dayanıksız

Canselmo
01-07-2018, 16:29
Ahahha ham de gitti ����

bason
01-07-2018, 16:30
Vay be ne yarış oldu...

McKrop
01-07-2018, 16:31
Hic bu kadar keyif aldigim yaris olmamisti nihohaoha beter ol hamilton ve mercedes :D

Yaris hakemlerinin pist icin belirledigi lastik secimi yanlis bence. Beyaz serit medium lastik olmaliydi bu pistte. Softtan daha sert hamur daha dayanikli. Daha cok pit olsun diye U, SS, S secmisler de olabilir. Ultra soft bu pistte 3 tur dayanir :)

ghibli06
01-07-2018, 16:47
VET e verilen ceza doğru geçen yarıştaki de doğru... ama MAX pistte pilotları biçerken bu hareketler normal karşılanmadı mı? ayrıca bu yarışta da RAI nin arka lastiğine çarptı, tabii ki devam...

Mercedes güncellemelerinden çok emin değildi açıkçası, pilotları her ne kadar kendilerine çok güvenen açıklamalar yapsa da, takımın endişeli olduğuna dair yazılar okumuştum, demek ki tam istedikleri gibi değil araç, ayrıca 1 hafta sonra 1 yarış daha var, bakalım çözebilecekler mi? ayrıca pitstop hataları affedilir gibi değildi...

Redbull için bu yarış 5 tur fazla olsa kabus olurdu ama çok şanslılardı...

RAI yol vermedi, vermesin zaten sonra milletin ağzına sakız oluyorlar kendileri yapmıyormuş gibi...

Alpii
01-07-2018, 16:47
Ham yarış dışı kalmayıp biraz daha ağlasaydı, ıslak zemin lastiklerine bile geçebilirdi :DD #ForzaFerrari

OmerRS
01-07-2018, 16:53
Buradan devam:

IMSA.tv | (https://imsatv.imsa.com/)

yearone
01-07-2018, 17:38
Güzel yarış izledik. Olan Mercedes'e oldu. Hamilton 2.liğe, Bottas 6.lığa, Mercedes ise puanlamada 2. oldu. Haftaya İngiltere var. İlginç olacak :)

MetalliHead
01-07-2018, 17:39
VET e verilen ceza doğru geçen yarıştaki de doğru... ama MAX pistte pilotları biçerken bu hareketler normal karşılanmadı mı? ayrıca bu yarışta da RAI nin arka lastiğine çarptı, tabii ki devam...

Mercedes güncellemelerinden çok emin değildi açıkçası, pilotları her ne kadar kendilerine çok güvenen açıklamalar yapsa da, takımın endişeli olduğuna dair yazılar okumuştum, demek ki tam istedikleri gibi değil araç, ayrıca 1 hafta sonra 1 yarış daha var, bakalım çözebilecekler mi? ayrıca pitstop hataları affedilir gibi değildi...

Redbull için bu yarış 5 tur fazla olsa kabus olurdu ama çok şanslılardı...

RAI yol vermedi, vermesin zaten sonra milletin ağzına sakız oluyorlar kendileri yapmıyormuş gibi...

verstappen altın çocuk o yapabilir abi ama ferrari dokundu mu gelsin cezalar

jeffy
01-07-2018, 18:01
Mercedes te motor sıkıntısı yaşandıysa 3. motora İngiltereyle beraber geçmeleri gerekirse çok büyük sıkıntı yaşayabilirler sezonun geri kalanında..

rahmitanir
01-07-2018, 18:16
Cok keyifliydi yaris, her seyden once.

VET'in HAM'i gecisi cok klasti, ekran basinda rutbol maci izler gibi naralar atmama sebep oldu.

Gecen sene VET bi ara cok sikayet eder bi tavirdaydi ve cok iticiydi. Simdi ise HAM o kivamda.

onur_si
01-07-2018, 18:23
bu sezonun en keyifli ve heyecanlı yarışıydı bence.
kimi başkan da güzel sürdü kalkışta 2 mersonun içinden gececek sandım
vettelin hamiltona atağı çok iyidi
verstappen de güzel sürdü ama kimi yi geçerken arkadan temas yapıp dengesini bozup öyle geçiyor, mutlaka ceza çıkmalıydı veya yerini geri vermeliydi.
yine de güzel bir yarıştı

MetalliHead
01-07-2018, 19:01
mercedes pit duvarı da kötüydü bu yarışta. vsc varken hamilton'ı pite almadılar, almak için vsc beklediler falan.

