PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bmw 118i / İzmit Körfez Pisti / 52.755 / 08.10.2018

batbek
10-10-2018, 17:53
Selamlar,

Gectigimiz hafta Booster Performance etkiligine katilmistim, bu hafta da TrackTurk etkinligine katilarak Korfez tecrubemi biraz daha arttirdim :) Etkinlikleri duzenleyen arkadaslara ve abilere tesekkur ediyorum, hem aracimin limitlerini gorme firsatim oluyor, hem de ayni hobiye sahip insanlarla tanismak ve muhabbet etmek cok keyif veriyor.

Piste ilk seans alismak ve lastikeri isitmak amaci ile ciktim, bu yuzden kamerayi hic acmadim, ama ne olduysa ilk seans oldu :) 52.755 sürem ve fren yagimin kaynamasi ile pirelli virajinda kisa sureli disari cikmam ilk seansta gerceklesti :) Frenlerim gitmesi idi daha iyi sureler icin zorlayabilirdim ama korktugum icin tekrar zorlayamadim cok fazla.

Gokhan'i takip ettigim ve Soner abi'den de tavsiye almak icin ciktigim seans videosunu ekliyorum. :)

YouTube (https://youtu.be/mgdRQXeLLNA)

rahmitanir
10-10-2018, 20:57
Ahh o fren hidrolikleri, yaktı bizi :)

118'e kırk bir kez maşallah diyelim tekrardan.

Onurtopaloğlu
10-10-2018, 21:05
Çok iyi süre arabada çok keyifliydi, bol bol gazlamalar������

batbek
10-10-2018, 21:40
Ahh o fren hidrolikleri, yaktı bizi :)

118'e kırk bir kez maşallah diyelim tekrardan.

Tesekkurler :)

Sorma yauu :D Şansizlik mi desek, dikkatsizlik mi desek bilemedim :) Direk kiriyor cesaretini insanin :)

batbek
10-10-2018, 21:41
Çok iyi süre arabada çok keyifliydi, bol bol gazlamalar������

Tesekkurler kardesim :) Insallah beraber bol bol gazlamak nasip olur :)

997TT
10-10-2018, 23:04
Frenlerıne bayıldım,bılgın olsun :)
Tura gelırsek,ılk sıkanın ilk sagıgorme,cıkısta vıtes kucultme,bunu sıkan once bıtırmelısın.
Pirelli ye erken gırme yada acele etme dıyım gırmek ıcın :)
Arka duzluk sıkanda aracı ortala kesınlıkle.
Boll keyıflerr...

batbek
10-10-2018, 23:30
Frenlerıne bayıldım,bılgın olsun :)
Tura gelırsek,ılk sıkanın ilk sagıgorme,cıkısta vıtes kucultme,bunu sıkan once bıtırmelısın.
Pirelli ye erken gırme yada acele etme dıyım gırmek ıcın :)
Arka duzluk sıkanda aracı ortala kesınlıkle.
Boll keyıflerr...

Tesekkurler abi :) Aslinda hot lap atmaya calisirken frenlerim bu videoya gore cok daha sert, ama ilk seans tehlike atlatinca, o tempoda kullanmadim.

Vitesler olayini cok iyi takip edemiyorum, ona biraz daha dikkat edicem :) pirelli yi tam oturtamadim hala :) Tesekkurler. :)

Gokhan43
11-10-2018, 04:06
Tekrardan tebrikler Batu. S/f düzlük sonuna en geç frenajla giren pilot olarak seni, lastik ve frenlerini takdir ediyorum :D

Videoyu izleyince ne kadar fark ediliyor, çok stabil ve kontrollü aracın yürüyene yaptığın iyileştirmeler ile. Kafa hareketleri vs çok dengeli görünüyor kendimle kıyaslayınca ben baya işkence çekiyormuşum virajlarda :)

Bir video da ben ekleyeyim düzlük geçişinden :)

https://youtu.be/vstJbh5E4a0

batbek
11-10-2018, 07:22
Tekrardan tebrikler Batu. S/f düzlük sonuna en geç frenajla giren pilot olarak seni, lastik ve frenlerini takdir ediyorum :D

Videoyu izleyince ne kadar fark ediliyor, çok stabil ve kontrollü aracın yürüyene yaptığın iyileştirmeler ile. Kafa hareketleri vs çok dengeli görünüyor kendimle kıyaslayınca ben baya işkence çekiyormuşum virajlarda :)

Bir video da ben ekleyeyim düzlük geçişinden :)

https://youtu.be/vstJbh5E4a0

Eyvallah haci saolasin :) ilk seans haric bir daha giremedim oyle pek :)

Muhtemelen yaptigim hatalari da ort bas eden aracin yuruyeni :)

Yanliz senin aracin sesinin yaninda benim ki sinek viziltisi gibi :D

orhansah
11-10-2018, 07:40
Batuhan biz de sana teşekkür ediyoruz hakkıyla yapıyosun bu işi helal olsun.

Bir dahaki organizasyonda görüşmek üzere...

batbek
11-10-2018, 08:28
Batuhan biz de sana teşekkür ediyoruz hakkıyla yapıyosun bu işi helal olsun.

Bir dahaki organizasyonda görüşmek üzere...

Tesekkurler abi. Sizlerin sayesinde bu imkanlari buluyoruz, insallah boyle etkinlikler sıklığı artarak devam eder :) Gorusmek uzere..

Carmageddon
11-10-2018, 08:30
Dostum aracın gerçekten çok dengeli, hiçbir savrulma, yana doğru yatma eğilimi yok çok hoşuma gitti. Çok da güzel sürmüşsün. Tebrikler.

batbek
11-10-2018, 09:24
Dostum aracın gerçekten çok dengeli, hiçbir savrulma, yana doğru yatma eğilimi yok çok hoşuma gitti. Çok da güzel sürmüşsün. Tebrikler.

Tesekkur ederim saolun :) Suan ufak tefek şeyler disinda ben de memnunum :)

997TT
11-10-2018, 11:30
Frenlere yaptıgın yatırımı,cızgı ve surusunu gelıstırerek karsılıgını alıcaksın.
Senınle cıkalım bır daha ki sefer. Guzel olmus��

batbek
11-10-2018, 11:52
Frenlere yaptıgın yatırımı,cızgı ve surusunu gelıstırerek karsılıgını alıcaksın.
Senınle cıkalım bır daha ki sefer. Guzel olmus��

Tesekkurler abi sevinirim. Benim icinde guzel oluyor tecrubeli biri ile cikmak :)

erh
12-10-2018, 11:33
Cok iyi sure masallah :) yavas yavas mukemmele yaklasiyorsun

batbek
12-10-2018, 13:01
Cok iyi sure masallah :) yavas yavas mukemmele yaklasiyorsun

Eyvallah abi saolasin :) Size yetismeye calisiyoruz :D

levent
12-10-2018, 14:49
Batu tebrikler, uzun videoları da yükleyin ama ya böyle çok tadımlık kalıyor :)

batbek
12-10-2018, 17:39
Batu tebrikler, uzun videoları da yükleyin ama ya böyle çok tadımlık kalıyor :)

Eyvallah haci tesekkurler :) videolari uzun tutmak istemiyorum, sıkmasın izlerken diye :)