PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tatil tavsiyesi

pacman
20-07-2018, 14:44
arkadaşlar merhaba,
gelecek hafta Bursa'dan arabayla tek başıma güneye doğru tatile çıkıyorum. aşağıdaki şartlara göre tavsiye edebileceğiniz yerler var mıdır?

-Deniz kenarında otel
-Plajda yer kapma telaşı olmasın , mümkünse plajda yiyecek içecek alınabilecek bir yer olsun
-akşamları tek başına rakı- balık yapılabilecek mekanlar, restoranlar olsun. Cunda gibi tıklım tıklım mekanlar olmasın.
-otel butik veya tatil köyü fark etmez, fiyatı abartı olmadığı müddetçe kabul

bu doğrultuda otel veya ilçe tavsiyeniz varsa çok makbule geçer :)

teşekkürler.

serkanokan
20-07-2018, 14:47
arkadaşlar merhaba,
gelecek hafta Bursa'dan arabayla tek başıma güneye doğru tatile çıkıyorum. aşağıdaki şartlara göre tavsiye edebileceğiniz yerler var mıdır?

-Deniz kenarında otel
-Plajda yer kapma telaşı olmasın , mümkünse plajda yiyecek içecek alınabilecek bir yer olsun
-akşamları tek başına rakı- balık yapılabilecek mekanlar, restoranlar olsun. Cunda gibi tıklım tıklım mekanlar olmasın.
-otel butik veya tatil köyü fark etmez, fiyatı abartı olmadığı müddetçe kabul

bu doğrultuda otel veya ilçe tavsiyeniz varsa çok makbule geçer :)

teşekkürler.

Aklıma ilk gelen yer Antalya-Çıralı. Villa Lukka'da 4 gece kaldım. Huzur dolu, kafa dinlemeli bir tatil olarak hafızama kazındı.

Erdem K.
20-07-2018, 15:31
sığacık da olabilir :)

SinanAdalı
20-07-2018, 15:50
Marmaris / Selimiye.. geçen sene ben turunç koyunda tatil yaparken o tarafa şans eseri gezmeye çıktım. Çok güzel bi yer kartpostaldan fırlamış gibi.. Gidiş yolu da dağların arasından çok güzel biraz virajlıdır.

AyBEROZ
21-07-2018, 08:55
Akbük Ramada Resort 3 fece 4 gün kaldım geçen cuma - pazartesi arası. Denize 1 km. tepede hacası çok güzel. denizi görüyor. üstü açık servis ile 10 dakika da bir denize getir götür yapıyor. Özel plajı var . Plaj kenarında snack bar var. otele ait. Otel havuzu denizi aratmayacak kalitede. Ama biraz kalabalık bir otel gece etkinlikleri falan biraz fazla. genç işi aslında diskosu falan var 24:00 den sonra ... 3 yetişkin 3 yatak ( 18 yaşında oğlumda vardı ) 2.025 TL 3 gece her şey dahil, yabancı içki de var. Uygun fiyat ve güzel bir tatil oldu.

-Murat Özcan-
02-09-2018, 16:40
24-28 arası antalya da olacağım inşallah her şey dahil tavsiyeleriniz varmı acaba denize sıfır olması tercihimiz kız arkadaşımla gideceğim.

Antalya bölgesin de her yer olabilir