PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WhatsApp Plus Kullanan Var mı ?

-Murat Özcan-
25-07-2018, 16:08
Bu uygulamayı kullananlar var mıdır ? Bir çok özelliği varmış merak ettim bende fakat uygulama olarak indirilecek bir yer bulamadım. Apk olarak çıkıyor karşıma virüslü olduğunu düşündüğüm için cesaret edemedim. Kullanıp link verecek olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum..

MertSerhanÖ.
25-07-2018, 16:10
ilk defa duydum.neymiş ki olayı bahsedermisin biraz

fthdrn
25-07-2018, 16:13
Ne gibi özelliği varmış. Gideni geri getirebiliyor mu acaba... Anıl E.

levent
25-07-2018, 16:17
msn plus gibi renkli nick varsa olur yoksa olmaz, bi de ne dinlediğini göstermeli.

SpeedlinE™
25-07-2018, 16:19
2 sene önce kullandım ve o zamanlar esas whatsapp uygulaması, whatsapp plus kullananlara 1-2günlük whatsapp engeli vermişti whatsapp plus kullanamasınlar diye. Bir kere engel alınca bir daha bulaşmadım, hala daha öyle bir durum var mı bilmiyorum yoksa kesinlikle kullanılır öneririm . Güzel uygulamadır bir sürü özelliği vardır hatta son sürümlerinde tek tik özelliği bile var. Okusakta tek tik gözüküyormuş :D

JANJ@N
25-07-2018, 16:47
karşıdakini titretme özelliği yok bi kere

Burak K.
25-07-2018, 16:48
karşıdakini titretme özelliği yok bi kere

YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=1PZ5VS3kYgw)

Anıl E.
25-07-2018, 17:49
Ne gibi özelliği varmış. Gideni geri getirebiliyor mu acaba... Anıl E.

Gidenlere söyleyin,gelenler fena.

fthdrn
25-07-2018, 18:06
Gidenlere söyleyin,gelenler fena.

Çocuklar dükkan patlatmış viski var atla gel.

Anıl E.
25-07-2018, 18:46
Çocuklar dükkan patlatmış viski var atla gel.

https://www.youtube.com/watch?v=Ya5ti1mjhtE

''Önceden burası kolonlarla doluydu cubappa cuppa yapıyoduk.''

cabrioleter
26-07-2018, 09:28
yaklaşır 3 senedir kullanıyorum memnunum. karşı taraf bi süre söyleniyor ama alışınca kafan çok rahat ediyor.

özelliklerine gelecek olursak;

-çevrimdışı mod: bu mod ile wp'ta bulunduğunuz sürelerde uygulama kapalı gibi sürekli çevrimdışı oluyorsunuz
-sürekli çevrimiçi mod: bu mod ile uygulumada olmasanız bile 7/24 çevrimiçi gözükebiliyorsunuz
-yazıyor, kaydediyor gibi şeyleri kapatabiliyorsunuz
-mavi tiki kapatsanız dahi karşı tarafın mavi tikini görebiliyorsunuz, üstelik gruplarda da işliyor
-çift tik bile kapanabiliyor ancak mavi tikin aksine siz de göremiyorsunuz belki son güncelleme ile değişmiştir kullanmadığımdan bilmiyorum
-sınırsız özelleştirme ve tema özelliği mevcut -tikleri trafik lambasına bile çevirebiliyorsunuz-
-resimlerinizi kayıpsız olarak karşı tarafa gönderebiliyorsunuz
-video gönderme sınırını arttırabiliyorsunuz
-kişinin durumu sohbet pencerisinin üstünde gözüküyor
-daha önce yazıştığınız kişiler profil fotosu değiştiğinde toast bildirim alıyorsunuz
-log tutuluyor kim hangi saatte pp değişti, çevrimiçi oldu, durum değiştirdi bunları detaylıca tutuyor
-hiç kullanmadım ama meşakatli bi yöntem sayesinde profilinize kimin baktığını görebiliyordunuz en son

daha aklıma gelmeyen bir ton özelliği mevcut.. işteyim akşam eve gidince apk linkini paylaşırım.
son olarak anti-ban sayebinde ban yemiyorsunuz..
-

Burak K.
26-07-2018, 11:08
yaklaşır 3 senedir kullanıyorum memnunum. karşı taraf bi süre söyleniyor ama alışınca kafan çok rahat ediyor.

