PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AKN Kısa Sürede Bitiyor

Met
15-10-2018, 14:36
150 GB AKN li internetim son 2-3 aydır aynı kullanım olmasına rağmen çok kısa sürede doluyor. Aşağıya koyduğum tabloya bakarsanız Temmuz ayında 30gb kulandığımız interneti, Ağustos ayında hemen hemen 6 kat fazla kullanarak akn yi aşmışız. Ki Ağustos ayında 1 hafta yazlıktaydık ev kapalıydı, internet kullanımı olmadı. Kısacası böyle bir kullanım imkansız.

https://farm2.staticflickr.com/1901/44423684245_e257befc65_z.jpg

Wireless şifremin bir başkası tarafından ele geçirildiğini düşünerek ilk iş olarak şifreyi değiştirdim. Ama gel gelelim şifrenin tekrar kırılmaması için herhangi bi önlem almış değilim.

Aklıma gelen, otellerde kullanılan tc kimlik bilgileri ile wireless girişini evde kullanamaz mıyız ? Yapılabiliyorsa bunu nasıl yapabiliriz ?

BARR
15-10-2018, 14:39
Seninle ya da wiresless şifresiyle alakası yok bunun. Baya üçkağıt var bu AKN olayında. 75gb AKN var evde 2 gün Netfilix izleyince oluyor. (iki gün evet) Mümkün değil netflix'in 2 günde 75gb tüketmesi.

Y.Emre
15-10-2018, 14:44
150 GB AKN li internetim son 2-3 aydır aynı kullanım olmasına rağmen çok kısa sürede doluyor. Aşağıya koyduğum tabloya bakarsanız Temmuz ayında 30gb kulandığımız interneti, Ağustos ayında hemen hemen 6 kat fazla kullanarak akn yi aşmışız. Ki Ağustos ayında 1 hafta yazlıktaydık ev kapalıydı, internet kullanımı olmadı. Kısacası böyle bir kullanım imkansız.

Wireless şifremin bir başkası tarafından ele geçirildiğini düşünerek ilk iş olarak şifreyi değiştirdim. Ama gel gelelim şifrenin tekrar kırılmaması için herhangi bi önlem almış değilim.

Aklıma gelen, otellerde kullanılan tc kimlik bilgileri ile wireless girişini evde kullanamaz mıyız ? Yapılabiliyorsa bunu nasıl yapabiliriz ?

Modemden bağlı/geçmişte bağlanmış cihazları kontrol edin. Bilginiz dışında bir cihaz varsa önlem alma yönüne gidebilirsiniz.

egemenerenk
15-10-2018, 14:45
Bende eve ilk internet bağlattığımda sürekli online oyun oynamama rağmen dolmayan 75 gb son zamanlarda 3 günde doluyordu, operatörü değiştirdim şuan 100gb akn li kullanıyorum ve 3 aydır dolduramadım akn yi. Eğer superonline ise onunla alakalı bir problem olabilir

tequila818
15-10-2018, 14:50
Hocam Ağustos ayında çok asılmışsınız bu tablodan görünen o. Siz 1 hafta tatile gidince evde kalan oldu mu? Özellikle Netflix gibi siteler çok internet yiyor. İnternete asılmışsınız, yanlış anlaşılma olmasın. :)

fthdrn
15-10-2018, 15:06
150 Gb akn benimde ama 100gb olmadan bitiyor. Kime neyi şikayet ediceksin.

Bugraaa
15-10-2018, 15:08
telekom zaten batık diğer şirketlerde onlardan hat kiralayıp satıyorlar bende kotanın farkındayım kısa zamanda tükeniyor artık verim düştü !

Frid
15-10-2018, 15:09
149 gb download'a 11.57 upload iken, 175 gb download'a 8.9 upload göz tırmalıyor sanki bir gariplik yok mu?

