PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMW E36 M3 GT Test Sürüşü / Türkiyede Tek Olan GT

asit
08-07-2018, 19:40
https://youtu.be/mcITiugmDm0

Herkese Merhabalar,

Bu Bölümde ülkemizde sadece 1 tane bulunan E36 M3 GT'yi Inceledim

Umarim hosunuza gider. Arac hakkinda düsüncelerinizi merak ediyorum ?

Teşekkür ederim :)

kalipson
08-07-2018, 20:28
Zevkle izledim. Elinize sağlık. :)

Agent
10-07-2018, 15:24
Kendisini tanımam ama Can bey gerçekten güzel kaliteli sohbet ediyor. Araç çok güzel ama sohbet daha güzel .

BARR
10-07-2018, 15:33
Bu E36 GT için baya komik bir rakama satıldığı ve baya macunlu bir araba olduğu (takla gibi bir durum) söleniyor akıbetini bilen var mıdır?

Tholl-ga
10-07-2018, 15:39
Bu E36 GT için baya komik bir rakama satıldığı ve baya macunlu bir araba olduğu (takla gibi bir durum) söleniyor akıbetini bilen var mıdır?

piyasayı bulandırma

BARR
10-07-2018, 15:55
Sonra görmeyelim videolarda garajımda yer olmadığı için satıyorum bebekler bebeği aracımı diye...

MeRtCaN
10-07-2018, 15:56

Olsa ne fark ederki ? Taklalı olsa ne olur macunlu olsa ne olur ?

neden boyle bır sey yazma geregı duydunuz ?

NakkaSss
10-07-2018, 15:59
Sonra görmeyelim videolarda garajımda yer olmadığı için satıyorum bebekler bebeği aracımı diye...

demezler mi ulan siz misiniz bu kentin zaptiyesi

BARR
10-07-2018, 16:03
Merak ettim sordum sizler neden rahatsız oldunuz?

Gökhan Bilgin
10-07-2018, 16:13
YouTube (https://youtu.be/NIPM-RvD3Ps)

MeRtCaN
10-07-2018, 16:13
Geçenlerde biri diyordu 7 takla atmıs *** geçmiş tavan geçmiş diye.

ya bırakın mılletın arabasını adam almıs yapmıs para harcamış zevkıne bınıyor
ben hıc bır zaman Can eylik in bebek arabamı satıyorum dıye ılan actıgını goredım
bakarsın kontrol edersın paran butcen hosuna gıderse alırsın
alan memnun satan memnun..

ne çok sevıyorsunuz mılletın malını boklamayı aynı durum sızın basınıza gelse ortalıgı ayaga kaldırırsınız..

BARR
10-07-2018, 16:21
1. Boklayarak elime birşey geçmicek çok ta umrumdaydı.
2. Boklamadım, soru sordum çünkü bu şekilde dillendiriliyor belirli yerlerde.
3. Bir mal çok fazla ballandırılıyor ise ve sonra o ballandırılan araçlar alındığına göre afaki rakamlara satılıyorsa bana samimi gelmiyor.
4. İsteyen istediğini alsın kainatta tek arabalara binsin bana ne.

AlpEren
10-07-2018, 16:36

Gorsen ne olacak ? Sanami soracak neyi satip satmadigini. Ne cok yoruyor ya milletin mali elalemin cenesini...

BARR
10-07-2018, 16:43
Siz kraldan çok kralcı olup milleti pohpohlama devam. Sonra Kıskanma favorilerini paylaş konusunda akıbetini bildiğiniz arabalara laf sölediğinizde siz de benimle aynı duruma düşüp size "sana ne elalemin arabasından" dediklerinde bi like atarım.

Bir soru sorduk sanki küfrettik millete hepiniz haklısınız ben suçluyum.

altugkocer
10-07-2018, 16:44
Araç satılık mı şu an bilmiyorum ama eğer araç satılıksa Bar35 in yazdıkları ya da böyle bir şey sorması bence normal

Ama araç satılık değilse gereksiz bir muhabbet bence. Adam isterse hurdalıktan alır kıçı farklı başı farklı toplar arabayı kime ne

AlpEren
10-07-2018, 16:47
Araba alacak olan parasini koyar cebine gider baktirir ustasina isine gelirse alir gelmezse almaz bu kadar basit. Satan da isterse fabrikadan ciktigi gibi yazar. Geri kalani elalemin malinin dedikodusunu yapmak olur.