özelliklerine gelecek olursak;

-çevrimdışı mod: bu mod ile wp'ta bulunduğunuz sürelerde uygulama kapalı gibi sürekli çevrimdışı oluyorsunuz
-sürekli çevrimiçi mod: bu mod ile uygulumada olmasanız bile 7/24 çevrimiçi gözükebiliyorsunuz
-yazıyor, kaydediyor gibi şeyleri kapatabiliyorsunuz
-mavi tiki kapatsanız dahi karşı tarafın mavi tikini görebiliyorsunuz, üstelik gruplarda da işliyor
-çift tik bile kapanabiliyor ancak mavi tikin aksine siz de göremiyorsunuz belki son güncelleme ile değişmiştir kullanmadığımdan bilmiyorum
-sınırsız özelleştirme ve tema özelliği mevcut -tikleri trafik lambasına bile çevirebiliyorsunuz-
-resimlerinizi kayıpsız olarak karşı tarafa gönderebiliyorsunuz
-video gönderme sınırını arttırabiliyorsunuz
-kişinin durumu sohbet pencerisinin üstünde gözüküyor
-daha önce yazıştığınız kişiler profil fotosu değiştiğinde toast bildirim alıyorsunuz
-log tutuluyor kim hangi saatte pp değişti, çevrimiçi oldu, durum değiştirdi bunları detaylıca tutuyor
-hiç kullanmadım ama meşakatli bi yöntem sayesinde profilinize kimin baktığını görebiliyordunuz en son

daha aklıma gelmeyen bir ton özelliği mevcut.. işteyim akşam eve gidince apk linkini paylaşırım.
son olarak anti-ban sayebinde ban yemiyorsunuz..
-

Uygulamanın bi ekran görüntüsü var mı ?

osmanaydo
26-07-2018, 11:16
Antin kuntin işler için iyi bir uygulamaya benziyor. :)

Günkut
26-07-2018, 11:45
Log tutuluyorsa bana gelmez aga :D yakmayalım kendimizi :D :D

Semii
26-07-2018, 12:12
kaçak etçiler vergiye tabii tutuluyormuş

morgan
26-07-2018, 13:03
eğer darlayan flört,sevgili tarzı ilişkiniz varsa biçilmiş kaftan..En güzel özelliği çevrimdışı modunu açıp online olmadan yazışabiliyor olmak.Zamanında çok ekmeğini yedik unutmadık seni wsp plus...

Burak K.
26-07-2018, 13:05
eğer darlayan flört,sevgili tarzı ilişkiniz varsa biçilmiş kaftan..En güzel özelliği çevrimdışı modunu açıp online olmadan yazışabiliyor olmak.Zamanında çok ekmeğini yedik unutmadık seni wsp plus...

TinderMan konuştu Nightfish

fthdrn
26-07-2018, 13:12
Delikanlı adam saklambaç oynamaz.

morgan
26-07-2018, 13:16
TinderMan konuştu Nightfish

Arap sen sus.Sana lazım aslında...

Anıl E.
26-07-2018, 13:22
Appstore da bulamadım ama

MertSerhanÖ.
26-07-2018, 13:24

karşı taraf yapsa demediğinizi bırakmazsınız:)

morgan
26-07-2018, 13:30

düz mantık,darlamazsan yapmaz zaten.

Evrenoz
26-07-2018, 13:50
evlenin kurtulun :)

imprezaWRC
26-07-2018, 14:26

Evlenip kurtulanını daha görmedim :D

-Çevrimiçi gözüküyorsun ama benim mesajlarıma cevap vermiyorsun. :D :D :D Kiminle yazışıyorsun, niye cevap vermiyorsun.
-Hayatım peynir bitti yazmışsın bende işte peynirci ile yazışıyorum :D :D

Burak K.
26-07-2018, 15:21

Karşı taraf yaparsa ooo kız ayıp etmiş kanka deriz, kendimiz yaparsak ne güzel gizlendik diye övünürüz. erkeklersoruyor.com

fthdrn
26-07-2018, 15:34
Evlenip kurtulanını daha görmedim :D

-Çevrimiçi gözüküyorsun ama benim mesajlarıma cevap vermiyorsun. :D :D :D Kiminle yazışıyorsun, niye cevap vermiyorsun.
-Hayatım peynir bitti yazmışsın bende işte peynirci ile yazışıyorum :D :D
Evren abi şey demek istiyor "Ben yandım sizde yanın."

safaks
26-07-2018, 15:36
Yahu su cevrimdisi modunu nerden aktif ediyoru bi turlu bulamadim ben. Tarif edicek babayigit varmi :)

imprezaWRC
26-07-2018, 16:13
Evren abi şey demek istiyor "Ben yandım sizde yanın."

