PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bmw f10 535d ?

Sert@ç
22-08-2018, 13:05
Suan kullandigim e60 535d stage3+ cok zevkli olsada patinaj ve yuzunun artik eski gelmesi sebebiyle f10 535d alayim diyorum
İlandaki arac donanim olarak gayet iyi ve yeterli varmi taniyan veya bu donanima yakin 535d sahibi aracini satmayi dusunen biri ?
Ozellikle direk 535d sahibi varsa yorumlarinida merak ediyorum
BMW / 5 Serisi / 535d xDrive / M Sport / HATASIZ BMW 5.35d XDRİVE M SPORT sahibinden.comda - 597864495 (http://www.sahibinden.com/597864495)

Oguzhandeniz
22-08-2018, 13:48
Stage 3 neler var acaba?

sword
22-08-2018, 17:05
bir arkadaımsa f10 var sorarım satarmı diye yazılım dp var ınanılmaz şaka yapıyor ısıklarda... gidiş olarak stock golf 7R yakın

Sert@ç
22-08-2018, 17:26
Stage 3 neler var acaba?
Yazilim dpf iptal buyuk turbo ve su enjeksiyonu
Suan 100-200 9.5 saniye civari dynoys cikmadim ama yurt disi benzer specler 430hp 900 tork

bir arkadaımsa f10 var sorarım satarmı diye yazılım dp var ınanılmaz şaka yapıyor ısıklarda... gidiş olarak stock golf 7R yakın
Satmazsada yorumlari onemli e60 gibi agresif mi veya dondurmek istesek rahat donuyor mu

Yigit-Y
22-08-2018, 17:29
Torq acayipmiş

900nm maşallah

Şanzıman kaça kadar dayanıyor bu mübareklerin

Otto_Skorzeny
22-08-2018, 17:32
Şahsi fikrim e60'ın tipi f10'dan kat kat iyi. Hatta en güzel 5 kasası.

Sert@ç
22-08-2018, 17:39
Torq acayipmiş

900nm maşallah

Şanzıman kaça kadar dayanıyor bu mübareklerin
Sanziman zf 6hp26 kodlu c6 rs6 veya bentley w12 twin turbolarda bunu kullaniyor yazilanlara gore 1000 fabrikasyon limiti ama 1200 gorenler olmus
Vites atis hizida fena degil
Benim arabaya benzer specler ornek
YouTube (https://youtu.be/KsSCrXQRaRc)

Sert@ç
22-08-2018, 17:41
Şahsi fikrim e60'ın tipi f10'dan kat kat iyi. Hatta en güzel 5 kasası.

Katiliyorum ama 6-7ci e60 olunca artik bana yuzu eski gelmeye basladi
Yoksa genel tasarim f10un ustunde

Yigit-Y
22-08-2018, 17:47
Sanziman zf 6hp26 kodlu c6 rs6 veya bentley w12 twin turbolarda bunu kullaniyor yazilanlara gore 1000 fabrikasyon limiti ama 1200 gorenler olmus

Efsaneymiş üstündeki zf

Torq fena

Gazlamak acayip zevkli olur

Network
22-08-2018, 18:25
535d lerin piyasası çok hızlı değil o yüzden hep aynı arabaları ilanlarda görmek mümkün, İzmitte uzunca bir süredir bir araç ilanda idi, muhtemelen bu gönderdiğiniz linkteki, başka bir dükkana geçiş yaptı sadece sanırım...

Bunun haricinde mevcut 535d nin özelliklerini ve videosunu bekliyoruz...

sword
22-08-2018, 19:24
Suan 100-200 9.5 saniye civari dynoys cikmadim ama yurt disi benzer specler 430hp 900 tork

Satmazsada yorumlari onemli e60 gibi agresif mi veya dondurmek istesek rahat donuyor mu

öncekı aracı e60 530xd idi suan ondan hızlı tabıkı ancak şanzıman farkı cok ferketmiş dıyordu.. döndürme olayını yapmaz günlük işe git gel .. arada caddeye cıkıyoruz ısıklarda tam bir sleeper..

e60 m5 9sn cıvarı kosuyor senın süre iyiymiş

Omak
22-08-2018, 22:46
Sertaç boşver benzer spec videolarini senden izleyelim video, sarma isi sikinti kac taban lastik var?

