PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yol soracam. (Manisa)

Octane
27-09-2018, 11:56
Selam

İzmir Adnan Menderes'ten Manisa Merkez'e otomobilsiz nasıl gidilir? Tahmini ne kadar sürer? Aynı gün öğlen Adnan Menderes'te insem akşam 5'e kadar Manisa Merkezde olur muyum? Yoksa sabahtan mı maceraya atılmak lazım?

punto_multijet
27-09-2018, 12:17
Selam

İzmir Adnan Menderes'ten Manisa Merkez'e otomobilsiz nasıl gidilir? Tahmini ne kadar sürer? Aynı gün öğlen Adnan Menderes'te insem akşam 5'e kadar Manisa Merkezde olur muyum? Yoksa sabahtan mı maceraya atılmak lazım?

Havaşın Adnan Menderesten Manisaya servisi var 2 saatte bir bu en en basit yol.

İzmir (http://www.havas.net/tr/Hizmetlerimiz/OtobusHizmetleriVeOtopark/OtobusServisNoktalari/Pages/Izmir.aspx) buradan Manisayı seçip saatlere bakabilirsiniz.

Silence45
27-09-2018, 12:18
Selam

Otomobil ile birlikte ortalama 1.5-2 saat arasında sürüyor. Onun haricinde servis bulabilirseniz eğer 10-20 tl arasında merkeze kadar götürür ya da otobüs ile otogar veya bornova girişe kadar gidip oradan manisa otobüsüne binmeniz gerekir. Buda 3 ila 4 saat arasında değişir tahminen. Trafik vs durumlarına göre yoksa daha kısa da sürebilir tabiki.

Octane
27-09-2018, 12:23
Havaşın Adnan Menderesten Manisaya servisi var 2 saatte bir bu en en basit yol.

İzmir (http://www.havas.net/tr/Hizmetlerimiz/OtobusHizmetleriVeOtopark/OtobusServisNoktalari/Pages/Izmir.aspx) buradan Manisayı seçip saatlere bakabilirsiniz.

90 dakika diyor yolculuk süresi. yarım saatte ben koyayım 2 saatte biz Manisa Merkez'e gidebiliyoruz anladığım kadarıyla. E iyiymiş. Teşekkür ederim.

picasso
27-09-2018, 12:30
2 saat uzun. havaalanından çevre yoluna çıktımı manisaya varması en fazla 1 yada 1:15 dk

pirasa
27-09-2018, 12:55
sabuncu beli tüneli açıldı yolun kısalmış olması lazım

punto_multijet
27-09-2018, 13:36
2 saat uzun. havaalanından çevre yoluna çıktımı manisaya varması en fazla 1 yada 1:15 dk

otomobilsiz bence 2saat bile gayet iyi süre

Ahmetfikri
27-09-2018, 13:45
havaşın servisi var tekli saatlerde hareket ediyor 20-25 civarı ücreti var gün içinde trafik olmaz hızlı gelir ben manisadan 07:15-30 uçuşuna 05:00 servisiyle çok rahat yetişiyorum

ACTPK
27-09-2018, 15:02
sabuncu beli tüneli açıldı yolun kısalmış olması lazım

24km olan yolu yine 24 kilometreye kısalttı :) Tek fark sabuncubeli kışın 1-2 gün kapanırdı. Kapanan kısımda virajlar vardı. Şu an kapanmayacak. Dolayısıyla o virajlar geçilmeyecek.

Havaş var direk Manisa hava limanı arası çalışan. En basit yöntemi bu.

İzmir (http://www.havas.net/tr/Hizmetlerimiz/OtobusHizmetleriVeOtopark/OtobusServisNoktalari/Pages/Izmir.aspx)

Servis saatleri ve durakları yazıyor üstteki linkte.

207_TR
27-09-2018, 20:08
izmir manisa max 20 dk arabayla yavaş gitmediğiniz sürece.
Havaalanından gitmek 1 saat sürer max.

207_TR
27-09-2018, 20:09
Havaalanı Manisa arası 65 km

207_TR
27-09-2018, 20:10
Selam

Otomobilsiz olduğunu sonradan okudum kusura bakma.

Taksi ile anlaş yada kendini Bornova Ege Üniversitesi civarına bıraktır. Kavşaktan her dakika otobüsler gidiyor Manisa ya

Octane
27-09-2018, 20:39
Otomobilsiz olduğunu sonradan okudum kusura bakma.

Taksi ile anlaş yada kendini Bornova Ege Üniversitesi civarına bıraktır. Kavşaktan her dakika otobüsler gidiyor Manisa ya

Askere gidiyorum ya. Ondan dolayi arac burada kalacak. Tesekkur ederim ona da bakayim.

drago
27-09-2018, 21:33
Havaalani icinden merkeze metro var, oradan da manisa seyahat ile geliniyor, ama sormak lazim hic denemedim.

En temizi Havas

CemBerk
28-09-2018, 11:01
Havaalanından İzbana binip Halkapınar durağında Metroya geçiş yaptıktan sonra Evka-3 durağında ineceksiniz. Daha sonra birine sorarsanız Manisa Seyahat nerden geçiyor diye söyler oraya gidip otobüse bineceksiniz. 11 Lira şu an otobüs fiyatı her 15dk'da bir gelir.

Gişede kart satan kişiye sormakta fayda var ama 3 binişlik kart alırsanız yeter gibi geliyor bana İzban ve Metro için 10-15 lira o olsa 11 lira da manisa seyahat 25 lira civarına Manisada olursunuz.

Bu kadar indi bindi yapmaktansa Havaş'a binip hemen hemen aynı ücretlerle Manisa'ya varabiliyorsunuz.

ACTPK
28-09-2018, 13:28
Teslim olacağın yer Batı Kışla ise hemen önünden geçiyor Manisa seyahat

Octane
29-09-2018, 11:01
Teslim olacağın yer Batı Kışla ise hemen önünden geçiyor Manisa seyahat

Manisa merkez 1. Komando tugayi diyor. Heralde bati kisla. Orasi orasi mi?