66 gb download ın upload'ı bile 7 gb :soru:

Erdem K.
15-10-2018, 15:32
netflix kotayı çabuk dolduruyor, kullanıyor musun?

BARR
15-10-2018, 15:33
netflix kotayı çabuk dolduruyor, kullanıyor musun?

Senin P0rnHub dolduruyordur netflix değil, yanlış bilgi verme.

EnesAksu
15-10-2018, 15:50

Bu Türktelekom kullanırken bende çok takip ettim. hiç bişi yapmıyoruz 3 telefon var evde 90 akn 10 günde bitiyordu,ay sonuna 210 gb fln toplam download alıyordum.
turknete geçtim akn yok ama ay sonuna baktığımda 110 gb hiç geçmedi.

Evde mac adress kayıtlı çekilde kullanıyorum. mac adresini kayıt etmediğim cihaz modeme bağlanamıyor.

Maxiboost
15-10-2018, 16:25
TurkNET e gectim akn ne monaaco diyorum cayir cayir :)

CloudGrey
15-10-2018, 16:29
netflixte ayarlardan video kalitesini en düşüğe getirin,en düşüğü bile 480p sanıyorum...
modemdede mac adresleri izin verilenler modeme bağlansın diye bir secenek olması...

bu secenek aktif olunca wifi şifresi kırılsa dahi modem arayüzünden bağlanılma istenen cihazın mac adresine onay vermeden bağlantı sağlanmıyor...

onursumer
15-10-2018, 17:15
benim 200gb akn , evde 4 telefon 2 pc 2 konsol var oyle ha diyince bitmiyor dolmuyor yani aynı anda 2 kişi çoğu zamanda netflix izleriz

kullanılan cihazlarda trojen tarzı şeyler olmadığından emin olmalısınız bence arka planda siz birşey yapmasanız bile tüketime sebeb oluyor olabilir

Met
15-10-2018, 21:15
Seninle ya da wiresless şifresiyle alakası yok bunun. Baya üçkağıt var bu AKN olayında. 75gb AKN var evde 2 gün Netfilix izleyince oluyor. (iki gün evet) Mümkün değil netflix'in 2 günde 75gb tüketmesi.
Aynı şekilde 75 akn li interneti olan kuzenimin evinde dün netflixten film açtık, yarıda akn doldu filmi bitiremedik :D

Hocam Ağustos ayında çok asılmışsınız bu tablodan görünen o. Siz 1 hafta tatile gidince evde kalan oldu mu? Özellikle Netflix gibi siteler çok internet yiyor. İnternete asılmışsınız, yanlış anlaşılma olmasın. :)
Benim takıldığım konu da o. Tablodan görünen o, ama kullanımın temmuzdan bi farkı yok, hatta daha da az kullanıldı 1 hafta evde değildik.

Dışarıdan bi müdahale olduğu aşikar diye düşünüyorum. Biri internetimi kullanıyor bence :D

Met
15-10-2018, 21:21
Netflix falan da kullanmıyorum, ki bence kullanılsa da hatta ve hatta her gün 1 film izlense bile bitmemesi gerekir 150 akn az değil sonuçta.

Bu Türktelekom kullanırken bende çok takip ettim. hiç bişi yapmıyoruz 3 telefon var evde 90 akn 10 günde bitiyordu,ay sonuna 210 gb fln toplam download alıyordum.
turknete geçtim akn yok ama ay sonuna baktığımda 110 gb hiç geçmedi.

Evde mac adress kayıtlı çekilde kullanıyorum. mac adresini kayıt etmediğim cihaz modeme bağlanamıyor.

Bu mac filter ı nasıl aktif edebilirim, evde 4 telefon 1 laptop var. Bi arkadaşım pc nin kablo ile internete bağlı olması lazım dedi. Detay bilen varsa açıklayabilir mi ?

enes_srb
15-10-2018, 21:35
Netflix falan da kullanmıyorum, ki bence kullanılsa da hatta ve hatta her gün 1 film izlense bile bitmemesi gerekir 150 akn az değil sonuçta.

