PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muğla Bodrum Yalıkavak Mahallesinde Oturan Var mı?

MehmetOrkun
04-07-2018, 13:19
Merhaba,

Muğla Bodrum Yalıkavak Mahallesinde bulunan bi avensis aracına bakılması gerekiyor bu konuda yardımcı olabilecek olan var mı :).

TarikS
04-07-2018, 22:54
gezenadam.com.tr

Ciddi tavsiye ederim :) Ben Afyon'da bir araç baktırma konusunda yardım istemiştim, ama güzel bir sistem oturtmuşlar ve işi bilen insanlarla çalışıyor gibiler. Ekspertize götürtmek zorunda değilsiniz, sadece gözle bakıp sizi görüntülü arama gibi hizmetler için de fiyat alabilirsiniz. Ne dilerseniz o konuda yardımcı oluyorlar

Anıl E.
04-07-2018, 23:13
gezenadam.com.tr

Ciddi tavsiye ederim :) Ben Afyon'da bir araç baktırma konusunda yardım istemiştim, ama güzel bir sistem oturtmuşlar ve işi bilen insanlarla çalışıyor gibiler. Ekspertize götürtmek zorunda değilsiniz, sadece gözle bakıp sizi görüntülü arama gibi hizmetler için de fiyat alabilirsiniz. Ne dilerseniz o konuda yardımcı oluyorlar

Günümüzde her konuda değişik şekillerde para kazanma imkanı mevcut. Görüntülü konuşma ile arabayı göstererek para kazanmakta ilginç bir olaymış :) helal olsun adamlara kafa çalışıyor bulmuşlar

TarikS
04-07-2018, 23:47
Günümüzde her konuda değişik şekillerde para kazanma imkanı mevcut. Görüntülü konuşma ile arabayı göstererek para kazanmakta ilginç bir olaymış :) helal olsun adamlara kafa çalışıyor bulmuşlar

Yok yani ekspertize de götürüyorlar gayet "değer" rakamlara ama hani onu da vermek istemezseniz ucuz alternatifler de üretiyorlar. İstersen Şırnak'taki babaannene bayramda el öpmeye bile gidiyorlar senin yerine, değişik kafalar. :D

Hakikaten müthiş hizmetleri var ama sırf Afyon'da 10 kişilik falan bi whatsapp grupları vardı heralde :D Epey çalışanları ve müşterileri var, facebooktan takip ediyorum çalışmalarını

KÖROĞLU
05-07-2018, 07:08
Son arabamı gezenadam ile aldım. İzmir den. 180 TL ödedim sanırım, gayette memnun kaldım.

Gözden kaçırdıkları 1-2 ufak şey oldu ama yine de kalk -git 1000 km yol yap, işverenden izin iste, otobüs / uçak masrafı yap olmadı.

Başarılı bir uygulama.