BARR
10-07-2018, 16:53
Ya bir mantıklı düşünsen, İstanbulda değilim, BMW'm yok, al-sat yapmıyorum, adamın arabasının dedikodusunu neden yapayım yani bana ne katıcak?

Ama tamam siz haklı olun ben bakın büyük ve bold yazıyorum;

" ELALEMİN ARABASININ DEDİKODUSUNU YAPIYORUM" ok? Hadi videoları izlemeye devam.

darkred
10-07-2018, 17:24
Kendisini tanımam ama restorasyon videolarını detaylı inceleme videolarını hepsini izledim.

Videoları izlerken adam resmen o anı yaşıyor, tüm videolarını keyifle izliyorum.

Mütevazılığını hiçbir zaman bozmayacak kaliteli bir otomobil tutkunu.

Maşallah araclarının tamamına. Videoda ayrıca keyifli olmuş emeğinize sağlık.

SerkanKurt
10-07-2018, 18:18
güzel inceleme olmuş keyifle izledim.

KOSEREN
10-07-2018, 18:53
Kendisini tanımam ama restorasyon videolarını detaylı inceleme videolarını hepsini izledim.

Videoları izlerken adam resmen o anı yaşıyor, tüm videolarını keyifle izliyorum.

Mütevazılığını hiçbir zaman bozmayacak kaliteli bir otomobil tutkunu.

Maşallah araclarının tamamına. Videoda ayrıca keyifli olmuş emeğinize sağlık.

a1 i piyasadakilere göre biraz dolu diye her fırsatta reklamını yapmaya çalışan zat gelmiş gözüyle görmediği sallamasyon şeylerle gerçekten tr de tek olan bi aracı boklamaya çalışıyor..Komik.

BARR
10-07-2018, 19:14
a1 i piyasadakilere göre biraz dolu diye her fırsatta reklamını yapmaya çalışan zat gelmiş gözüyle görmediği sallamasyon şeylerle gerçekten tr de tek olan bi aracı boklamaya çalışıyor..Komik.

Baya dert olmuş sana belli ki belirtme ihtiyacı hissediyorsun.

KOSEREN
10-07-2018, 19:18
Hahahaa aynen çok kıskanıyodum ama belli etmiyodum evet

BARR
10-07-2018, 19:21
Eyyy forum başka derdi olan var mı benimle? Laf sokucak, savunucak, canı sıkılıp stresini atıcak genç arkadaşlar? Gelin , dertlerinizden kurtulun. Hepsi bedava.

fthdrn
10-07-2018, 20:04
Eyyy forum başka derdi olan var mı benimle? Laf sokucak, savunucak, canı sıkılıp stresini atıcak genç arkadaşlar? Gelin , dertlerinizden kurtulun. Hepsi bedava.

:D

https://store.donanimhaber.com/51/85/fb/5185FBF83C72309E8B11F8D5870416F4.jpg

yesil
10-07-2018, 23:41
ne çok yüklenmişsiniz adama kazalı araç olabileceğini söylemiş. endüstri büyük heralde baya kişiye dokunmuş.

MK8800
11-07-2018, 00:07
Baran reyiz ne niyetle yazmış bilemem iyi ya da kötü kendisini ilgilendirir , kaldı ki açıklama yapmış sorun arabanın kazalı ya da kazasız olması değil bu aracın satma amacı ile farklı şekilde lanse edilmesi

Ha burası forum ise ben sadece bu araç değil limited edition LaF görürsem canım sıkılır ona da yazarım ‘birader bu Monaco’da pert olup enzo’dan dönme mi? ‘ diye

Olumlu/olumsuz tartışılmayacaksa forumun bir anlamı kalmıyor zaten

Burada birbirimize bir araç için posta koyacaksak zaten macun yapılan yerler araçla kalmaz :)