Bu mac filter ı nasıl aktif edebilirim, evde 4 telefon 1 laptop var. Bi arkadaşım pc nin kablo ile internete bağlı olması lazım dedi. Detay bilen varsa açıklayabilir mi ?

Kullandığınız modemin ara yüzüne girerek ordan filtreleyebilirsiniz , benim şuan kullandığım ara yüzde bağlı olanlar gözüküyor istediğim kullanıcının girişini engelleyebiliyorum.Diğer bi seçenekte sadece sizin izin verdiğiniz ip lere izin verilmesi.Kullanım kılavuzu duruyorsa ara yüz orda yazar , filtreleri kullanmayıda ordan yada internetten aratarak öğrenebilirsiniz

rain man
15-10-2018, 21:45
Modemin marka modeli ile aratın. Bant genişliği ayarlamanın keyfi anlatılamaz :) Eski internetimde iphone sadece wifi'ye bağlı olduğunda bile lag - ping'e sebep oluyordu. Niye daha önce sınırlandırmamışım bilmiyorum.

Şu an 240 gb akn'li 64 mbit'lik paket kullanıyorum. 2 pc 2 telefon 1 tablet bağlı. Tabi ben tüm güncellemeleri AKN'nin hesaplanmadığı gece 02:00-08:00 arasına ayarlıyorum. Bitmiyor o şekilde.

melihyilmaz
15-10-2018, 21:59
netflixde bir film izledim 2 saatlik 13gb yedi netflix çok kota götürüyor.

safaks
15-10-2018, 22:51
Abi turknete gecin kurtulun akn den. Kablonet varsa bolgenizde su an en basarilisi o bnce.

Skyblade
15-10-2018, 23:13
Netflix sitesinden aldığım bu bilgi yardımcı olur. Ben de aynı dertten şikayetçiyim, 7-10 günde 150 GB kota bitiyor. Günde 4-6 saat Netflix ya da Stream açık ama.

Low (0.3 GB/saat)

Medium (SD: 0.7 GB/saat)

High (Best video quality, up to 3 GB/saat HD(1080p), ve 7 GB/saat Ultra HD)

MCN21
16-10-2018, 04:20
Netflix sıkıştırma teknolojisinde baya gelişmiş bir sistem kullanıyor. Düşük hızlarda bile takılmadan kaliteli görüntü sunuyor. Buna bağlı olarak netflix’in yüksek data kullanmıyor olması lazım :)

EnesAksu
16-10-2018, 07:21
Aynı şekilde 75 akn li interneti olan kuzenimin evinde dün netflixten film açtık, yarıda akn doldu filmi bitiremedik :D

Benim takıldığım konu da o. Tablodan görünen o, ama kullanımın temmuzdan bi farkı yok, hatta daha da az kullanıldı 1 hafta evde değildik.

Dışarıdan bi müdahale olduğu aşikar diye düşünüyorum. Biri internetimi kullanıyor bence :D

Kardeşim modem arayüzüne girip arkadaşın dediği mac filter yapıyorsun kablosuz filtre edebiliyorsun. kablolu zaten adı üstünde kablo bağlantısı sağladığın arkadaş bağlantı sağlar, ama bazı modemler onada hız kotası vs kurallar koymanı sağlıyor.
modem marka modelini yazarsan ayrıntılı konuşabiliriz.

mrh77
16-10-2018, 07:44
netflix kesinlikle sömürüyor. benimde aynı şekilde hafta sonu netflixte takılırsam, tv nin de hakkını verip kaliteyi arttırınca, malesef en fazla 2 gün.