Buyuk turbo derken tek turboyami dondun yoksa pallermi buyuttun?

Sert@ç
23-08-2018, 05:03
Arabayi alali 1.5 sene gecti daha disaridan fotosunu cekmedim :D
Ama gecen yil cektigimiz bir inceleme videosu var tabii o zamanlar sadece yazilim ve dpf/egr iptal
YouTube (https://youtu.be/WmbAdL07hjI)

Buda yakin zamanda basinc kisikken duz bir sekilde hizlanmaya calisirken ifsa oldugum :D
Ankara'da Trafik on Instagram: “Şaşmaz bulvarında akan trafikte yapılan magandalık” (https://www.instagram.com/p/Bk2UDRfDj_O/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=q0lrgk1ur0ys)

Vakit olsun bi intercooler bide Ozgun tekrar bi guncellerse guzel bi video cekcez yine Noyanla beraber

Sert@ç
23-08-2018, 05:06
Ama gecen yil cektigimiz bir inceleme videosu var tabii o zamanlar sadece yazilim ve dpf/egr iptal

Buda yakin zamanda basinc kisikken duz bir sekilde hizlanmaya calisirken ifsa oldugum :D
Ankara'da Trafik on Instagram: “Şaşmaz bulvarında akan trafikte yapılan magandalık” (https://www.instagram.com/p/Bk2UDRfDj_O/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=q0lrgk1ur0ys)

Vakit olsun bi intercooler bide Ozgun tekrar bi guncellerse guzel bi video cekcez yine Noyanla beraber

Sert@ç
23-08-2018, 05:13
Lastik olculerim surekli degisken her 2-3 haftada bir arkalar degisiyor ama 245-265 45-40 r17 arasinda degisiyor
Buyuk turbonun pal capi buyudur suan gt35 kivaminda kucuk olanin turbun sayisi 6dan 8e cikti
Alt devirde cansizlik yok yada isteksiz oldugu herhangi bir devir yok her zaman canli
Suan basincdan dolayi emmenin onundeki gaz kelebeginden ici dagildi heralde ordan bi kacagim var

Oguzhandeniz
25-08-2018, 08:17

Bi dk bi dk, bu videodaki sen misin????

Oguzhandeniz
26-08-2018, 15:41

Bu videodaki sensin?? Ve basınç kısıkken diz bir şekilde hızlanmaya çalışırken böyle oluyor öyle mi??? Yani sen arabayı kaydırmıyorsun araba kendisi böyle yapıyor öyle mi??

Omak
26-08-2018, 16:17
Bu videodaki sensin?? Ve basınç kısıkken diz bir şekilde hızlanmaya çalışırken böyle oluyor öyle mi??? Yani sen arabayı kaydırmıyorsun araba kendisi böyle yapıyor öyle mi??

gazı dipleyince fena atıyor bildiğin gibi değil, stock bile buna yaklaşıyor ayağını çekmezsen gazdan dtc tamamen kapalıysa.

Oguzhandeniz
26-08-2018, 19:44
gazı dipleyince fena atıyor bildiğin gibi değil, stock bile buna yaklaşıyor ayağını çekmezsen gazdan dtc tamamen kapalıysa.

Yok hocam bilmediğimden sormadım, arkadaş o arabanın kendisinin olduğunu iddia ediyorda o açıdan soruyorum. Yoksa 5.35d benim çok yakın arkadaşım da var ben de çok kullandım yazılımlıydı o da yani nasıl gittiğini iyi biliyorum. Ve o videodaki kendisi değil kesinlikle ve arabada onun arabası değil.

bkaraca
26-08-2018, 19:56
Çekirdek kola mode on!

Drive Fast
26-08-2018, 20:00
öncekı aracı e60 530xd idi suan ondan hızlı tabıkı ancak şanzıman farkı cok ferketmiş dıyordu.. döndürme olayını yapmaz günlük işe git gel .. arada caddeye cıkıyoruz ısıklarda tam bir sleeper..

e60 m5 9sn cıvarı kosuyor senın süre iyiymiş
Arkadaşınızın arabası siyaj renk ve alpina jantlımı eğer öyleyse bizi bir kere çok fena madara etti kendisi :D

sword
26-08-2018, 21:41
Arkadaşınızın arabası siyaj renk ve alpina jantlımı eğer öyleyse bizi bir kere çok fena madara etti kendisi :D

aynen :o tek hobisi o zaten caddede oturuyor..