Herkese hayırlı cumalar birbirinizi kırmayın

MK8800
11-07-2018, 00:10
Baran reyiz ne niyetle yazmış bilemem iyi ya da kötü kendisini ilgilendirir , kaldı ki açıklama yapmış sorun arabanın kazalı ya da kazasız olması değil bu aracın satma amacı ile farklı şekilde lanse edilmesi

Ha burası forum ise ben sadece bu araç değil limited edition LaF görürsem canım sıkılır ona da yazarım ‘birader bu Monaco’da pert olup enzo’dan dönme mi? ‘ diye

Olumlu/olumsuz tartışılmayacaksa forumun bir anlamı kalmıyor zaten

Burada birbirimize bir araç için posta koyacaksak zaten macun yapılan yerler araçla kalmaz :)

Herkese hayırlı cumalar birbirinizi kırmayın

Düzelteyim ;

Ilk paragraf eksik olmuş ; araç satılık veya değil , konuyu bu araçla da kısıtlamayalım genel olarak satılacak ama göründüğü gibi olmayan araçlar için diyeyim

Yoksa taklalı da olsa m3 gt’im olsun isterdim efsane kasa hemde limited

997TT
11-07-2018, 01:12
Aslinda farkli ve cok yapilan bir olayi anlatmaya calismis ama yanlis anlasilmis. Anlatim dili onemli
Evet,arac kazali hatta 1 den fazla... Ama zaten araç eski,alip diriltmis. Ha eğer tanitimda kazasiz falan diyorsa lafim yok,hakli ama araci tanitiyorsa yorum dogal olarak itici olmus. Arac sahibi hakkinda iyi yada kotu yorum yapmak icin tanimak gerek ayrıca.
Eğer satarsa,o zaman bakmak gerek :)

Ormanci
11-07-2018, 08:08
Clio Williams ilanı hakkında da burada yapılan yorumları hatırlatayım, çekileyim... O da Türkiye'de tek. Bu kadar savunulmamıştı :D

onurc
11-07-2018, 08:28
Bir soru sorulmuş kazalı deniliyor doğru mu diye, sonra boklamaya calısıyosun diyip savunmaya geçmişsiniz. Bar35'in bunu sorma hakkı yoksa,sordugundada taşlayacaksanız sizinde bu otomobili savunma hakkınız yoktur.
Yaşasın demokrası :D

osmanaydo
11-07-2018, 08:51
Kazalıysa da güzel toplanmış. Kaç tane makyajsız e36'da orijinal böbrek-bıyık sacı var.
Can bey arabaya hayat verdi. Bilinçli bir insan. Helal olsun.

Video ve sohbet te çok keyifliydi. Elinize sağlık.

63owen63
11-07-2018, 09:39
Araç güzel ve özel, video ve sohbeti de hoş olmuş. Baran'ın böyle bir soru sorması çokta anormal değil, duyduğu emin olmadığı birşeyi, bilen vardır şeklinde sormuş. Çünkü tr 'de hala otomobiller konusunda otorite tek yer TechTR. Çok keyifli bir sürüşü vardır diye tahmin ediyorum,maşAllah.

kalipson
11-07-2018, 09:53
Soruda anormallik yok...
Herkes anlamak istediği gibi anlamış. Anlayabilir de. Yalnız, özellikle bu platformda bunlar konuşulmayacaksa nerede konuşulacak?

Diğer yandan, Can beyin bu tarz araçlara olan ilgi ve alakasını takdirle karşılıyorum. Kazalı da olsa (kazalıymış değilmiş ilgilenmiyorum; satsa bile almayacam) diriltmek için bi çaba sarf ettiği ortada. Bravo demek daha şık olur.

oabayram
11-07-2018, 10:35
oo silahlar çekilmiş yine mermiler uçuşuyor abicim bırakın artık polemikleri, hayat kısa kuşlar uçuyor :)

