PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Camping alanları hakkında

Emrecan-R
06-08-2018, 12:29
Bayramdan sonra ağustos 25 30 gibi 3 arkadaş çadır kampı yapmak istiyoruz, kampta duş vs. gibi şeyler olması lazım plaja kıyısı olan kamp alanı tavsiyesi istiyorum tecrübesi olan biraz aydınlatsa iyi olur 4 gün kalıcaz.
İstanbuldan çıkcaz yola ben baktığımda cunda adası kamp alanını buldum güzel yere benziyor ama günlük 50 tl yazıyor :D biraz pahalı geldi ayvalıkta 250 ye günlük ev var.
İstanbula çok uzak olmayan bir yer olması lazım.Hiç bir bilgim yok pişman olurmuyuz acaba?

Molev
06-08-2018, 12:48
sahilkampistanbul diye aratırsan instagramda çıkar karşına, yer şilede, bungalov tarzı gecelik 100 tl lik yapılar mevcut, ben kız arkadaşımla gitmiştim, çok güzeldi, sahil deniz vs. çok iyiydi, duş tuvalet filan temiz, gecelik 30 tl sanırsam çadır alanlarıda mevcut fiyatlar sitesinde yazıyor, bir göz gezdir istersen çok memnun kalmıştık. Tek sıkıntısı izin günlerinde ve haftasonu yoğunluk olabiliyor.

Emrecan-R
06-08-2018, 13:19
sahilkampistanbul diye aratırsan instagramda çıkar karşına, yer şilede, bungalov tarzı gecelik 100 tl lik yapılar mevcut, ben kız arkadaşımla gitmiştim, çok güzeldi, sahil deniz vs. çok iyiydi, duş tuvalet filan temiz, gecelik 30 tl sanırsam çadır alanlarıda mevcut fiyatlar sitesinde yazıyor, bir göz gezdir istersen çok memnun kalmıştık. Tek sıkıntısı izin günlerinde ve haftasonu yoğunluk olabiliyor.

Abi selam, baktım ben şileyi istemiyoruz hem denizinden hem yakın şöyle 300 km filan açılsak iyi olcak şileyi ilk tecrübemizden sonra tek gecelik kalmaya gideriz diye plan yapmıştık

Molev
06-08-2018, 13:57
Abi selam, baktım ben şileyi istemiyoruz hem denizinden hem yakın şöyle 300 km filan açılsak iyi olcak şileyi ilk tecrübemizden sonra tek gecelik kalmaya gideriz diye plan yapmıştık

He tamam o zaman geri seçenek bozcaada çanakkale vs. gibi yerler kalıyo ben şahsen Çanakkaleliyim ama denizi öyle ahım şahım güzel değil çanakkalenin bilesin :) ege kıyıları çok hoşuma gidiyo ondan sonra şile tarafı işte bu sahilkamp'ı tercih etmemin sebebide o koyda çok akıntı yok denize girdiğim yerde su gayet sakindi.

Berkan
06-08-2018, 14:05
uçmakdereye giderim dersen orda bahsettigin var. duş su elektrik vs. deniz 10 adım önünde arayıp sorun ama yeri varmı yokmu diye

Mocamp Cınar Ucmakdere (http://www.mocampcinar.com/)

Emrecan-R
06-08-2018, 14:06
He tamam o zaman geri seçenek bozcaada çanakkale vs. gibi yerler kalıyo ben şahsen Çanakkaleliyim ama denizi öyle ahım şahım güzel değil çanakkalenin bilesin :) ege kıyıları çok hoşuma gidiyo ondan sonra şile tarafı işte bu sahilkamp'ı tercih etmemin sebebide o koyda çok akıntı yok denize girdiğim yerde su gayet sakindi.

Goktur Motel Camping Erdek - Erdek Motel Kamp (https://www.gokturmotelerdek.com) Şimdi burayı söylediler bana Erdekte baktım motelleri var günlük 40 tl gayet uygun 3 gün motel 3 gün çadır yapabiliriz burda. Erkenden bilet alınırsada yenikapı bandırma 130 tl dönüşte gemiyle dönebiliriz. Rez için toplam ücretin yarısını istediler bayramdan sonra için rez gereklimi acaba belki girmiş olan vardır forumdan

gazi
06-08-2018, 14:38
çanakkale de gökçetepe tabiat parkı var. ben gittim gayet güzel, bir araştırın derim. içinde marketi var (fiyatları biraz pahalıdır.)elektrik,su,duş vs. bulunuyor, denizi taştır. çoğu kişi sizin gibi yakın yerlere kaçma düşüncesinde olduğundan biraz kalabalık olabilir.

aRSLaN
06-08-2018, 14:40
Erikli tarafında kamp alanına bakabilirsiniz. Sezonda çadır başına 50tl çok anormal rakam değil bu arada. Fethiye ve Akyaka-Akbük tarafını da incelemenizi öneririm.