Drive Fast
27-08-2018, 00:32
aynen :o tek hobisi o zaten caddede oturuyor..

Arabasında 4-5 kişi vardı baya tutunduk ama abi arabayı boşaltıp geldi öyle kalkınca güldürmedi :D

Sert@ç
27-08-2018, 00:45
Yok hocam bilmediğimden sormadım, arkadaş o arabanın kendisinin olduğunu iddia ediyorda o açıdan soruyorum. Yoksa 5.35d benim çok yakın arkadaşım da var ben de çok kullandım yazılımlıydı o da yani nasıl gittiğini iyi biliyorum. Ve o videodaki kendisi değil kesinlikle ve arabada onun arabası değil.

Videonun basida var onada inanmazsan 05066033030 numaram persembe gunu ankaradayim bindireyim seni :)
535d sahibi arkadasin kim yada plaka ?

BRKBRDL
27-08-2018, 00:55
Videonun basida var onada inanmazsan 05066033030 numaram persembe gunu ankaradayim bindireyim seni :)

Ankara Trafikteki araç sizin mi? İnceleme videosundaki bagajda jantlar vardı yanlış hatırlamıyorsam. Onlar olmadı mı ?
Evet doğru hatırlamışım bagajda HRE varmış

Oguzhandeniz
27-08-2018, 07:25

YY plaka siyah adı ali. O da bu videodakinin kendisi olduğunu söylüyor. Videonun öncesini nasıl görebiliriz? Madem öyle ben onu bi g.t edeyim

YAS
27-08-2018, 07:34
bir yarı 0 ikinci yarı 1

YAS
27-08-2018, 07:35
bir yarı 0 ikinci yarı 1

edit : ilk yarı 0 ikinci yarı 1

Sert@ç
27-08-2018, 09:51
Ankara Trafikteki araç sizin mi? İnceleme videosundaki bagajda jantlar vardı yanlış hatırlamıyorsam. Onlar olmadı mı ?
Evet doğru hatırlamışım bagajda HRE varmış
Arabayi gunluk kullaniyorum bide 150kmye yakin yol yapiyorum
Bi ara taktim ancak 10bin euroluk jantla sehir ici hem zor oluyor hemde benim kullanimimda lastik masrafi cok fena oluyor
Evet ankara trafikdeki benim saft takozu vuruyordu onu degistik deniyorduk ses veya vurma varmi diye

YY plaka siyah adı ali. O da bu videodakinin kendisi olduğunu söylüyor. Videonun öncesini nasıl görebiliriz? Madem öyle ben onu bi g.t edeyim

Yy plaka hic gormedim numaram yukarda arayin persembe gunu ankaradayim gelince canli deneyimleyin ;)

yusufcan_k
27-08-2018, 10:28

yy plakalı olan araç karbon siyah değil mi alınalı bi 2 3 ay oldu olmadı sanırım m paket dışı içini bilmiyorum

Oguzhandeniz
27-08-2018, 10:43
yy plakalı olan araç karbon siyah değil mi alınalı bi 2 3 ay oldu olmadı sanırım m paket dışı içini bilmiyorum

Evet yeni almıştı. Araba da karbon siyah dıştan m içten de antrasit tavan var m direksiyon var active recaro var ama orjinal m değildi o araba. Satıldı şimdi o araba da

Oguzhandeniz
27-08-2018, 10:44
Arabayi gunluk kullaniyorum bide 150kmye yakin yol yapiyorum
Bi ara taktim ancak 10bin euroluk jantla sehir ici hem zor oluyor hemde benim kullanimimda lastik masrafi cok fena oluyor
Evet ankara trafikdeki benim saft takozu vuruyordu onu degistik deniyorduk ses veya vurma varmi diye

Yy plaka hic gormedim numaram yukarda arayin persembe gunu ankaradayim gelince canli deneyimleyin ;)

Denemeye gerek yok az buçuk biliyorum nasıl gittiğini de, ben o videonun öncesini alabilir miyim bi? Arkadaşa da göstereyim benim benim diye iddia ediyordu o yüzden

ONURRBAKI
27-08-2018, 10:44
Ankara trafikte videoyu cepten arıyorum ama göremedim hangi tarihte yayınlandı biliyor musunuz?