TaGo
11-07-2018, 12:45
Kazalı yada değil çok ilgi alanıma girmiyor. Sadece çok dikkatli izlerim yapım videolarını bu arkadaşın instagramdan. Böyle araç toplayan yok denecek azlıkta. Mesela bu aracın kaput altında kalan Vanos alumınyumlarından tutun, su depolarına, motor külbütör kapaklarına ve hatta kauçuk kısımlarına kadar az biraz lekeler var diye değiştirdi yada yenisi olmayan parçaları boyattı. Orjinal M JANTLARI FAZLA ÇİZİĞİ MEVCUT DİYE ÖNCE ALUMINYUM İLE HER YERİNE DOLDURTUP SONRA 0 ÖLÇÜDE TEKRAR LAZERLE MOTORSPORT FALAN YAZDIRDI. yİNE BU ARAÇTA ARKA KELEBEK CAMININ LASTİĞİ DEĞİŞİRKEN ALTI PASLI ÇIKTI. aDAMLAR ARKA ÇAMURLUKTA BOYA OLMASIN DİYE TERS MASKELEME TEKNİĞİ İLE O KISMA ÇOK SATASAL BOYA ÇALIŞMASI YAPTI.

ABİ adam vakit ayırabiliyor, bütçe ayırabiliyor ve açıkcası işin hakkını fazlasıyla veriyor

kalipson
11-07-2018, 13:00
Kazalı yada değil çok ilgi alanıma girmiyor. Sadece çok dikkatli izlerim yapım videolarını bu arkadaşın instagramdan. Böyle araç toplayan yok denecek azlıkta. Mesela bu aracın kaput altında kalan Vanos alumınyumlarından tutun, su depolarına, motor külbütör kapaklarına ve hatta kauçuk kısımlarına kadar az biraz lekeler var diye değiştirdi yada yenisi olmayan parçaları boyattı. Orjinal M JANTLARI FAZLA ÇİZİĞİ MEVCUT DİYE ÖNCE ALUMINYUM İLE HER YERİNE DOLDURTUP SONRA 0 ÖLÇÜDE TEKRAR LAZERLE MOTORSPORT FALAN YAZDIRDI. yİNE BU ARAÇTA ARKA KELEBEK CAMININ LASTİĞİ DEĞİŞİRKEN ALTI PASLI ÇIKTI. aDAMLAR ARKA ÇAMURLUKTA BOYA OLMASIN DİYE TERS MASKELEME TEKNİĞİ İLE O KISMA ÇOK SATASAL BOYA ÇALIŞMASI YAPTI.

ABİ adam vakit ayırabiliyor, bütçe ayırabiliyor ve açıkcası işin hakkını fazlasıyla veriyor

Katılıyorum.
Satar ya da satmaz, ileride iyi bi kâr ile satma planı dahilinde bunları yapmıştır ya da yapmamıştır; bunlar şu aşamada konuşmamız gereken hususlar değil bence.
Ortada ciddi ve orijinalliğe sadık kalınmak suretiyle yapılmış bişeyler var. Bunlar hem vakit, hem nakit, hem de tecrübe meselesi. 3ünü bi araya getirip bu tarz "ayağa dikme" işleri takdir edersiniz ki herkese nasip olmuyor. Hatta bu üçü olsa dahi, adamın hevesinin de olması lazım.
Ben şahsen Ankara'da ırzına geçilmiş ve geçilmeye devam eden tonla lüks ve spor araç görüyorum. Daha arabanın boyasından zaten nelere maruz kaldığını anlıyorsunuz...

Sansarlık yapıp, 200 liraya pasta yaptırsa ve onun üzerine bi iki video ya da videolar çekse tamam anlarım. Ama belli ki elde tutma amacı ile bişeyler yapılmış.
Hee şu da var; sahibiyle mezara gidecek hali de yok. İlla ki bi gün satılırsa şaşırmamak lazım. Sadece satışa konulacağı günün yakınlığına göre yine değerlendirmesi yapılır; o ayrı mevzu.

individual
11-07-2018, 13:08
Valla ister kazalı olsun ister taklalı.Türkiyede tek olan bir otomobili orjinale sadık kalınarak çok iyi bir şekilde restore edildi.

En azından dünyada ral 2005 renk kodu ile üretilen tek m3 alıp siyah renk'e boyanmadı.

BARR
11-07-2018, 13:21
Valla adamın yaptıklarına herhangi bir söz söylemedim, küçümsemedim ya da eleştiride bulunmadım. Bir soru sordum cevabını da zaten 997TT #28 numaralı mesajda vermiş. konuyu farklı yerlere çekmeyelim.

