PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Volvo V70 R / Hızlı Aile Arabası / Stock 300 HP

asit
17-10-2018, 17:55
https://www.youtube.com/watch?v=LrzZGE8_w9I

Herkese Merhabalar ,

Bu bölümde Volvo V70 R inceledim,

Araç dıştan tam bir aile arabası olsa da kaputun altında yatan 5 silindir motor saysesinde oldukça keyifli bir araç haline geliyor.

Fakat araç çok ağır ve şanzumanı otomatik olduğu için çok performanslı bir kullanım beklememek gerekiyor.

Umarım video hoşunuza gider , araç hakkında yorumlarınızı merak ediyorum.

Teşekkürler

220T
17-10-2018, 18:46
Şahane bir araç.Çıkartmaları sök,jantları orijinal rengine dön tamam.

onursumer
17-10-2018, 23:11
harika bir araç , ilk ilana düştüğüne çok heyecanlanıp almak istemiştim ama ozamanın şartlarında mümkün değildi

şu sarı şeylerden kurtulunsa keşke dedim bende

BARR
18-10-2018, 08:53
Stickerlar vs olmasa güzel duruyor stock hali ile bir de arkadaki 4 egzozu sevmedim.

Çok özel bir araç bence. Video da çok güzel olmuş yavrum.

Erdem K.
18-10-2018, 09:07
video da araç da gayet güzel, 4 egzoz bence şahane olmuş ...

Alpii
18-10-2018, 11:15
Lastiklerdeki 10 liralık stickerlar haricinde cok basarılı olmuş araç

asit
18-10-2018, 11:19
Lastiklerdeki 10 liralık stickerlar haricinde cok basarılı olmuş araç

video da araç da gayet güzel, 4 egzoz bence şahane olmuş ...

Stickerlar vs olmasa güzel duruyor stock hali ile bir de arkadaki 4 egzozu sevmedim.

Çok özel bir araç bence. Video da çok güzel olmuş yavrum.

Şahane bir araç.Çıkartmaları sök,jantları orijinal rengine dön tamam.

Çok teşekkür ederim :D evet stickerlar zevk meslesi bana kalsa da hıç olmadan tam sleeper daha hoş olur

mr.korhan
18-10-2018, 11:22
Araç çok özel ve bir o kadar da güzel bir araç ,oldukça da keyflidir eminim, karda kışta filan 4 çekeri çok zevkli sürüşler yaşatır ama gel gelelim aşırı ağır ve bence oldukça hissiz bir şanzımana sahip , çünki baya baya yavaş geldi benim gözüme , video çekimleri güzel , ve sohbetlerde yerinde olmuş ,aracada tekrar maşallah.

eticet06
21-10-2018, 04:29
Video gayet basarılı olmus ama arkadaş keşke biraz daha bılgılı olsaydı bazı seylerı gerçekten çok abartarak anlatmıs k24 ilede 1 barla o gucler cok zor :) viraj demirinden bahsetmiş arkadaş ama viraj demiri standart extra degil :) Keşke bir vida dice baglayip arıza işiginida söndürseydi :) En ufak seyde sanayiye gittiginde.Bu arada v70R turkiye bir adet degil :) Volvo kulanıcısı kendi yaşıtım hiç görmedim demiş ama ben volvoyu bırakalı 3 yıl oldu ve forumda zaten bilen bilir yaptıgım aracları :)

eticet06
21-10-2018, 04:30
Video gayet basarılı olmus ama arkadaş keşke biraz daha bılgılı olsaydı bazı seylerı gerçekten çok abartarak anlatmıs k24 ilede 1 barla o gucler cok zor :) viraj demirinden bahsetmiş arkadaş ama viraj demiri standart extra degil :) Keşke bir vida dice baglayip arıza işiginida söndürseydi :) En ufak seyde sanayiye gittiginde.Bu arada v70R turkiye bir adet degil :) Volvo kulanıcısı kendi yaşıtım hiç görmedim demiş ama ben volvoyu bırakalı 3 yıl oldu ve forumda zaten bilen bilir yaptıgım aracları :)

Jr.EseR
21-10-2018, 06:01
o direksiyon tutuşu... tam bir ricer :)

GuNeS
21-10-2018, 13:06
Videoyu ilk izlediğimde direksiyon tutuşu yüzünden kaza yapan czt gelmişti aklıma allah korusun. Şimdi favoriler konusunda czt nin videosunu izledim bu seferde bu video geldi aklıma.

XoR
21-10-2018, 13:32
Sticker kullanılarak bir araba ancak bu kadar kötü hale getirilebilir sanırım

O tavanın hali nedir Allahım sana geliyorum