Oguzhandeniz
27-08-2018, 12:00
Ankara trafikte videoyu cepten arıyorum ama göremedim hangi tarihte yayınlandı biliyor musunuz?

İlk sayfadaki linke tıklayınca açar direk

ONURRBAKI
27-08-2018, 12:04

:D :hoo: krktr

GokhanRS
27-08-2018, 12:08
İşin komik yanı, yargılamıyorum ama bunun adı halk dilinde magandalık.

Bizde yapmadık değil, zaman zaman cahillik ve magandalık yaptığımız defalarca oldu. Ancak benim videom olsa idi bu, benim demeye utanırdım.

Millet kendisi olmadığı halde benim diyerek suç üslenmeye çalışıyor. Anlamıyorum gerçekten, şu hareketi yapanı övenlerden çok hakaretler görürsün youtube da bile. İnsan yapmadığı bir halt için niye hakaret duymak ister ki?

mert_can 41
27-08-2018, 12:16

Lastikler fabrika çıkış çöp lastikse dtc yede gerek yok eco proda arkayı bir bıraktı han görse o turuncu arabasını yakardı :D :D :D

Araç hakkında bilgim yok ancak araç tam sanayinin karşısında orda özteknik oto var oraya götürtürseniz herşeyi söylerler motor hakkında almaya vs gelirseniz aklınızda olsun :)

Kahn23
27-08-2018, 13:53

Kıbrıstayken W12 Flying Spur vardı bizde. Şanzıman gerçekten efsane. Her türlü tepkiyi anında veriyordu. Boşuna efsane değil o şanzıman

HaKo
27-08-2018, 14:06

mektup arkadaşısın heralde idda ettiğin adamla ? suratından haberin yok niye burada onun adına atıp tutuyosun arkadaş :)

Oguzhandeniz
27-08-2018, 17:16
mektup arkadaşısın heralde idda ettiğin adamla ? suratından haberin yok niye burada onun adına atıp tutuyosun arkadaş :)

Video da suratı görünüyor mu???? Nerden biliyorsun atıp tuttuğumu? Senin yakın arkadaşında aynı arabadan olsa o da çıkıp beni yanlarken ankara trafiğe koymuşlar dese sen sormaz mıydın bu soruyu?? Şu anda atıp tutan sen oldun farkındaysan

Sert@ç
27-08-2018, 18:52
İşin komik yanı, yargılamıyorum ama bunun adı halk dilinde magandalık.

Bizde yapmadık değil, zaman zaman cahillik ve magandalık yaptığımız defalarca oldu. Ancak benim videom olsa idi bu, benim demeye utanırdım.

Millet kendisi olmadığı halde benim diyerek suç üslenmeye çalışıyor. Anlamıyorum gerçekten, şu hareketi yapanı övenlerden çok hakaretler görürsün youtube da bile. İnsan yapmadığı bir halt için niye hakaret duymak ister ki?
Magandalik konusunda katiliyorum biraz oyle oldu ama yukarda dedigim gibi saft takozu vuruyordu bende biraz limitte denedim tamir sonrasi vuruyormu diye

Dediginiz gibi mileti anlamak guc “en maganda benim” tartismasi yapiyoruz

Sert@ç
27-08-2018, 18:54
Konu iyice amacindan cikti f10 535 dizelden ankara trafige dondu
Gorus kullanici yorumu lazim f10 535d icin ???

Oguzhandeniz
27-08-2018, 19:08
Sertaç, videonun öncesini görmek istiyorum arkadaşa da göstereceğim, nasıl yaparız?