BARR
11-07-2018, 13:30
Yani söylemiyim söylemiyim diyorum da sanki ben araba taklalı tukaka dedim. Yahu adamlar ahırdan araba topluyorlar restore ediyorlar;

https://i.pinimg.com/564x/b3/6e/ca/b36eca14ca6f908faae44bdd59d6ac57.jpg

Bu arabayı mı boklucam işim gücüm yok. Ben çok sık duyduğum birşeyi merak ettim ve sordum açıklamasını da Murat abi yapmış.

Ayrıca yapılan restorasyon vs değil benim gözümde aracın eksiklerinin giderilmesi. Restorasyon diyeceksek bu şekilde yapılır;

https://www.youtube.com/watch?v=y_I0x5TaUbE

Kısacası kişiyi tanımam, iyi kötü yorumda bulunmam gözümde de büyütmem. Şu forumda illa arkasını kolluyacağım bir araç sahibi ararsam illa aha burada yok EMEKMİŞ ZAMANMIŞ PARAYMIŞ öle olmaz böle olur benim için;

http://www.techturkey.com/forum/arac_restorasyon/180752-taunus_fastback_restorasyon.html

http://www.techturkey.com/forum/arac_restorasyon/216783-bmw_r60_6_1976_restorasyon.html

fthdrn
11-07-2018, 13:38
Yani söylemiyim söylemiyim diyorum da sanki ben araba taklalı tukaka dedim. Yahu adamlar ahırdan araba topluyorlar restore ediyorlar;

https://4bdd59d6ac57.jpg

Bu arabayı mı boklucam işim gücüm yok. Ben çok sık duyduğum birşeyi merak ettim ve sordum açıklamasını da Murat abi yapmış.

Ayrıca yapılan restorasyon vs değil benim gözümde aracın eksiklerinin giderilmesi. Restorasyon diyeceksek bu şekilde yapılır;

[video=youtube;y5TaUbE[/video]

Kısacası kişiyi tanımam, iyi kötü yorumda bulunmam gözümde de büyütmem. Şu forumda illa arkasını kolluyacağım bir araç sahibi ararsam illa aha burada yok EMEKMİŞ ZAMANMIŞ PARAYMIŞ öle olmaz böle olur benim için;

http://www.techturkey.cotml

Ama nasıl olur Baran.. Ya bi ortamda Can bey ile karşılaştığımızda ona "abi biz senin araban için davamızdan geri dönmedik, tam gaz washing & oiling yaptık" demeyecek miyiz :(

NakkaSss
11-07-2018, 13:52
Dikkat ediyorum dolar ne zaman yükselse Baran arkadaşımızın sinirleri de yükseliyor.

BARR
11-07-2018, 13:53
Dikkat ediyorum dolar ne zaman yükselse Baran arkadaşımızın sinirleri de yükseliyor.

Almadım 4lirayken 100K Dolardan hesapla zararı senin gibi yatırımcı düşman başına.

MeRtCaN
11-07-2018, 16:24
Valla ister kazalı olsun ister taklalı.Türkiyede tek olan bir otomobili orjinale sadık kalınarak çok iyi bir şekilde restore edildi.

En azından dünyada ral 2005 renk kodu ile üretilen tek m3 alıp siyah renk'e boyanmadı.

Sonradan Geri döndü ama ral 2005 e :D

individual
11-07-2018, 16:30
Sonradan Geri döndü ama ral 2005 e :D

İlk alan sanirim servisde direk boyatmis.

Sonra fark edilmis ya bu tek bir araba diye orjinal renk donulmus.

Bu seferde orjinal yapalim ama supra motoru olsun denmis.

Yani orjinal e donerken neden motoru sokulup supra motoru takilirki.

O zmn orjinal renk donmesinin anlami kalmiyor.