Evlenmeyin deselerde, evlenin deselerde nasıl olsa kimse kimseyi dinlemeyecek. Biz onlara, onlar bizlere katlanıyor. Her iki tarafta ulan ben ne yaptım da karşımdaki bu kadar darlandı demez. Milyonda bir görülen vakalar var, nasıl oluyorsa işte (muhemelen söylenenleri duymama sendromu baş gösteriyor) mutlu mesut geçiniyorlar.

Beyler, whatsapp'da görünmez oldunuz o işi çözdünüz, kafanız az ütülendi. Otomobile beraber bindiğinizde ne yapacaksınız, özel olarak bir kabin tasarladıysanız bilemem ama yanınızdaki sevdiğiniz hatun kişi gaz pedalına, devir saatine, sese...vs'ye karşı duyarlıysa mıçtınız.

Yolda eds var; 80km/h geçmem mümkün değil, 70km/h ile gideni solluyorum sen bizi öldürecekmisin diye bir cümle işittim :D :D

DOHC
26-07-2018, 17:34
Evlenmeyin deselerde, evlenin deselerde nasıl olsa kimse kimseyi dinlemeyecek. Biz onlara, onlar bizlere katlanıyor. Her iki tarafta ulan ben ne yaptım da karşımdaki bu kadar darlandı demez. Milyonda bir görülen vakalar var, nasıl oluyorsa işte (muhemelen söylenenleri duymama sendromu baş gösteriyor) mutlu mesut geçiniyorlar.

Beyler, whatsapp'da görünmez oldunuz o işi çözdünüz, kafanız az ütülendi. Otomobile beraber bindiğinizde ne yapacaksınız, özel olarak bir kabin tasarladıysanız bilemem ama yanınızdaki sevdiğiniz hatun kişi gaz pedalına, devir saatine, sese...vs'ye karşı duyarlıysa mıçtınız.

Yolda eds var; 80km/h geçmem mümkün değil, 70km/h ile gideni solluyorum sen bizi öldürecekmisin diye bir cümle işittim :D :D

Seninki kötü imiş. Benimkinde 3 haneli fobisi var. 99'a kadar gayet rahat, konforlu, 100 oldu mu uyurken çıtırtı duyup uyanıp kulakları kaldırıp kafayı diken kedi gibi :).

taytay
27-07-2018, 06:35

:D

https://www.yasamsifreleri.com/wp-content/uploads/2018/02/Evlilikle-%C4%B0lgili-Tespitlerini-Tesbih-Gibi-Dizerek-Takip%C3%A7ilerini-G%C3%BCl%C3%BCmsetmi%C5%9F-14-Ki%C5%9Fi_03.jpg

Burak Mehmet
27-07-2018, 07:59

Asıl o zaman ihtiyaç oluyor :D

Emirhancakir
27-07-2018, 08:10
Ben farklı bir versiyonunu kullanıyorum.
Soruları alayım :D

Emirhancakir
27-07-2018, 08:14
Çevrimiçi iken çevrimdışı gözükebiliyorsun.
Durumları indirebiliyorsun ve durumları izlediğini gizleyebiliyorsun.
Karşı taraf yazdığı mesajı silse bile sizden silinmesini engelleyebiliyorsun.

Uygulama açık değilken bile durum atan, profil resmi değiştiren, çevrimiçi olanları ekran açık ise ekranın ortasında şeffaf bir bildirim şeklinde bildirim çıkıyor.

Log tutuyor, gece uyudunuz misal, sabah uyanıp loglara bakıyorsunuz, kim hangi saatte çevrimiçi olmuş offline olmuş, durum mu atmış, pp mi değişmiş ne *** yediyse saniyesine kadar hepsini gösteriyor :D

Ve daha sayamadığım milyar tane özellik var :D

cabrioleter
27-07-2018, 08:18
Appstore da bulamadım ama

WhatsApp Plus Turkiye İndir [2018 Download] (https://www.plusturkiye.com/)

güvenilir diye biliyorum ama yüklemeden önce yine de apkları bi taratın.