HaKo
27-08-2018, 23:10
Video da suratı görünüyor mu???? Nerden biliyorsun atıp tuttuğumu? Senin yakın arkadaşında aynı arabadan olsa o da çıkıp beni yanlarken ankara trafiğe koymuşlar dese sen sormaz mıydın bu soruyu?? Şu anda atıp tutan sen oldun farkındaysan

he sen şu yanlayan videodan bahsediyodun , pardon :) banane ne atıp tutucam iyi böyle arkadaşlarım yok olsa da söylemezdim emin ol :)

Oguzhandeniz
28-08-2018, 07:27
he sen şu yanlayan videodan bahsediyodun , pardon :) banane ne atıp tutucam iyi böyle arkadaşlarım yok olsa da söylemezdim emin ol :)

Videodaki hareketi bende tasvip etmiyorum. Ben kendimi anlatamadım sanırım, yy plakalı 535d nin sahibi arkadaşım(1-2 hafta önce sattı). Bana bu videoyu yolladı, şaşmazdan dönerken beni video ya çekmişler düye. Bende o çoçuğa inanırım yani sonuçta arabasını biliyorum ve güçlü olduğunu da biliyorum. Durduk yere neden yalan söylesin diye düşünüyorum. Şimdi sertaç da o videodaki benim ve öncesi de var diyince bende diyorum ki öncesini göster bende o arkadaşıma diyeyim hani sendin la bu diye? Bence o videonun öncesi falan yok ve o da sertaç değil.

YAS
28-08-2018, 07:30
İkinci yarıda gol olur gibi.

gol var : 1,20
gol yok : 2,05

maykee
28-08-2018, 10:50
yanlama dediğin uzun bi sağ yada sol devamında bi kısa ters yapılır..yada tatlı virajı bulucaksın upuzun viraj boyunca vericeksin coşkuyu..5 sağa 6 sola şanzımanlı arçelik gibi yada şuursuz arap kafası araç kontrolden çıkmış gibi yapılınca biraz apaçi görüntü oluşturuyo..nissan 350Z li şuursuzca yanlayan bi arkadaş vardı..araba içindeki görseli bile kötüydü,nerdeyse sağ koltuğa geçicek gibi o ne öyle.. şahsi fikrimdir kiminede diğeri hoş geliyodur..

konuyla ilgili ise E60 kasa F10 dan açık ara seksi ve güzel..sorunun derdin yoksa devam et..

Sert@ç
28-08-2018, 11:01
Videodaki hareketi bende tasvip etmiyorum. Ben kendimi anlatamadım sanırım, yy plakalı 535d nin sahibi arkadaşım(1-2 hafta önce sattı). Bana bu videoyu yolladı, şaşmazdan dönerken beni video ya çekmişler düye. Bende o çoçuğa inanırım yani sonuçta arabasını biliyorum ve güçlü olduğunu da biliyorum. Durduk yere neden yalan söylesin diye düşünüyorum. Şimdi sertaç da o videodaki benim ve öncesi de var diyince bende diyorum ki öncesini göster bende o arkadaşıma diyeyim hani sendin la bu diye? Bence o videonun öncesi falan yok ve o da sertaç değil.

Bu kadar mesajin ustune hala inatlasmak icin mal olmak lazim onceki mesajda numarami verdim gelir binersin arkadasin mi gorursun. Hee videoyu arkadan vw ccyle ceken yakin arkadasim seni inandirmak icin yemin mi edelim napalim?
Biraz daha mal mal cevaplar verirsen imzamdaki gibi magnum yalamadan lambo kazandircam :)

utkunoa
28-08-2018, 11:32
F10 535d ve 640d 950 nm ye kadar bir sıkıntı görmedim. Ancak hybrid yapıcaksanız küçük turbonun flowunu yükseltmek yerine milini daha sağlamlaştırmanızı öneririm. Zira calculated mass air ve MAF okuma sorunu yaşamanız yüksek.

baskan96
28-08-2018, 13:35
İkinci yarıda gol olur gibi.

gol var : 1,20
gol yok : 2,05

Ya şef sen iddiayı falan boşver şimdi hani Eylül'de çakıyodun boyasız E36'yı sabırsızlanıyo halk :D

YAS
28-08-2018, 15:06
Ya şef sen iddiayı falan boşver şimdi hani Eylül'de çakıyodun boyasız E36'yı sabırsızlanıyo halk :D

Araç şuan ilanda :) duzenli iliskimiz uzun surmedi,artık ellerin oldu

fthdrn
28-08-2018, 15:09
Millet kafayı yemiş.