Ztn bmw araci turkiye gondermekle buyuk bir hata yapmis.Ben olsam sergilerdim muzede.

onurc
11-07-2018, 16:39

Ztn bmw araci turkiye gondermekle buyuk bir hata yapmis.Ben olsam sergilerdim muzede.

bence mühendis kafası güzel yapmış o rengi,beğenmeyince bizim memlekete itelemişlerdir.Renk güzel değil, sadece tek olması güzel diye düşünüyorum.(yani en azından bi zamanlar tekmiş,sonradan döndüyse pek bi anlamı da yok acıkcası.

individual
11-07-2018, 16:46
bence mühendis kafası güzel yapmış o rengi,beğenmeyince bizim memlekete itelemişlerdir.Renk güzel değil, sadece tek olması güzel diye düşünüyorum.(yani en azından bi zamanlar tekmiş,sonradan döndüyse pek bi anlamı da yok acıkcası.

Renk begeni konusu goreceli.

Yanliz almanyada kalmama sebebi o zamanlarda almanyadaki tuvturk aracin rengini karayollarina uygun gormemis cok dikkat dagitici izin vermemis.

Ondan zaten bmw uretimi durdurmus adam demistir kendi memleketimde izin vermediler yurt disindaki hic bir ulke izin vermez diyip baska uretmemis.

İste o zmn tr gelmesi garip orasida sanirim bu elimizde patliyacak tr gonderelim onlarda sorun olmaz bu renk diyip yuklemislerdir tir’a

Valla hikayesi buymus ozetle efsanemi bilinmez ama konuda dagildi bu arada kusura bakmayin.

:)

YAS
11-07-2018, 17:56
ral 2005 ***** garajda,2jz sökülüp orjinal motoruna dönüş yapılacak.

turbo&quattro
11-07-2018, 18:08
Driven34 u instagramda takip ediyorum uzun suredir ki Tr de takip ettigim birkac kisiden biri otomobil konusnda. Bu e36 yi ilk aldiginda zaten kendisi soylemisti hikayelerin biirnde iyi durumda olmadigini, gecmisinde kazasi vs oldugunu. Kendisini takip ettigim kadariyla kazaya, boyaya ona buna takilmayan, yagmur camurda bile e30 m3 unu, e46 m3 csl ini cikarip gezen biri.

.::EmrE::.
11-07-2018, 18:17
Gerçekten ironik olan bence bu aracın tanınan, sosyal medyada yer edinmiş birinde olmasından ötürü herkesin savunmaya geçmiş olması. Herkes kralcı anasını satayım. Bar35 insan gibi bir soru sormuş, şu otomobil bende, veya tanınmayan birinde olsaydı herkes yazardı pert edition diye. Ayrıca bu kadar limited bir aracın akıbetini sormak doğal diye düşünüyorum.

Onun dışında gerçekten de kaliteli toplanmış; emek harcanmış, zevkle yapılmış ve değerini bilen insanlarda olması güzel. GT modelini sayenizde öğrenmiş oldum, bunun İçin de teşekkür ederim.

yilmazcatalbas
11-07-2018, 19:40
Bu arabanın kazalı olduğunu kötü durumda olduğunu kendisi de söylemişti yani kimseye itelemeye uğraşmaz diye düşünüyorum. Bu arada kendisini de zerre kadar tanımam sadece instagramdan takip ediyorum ve en önemlisi de bizim olsa sokağa çıkarmak istemeyeceğimiz arabaları yağmur çamur demeden çıkarıp çatır çatır gazlıyor yani maddi kaygı yok bütün mesele keyif alabilmek. Bunun peşinde olan insanlar ve böyle nadide araçlar için parçalar orjinal olduktan sonra değişen olması çokta önemli değil. Yani takılmayın bu kadar :)

B16
11-07-2018, 19:46

araç siyah'a boyandı. sonra ral2005'e dönerken altında ki boya kazınmadan üzerine boyandı.
mmpower'da araç ve onlar sanırım tekrar boyayacak ve orjinal motora dönecek.
bari altıda ki boyayı söküp öyle boyasalar

levent
12-07-2018, 00:03
Almadım 4lirayken 100K Dolardan hesapla zararı senin gibi yatırımcı düşman başına.

Ben 3.10 oldu diye bozdurmuştum 2.44 ten alıp, onu napalım ya :(

Sadece Polo'yu alıp - sattığımdan dolar bazında zararım 17 bin TL .