Dunyadaki internet trafiğinin yuzde 15’ini Netflix harcıyor - Son Dakika Ekonomi Haberleri (https://www.cnnturk.com/ekonomi/dunya/dunyadaki-internet-trafiginin-yuzde-15ini-netflix-harciyor)

Nightfish
16-10-2018, 08:07
Benim de 75 GB AKN olan Superonline var. Netflix - Amazon Prime - Twitch üçlüsü arasında sürekli değiştiriyorum. Evde olduğum tüm süre zarfında bu programlardan birisi açık ve ek olarak telefon bağlı. Telefondan da sosyal medya ve Spotify kullanıyorum. Bu kadar abanıyor olmama rağmen benim bitmiyor. Bunlara ek bir de konsol var, güncelleme falan yapıyor sürekli.
Bence kullandığınız donanımlarda virüs var mı diye bir kontrol edin.

Dayı
16-10-2018, 08:31
Netflix vs vs yok. sadece download ve surf; ağustos 165 gb, eylül 175 gb, ekim ayı bugüne kadar 87 gb.

kiraccemal
16-10-2018, 08:56
100 gb akn vardı netflix felan kullanmama rağmen yetmiyordu. 10 TL fark ile aynı operatörden aknsiz teklifi alınca direk kabul ettim. akn derdim kalmadı oh mis.

GokhanRS
16-10-2018, 09:02
sınırsız limitsiz aknsiz fiber internet kullanıyorum. 35 TL :D tabi maalesef türkiyede değil. türkiyedeki internetim 80 tl idi ve akn vardı. moskovada 35liraya limitsiz paket.

gerçi telefonumdaki internet bile limitsiz ve 40 tl, dakika ve smsler dahil.

Yigit-Y
16-10-2018, 09:07
netflixde bir film izledim 2 saatlik 13gb yedi netflix çok kota götürüyor.

Eğer bu şekildeyse akn yetmez zaten :)

CloudGrey
16-10-2018, 09:13
50 gb akn var benim kablonette, geçince 0,50 kuruş fatura yazıyor her 1 cikotayt için.

bu ay netflixde toplamda her bölümü 40-50 dakka olan 50 tane dizi izledik (vikings 1-2-3-4 sezon) biraz önce netten baktım hala 18 gb var kota var.
Bence sizin netflixlerinizde bir garip..

said_
16-10-2018, 09:22
modemin ara yüzünden kaç gb download var görebiliyorsanız internet sağlayıcınızın değerleri ile karşılaştırın.

tam fatura kesim günü yada AKN nin sıfırlandığı gün sayaçları sıfırlarsanız sanırım bir fikir sahibi olursunuz.

Omak
16-10-2018, 12:59

Mac filter kırılabilecek en basit önleme yöntemi, eğer biri wifi şifreni kırdığını düşünüyorsan mac filter onun için tereyağ kıl ilişkisi olur. (karşı taraf modemine bağlanmadan o modem ile haberleşen paket alıp veren cihazların mac adresini görebilir ve mac adresini kendi cihazınada yazabilir.)

1- Modemin yenimi? kaç yıllık? Marka model verirsen daha iyi olur.
2- Şifreleme methodun ne? wep? wpa? wpa2?
3- Modemin WPS destekliyorsa kesinlikle WPS ayarını kapat. Pin yada düğme hangisi olursa olsun kapat.
4- Modem arayüzünde bağlı olan cihazları görebilirsin, eğer modeminde böyle bir özellik mevcut değil ise ip scanner programı indir ve local (192.168.x.x) kendi ağındaki cihazları arat, kendi cihazlarından farklı bir cihaz bağlıysa görebilirsin.

Eski nesil modemlerin (WPS li olanlar) WPA WPA2 dahi kullansa şifreyi bir kaç dakikada çözen programlar var, en son yeni çıkan modemlerde bu pek işe yaramıyor ancak paket toplayıp bruteforce ile bir ihtimal şifre çözülebiliyor. WPS ayarını kapat ve Alfanümerik uzun bir şifre ver.