makethewayforme
28-08-2018, 16:05

ben 550d'yi döndüremedim

yani çok acımasızca, direksiyonu tam tur çevirip tam gaz yapsam belki dönerdi araba, ama o kadar ileri gitmeye de ben kıyamadım

ıslakta belki, ama kuruda dönmez, hatta dönmeyi bırak ince ince yan bile olmuyor kolay kolay, çok iyi bi aktarma var

550d biraz daha kuvvetli, o dönmediyse, 535xd hiç dönmez, yağmurda karda anca.

ama performans muazzam

tavsiye ederim

TaGo
28-08-2018, 22:53
Kardeş 550xd zaten yani 4 çeker. Ayrıca yardımcı ekipmanları kapatmazsan asla kaymana izin vermez

baskan96
29-08-2018, 21:22
Araç şuan ilanda :) duzenli iliskimiz uzun surmedi,artık ellerin oldu

Özelden ilan no ya da ilanı yollar mısın şef?

Omak
29-08-2018, 22:38
Lastikler fabrika çıkış çöp lastikse dtc yede gerek yok eco proda arkayı bir bıraktı han görse o turuncu arabasını yakardı :D :D :D

Araç hakkında bilgim yok ancak araç tam sanayinin karşısında orda özteknik oto var oraya götürtürseniz herşeyi söylerler motor hakkında almaya vs gelirseniz aklınızda olsun :)

Valla birşey anladıysam arap olayım. kimin turuncu arabası ne ecoprosu? karıştırdın heralde konuları yada alıntıları :soru:

mert_can 41
29-08-2018, 22:51
Valla birşey anladıysam arap olayım. kimin turuncu arabası ne ecoprosu? karıştırdın heralde konuları yada alıntıları :soru:

Araçları karıştırmadım siz çok kaydığından bahsetmişsiniz bende espirili bir dille yazınıza katıldığımı belirttim kendi aracımdan örnek vererek ikinci sütunda araç hakkında yazdım konu sahibine.

Omak
31-08-2018, 17:24
Araçları karıştırmadım siz çok kaydığından bahsetmişsiniz bende espirili bir dille yazınıza katıldığımı belirttim kendi aracımdan örnek vererek ikinci sütunda araç hakkında yazdım konu sahibine.

Ok şimdi oldu, ben hepsini bana yazdın sandım dedim ne sanayi ne göstermesi :)

evren22
29-05-2019, 02:15
BMW 5.20 d FULL ÇOK ÖZEL BAYİ ISITMA SANRUF ZENON DERİ FULL İlan No: 696228143 BMW / 5 Serisi / 520d / Premium / BMW 5.20 d FULL COK OZEL BAYİ ISITMA SANRUF ZENON DERİ FULL sahibinden.comda - 696228143 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-5.20-d-full-cok-ozel-bayi-isitma-sanruf-zenon-deri-full-696228143/detay)

Yeni konu açmak istemedim bu araç alınır mı 40 bin parça parça hasar kaydı varmış?

golgeoyunu03
29-05-2019, 06:55
BMW 5.20 d FULL ÇOK ÖZEL BAYİ ISITMA SANRUF ZENON DERİ FULL İlan No: 696228143 BMW / 5 Serisi / 520d / Premium / BMW 5.20 d FULL COK OZEL BAYİ ISITMA SANRUF ZENON DERİ FULL sahibinden.comda - 696228143 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-5.20-d-full-cok-ozel-bayi-isitma-sanruf-zenon-deri-full-696228143/detay)

Yeni konu açmak istemedim bu araç alınır mı 40 bin parça parça hasar kaydı varmış?

Güzel toplayamamışlar, tampon kaput birleşim yerleri vs.

evren22
29-05-2019, 19:22
BMW 520d TABA YENİ KASA F10 FUL SANRUF DERİ ÇOK TEMİZ İlan No: 696191296 BMW / 5 Serisi / 520d / M Sport / BMW 520d TABA YENİ KASA F10 FUL SANRUF DERİ COK TEMİZ sahibinden.comda - 696191296 (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-520d-taba-yeni-kasa-f10-ful-sanruf-deri-cok-temiz-696191296/detay)

Sorgulama yaptırdım 2011 yılında 23291 tl hasar kaydı var alınabilir bir araca benziyor düşüncesi bilgisi olan var mı?