PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Otomatik Bayan Aracı

MustafaCam
23-10-2018, 10:18
Arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi eşime araç arıyorum. Maksimum bütçem 28 aracına göre kendimi zorlayabilirim.

-Kesinlikle HB ve otomatik
-Boya takıntım yok
-Tramere çok büyük olmamakla beraber rağzıyım büyük bir kazası olmasın
- Bakımlı, düzgün bir araç arıyorum.

Herkese iyi forumlar

livaneli
23-10-2018, 14:28
O fiyatlara Colt 1.5 dizel yarı otomatik öneririm.Tek eksiği yokuş kalkış desteği yok.

MustafaCam
23-10-2018, 15:00
O fiyatlara Colt 1.5 dizel yarı otomatik öneririm.Tek eksiği yokuş kalkış desteği yok.

Twşekkürler bakacağım. Bende 206 XR ya da XT bakınıyorum o fiyatlara . Ya da biraz bütçe arttırmayla corsa c bakaıyorum. Ancak corsalarda ne nedir bilmiyorum. 1.2 mi yoksa 1.4 mü ya da 1.3 cdti mı ?

Bakalım umarım bir an önce bulurum yoksa hemen vazgeçicem gibime geliyor :)

emreogut
23-10-2018, 15:06
corsa c diyorum ve 1.2-1.4 tam otomatik diyorum..
1.3ler easytronic şanzıman yarı otm.

individual
23-10-2018, 15:40
toyota starletler var fiyatları 20,000TL ile 25,000TL arasında.km olarakda 140.000 falan civarında olanlar var.taş gibi araba motor mekanik olarak bir sorun yaşamazsınız.klasik 16v 1.3toyota motoru ve klasik otomatik vites.

tek sıkıntı belki parçaları olur kaza olayı olursa (biraz pahalı olur)

MustafaCam
23-10-2018, 16:37
corsa c diyorum ve 1.2-1.4 tam otomatik diyorum..
1.3ler easytronic şanzıman yarı otm.

Bende 1.2 veya 1.4 diyorum. Ancak baktığım otomatiklerin çoğu easyteonic internette. Sıkıntısı nedir veya bayan için kullanımı mı zor ? Birde paket konusunda essantia enjoy cosmo özellikler nasıldır bilgilwndirirsen sevinirim. Ayrıca tam otomatik internette göremedim çok oldum kusura bakma :)

MustafaCam
23-10-2018, 16:39
toyota starletler var fiyatları 20,000TL ile 25,000TL arasında.km olarakda 140.000 falan civarında olanlar var.taş gibi araba motor mekanik olarak bir sorun yaşamazsınız.klasik 16v 1.3toyota motoru ve klasik otomatik vites.

tek sıkıntı belki parçaları olur kaza olayı olursa (biraz pahalı olur)

Bir bakayım abi teşekkürler :)

emreogut
23-10-2018, 16:43
Bende 1.2 veya 1.4 diyorum. Ancak baktığım otomatiklerin çoğu easyteonic internette. Sıkıntısı nedir veya bayan için kullanımı mı zor ? Birde paket konusunda essantia enjoy cosmo özellikler nasıldır bilgilwndirirsen sevinirim. Ayrıca tam otomatik internette göremedim çok oldum kusura bakma :)

bende biraz araştırdım easytronik konforsuz ve arıza çıkarma ihtimali(tam olarak ne arızası orasına pek hakim değilim) olan bir şanzıman olarak nitelendiriliyor..
en dolu paketi cosmo 8 airbag, dijital klima, mercekli farlar vs. sonra silverline gelir ben olsam bu iki donanım harici bakmazdım..

MustafaCam
23-10-2018, 16:47
bende biraz araştırdım easytronik konforsuz ve arıza çıkarma ihtimali(tam olarak ne arızası orasına pek hakim değilim) olan bir şanzıman olarak nitelendiriliyor..
en dolu paketi cosmo 8 airbag, dijital klima, mercekli farlar vs. sonra silverline gelir ben olsam bu iki donanım harici bakmazdım..

Sahibindende tam otomatik araç çok az ve cosmo ve silverline cidden güzel paraşar istiyorlar. Yardımın için çok sağol teşekkür ederim :)

ahmet3425
23-10-2018, 16:58
aynı kriterlerde 2002 model clio 1,4 rxt almıstım ben hanıma benzinli ve tam otomatik geri kaydırmıyordu falan 1,5 sene bindi saun altında polo gti var ama hala cliosunu özlüyor :)

AhmetKadir
23-10-2018, 17:06
Butceniz kisitli oldugu icin alinabilecek daha yeni araclari dusundugumde aklima kalos geliyor. Piyasasi yok diye düşünmeyin. Kucuk sinifta otomatik her arac kolayca satiliyor

MustafaCam
23-10-2018, 17:18
aynı kriterlerde 2002 model clio 1,4 rxt almıstım ben hanıma benzinli ve tam otomatik geri kaydırmıyordu falan 1,5 sene bindi saun altında polo gti var ama hala cliosunu özlüyor :)

Valla ben eşim hamileyken çocuğa ep3 sesi dinletiyodum anne karnında bizimkide geçen ep3 mü alsak diyo :) akşam facebookta roll olaylarını beraber izlediğimiz için :) bakayım abi cliolarada teşekkür ederim şimdiden :)

Jön Türk
23-10-2018, 17:54
25 bin bütçe ile 1.2 tam otomatik palioda bakabilirsiniz

Grimlord
23-10-2018, 17:55
Clio, getz , micra bulunursa üzmez. Corsa easytronic saçma sapan şanzuman bence, kesinlikle düşünmeyin derim.