-Murat Özcan-
31-07-2018, 13:17

Uygulama açık değilken bile durum atan, profil resmi değiştiren, çevrimiçi olanları ekran açık ise ekranın ortasında şeffaf bir bildirim şeklinde bildirim çıkıyor.

Log tutuyor, gece uyudunuz misal, sabah uyanıp loglara bakıyorsunuz, kim hangi saatte çevrimiçi olmuş offline olmuş, durum mu atmış, pp mi değişmiş ne *** yediyse saniyesine kadar hepsini gösteriyor :D

Senin kullandığın bu program hangisi hocam ?

-Murat Özcan-
31-07-2018, 13:20
WhatsApp Plus Turkiye İndir [2018 Download] (https://www.plusturkiye.com/)

güvenilir diye biliyorum ama yüklemeden önce yine de apkları bi taratın.

İndirip kullanan varmıdır ?

CenKeR
31-07-2018, 14:53

en sevdiğim mesaj detayları alabilirmiyim :D

Emirhancakir
31-07-2018, 15:32
en sevdiğim mesaj detayları alabilirmiyim :D

Mesela şöyle de bir özelliği var :D

Nejla yı Rehbere Ahmet diye kaydettiniz, ama kişilere bakınca WhatsAppdan Nejla'nın resmi çıkıyor haydaaa :D

Mesaj gizleme özelliği ile Nejla ile olan mesajları gizliyorsunuz ve hiç bir şekilde görünmüyor. Görünmeyen gizli bir yerden oraya şifre ile giriliyor.

Aaaa bir de ne görelim, AHMET İSİMLİ NEJLA WHATSAPP KİŞİLERİNDEN KAYBOLDU :D Sanki Ahmet WhatsApp kullanmıyormuş gibi :D

Arkadaşlar bu özelliklerin hiç birisini kullanmıyorum kesinlikle yanlış anlaşılma olmasın :D Sadece yazılım meraklısı olduğum için kurcalamıştım ve bunları keşfetmiştim. Kim bilir daha neler var ama artık kurcalayacak vaktim yok.

Bu arada ilişkim 5 yıllık ve gayet mutluyum, bu seçeneklerin hiç birini kullanmaya gerek duymadım arkadaşlar bilginize. Forumun en kral zamparası gibi göründüm bunları anlatınca ama alakası yok :D :D

Bu programı kullandığınız zaman WhatsApp BAN yeme ihtimaliniz var bilginiz olsun. Kullanamıyorsunuz WhatsApp eğer BAN yerseniz. Ama ilk kurulumu sorunsuz atlatırsanız bir sorun olmuyor bir daha ömür boyu :)

onurc
31-07-2018, 15:39
İndirip kullanan varmıdır ?

ben kullanıyorum,bır sorun yok ,telefon note 8

daha oncede buna benzer bı whatsapp uygulaması kullanıyordum zaten log alma olayı cok ıyı

aynı, dyno uzerınde yazılım yapmak gıbı.

-Murat Özcan-
31-07-2018, 15:41
ben kullanıyorum,bır sorun yok ,telefon note 8

daha oncede buna benzer bı whatsapp uygulaması kullanıyordum zaten log alma olayı cok ıyı

aynı, dyno uzerınde yazılım yapmak gıbı.

Peki nereden sağlıklı bir şekilde indirebilirim

altugkocer
31-07-2018, 15:41
Vay anasını 2. telefon olarak 3310 alıp ayda 1 kere kontör yükletirdik. Nerdeeeeeeeeeen nereyeeeeeeeeeee :D

Rawr
31-07-2018, 17:46
Bu program log tutuyorsa , logları sadece size tutmuyordur :) . kaldı ki store lara kayıtlı bir uygulama değil , app sahibi sizin hakkınızda edindiği bilgilerle her istediğini yapar.

Emirhancakir
31-07-2018, 17:53
Bu program log tutuyorsa , logları sadece size tutmuyordur :) . kaldı ki store lara kayıtlı bir uygulama değil , app sahibi sizin hakkınızda edindiği bilgilerle her istediğini yapar.

