PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En iyi firma: Google SEO + Optimizasyon

Quantum
29-08-2018, 11:59
Google SEO, Ads ve Optimizasyon konularında kurumsal partner arayışı içindeyim.

Bu alanda en iyi firma hangisidir?

BARR
29-08-2018, 12:13
AdresGezgini ile çalışıyorduk biz bir araştırın derim başarılılılar zaten Google Partnerler.

AdresGezgini | Google Ads Reklam Sertifikalı İş Ortağı 444 0 964 (https://www.adresgezgini.com/)

burkaykalyon
29-08-2018, 12:17
Abi Webtures'e de bir bak derim.

Quantum
29-08-2018, 12:53
Sektörde en kafadaki firmalar hangileri bilmiyorum.

Webtures ten teklif aldık. Değerlendiriliyor. Maybach seviyesinde arkadaşlar. Maybach a binelim de, bize nasıl bir getirisi olacak bu Maybach a binmenin, onu bilmiyorum işte.. burakkalyon

Adres Gezgini ile görüşelim. Teşekkür ederim kuBar35

--

Başka bildiğiniz, çalıştığınız, işini ciddi yapan kurumsal firmalar var mı?

punto_multijet
29-08-2018, 13:10
Adres gezgini yıllarca premium müşterisi olarak çalıştık fena değiller. Bir süredir Bermuda Agency (http://bermudaagency.com/) ile çalışıyoruz baya baya memnunuz.

Quantum
29-08-2018, 13:46
Adres gezgini yıllarca premium müşterisi olarak çalıştık fena değiller. Bir süredir Bermuda Agency (http://bermudaagency.com/) ile çalışıyoruz baya baya memnunuz.

İşi sadece Google olan ve merkezi İstanbul olan (en azından İstanbulda bir ofisi olan) firmalar ile çalışmak önceliğimiz ama değerlendireceğiz. Teşekkür ederim.

TaGo
29-08-2018, 13:53
Senelerdir Webtures ile çalışırım hiç acıtmadı fiyatları. Çok çzöümcüler istediğin an telefon edip düzeltme isteyebilirsin.

Uur
29-08-2018, 14:17
Bizim çalıştığımız ve gayet başarılı olan eski google çalışanı türk elemanların kurduğu şirket var Welcome to Kubix Digital: Award-Winning SEM & SEO Agency - Kubix Digital (https://kubix.digital/). Adamlar gayet mantıklı öneriler ve fikirler veriyor.

Quantum
29-08-2018, 14:58
Bizim çalıştığımız ve gayet başarılı olan eski google çalışanı türk elemanların kurduğu şirket var Welcome to Kubix Digital: Award-Winning SEM & SEO Agency - Kubix Digital (https://kubix.digital/). Adamlar gayet mantıklı öneriler ve fikirler veriyor.

Bilgi için teşekkür ederim..

Ancak firmada an itibariyle kimse yok.. Telefonu santral görevlisi açtı firmadaki herkes tatilde, pazartesi dönecekler dedi, kapadı telefonu :) Kubix istediği kadar başlığına Award-Winning yazsın, konusu açılmadan kapandı.. :) Yazık etti kendine mesela.. Farkında değiller gerçi.. Neyse..

Gördüğüm, plazalardaki çoğu firma bu şekilde şu anda..

Ekonomi Türkiye'de bu haldeyken, firmaların bu kadar gamsız bir şekilde tatilde olmaları bana tuhaf geliyor.

Merak ettim baktım, 2018 deki resmi tatiller kaç günmüş diye, 2017 tarihli bir haber, hafta sonları dahil 116 gün. Devletin ekstra yaptığı tatiller, çalışanların 2-3 gün izin alıp haftayı kapatma hesapları vs derken yılda yaklaşık 200 gün tatil demek bu.

2 gün tatil 1,5 çalışma oluyor bu da hemen hemen..

Napıyoruz biz yahu.. Böyle rahat hareket edebileceğimiz bir ülke değil bu ülke.. Çok enteresan çok.. Çok yazık..

burkaykalyon
29-08-2018, 15:47
Abi bir de B4Mind Marka Danışmanlığı & Dijital Pazarlama Ajansı (https://b4mind.com/) 'a bakabilir misin?

Biraz değişik bir firmadır. Ağırlıklı olarak markalaşma üstüne faaliyetleri var ancak SEO konusunda iddialılar.

Quantum
29-08-2018, 15:57
Abi bir de B4Mind Marka Danışmanlığı & Dijital Pazarlama Ajansı (https://b4mind.com/) 'a bakabilir misin?

Biraz değişik bir firmadır. Ağırlıklı olarak markalaşma üstüne faaliyetleri var ancak SEO konusunda iddialılar.

Hemen ilgileniyorum. Teşekkür ederim

mturan
29-08-2018, 22:42
SEM var baya iyidir, sonra adresgezgini, kubix ve zeo cok iyidir. digerleri SEM & SEO Ajansları | İstanbul (http://www.dijitalajanslar.com/sem-seo-ajanslari-istanbul/)

Quantum
29-08-2018, 23:23
Kubix ağzıyla kuş tutsa çalışmam. Ciddi firma istiyorum merdivenaltı zihniyetinde gamsız firmalarla işim olmaz. Muhatap isterim karşımda

mimarsertac
30-08-2018, 13:53
Hype - İşinize Yarayan Sonuclar Uretiyoruz (https://hypeistanbul.com/) cok sevdigim arkadasim calisiyor burada.

gabxer
30-08-2018, 17:32
ANA SAYFA - MNTR Dijital Medya (http://www.mntrmedya.com)

Kendi firmamdır. Daha önce yüksek komisyon oranları ile hizmet aldığımdan ve iki sefer dolandırıldığımdan dolayı kurdum(üç farklı sektörde daha iş yapıyoruz). Google ın kendi yönetim panelini kullanıyoruz(google a ve bize ne kadar ödediğinizi biliyorsunuz yani).

Tematik reklam oluşturuyoruz ve eğer reklam verdiğiniz alandan farklı bir alanda daha yüksek getiri oluşturabiliyor isek bu alana yönlendirme yapıyoruz.

Hizmet veya bilgi almak isteyen olursa yardımcı olurum.

Day Walker
31-08-2018, 17:05
Bilgi için teşekkür ederim..

Ancak firmada an itibariyle kimse yok.. Telefonu santral görevlisi açtı firmadaki herkes tatilde, pazartesi dönecekler dedi, kapadı telefonu :) Kubix istediği kadar başlığına Award-Winning yazsın, konusu açılmadan kapandı.. :) Yazık etti kendine mesela.. Farkında değiller gerçi.. Neyse..

Gördüğüm, plazalardaki çoğu firma bu şekilde şu anda..

Ekonomi Türkiye'de bu haldeyken, firmaların bu kadar gamsız bir şekilde tatilde olmaları bana tuhaf geliyor.

Merak ettim baktım, 2018 deki resmi tatiller kaç günmüş diye, 2017 tarihli bir haber, hafta sonları dahil 116 gün. Devletin ekstra yaptığı tatiller, çalışanların 2-3 gün izin alıp haftayı kapatma hesapları vs derken yılda yaklaşık 200 gün tatil demek bu.

2 gün tatil 1,5 çalışma oluyor bu da hemen hemen..

Napıyoruz biz yahu.. Böyle rahat hareket edebileceğimiz bir ülke değil bu ülke.. Çok enteresan çok.. Çok yazık..

Öyle deme öyle deme çok günah ki :D

Şişe gibi yatıyorum 4 gün tatil var :)

Ama bizim tatiller yılın ilk ayı belli oluyor kriz o zaman yoktu :D

Suleyman
31-08-2018, 17:20
Ayhankaraman tabii ki.

Quantum
03-09-2018, 09:52
Arkadaşlar herkese teşekkür ederim. Konuyu bağladık bir firma ile.

Yalnız şunu söyleyeyim, o dev gibi firmalarız, yurtdışı ofislerimiz var, gugıl da kankalarımız var, diyen ve sektörün en tepelerinde görünen firmaların alayı, bizim bakkal Ariften daha amatör.. Üstelik istedikleri paralara en bu işlerden anlayan iki tane işi bilen mermi gibi çocuk işe alıp SGK primleri dahil maaşını dolgunca vererek karşılarsın. İnsanları yolunacak kaz olarak gören firmaların alayı batsın zaten..

Quantum
03-09-2018, 09:57
Öyle deme öyle deme çok günah ki :D

Şişe gibi yatıyorum 4 gün tatil var :)

Ama bizim tatiller yılın ilk ayı belli oluyor kriz o zaman yoktu :D

Krizle alakası yok be Oğuz, biz G.Kore değiliz. Japonya değiliz ki tüm misyonumuzu tamamlamış tatil kovalayan insanlar olalım. Zira cümleyi uzatırsam siyasete gireceğim ki bu ortamlarda artık detaylı siyaset yapmak istemiyorum. Ama sen de haklısın..

-Aydın-
03-09-2018, 10:08
Arkadaşlar herkese teşekkür ederim. Konuyu bağladık bir firma ile.

Yalnız şunu söyleyeyim, o dev gibi firmalarız, yurtdışı ofislerimiz var, gugıl da kankalarımız var, diyen ve sektörün en tepelerinde görünen firmaların alayı, bizim bakkal Ariften daha amatör.. Üstelik istedikleri paralara en bu işlerden anlayan iki tane işi bilen mermi gibi çocuk işe alıp SGK primleri dahil maaşını dolgunca vererek karşılarsın. İnsanları yolunacak kaz olarak gören firmaların alayı batsın zaten..

Tercihini hangi firmadan yana kullandın abi, yarın öbür gün ihtiyaç olursa en azından sen ciddi ciddi araştırmış oldun faydası dokunur belki..

Quantum
03-09-2018, 10:58
Tercihini hangi firmadan yana kullandın abi, yarın öbür gün ihtiyaç olursa en azından sen ciddi ciddi araştırmış oldun faydası dokunur belki..

Şimdilik IT Danışmanlığı aldığım firma ile ilerleyeceğiz. 3 ay sonra bir değerlendirme daha yapacağız. İhtiyaç dahilinde ne yapılabilir o zaman bakacağız. Belki yurtdışından bir firma. Ama bu Türkiye'deki ben çok şey biliyorum deyip aslında o kadar da bişey bilmediğini düşündüğüm firmalarla çalışmayacağım.

Az önce bir teklif daha geldi örneğin, aylık sabit istediği ücret yerine firma sahibinin ve ailesini nüfusuma geçirsem daha ekonomik olur benim için. Çocuklarını kolejlerde okuturum, havuzlu villalarda yatırırım, güneşin batışı eşliğinde akşam 5 çayını yudumlarlar, sebastian bunlara hizmet eder vs vs.. Çıldırmışlar..

burkaykalyon
03-09-2018, 11:07
Şimdilik IT Danışmanlığı aldığım firma ile ilerleyeceğiz. 3 ay sonra bir değerlendirme daha yapacağız. İhtiyaç dahilinde ne yapılabilir o zaman bakacağız. Belki yurtdışından bir firma. Ama bu Türkiye'deki ben çok şey biliyorum deyip aslında o kadar da bişey bilmediğini düşündüğüm firmalarla çalışmayacağım.

Az önce bir teklif daha geldi örneğin, aylık sabit istediği ücret yerine firma sahibinin ve ailesini nüfusuma geçirsem daha ekonomik olur benim için. Çocuklarını kolejlerde okuturum, havuzlu villalarda yatırırım, güneşin batışı eşliğinde akşam 5 çayını yudumlarlar, sebastian bunlara hizmet eder vs vs.. Çıldırmışlar..

Abi sana önerdiklerimin dışında bir de önermediklerim var. Fiyat tekliflerini sana bir iletsem var ya, kafayı yersin. Bir tanesine aynen : ''Nüfus cüzdanı fotokopinizi iletin şirketi de üstünüze yapayım'' diye mail attım. Cevap mevap yok tabi.

Hayır yani bir de o kadar ucu açık bir olay ki bu SEO; firmalar 20.000+ TL üstü rakamlar istiyorlar aylık. Tanıdık eş, dost dörtte bir hatta beşte bir fiyatı verince şüpheleniyorsun. Ulan akraba bizi mi koparacak diye. Halbuki işin rayiç bedeli o yani.

Cimmeria
03-09-2018, 11:16
2004 yılından beri dijital ajans proje yöneticisiyim şimdiye kadar 1000e yakın dijital proje yapmışımdır, google ve seo işleri o kadar dinamik ve karışık işler ki anlatsam kitap olur :) Özellikle tek işimiz seo diyen ajansların web dinamiklerinden tamamen bir haber olarak yaptıkları önerilerin hastasıyız yıllardır, hatta yazdığınız firmaların 2-3 tanesiyle çok ateşli projeler yapmışlığımız da çok :)

Google optimizasyonu yıllarca bir çok ajansın bilmeyen markalardan çok ciddi para sağmasını sağladı, neyseki google artık kişiselleştirilmiş arama sonucu sunmaya başladı da biraz duruldu google optimizasyonu yapıyoruz diyenler. Bu aralar bu müşteri sağma işi yapay zekaya kaymış durumda :)

Aldığınız fiyatları bilmiyorum ama hiç bir zaman freelance insanlarla ajans fiyatlarını karşılaştırmamak lazım, ödenen vergiler, maaşlar, donanımlar lisanslar falan az paralar değil, o yüzden bir freelance çalışanın ajansın istediğinin 4te birini istemesi normaldir he zaman.

IT danışmanlığı veren firmanızın bilgi seviyesi nedir bilemiyorum ama aklınıza takılan bir şey olursa mesaj atın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :)

Quantum
03-09-2018, 11:17
Valla bana her ay fiks 500bin kazandıracaksa yapacakları düzenlemeler sonucunda, vereyim o istedikleri paraları.. Onun da garantisi yok tabi? "Meeting set edelim" demekle olmuyor bu işler.. Başka kazları yolabilirler..

Quantum
03-09-2018, 11:21
2004 yılından beri dijital ajans proje yöneticisiyim şimdiye kadar 1000e yakın dijital proje yapmışımdır, google ve seo işleri o kadar dinamik ve karışık işler ki anlatsam kitap olur :) Özellikle tek işimiz seo diyen ajansların web dinamiklerinden tamamen bir haber olarak yaptıkları önerilerin hastasıyız yıllardır, hatta yazdığınız firmaların 2-3 tanesiyle çok ateşli projeler yapmışlığımız da çok :)

Google optimizasyonu yıllarca bir çok ajansın bilmeyen markalardan çok ciddi para sağmasını sağladı, neyseki google artık kişiselleştirilmiş arama sonucu sunmaya başladı da biraz duruldu google optimizasyonu yapıyoruz diyenler. Bu aralar bu müşteri sağma işi yapay zekaya kaymış durumda :)

Aldığınız fiyatları bilmiyorum ama hiç bir zaman freelance insanlarla ajans fiyatlarını karşılaştırmamak lazım, ödenen vergiler, maaşlar, donanımlar lisanslar falan az paralar değil, o yüzden bir freelance çalışanın ajansın istediğinin 4te birini istemesi normaldir he zaman.

IT danışmanlığı veren firmanızın bilgi seviyesi nedir bilemiyorum ama aklınıza takılan bir şey olursa mesaj atın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :)

Aklımda olacak teklifiniz. Teşekkür ederim :)

Denizyaren
10-09-2018, 13:32
Paylaştığınız şirketler için teşekkürler arkadaşlar. Bende inceleyeceğim.

Denizyaren
12-09-2018, 11:37
takipteyim. banada lazım.