997TT
01-07-2018, 21:08
Muhteşem keyifli idi. Dag basinda oldugum oldugum icin en yakin turkcell ceken koye gittim ve kahveye oturdu,cepte. Yarisi izliyorum ve basliyacak olan rus isp macina da bakayim dedim. O kadar heyecanliydi ki,yerimde duramadim. Her yebi olay,bir öncekinden buyuktu, boyle olunca da heyecan katlandı. Biara hamdi abi,yavas murat bey dedikce daha buyuk olay oluyordu. Kahvedeki dayilar ters ters bakmaya basladilar,aznif domino oynayan, beni izliyor,biara tirstim ama yuzumdeki gulumseme herseye degerdi valla...
Mercedeslere ne oldu yahu,sasirdim....

bason
01-07-2018, 21:41
Muhteşem keyifli idi. Dag basinda oldugum oldugum icin en yakin turkcell ceken koye gittim ve kahveye oturdu,cepte. Yarisi izliyorum ve basliyacak olan rus isp macina da bakayim dedim. O kadar heyecanliydi ki,yerimde duramadim. Her yebi olay,bir öncekinden buyuktu, boyle olunca da heyecan katlandı. Biara hamdi abi,yavas murat bey dedikce daha buyuk olay oluyordu. Kahvedeki dayilar ters ters bakmaya basladilar,aznif domino oynayan, beni izliyor,biara tirstim ama yuzumdeki gulumseme herseye degerdi valla...
Mercedeslere ne oldu yahu,sasirdim....

Rakımın bir etkisi olmuş olabilir mi? İlla ki daha çok etkileniyordur ve takip ederken daha zorlanıyordur motorlar...

997TT
01-07-2018, 22:20
Ikisinin de aynı anda gitmesi sasirtici...
Aklima geldikce seviniyorum :)

kiraccemal
02-07-2018, 08:15
Ssport hayal kırıklığı yarattı ve start anında ki heyecanı yaşamamıza izin vermedi. Mercedes resmen kabusu yaşadı. Favorim olan VER yüzümü kara çıkarmadı ve kazanmasını bildi. RIC iyi götürürken vites kutusu problemi yaşamasına üzüldüm. HUL aracından çıkan dumanlar Rebdull' un gelecek sezon Renault motoruna geçmesi anlamında kafalam da soru işaretleri oluşturdu. Son turlarda VER lastik problemi yaşayacak diye ödüm koptu. Benim şampiyonum kazanmasını bildi. LEC için ortaya atılan Ferrari ile anlaştı iddialarıda dikkatimden kaçmadı tabi. GRO bu kez iyi bir iş çıkarttı.

ghibli06
02-07-2018, 08:51
Ssport hayal kırıklığı yarattı ve start anında ki heyecanı yaşamamıza izin vermedi. Mercedes resmen kabusu yaşadı. Favorim olan VER yüzümü kara çıkarmadı ve kazanmasını bildi. RIC iyi götürürken vites kutusu problemi yaşamasına üzüldüm. HUL aracından çıkan dumanlar Rebdull' un gelecek sezon Renault motoruna geçmesi anlamında kafalam da soru işaretleri oluşturdu. Son turlarda VER lastik problemi yaşayacak diye ödüm koptu. Benim şampiyonum kazanmasını bildi. LEC için ortaya atılan Ferrari ile anlaştı iddialarıda dikkatimden kaçmadı tabi. GRO bu kez iyi bir iş çıkarttı.

tamam Türkiye'nin önemli bir voleybol maçı var, maç da uzatma setine gitmiş süreyi aşmış, be güzel kardeşim, startı ver 1 turu bitir, sonra maça dön orayı bitir, çok mu zor?Serhan Acar'ın da işi zor vallahi bu kanalla, muhtemelen yırtınmıştır dediğim gibi olsun diye...

LEC zaten ferrari kökenli, sözleşmelerinde özel maddeler olduğu söyleniyor yani ferrari ne zaman isterse alabiliyor sezon ortasında bile, kontratlarında söz sahibi, ferrariye değil de şu an HAAS a geçmesini istiyorlar, önümüzdeki seneye hazırlıyorlar, MAX den çok daha yetenekli ve dengeli bir pilot...

ahmet3425
02-07-2018, 09:19
özeti az önce soluksuz izledim guzel yarıs olmus bi suru arac dokulmus mercedeslerin dokulmesi de iyi olmus ricardo ya uzuldum.

kiraccemal
02-07-2018, 09:43
tamam Türkiye'nin önemli bir voleybol maçı var, maç da uzatma setine gitmiş süreyi aşmış, be güzel kardeşim, startı ver 1 turu bitir, sonra maça dön orayı bitir, çok mu zor?Serhan Acar'ın da işi zor vallahi bu kanalla, muhtemelen yırtınmıştır dediğim gibi olsun diye...