Emrecan-R
12-07-2018, 00:15
Ben 3.10 oldu diye bozdurmuştum 2.44 ten alıp, onu napalım ya :(

Sadece Polo'yu alıp - sattığımdan dolar bazında zararım 17 bin TL .

arttırıyorum 2.60 tan almıştım 2500 dolar 2016 kasımda arkadaşıma vermek zorunda kaldım tlye çevirdim :D

-Murat Özcan-
12-07-2018, 14:43
Çok keyifli bir araba..

Chn53
13-07-2018, 20:57

"bukadar komik bi rakama gideceğini bilsem ben alırdım" ın yakınması sanırım bu :) :) :) :) :)

YAS
13-07-2018, 21:06
Artik m/alum bir internet sitesiyiz :)

https://i.hizliresim.com/GDPO86.jpg

levent
14-07-2018, 03:53
Artik m/alum bir internet sitesiyiz :)

https://i.hizliresim.com/GDPO86.jpg

Cevabı yeterliydi, 8 taklalı diyorlar ama yanlış biliyorlar 9 taklalı. :)

smtkrglu
14-07-2018, 11:42
1. Boklayarak elime birşey geçmicek çok ta umrumdaydı.
2. Boklamadım, soru sordum çünkü bu şekilde dillendiriliyor belirli yerlerde.
3. Bir mal çok fazla ballandırılıyor ise ve sonra o ballandırılan araçlar alındığına göre afaki rakamlara satılıyorsa bana samimi gelmiyor.
4. İsteyen istediğini alsın kainatta tek arabalara binsin bana ne.

1.Umrandaymış ki buraya yazma gereğini duymuşsun...
2.Dillenmesini ne yapacaksın satın mı alacaksın yada satılık mı

Adam satacak olur veya TR de en temizi biblosu gibi cümle kurar veya iddaa da bulunur o zaman sen soran olursa taklasını yan yattığını şusunu busunu dersin...

RIDVAN
18-07-2018, 13:57

Ya bir mantıklı düşünsen, İstanbulda değilim, BMW'm yok, al-sat yapmıyorum, adamın arabasının dedikodusunu neden yapayım yani bana ne katıcak?

Ama tamam siz haklı olun ben bakın büyük ve bold yazıyorum;

" ELALEMİN ARABASININ DEDİKODUSUNU YAPIYORUM" ok? Hadi videoları izlemeye devam.

O zaman sanane. Kendi sorunun cevabını kendin vermişsin Herşeye muhalefet olmak zorundasın değilmi bütün konularda herşeyi baltalamak hoşuna gidiyor takıntılısın anlıyorum seni.

BARR
18-07-2018, 16:28
Al-Satçı arkadaşlarımızı ben de anlıyorum Allah çarşınıza pazar versin.

smtkrglu
19-07-2018, 12:44
Al-Satçı arkadaşlarımızı ben de anlıyorum Allah çarşınıza pazar versin.

Konu satılıklarda veya araç sorgulamada değil sen çok yanlış anlamışsın olayı ayık ol burası videolar... :soru:

asit
12-01-2019, 16:49
ral 2005 ***** garajda,2jz sökülüp orjinal motoruna dönüş yapılacak.

Comeback is coming <3

Yigit-Y
12-01-2019, 20:43
Pertse bile

Şu duruş gidiş hep para eder

Maşallah

asit
14-01-2019, 10:30
Pertse bile

Şu duruş gidiş hep para eder

Maşallah

Teşekkür ederim , araç canlı daha daha iyi duruyor videodan :D

can iyiuyarlar
14-01-2019, 15:53
Eline saglik cevat cok guzel test

asit
14-01-2019, 22:42
Eline saglik cevat cok guzel test

Teşekkürler :cool:

-Murat Özcan-
16-01-2019, 09:24
Ellerine sağlık Cevat güzel videolar çıkarıyorsun ciddi anlamda severek keyifle izliyoruz..

Aracın rengi ve duruşu ciddi anlamda çok güzel. Sahibine kazasız belasız sürüşler dilerim..

asit
24-01-2019, 12:21
Ellerine sağlık Cevat güzel videolar çıkarıyorsun ciddi anlamda severek keyifle izliyoruz..

Aracın rengi ve duruşu ciddi anlamda çok güzel. Sahibine kazasız belasız sürüşler dilerim..

Çok Teşekkür ederim :heyoo: