PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Citroenmarket(Şahin Peugeot) güvenilir midir?

220T
06-09-2018, 19:19
Genel bakım ürünleri alacağım.Daha önce birçok kez hepsipeugeot adresinden alışveriş yapmıştım.Lakin şu an, başlıktaki satış sitesiyle arasında 58 lira gibi bir fark çıkıyor.Bu kez de buradan almayı düşünüyorum.Daha önce alışveriş yapan oldu mu,önerir misiniz bu siteyi?

Ahmetfikri
06-09-2018, 19:43
tavsiye ederim sorun olacağını sanmıyorum

ayrıca internette birebir çakma mal satan çok şahinde böle bişey yok

ioz
06-09-2018, 20:05
Çok kez alışveriş yaptım hiçbir sorun yaşamadım. Fiyat noktasında da ilgi noktasında da güvenebilirsiniz.

Talih.b16
06-09-2018, 20:51
Bende bir kaç kere alış veriş yaptım.
Büyük alışverişlerde arkadaşların dediği gibi çok ilgililer ama ufak tefek alışverişlerde pek öyle değiller, yada bana sinirli bir çalışan yada patron denk geldi.
Bir dahada alışveriş yapmadım.
Tabii bana böyle davrandılar diye sizede olucak değil, genel olarak insanlar memnun.

220T
06-09-2018, 21:22
Bende bir kaç kere alış veriş yaptım.
Büyük alışverişlerde arkadaşların dediği gibi çok ilgililer ama ufak tefek alışverişlerde pek öyle değiller, yada bana sinirli bir çalışan yada patron denk geldi.
Bir dahada alışveriş yapmadım.
Tabii bana böyle davrandılar diye sizede olucak değil, genel olarak insanlar memnun.

Buna benzer durumlar okudum.Konu açma sebebim de bu gibi şikayetlerdi esasen.

KÖROĞLU
06-09-2018, 22:27
1.6 hdi için bakım malzemesi almıştım bir sorun yaşamadım, ama zaman geçti üzerinden el değiştirmiş ya da anlık bir sıkıntı yaşanmış olabilir.

c5 için uzun zamandır arotomarketten alışveriş yapıyorum n11 üzerinden ve telefon ile ürün aldım oldukça ilgililer. Alternatif olarak düşünülebilir ben memnunum açıkçası.

araç ne farklı firmalardan sepet de yapabilirsin.

mbulur
07-09-2018, 08:14
Küçük bir alışveriş bile yapsanız, sorularınıza yanıt veren, her zaman telefonda bir muhattap bulabildiğiniz, müşterisiyle ilgili ve güvenilir bir firmadır. Sattıkları tüm malzemeler stoklarında mevcuttur ve kargo saati geçmediyse aynı gün kargoya verirler. Gerek Fatih Sultan Mehmet sanayi sitesindeki dükkanlarından gerekse internetten onlarca kez alışveriş yaptım hiçbir sorun yaşamadım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Wromm
07-09-2018, 08:53
Güvenilirdir. Ümraniye sanayide yerleri internetten alışveriş yapmadım ama aracın bakımlarını orada yaptırdığım için parçaları doğrudan aldım. Fiyatları uygundur. İnternet fiyatlarını biraz geç güncelliyorlar yerinden alırken pahalı fiyat verdikleri oldu fark ondan olabilir ;)

c20let
07-09-2018, 08:57
Bakım seti almıştım. Tüm ürünler orijinal peugeot yazıyordu yağ filtresi delphi çıkmıştı.

akay
11-09-2018, 13:33
bakım ürünleri alıyordum 307 için. bir kere yağ filtresi kırık geldi. lazım olmadığı için bi daha da bişey almadım. incik boncuk ürünler alınabilir. bobin ve triger set almaya çekindiğim için serviste değiştirdim mesela. benim çekincem ürün bozuk olması falan da değil. servis takarken kırar sen getirdin bunu zaten kırıkmış bu der sonra uğraş dur.

ERK_RS
12-09-2018, 14:41
Kendilerinden internetten hiç alış veriş yapmadım ama dükkanlarından bir kaç defa toplamda 3 bin lirayı bulan alışveriş yaptım.

Dükkanda oldukça ilgililer, ama telefon ile kendilerine ulaşmak çok zor.
Yoğunluktan telefonlara cevap vermiyorlar.

Bir de şuanda kurdaki dalgalanmalardan dolayı site fiyatları doğru değil.
Eğer almak istediğiniz ürünün fiyatı artmış ama siz site üzerinden daha düşüğe almış iseniz siparişi iptal ediyorlar.

Bilginize.