LEC zaten ferrari kökenli, sözleşmelerinde özel maddeler olduğu söyleniyor yani ferrari ne zaman isterse alabiliyor sezon ortasında bile, kontratlarında söz sahibi, ferrariye değil de şu an HAAS a geçmesini istiyorlar, önümüzdeki seneye hazırlıyorlar, MAX den çok daha yetenekli ve dengeli bir pilot...

LEC gerçekten iyi bir pilot ama VER benim için çok daha başka cesareti, aldığı riskler, yeteneği, sürüş stili bana göre çok ama çok daha iyi. Belki de Redbull takımının karizmasının kattığı bir etki de olabilir.

997TT
02-07-2018, 10:10
Verstapen e cesaretli demek hata olur,cesaret ile aptalligi ayirmak gerek. Olmayacak ataklar denemek,rakiplerinin ustune surmek,gec freni abartip rakibinin ustune cikmak,kapisi dahi olmayan viraja düz girmek vs vs(cok çoğaltırim) bunlar cesaret degil. Bak o Ricardo da var. Akilli cesareti var. Vers cok tecrubesiz,yeteneginin egitilmesi gerek,replay tusu yok ki gercek yarışta.
Ama su da bir gercek,bu sene baya kulagi cekilmis,daha olgun suruyor....
Ne yarıştı arkadas,hala tadi damagimda.

kiraccemal
02-07-2018, 12:00
Verstapen e cesaretli demek hata olur,cesaret ile aptalligi ayirmak gerek. Olmayacak ataklar denemek,rakiplerinin ustune surmek,gec freni abartip rakibinin ustune cikmak,kapisi dahi olmayan viraja düz girmek vs vs(cok çoğaltırim) bunlar cesaret degil. Bak o Ricardo da var. Akilli cesareti var. Vers cok tecrubesiz,yeteneginin egitilmesi gerek,replay tusu yok ki gercek yarışta.

abi, bana göre VER yarışa heyecan katıyor. Hatasız sürücü yok ama o çocuk bana göre bir başka kullanıyor o aracı. VER hırsını seviyorum. Elbette senin tecrübelerine göre farklı bir bakış açın olabilir. Sonuçta bakış açısı kişiseldir. Saygılar.

MetalliHead
02-07-2018, 12:11
abi, bana göre VER yarışa heyecan katıyor. Hatasız sürücü yok ama o çocuk bana göre bir başka kullanıyor o aracı. VER hırsını seviyorum. Elbette senin tecrübelerine göre farklı bir bakış açın olabilir. Sonuçta bakış açısı kişiseldir. Saygılar.

bu sene kaza/yarış oranı 1 olacak şekilde yarışıyor resmen, bu hırs değil akılsızlık. kimse geçmek için yanına yaklaşmak istemiyor, kamikaze gibi.

serkanOC
02-07-2018, 12:38
Müthiş bi hafta sonuydu.. yarıştan önce de motoGP vardı o da çok keyifliydi.. 1 sn için de sürekli 4-5 sürücü yer değiştirip durdu..

VER 'in cesur ama tecrübesiz olduğunu düşünüyorum.. sihirli 3 'lü; yetenek, cesaret, tecrübe.. bu saatten sonra nerede yarışırsa yarışsın büyük takımlardan aşağılara inmez.. kırmızı - mavi - gri her türlü izlettirir..

ALO sonuncu başladı 8 bitti.. bence yukarılara transferi şart.. yazık oluyor McLaren 'de

HAM ile VET arası sadece 1 puan.. hafta sonu ikisi de yolda kalmasa iyi olan kazansa güzel bir yarış olur..

HUSNU
02-07-2018, 16:44
YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=QqFiMhwYVWU)

https://www.youtube.com/watch?v=QqFiMhwYVWU

onur_si
02-07-2018, 18:17
kimi nin iki merso arasinda ilk viraji donusu cok iyiydi. adil oldu. mersolardan biri yerine verstappen olsaydi yaris orda bitmisti zaten :)

997TT
02-07-2018, 19:31
kimi nin iki merso arasinda ilk viraji donusu cok iyiydi. adil oldu. mersolardan biri yerine verstappen olsaydi yaris orda bitmisti zaten :)

Demek istediğim buydu...

jeffy
03-07-2018, 17:40

+ olarak kendisine atak yapılırken savunmayı asla tek hamle de bırakmayıp 2-3 yön değişimi yapmasını eklemek lazım abi..

Day Walker
04-07-2018, 19:35
S Sportta şuan veriyor tekrarı