Uygulamanın içeriğini arkadaşıma incelettim. İçeriğinde herhangi bir sızıntı kodu vs.. yokmuş. Tüm dünya kullanıyor zaten, bilinmeyen bir şey değil yani.

300E
31-07-2018, 20:01
Zalım Jailbreak kullandığımız sürüme çıksa da yüklesek...

-Murat Özcan-
31-07-2018, 20:09
Vay anasını 2. telefon olarak 3310 alıp ayda 1 kere kontör yükletirdik. Nerdeeeeeeeeeen nereyeeeeeeeeeee :D

Uygulamanın içeriğini arkadaşıma incelettim. İçeriğinde herhangi bir sızıntı kodu vs.. yokmuş. Tüm dünya kullanıyor zaten, bilinmeyen bir şey değil yani.

Zalım Jailbreak kullandığımız sürüme çıksa da yüklesek...

Genel olarak sorun yok ise kullanan arkadaşlar sağlam bir link versinler bizde indirelim virüs falan yoksa

aslanneron
31-07-2018, 20:29

ismini niye sır gibi saklıyorsun aga :D sanki whatsapp plusdan farklı bir şey gibi anlattın programı :D hani 1 seneye düğünüm var resmen agız sulandırdın öyle program mı anlatılır :D

Emirhancakir
01-08-2018, 06:40
ismini niye sır gibi saklıyorsun aga :D sanki whatsapp plusdan farklı bir şey gibi anlattın programı :D hani 1 seneye düğünüm var resmen agız sulandırdın öyle program mı anlatılır :D

Ahahsshs, hacı adını saklamıyorum ya :D WhatsApp Plus bu da ama arapların yaptığı bir versiyon :D Sizin WhatsApplar da yoksa bunlar DM den atayım aga :D Burdan paylaşırsak eğer yayılıyor her yere ve o özellikler bilinir hale geliyor, sonra da yakalanıyorsunuz kfkfkfkf :D

PiscocuK
01-08-2018, 08:20
Telefon konusu çok tutulduğum bir konu.işim gereği günün %80 i elimde ve işim hep sorun olduğu için milleti arıyorum açmıyorlar dönmüyorlar wp da çevrim içi vs nasıl deliriyorum nasıl küfür ediyorum.Kan zaten beynimde adam sorunun sebebi olmuş ve çükünde değil bir aradığımda açmıyor :) neyseki telefon arada mesafe bırakıyor yoksa etrafımda tekstilci kalmazdı :D

-Murat Özcan-
01-08-2018, 08:47
Ahahsshs, hacı adını saklamıyorum ya :D WhatsApp Plus bu da ama arapların yaptığı bir versiyon :D Sizin WhatsApplar da yoksa bunlar DM den atayım aga :D Burdan paylaşırsak eğer yayılıyor her yere ve o özellikler bilinir hale geliyor, sonra da yakalanıyorsunuz kfkfkfkf :D

Sen bana dm den gönder ben kullanıcam onu arkadasim

tayreep_john
01-08-2018, 10:32
hala nerden indirebilceğimiz konusunda bilgi yok iosda var öyle bişey ama çakma bi uygulama sanırım...

Bugraaa
01-08-2018, 11:37
WhatsApp Plus Turkiye İndir [2018 Download] (https://www.plusturkiye.com/) bu değil mi ?

220T
01-08-2018, 11:52
Program değil Adnan Ziyagil yalısı mübarek.

YAS
01-08-2018, 11:58
Program değil Adnan Ziyagil yalısı mübarek.

aşk-ı whatsapp

aslanneron
01-08-2018, 15:09

dm bekleniyor kenarda dursun eşe dosta dagıtırız

Emirhancakir
01-08-2018, 18:00
hala nerden indirebilceğimiz konusunda bilgi yok iosda var öyle bişey ama çakma bi uygulama sanırım...
IOS kullanıyorsan kullanamazsın. Android de en uyumlu Samsung cihazların yazılımları ile çalışıyor, sorunsuz olarak.

aşk-ı whatsapp
Yasin abi atarım istersen :D

dm bekleniyor kenarda dursun eşe dosta dagıtırız
Eşe dosta dağıtırsan o işin o zaman işte hiç gizliliği kalmaz, herkes patlar :D Attım DM'den.

-Murat Özcan-
01-08-2018, 20:45
İsteyen arkadaşlara da söyle emirhan