Sorry, you have been blocked (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2005-hyundai-getz-tam-otomatik-sunroof-en-dolusu-lpg-li-arac-tem-612520461/detay)

Örnek olsun diye atıyorum, gayet ideal araçlar

MustafaCam
23-10-2018, 18:13
25 bin bütçe ile 1.2 tam otomatik palioda bakabilirsiniz

Teşekkürler bakacağım :)

MustafaCam
23-10-2018, 18:20
Clio, getz , micra bulunursa üzmez. Corsa easytronic saçma sapan şanzuman bence, kesinlikle düşünmeyin derim.

Sorry, you have been blocked (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2005-hyundai-getz-tam-otomatik-sunroof-en-dolusu-lpg-li-arac-tem-612520461/detay)

Örnek olsun diye atıyorum, gayet ideal araçlar

Özellikle getz için soruyorum dikkat etmem gereken bir husus var mı ?

Grimlord
23-10-2018, 19:08
Özellikle getz için soruyorum dikkat etmem gereken bir husus var mı ?

Valla benim bildiğim cam düğmeleri ve klima konsolunun yazıları falan hemen silinir, arabanın km hakkında az çok fikir verir. ( tabi sıfırlanmadıysa :D )
Onun dışında tam otomatik araç ve benim bildiğim sorunsuz bir araç, ekspere baktırıp alabilirsiniz.

MustafaCam
23-10-2018, 19:24
Sorry, you have been blocked (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2003-renault-clio-1.4-16v-privilege-otomatik-masrafsiz-613302833/detay)

Şöyle bir clio buldum. Şahaıma göre görüntü olarak bu modelde getz, micra vs iyi duruyor. Özellikle ön torpido hoşuma gitti ancak privilege paketin donanımlaranı internetten bulamadım nedir ne değildir bilen var mı ? Fiyatı biraz beni aşıyor ama iyi bir pazarlıkla bir şeyler yapılabilir gibi.

Bir arkadaşım clioların otomatiğinden uzak dur dedi neden dedim cevap yok :) cidden var mıdır bir sıkıntısı ?

Cliolar ile ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Grimlord
23-10-2018, 22:00
Sorry, you have been blocked (https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2003-renault-clio-1.4-16v-privilege-otomatik-masrafsiz-613302833/detay)

Şöyle bir clio buldum. Şahaıma göre görüntü olarak bu modelde getz, micra vs iyi duruyor. Özellikle ön torpido hoşuma gitti ancak privilege paketin donanımlaranı internetten bulamadım nedir ne değildir bilen var mı ? Fiyatı biraz beni aşıyor ama iyi bir pazarlıkla bir şeyler yapılabilir gibi.

Bir arkadaşım clioların otomatiğinden uzak dur dedi neden dedim cevap yok :) cidden var mıdır bir sıkıntısı ?

Cliolar ile ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

En doluları dynamique diye hatırlıyorum. Sunroof dijital klima bixenon farlar vs var. Bu orta seviye gibi, abs klima 4 hava yastığı vardır, ancak araçta çelik jant bile yok.
Clioların otomatikleri gayet güzeldir, sorun yaşamazsınız. Tam otomatik olduğu için fazla sıkıntı çıkarmaz.
İlandaki aracın gösterge panelindeki ibrelerin rengi değiştirilmiş, saat ve derece gösteren gösterge ise mavi renge çevrilmiş. Bunlar fabrika çıkışı turuncu olur. Çok temiz duruyor ancak fiyat fazla gibi.

livaneli
23-10-2018, 22:23
[QUOTE=MustafaCam;8519498]Özellikle getz için soruyorum dikkat etmem gereken bir husus var mı ?[/QUOTE
Çok yakıyor, eski tip (tork konvertörlü) şanzıman,uzak durun.

MustafaCam
24-10-2018, 08:40
En doluları dynamique diye hatırlıyorum. Sunroof dijital klima bixenon farlar vs var. Bu orta seviye gibi, abs klima 4 hava yastığı vardır, ancak araçta çelik jant bile yok.
Clioların otomatikleri gayet güzeldir, sorun yaşamazsınız. Tam otomatik olduğu için fazla sıkıntı çıkarmaz.
İlandaki aracın gösterge panelindeki ibrelerin rengi değiştirilmiş, saat ve derece gösteren gösterge ise mavi renge çevrilmiş. Bunlar fabrika çıkışı turuncu olur. Çok temiz duruyor ancak fiyat fazla gibi.

Aracı 5664 sorguladım expression paket yazıyor ilanda privilege. Bir tık midem bulandı. Fiyat bencede fazla ben en iyisi 206 xt arayayım onlar uygun gibi :)