PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kırbaç Kasırgası öncesi ve sonrası

AyBEROZ
29-09-2018, 14:54
Bir süredir Yunanistanı etkisi altına alan Zorbas kasırgası yolda isim değiştirerek Türkiye ye giriş yapacak. Vize uygulamadığımız için ( ; ) her türlü giriş yapacak. Nereden giriş yapacağı konusunda haber siteleri meteroloji uyarıları saatlik değişiklerle haberler iletiyor. Son olarak kuzeye yönelmiş ve Çanakkale ve trakya da etkili olacağı söyleniyor.

Burada konu gelişmeleri hakkında bilgileri paylaşalım. Sonrasında inşallah çok zarar vermeden atlatırız diye dua ediyoruz sadece. Türkiye böyle şeylere alışık değil, daha azından neler oluyor umarım hafif etkiler geçip gider. Burada etkilenen bölgelerdeki arkadaşların izlenimlerini ve sonrasında umarım olmaz ama bıraktığı etkileri resim görümntülerle de paylaşlım.

Ben Manisa da yaşayan biri olarak arabam kapalı otoparkta duruyor ( aylık aboneliğim var ) , bugünden itibaren arabayı çıkarmayarak korumaya aldım. Evim çatı teras dublex tip. terasta olabilecek hasarlara karşı olabildiğince önlem almaya çalıştım. Etkilenecek bölgelerdeki arkadaşlara da benzer önlemler alıyorlardır heralde. ne kadar etkileyeceğini bilemediğim için lodos önlemleri ile geçiştirdik. Ne kadar işe yarayacağını bilemiyoruz tabi.

Allah yüzümüze baksında hafif atlatalım.

Takip yazılarınız bekliyorum arkadaşlar. Şimdiden geçmiş olsun...

tylan
29-09-2018, 17:49
Şuan Çanakkale bulutlu ama hava güzel 20 derece büyük ihtimal en çok kasırgadan bizler etkilenicez gibi hissediyorum bakalım evde şuan 5 tane araç var koyacak kapalı yerin bi tane var orayada babamın arabasını koyacaz gerisi dışarıda duracak yapacak bişey yok gelecek olan Allahtan :) kasırga cıkarsa anlık durum atarım

34btr1907
29-09-2018, 18:12
yok kasırga yatın dinlenin rahat olun ,çanakkale tarafına yagıs bırakır o kadar

coolvtec
29-09-2018, 18:44
Biz FatmaROSE koyduk adını...

Günkut
29-09-2018, 19:05
Bence birşey olmayacak ama arkasında bir yasa filan çıkarsa şaşırmam :D

16EC813
29-09-2018, 19:16
bizi tusinami vurmadı rusin ami vurdu :D demişti bi zamnanlar karadenizli bi amıca

Günkut
01-10-2018, 08:49
bizi tusinami vurmadı rusin ami vurdu :D demişti bi zamnanlar karadenizli bi amıca

Aklın fikrin tsunaMide :D

Anıl E.
01-10-2018, 09:54

Azgın kovboysun emmi :D

AyBEROZ
01-10-2018, 17:21
Şükürler olsun bizi kasırgada beğenmedi ve kazasız sıyırdık..
https://hizliresim.com/lZVX4r

AyBEROZ
01-10-2018, 17:23
https://i.hizliresim.com/lZVX4r.jpg