Bilgisayarında windows10 kullanıyorsan bu aralar büyük güncellemeler mevcut ve sürekli güncelleme yapıyor. güncellemeleri kapatabilirsin.
Bilgisayarını zombiye çevirecek bir yazılım bulaşmış olabilir herhangi bir anti virüs programının sitesine gir ve 30 günlük deneme sürümü indirip tarat.
Telefonunla ortak kullandığın cloud (icloud, dropbox,google drive) programı bilgisayarına kuruluysa telefonla yaptığın çoğu şeyi (resimler dosyalar) bilgisayarına indirip telefonunla eşitleme yapıyor olabilir.

ahmet3425
16-10-2018, 13:13
turksat kablo, 25 gb akn 50 mbit hızın da internet kullanarak aylık 32 tl ödüyorum. AKN tukenince hız 16mbit e düsmesine ragmen aksamları netflix ve ps4 online oyun gunduzleri ikizlerim aksama kadar youtube da cizgi film pepe, sevimli dostlar, kukuli izliyor ama hiç bir sekilde sorun yasamıyorum. o yuzden kota bitmis bitmemis koy dotune umrumda bile değil 16mbit de gayet yetiyor :)

Erdem K.
17-10-2018, 12:18
Senin P0rnHub dolduruyordur netflix değil, yanlış bilgi verme.

nasıl da tanırmış beni canısı ...
dermatitine kurban

TarikS
17-10-2018, 14:49
Superonline fiberde de netflix aldığım ay sonunda öğrendim 150 GB AKK hakkım olduğunu. :D Normalde 50 Mbit diye kullanıyor ve kota bitirmiyorduk, hızınızı 16'ya düşürdük dediler, çok da bariz fark hissetmedim.

sagi
17-10-2018, 16:01
2019'da Akn kalkacak diye haberler vardı kalkar inşallahta hepimiz kurtuluruz :)

individual
17-10-2018, 16:52
2019'da Akn kalkacak diye haberler vardı kalkar inşallahta hepimiz kurtuluruz :)

2019 yilina girdigimizde tarih 2020-2021 olur :)

altima
20-10-2018, 14:46
web arayüz şifreni değiştir..

ara ara şu program ile bir tarat.. (google play store = ""FING"" mavi arka planlı,, içinde küçük yuvarlarlaklar bulunan bir program.)
programı indirdikten sonra tarat..
wireless ağına kaç cihaz bağlı hepsini tek tek görebilirsin.

Saygılar
Rıdvan :icon_tup:

TarikS
20-10-2018, 20:15
Turkcell Superonline'da mevcut üyelere de yeni üyelere de AKK kalkmış. Tamamen sınırsız diye duyurular yapıldı dün

Mutlu Değerli
20-10-2018, 20:37
50gb kotayla kullanıyordum evlendik hatunda netflix ten çıkmıyor, yetmemeye başladı. 100gb a yukselttim o da dün akk uyarısı verdi. Bakalım yeni ayda da aynısı olursa başka çözüm arayacağım. Bu arada net imde acayip yavaşlık söz konusu ve telefon netimde yavaşladı vodafone. Türkcell e geçmeyi düşünüyorum

fasterhan
21-10-2018, 22:53
konuyla alakalı değil ama 1-2 güne superonline fiber taahütüm bitiyor ve yenileme yapmam lazım , fakat yeni kampanyalarda 50 mb hızı olanların fiyatını baya şişirmişler ve sürekli 24 mb olan kampanyayı öneriyor müşteri temsilcileri... mevcutta 50 mb kullanıyordum acaba 24 mb'e geçsem çok fark eder mi? yada 50 mb olan daha uygun fiyat veren Vodafone fiber yada Turknet'e mi geçsem... Kullananların tavsiyelerini duymak isterim mümkünse ?

