PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir yapı denetim firması ya da inşaat firması tanıdıkları olanlar var mı?

tequila818
03-08-2018, 12:41
Arkadaşlar selam, ek gelir olması açısından proje ve uygulama denetçi belgesi (makine mühendisi) aldım ve yapı denetim firmalarında çalışıp imza yetkimi kullanmak istiyorum. İzmir'de herhangi bir yapı denetim firması ya da inşaat firması tanıdığı olan varsa irtibat kurabilirim.

Bir kaç firma ile internet üzerinden iletişime geçtim ancak tanıdık usulü daha hızlı ilerliyor anladığım kadarıyla.

ChuckBartowsKi
07-08-2018, 14:02
Tam yeterlilik belgesi var mı? Yapı denetim işi yapıyorduk yeni kapattık fakat o belge değil de başka bir belge istiyordu belediyeler diye hatırlıyorum araştırın isterseniz.

atakanakdeniz
08-08-2018, 12:11
Arkadaşlar selam, ek gelir olması açısından proje ve uygulama denetçi belgesi (makine mühendisi) aldım ve yapı denetim firmalarında çalışıp imza yetkimi kullanmak istiyorum. İzmir'de herhangi bir yapı denetim firması ya da inşaat firması tanıdığı olan varsa irtibat kurabilirim.

Bir kaç firma ile internet üzerinden iletişime geçtim ancak tanıdık usulü daha hızlı ilerliyor anladığım kadarıyla.

İzmirde kendime ait mimarlık şirketim var. Paket proje olarak anlaştığımız yerlerde mekaniği dışardan çizdiriyoruz eğer çizebilirseniz gelecek projelerde beraber çalışabiliriz düşünürseniz.