PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'yı bilen arkadaşlardan yardım talebi

A.Kepez
02-07-2018, 13:37
Selam arkadaşlar baldız Ankara GATA da hemşire olarak işe başladı. GATA ya yakın yürüme mesafesinde ya da tek dolmuş, otobüsle yakın mesafelerden gidip gelebileceği uygun bir semtten ev kiralamamız gerekiyor. Kirası uygun, sıkıntısız olarak nerelerden ev bakmalıyız. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

streetracer_nos
02-07-2018, 14:33
etlik a.e eğlence yürüme mesafesi alt girişin gibi zaten kira yüksek merkezi konum

basınevleri üst giriş tarafına yakın kirası daha uygun yürüyebilir

kasalar biraz daha uzak yürüme mesafesi kirası uygun merkezi konum

yayla mah. otobüs/dolmuş 3 km. kirası uygun merkezi konum

streetracer_nos
02-07-2018, 14:38
site vs. tarzı isterse antares avm tarafı var bir iki site 1.5 - 2 km fakat kira yüksektir mesafe yakın ama kışın yürüyemez otobus yok direk

yayla mah. siteler var otobus dolmuşla gider kirası antaresa göre daha uygun semt içi merkezi

Ovacık (ovakent) tarafı var kiralar yüksek otobus dolmuş avm merkezi konum avm aquapark piknik alanı vs.

Esertepe olabilir otobus dolmuş kira uygun semt içi merkezi konum

bosporuss06
02-07-2018, 14:39
varlık mahallesi de var o civarlarda eski yerleşim merkezi olarak.Not:Şu an ne durumda tam bilmiyorum...

muharrem7791
02-07-2018, 16:42
Keçiören etlikte oturuyorum tek binimlik ulaşım acısından uygun olan yerler kuyuyazi asagieglence esertepe uygun olacaktır. Ovaciktan uzak durun henüz yerleşim planlaması tam oturmadı kasalar civarı uygundur elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederim şehir hastanesi açıldığında kiraları çok yükselecek artisi metro geliyor etlige bu saydigim bölgelerin kirası memur kefili isteniliyor dikkate alın bu arada hayırlı olsun

onre
02-07-2018, 19:19
Ayvalı mahallesi civarına da bakabilirsiniz ulaşım açısından orasıda kolay olur.

GÖKTÜRK
02-07-2018, 22:42
aşağı eğlence , etlik bu ikisi gataya çok yakın yürüme mesafesi

kaRRa
02-07-2018, 22:49
esertepe kira olarak uygundur ulaşım tek dolmuş otobüs ikiside sık geçer ve yaklaşık 15 dakikalık mesafe. Evlerde yenidir öyle bi kriter var mı bilmiyorum ama aşağı eğlence ve etlikte kirası uygun evler 30yaş civarındadır

A.Kepez
03-07-2018, 20:51
cevaplar için çok teşekkür ederim bugün gittik hallettik ev işini emrah mahallesinde. Yalnız civarda evler çok fena durumda, yeni bina sayısı az olanlarda da kiralar yüksek.