AliGizda
22-10-2018, 08:30
Taahhütüm bitiyor diye Vodafone' a gittim oradaki arkadaş en iyi alt yapılardan biri sizin sitede falan diyince bende taahhüt bitiminde Türk Telekom' u kapattım. Şimdi Vodafone' a gittiğimde alt yapı sizin siteyi desteklemiyor diyorlar 2 mağazaya sordum aynı şekilde yanıt aldım. Sitedeki tavsiyeler üzerine türknet' e baktım o da bizim siteye hizmet vermiyor ne yapacağımı şaşırdım :) Boş yere interneti iptal ettirdik.

Emirhancakir
22-10-2018, 09:03
TürkNET kullanıyorum memnunum, sorunsuzum. Türk Telekom'a 2007 de tövbe etmiştim ve SmileADSL'e geçmiştim o zaman. Çok uzun zaman kullandım. Bir yere taşındık ve kimse internet bağlayamadı, port yok diye. Tüek Telekomdan geldiler kapıya ben de bağlamayın port yokmuş dedim. Biz bağlarsak var dediler ve mecburiyetten bağlattım :) Böyle de şerefsizler işte. 3 yıl çektim. Sonra TürkNET'e geçtim ve AKN sınırım falan kalmadı. 35 mBit i sonuna kadar alıyorum ve hiç kopma, hız düşme yaşamadım. Baya arkadaşım da geçti benim davet kodum ile :) Hepsi de memnunlar. Geçmek isteyen olursa davet kodumu verebilirim ve hem siz hem de ben 1 ay ücretsiz kullanmış oluruz :)

AliGizda
22-10-2018, 09:22
TürkNET kullanıyorum memnunum, sorunsuzum. Türk Telekom'a 2007 de tövbe etmiştim ve SmileADSL'e geçmiştim o zaman. Çok uzun zaman kullandım. Bir yere taşındık ve kimse internet bağlayamadı, port yok diye. Tüek Telekomdan geldiler kapıya ben de bağlamayın port yokmuş dedim. Biz bağlarsak var dediler ve mecburiyetten bağlattım :) Böyle de şerefsizler işte. 3 yıl çektim. Sonra TürkNET'e geçtim ve AKN sınırım falan kalmadı. 35 mBit i sonuna kadar alıyorum ve hiç kopma, hız düşme yaşamadım. Baya arkadaşım da geçti benim davet kodum ile :) Hepsi de memnunlar. Geçmek isteyen olursa davet kodumu verebilirim ve hem siz hem de ben 1 ay ücretsiz kullanmış oluruz :)

TürkNET' in sitesinden baktım fakat evin adresini yazınca Altyapı santral bilgisi bilinmediğinden sorgulama olmadı gibi bir hata alıyorum. Acaba oturduğum adrese hizmet vermiyorlar mı?

kelalper
23-10-2018, 15:12
Superonline bildiğin dolandırıcı. Bu sözleşmeden önce yeni pakete geçtim ucuz diye. 50gb yeter sonra hızım 16mb ye düşüyordu. Ona da ok dedim. İkinci gün baktım hız düştü. Aradım hayırdır diye kota dolmuş dio. Son 8 saatte 48gb indirmişsiniz dedi. Lan kim nereye indirmiş diyorum indirmişsiniz dio. Dedim kafayı mı yediniz bana sunduğunuz hız 25mbit. 25 mbit ile 8 saatte 48gb ı indirebilir misiniz? Kız indirilebilir dedi. Dedim hangi okulda okudunuz bilemiyorum ama Matematik öğretmeninizin ellerinden öpmek istiyorum. Beyfendi saatte 25gb indirebiliosunuz dedi. Dedim sen kapat teknik bilgisi olan birine beni bağla sana teknik eğitim vermiyeceğim dedim. Bi de eskiden kota dolduğunda hızım 16mbit düşüyordu şimdi neden 2mbit falan diye bağrındım. Amirine bağladı açıkladım. Haklısınız imkansız indirmeniz kontrol edelim ama paket değiştirmişsiniz dedi. Dedim söylemediniz ki özür dileriz dedi. Ben sizi eski paketinize geçireyim dedi. Eski pakete geçtik adk yi yeniden açtılarda kullandım. Şimdi de 10 ay var bitmesine Vodafone net daha ucuz ona geçmek istiyorum 100Mbit. Dün cezai işletim bedeli 890 lira dediler. Kafayı yiicem.