Emrecan-R
06-08-2018, 14:59
çanakkale de gökçetepe tabiat parkı var. ben gittim gayet güzel, bir araştırın derim. içinde marketi var (fiyatları biraz pahalıdır.)elektrik,su,duş vs. bulunuyor, denizi taştır. çoğu kişi sizin gibi yakın yerlere kaçma düşüncesinde olduğundan biraz kalabalık olabilir.
teşekkür ederim çanakkalenin suyuna herkes kötü diyor ben hergün nerdeyse sudayım benim için değilde arkadaşlar biraz mızmız :D

Erikli tarafında kamp alanına bakabilirsiniz. Sezonda çadır başına 50tl çok anormal rakam değil bu arada. Fethiye ve Akyaka-Akbük tarafını da incelemenizi öneririm.
Fethiye uzak kalıyor biraz yoksa muğlada güzel yerler var imkan yok işte gitmeye :D çadır başı değil kişi başı 50 tl 3 kişi günlük 150 yapıyor keşke çadıra sadece 50 tl alsalar

uçmakdereye giderim dersen orda bahsettigin var. duş su elektrik vs. deniz 10 adım önünde arayıp sorun ama yeri varmı yokmu diye

Mocamp Cınar Ucmakdere (http://www.mocampcinar.com/)
Bir bakiyim abi resimlere

brv
07-08-2018, 07:42
Bu hafta sonu bende planlıyorum, alternatif yerler için takipteyim :)
Düzce tarafında şelalesi olan bir yer varmış sanırım, orayı düşünüyoruz şimdilik...

SinanAdalı
07-08-2018, 09:11
dostum saroz körfezine gidin harikadır denizi, yeşillik alanı. Gökçetepe ve Danışment Orman Kampı'na bakabilirsiniz.. suyu akvaryum gibidir. Ben kamp atarken kendim istediğim yere attığım için kamping alanları pek ilgimi çekmiyor. Tavsiyem sizde öyle yapın :)

onurc98
07-08-2018, 19:35
bizde bayramda arkadaşımla iğneada longoz ormanlarına ve cehennem şelalerine gitmeyi düşünüyoruz ancak araçsız ve deniz ne kadar mesafede bilemiyorum.

Kutay
11-08-2018, 15:18
Evvelsi gün burada idik. 6 gün kamp yaptık. Duş vs olanakları güzel. Bozcaada iskelesine 15 dk mesafede. Tavsiye ederim.
Dolmuş camping (@dolmuscamping) • Instagram photos and videos (https://www.instagram.com/dolmuscamping)

-ER-
11-08-2018, 15:52
Ege olarak diyorsanız;
Cunda çok güzel yer biz gitmiştik motosikletlerle, Ezine tarafında bir yer daha vardı adını hiç hatırlamıyorum geçmiştik sadece önünden

Neyse şöyle bir uygulama var ilginizi çekebilir.

Camp Map TURKEY - Apps on Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.campmap.turkey&hl=en_US)

brv
14-08-2018, 17:33
Uygulama ile alakalı çalışmıyor tarzı yorumlar var, doğru mu?

Cumartesi günü Karaaslan camping'e gittik, 6 çadırlık bir alan mevcut, erken gitmekte fayda var.
Çadır parası, otopark vs hiç bir şey ödemedik.
Çadır alanı aşağında piknik masaları var, onlaru kullanırsanız eğer 30tl ücret isteniyor, ateş yakmak, alkol yasak, ama kontrollü bir şekilde olduğu zaman sorun çıkartmıyorlar.
Zipline güzeldi, onun dışında çok fazla bizi cezbeden aktivite olmadı, kışın, karlı havalarda daha güzel olduğunu belirttiler.

Pazar Güzeldere'ye geçtik, belediye işletmesinde, kocaman bir piknik alanı,
Belirtilen nokta dışında çadıra izin verilmiyor, belirtilen yer ise çadır için çok kötü, izbe, karanlık, zemini bozuk bir yer.
Günübirlik uğranabilir bir yer fakat gece kalmak isteniyorsa oradaki ahşap evleri tercih etmek daha iyi olabilir.

canimrecepcim
14-08-2018, 17:38
Trafiği falan çok dert etmezseniz, İstanbul'a yakın olarak Erikli oldukça iyi.
Denizi vs oldukça güzel.Çadırınızı Erikli'ye girmeden hemen Mecidiye sahilde çadırların olduğu yere kurarsınız.WC duş falan hemen karşıdaki büfede var beleş zaten :D
Akşamları da gider merkezde gezersiniz zaten çadırların olduğu yere arabayla 2 dakika.

Ama çadır madır uğraşmayalım derseniz evlerin günlük kirası 200 tl falandı.Ben arkadaş zoruyla gittim geçen ay ve çok memnun kaldım.

johnie
14-08-2018, 17:45

Hafta sonu Güzelyalı'da girdim, hava şansımıza rüzgarlıydı fakat deniz çok çok iyiydi :)

Trio > Truva taraflarına da gidebilirsin. Olmadı Geyikliye git direk, her türlü orada işini görecek bir yer bulursun.
Canınız sıkılırsa Bozcaada'ya geçer orada bile günü geçirirsiniz.

M U R A T
15-08-2018, 08:23
gökçetepe eskisi kadar güzel değil arayıp bilgi alın benim tavsiyem datça aktur kesnilikle başka yer düşünmezdim

PULAT
15-08-2018, 08:28
Ayvalıkta Çamlık kamping kesinlikle tavsiye ederim. Harika bir yerdir.

-Murat Özcan-
15-08-2018, 09:57
Uçmakdere ve Gökçetepeye gittim.

Gökçetepenin imkanları biraz daha iyi