PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Soft Remapped 116i Track Turk Time Trial @Körfez 56.945 sec

Özgür Güneş
17-07-2018, 15:52
Merhaba, Körfez'deki ilk deneyimimdi. Bu günü düzenleyen Track Turk'e teşekkür ederim, mevcut arabamla olmasa da yeni araba aldığım zaman gelecekteki tüm pist etkinliklerine katılmayı düşünüyorum.

Videodaki reklam için özür dilerim, iMovie'ye en çok benzeyen programı bulmaya çalıştım, bunun da reklam işi varmış, bi daha uğraşamadım üşendim :) Görüntüler 57-58 sn arası döndüğüm kayıtlar, en iyi sürem 56.945s, Pirelli virajı en çok zorlandığım yerdi, fren noktasını 3-4 kere kaçırıp dışarı çıktım zaten :D Yorumlarınız için teşekkürler

YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=fZ_Zv7xRJBY&t=2s)

Ayrıyeten, bu Track Day benim için Nurburing ile aynı bütçeye geldi :D şansıma turbo hortumu ömrünü tamamlayıp parçalanmış ve parçalar turboya kaçtığı için turbomun içi komple yenilendi, bu süreçte Booster Performance erh ve Fe&Ka turboya teşekkür ederim.

Özgür Güneş
17-07-2018, 22:24
https://m.youtube.com/watch?t=2s&v=fZ_Zv7xRJBY

batbek
17-07-2018, 23:10
Guzel gitmissin bence, bendeki gibi coil+fren ile daha da guzel olur. :)
Sport+ ile mi yoksa hersey kapali mi gittin?

batbek
17-07-2018, 23:11

Özgür Güneş
17-07-2018, 23:34

Sadece ilk girdiğim seans Sport’da Manuel modda gittim, onun dışında full dsc off manuel, sol lastik fena yıpranmış bugün baktım, sağ tertemiz,

Gokhan43
18-07-2018, 00:57
Özgür tebrikler video girişinde bana da yer vermişsin eyvallah :)

Ben de motul rbf aldım bakalım fren pedalı boşalınca insan farklı psikolojiye bürünüyor :)

Özgür Güneş
18-07-2018, 08:31
Özgür tebrikler video girişinde bana da yer vermişsin eyvallah :)

Ben de motul rbf aldım bakalım fren pedalı boşalınca insan farklı psikolojiye bürünüyor :)

Senin arabaya yer vermesem ayıp olurdu :) o gün Murat Engin Castrol’ün bi hidroliğini önerdi, başka kişiler de Castrol önerince bi dahaki piste Castrol’ü marka olarak sevmesem de o hidrolikle katılırım.

erh
18-07-2018, 11:53
Castrol srf en iyi hidrolik ama malesef tr ye getirmiyorlsr. Tr de bulunanlarin da son kullanma tarihi gecmis malesef. Rbf 660 tek secenek su an malesef

erh
18-07-2018, 11:53
Bu arada rica ederim Ozgur’cum iyi gunlerde kullan..

Gokhan43
18-07-2018, 13:25
Senin arabaya yer vermesem ayıp olurdu :) o gün Murat Engin Castrol’ün bi hidroliğini önerdi, başka kişiler de Castrol önerince bi dahaki piste Castrol’ü marka olarak sevmesem de o hidrolikle katılırım.

Erhan abi de yazmış gerçi, Castrol SRF ama TR'de yok malesef :)