Ranthor
23-10-2018, 15:22
turknet e gecebilsen rahatlarsin esasinda

individual
23-10-2018, 15:35
Aklınızda bulunsun arkadaşlar akıllı telefonların ayarlarınada bakın.Şarj'da wifi açık iken kullanılan programlar kendilerini yedeklemeye başlıyor.

(apple icould full açık ise resmen sömürüyor)

Omak
23-10-2018, 15:42
Telefonda karşınıza çıkan müşteri temsilcileri hızlı bir eğitimden geçirilip telefon başına konuyor teknik bilgileri genelde olmuyor, önlerinde de basit bir crm var senin sorununu dinleyerek oradan cevap bulmaya çalışıyor yani bir nevi basit şablon. sonra oradan kendince bulduğu cevabı sana dikte ediyor şöyle yap böyle yap diye.

Size bu işlerle ilgili bir taktik vereyim; aradığınızda karşıdaki kişi olaya çok vakıf gözükmüyorsa yani teknik bilgi hakkında sıfır ve sadece karşısında yazan ve ezbere sorun-cevap şablonundan ilerliyorsa ve problemi çözemiyorsa sakın sinir olmayın, nazik bir şekilde takım lideri ile görüşmek istediğinizi söyleyin.

Bakın burası önemli: Hiç bir müşteri temsilcisi direk takım liderine bağlamak istemeyecektir. Takım liderinin şu anda meşgul olduğunu müsait olmadığını kendisinin yardımcı olacağını söyleyecektir, Israrla isteyin hala bağlamaz ise 3 kere "takım liderinle görüşmek istiyorum" diyin ve siz bu isteği 3 kere yaptığınızda çağrı merkezi kuralları gereği bağlamak zorundalar, hatta bunu da söyleyin.

Daha sonra zorunlu olarak bağlayacaktır ve karşınıza yüksek ihtimalle çözüm odaklı teknik bilgisi ve daha fazla yetkisi olan "porttan pingden ms den mbitten downstream,upstream" den anlayan biri çıkacaktır ve sorununuzu hızlı bir şekilde çözecek yada çözülmesi için gerekli müdahaleyi yapacaktır.

Not: Direk arar aramaz takım yada ekip liderini bu şekilde istemeyin çözülecek işinizi de çözdüremezsiniz, baştan müşteri temsilcisi ile belirli bir noktaya gelin ve ilerleyemiyorsanız bu seçeneğe başvurun.

dragstar
23-10-2018, 16:57
kota kalkıcak deniliyor, zamanla görücez

TarikS
23-10-2018, 23:53
Turkcell Superonline'da mevcut üyelere de yeni üyelere de AKK kalkmış. Tamamen sınırsız diye duyurular yapıldı dün

Düzeltme yapayım, kampanya dahilindeki pakete geçenler içinmiş bu. O da 24 Mbit hız demek ayda 89 liraya. Ben eski abone olarak 50mbit + turkcell tv + sinema ıvır zıvır kanallar, 100 GB AKK için 85 lira ödüyorum. Fiber altyapıdan da memnunum hiç sorun yaşamadık sayılır, sorun olduğunda da muhatap buluyoruz en azından, kısa sürede çözüldü hep

Emirhancakir
24-10-2018, 12:08
TürkNET' in sitesinden baktım fakat evin adresini yazınca Altyapı santral bilgisi bilinmediğinden sorgulama olmadı gibi bir hata alıyorum. Acaba oturduğum adrese hizmet vermiyorlar mı?

Türk Telekom'un alt yapısını kullanıyor. Eğer YAPA yani fiber kullanacak olursanız o zaman alt yapısı her yerde olmuyor.